Перейти до вмісту

Міф про „слов'янську єдність”

Повідомлень в темі: 76

#61 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 23:32

Перегляд дописуБлискавиця (15.01.2008 22:47) писав:

Olex, людина, яка вивчає біологію та генетику, ніколи не сказала б такої речі про наш час :)
До стирання "генних кордонів" ще не одна сотня років, тож не переймайтеся глобалізацією рас передчасно :D .
Нажаль вивчав лишень у школі... :brovy: Я і не казав про стирання генних кордрнів, не тре перекручувати мої слова :D
А те щр світ вже не такий як був навіть 20 років тому - це факт. У нас навіть можна побачити людей різних рас....не кажу що це добре, події у Франції довели, що цей процес тре тримати у жорстких руках.....але факт є фактом....ГЛОБАЛІЗАЦІЯ.
І я не є її прихильником :D

Перегляд допису-=VJ=- (15.01.2008 22:51) писав:

Як показують останні дослідження - раси не перемішуються. Навпаки - біла раса завдяки специфіці існування, за генокодом все далі і далі віддаляється від чорної.
Незнаю, друже, незнаю....
Я таких досліджень не читав....вибачай якщо я такий темний...
Але те що я бачу говорить зворотнє...
  • 0

#62 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.01.2008 – 00:30

Перегляд дописуOlex (15.01.2008 20:41) писав:

Думаю на сьогоднішній день це просто щось з фантастичної літератури, світ глобалізується, раси, нації перемішуються, кордони стераються. Скоро ми всі будемо просто земляни.
Добре це чи погано - біс його зна, кому як :D
Ще зарано нас записувати до космополитів без роду та племені.
Глобалізація - це не надовго.
  • 0

#63 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 08:05

Перегляд дописуSotnik (15.01.2008 23:30) писав:

Ще зарано нас записувати до космополитів без роду та племені.
Глобалізація - це не надовго.
Глобалізація не шкодить національній ідентифікації. Наголошую ще раз, що це не стан крові, а стан душі... Хоча очевидно, що і на генному рівні відбуватися можуть поштовхи до національної ідентифікації... Але ж відомо, якими гарними воїнами Аллаха були яничари, виховані з маленьких Українських хлопців і ніякі гени потім не допомагали...
  • 0

#64 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2008 – 10:23

Перегляд дописуOlex (15.01.2008 23:32) писав:

Незнаю, друже, незнаю....
Я таких досліджень не читав....вибачай якщо я такий темний...
Але те що я бачу говорить зворотнє...

Погугліть дослідження професора Генрі Харпендінга (Henry Harpending), зокрема можете почитати тут
Ось, коротко:
"дослідники ставлять під питання популярну в ученому світі думку, що раси мають тільки біологічне значення, оскільки генетична схожість між етнічними групами з надлишком переважує їх відмінність. Хоча це і залишається правдою – у всіх людей більше 99% ДНК однакові, нове дослідження говорить про те, що відмінності між расами збільшуються і стають більш, а не менш очевидними. "Людські раси віддаляються одна від одної", – заявив керівник дослідження Генрі Харпендінг, професор антропології університету штату Юта. "Гени швидко еволюціонують в Європі, Азії і Африці, але більшість з них властиві тільки континенту свого походження. Ми все більше відрізняємося один від одного, а не перетворюємося на єдину, змішану расу. Своїм дослідженням ми спростовує розхожу думку, що сучасна людина з'явилася 40 тисяч років назад і з того часу не змінилася, і що всі ми майже однакові", – відзначив Харпендінг."
  • 0

#65 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 16.01.2008 – 11:39

Перегляд допису-=VJ=- (16.01.2008 10:23) писав:

"Людські раси віддаляються одна від одної", – заявив керівник дослідження Генрі Харпендінг, професор антропології університету штату Юта. "Гени швидко еволюціонують в Європі, Азії і Африці, але більшість з них властиві тільки континенту свого походження. Ми все більше відрізняємося один від одного, а не перетворюємося на єдину, змішану расу. Своїм дослідженням ми спростовує розхожу думку, що сучасна людина з'явилася 40 тисяч років назад і з того часу не змінилася, і що всі ми майже однакові", – відзначив Харпендінг."[/i]
Ну й що? Умови життя людей швидко змінюються, популяція сиьно виросла тому геноми людських спільнот є доволі мінливими. Питання лише в тому, коли раси почнуть інтенсивніше схрещуватись між собою, що працюватиме на воодноріднення генотипів людей.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 16.01.2008 – 11:42

• 0

#66 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2008 – 11:44

Цитата

Питання лише в тому, коли раси почнуть швидше схрещуватись між собою, що працюватиме на воодноріднення генотипів людей.
Та от, повоюють троха, зрозуміють, шо то фігово, і тоді вже почнуть "схрещуватись" швидше.
  • 0

#67 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 12:10

Перегляд дописуSink (16.01.2008 11:44) писав:

Та от, повоюють троха, зрозуміють, шо то фігово, і тоді вже почнуть "схрещуватись" швидше.
під час воєн теж нехіло так схрещувались, та то було до атомної бомби :D
  • 0

#68 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.01.2008 – 14:02

А вам аби ото схрещуватися).....кому шо, а курці - просо :D

Повідомлення відредагував Блискавиця: 16.01.2008 – 14:02

• 0

#69 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 14:35

Перегляд дописуБлискавиця (16.01.2008 14:02) писав:

А вам аби ото схрещуватися).....кому шо, а курці - просо :D
slavish Slavic connection :D
  • 0

#70 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 14:33

Перегляд дописуSergiy_K (16.01.2008 11:39) писав:

Ну й що? Умови життя людей швидко змінюються, популяція сиьно виросла тому геноми людських спільнот є доволі мінливими. Питання лише в тому, коли раси почнуть інтенсивніше схрещуватись між собою, що працюватиме на воодноріднення генотипів людей.
При скрещуванні людей різних генотипів вчені виявили процес 'запомповування генів' - цілі втрачені куски генного коду на наступних поколіннях відновлювались. Це мабуть і є той захисний процес що віддаляє людей за генотипом при зростанні змішаних 'шлюбів'.
  • 0

#71 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 00:14

ДНК - це поки що ще одна таємниця, непідвладна науці у повній мірі, як і людський мозок.
  • 0

#72 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 11:24

Перегляд дописуБлискавиця (18.01.2008 00:14) писав:

ДНК - це поки що ще одна таємниця, непідвладна науці у повній мірі, як і людський мозок.

Хто сказав? :) ну нехай якісь там гени незрозуміло що роблять, але це лише справа часу.
  • 0

#73 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 12:24

-=VJ=-, я й не кажу, що це в принципі неможливо, але поки що - непідвладна :)
  • 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 12:31

Перегляд дописуБлискавиця (18.01.2008 12:24) писав:

-=VJ=-, я й не кажу, що це в принципі неможливо, але поки що - непідвладна ;)

та годі Вам, пані :) Генокод вже давно розшифровано, маніпулювати генами навчилися - залишилось лише на дослідах остаточно визначити, який за що відповідає - і вперед, до неосяжних горизонтів генної інженерії.
  • 0

#75 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 13:47

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 12:31) писав:

та годі Вам, пані ;) Генокод вже давно розшифровано, маніпулювати генами навчилися - залишилось лише на дослідах остаточно визначити, який за що відповідає - і вперед, до неосяжних горизонтів генної інженерії.
Пан -=VJ=- - генетик? Це все нагадує не "чекаймо милостей від природи, самі їх відберем" :) Геном то розшифровано, але це лише маленька частина генетичної інформації, а от в генотипах окремих людей ще стопуд приховано багато загадок :)
  • 0

#76 Himmels Falke

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Острів Руян

Відправлено 30.08.2016 – 21:04

Вчора Росія підсовувала нам 'слов'янську єдність', щоб усправедливити свою експансію в Європу та на Балкани, сьогодні якась 'православна єдність', завтра 'мовна єдність' і так далі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua