Перейти до вмісту

Міф про „слов'янську єдність”

Повідомлень в темі: 76

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2008 – 15:00

Перегляд дописуБлискавиця (11.01.2008 02:38) писав:

справ чи бізнесу з розумними жидами я взагалі не раджу мати))....власне, я не виступаю за слов*янську єдність, бо будь-яка єдність - діло добровільне. :)
Але я завжди віддаватиму перевагу українцеві, най навіть дефективному, або розумово відсталому перед іншими - бо саме так роблять жиди відносно СВОЇХ.

Я правильно розумію, що для пані Блискавиці біснувата проросійська-антиукраїнська, але українка, Вітренко буде переважною порівняно з євреєм Фінкельштейном - директором видавництва "Факт", яке найперше почало просувати українську україномовну літературу і досі робить це, особливо не зважаючи на об"єм прибутку?
  • 0

#42 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.01.2008 – 16:49

Перегляд допису-=VJ=- (14.01.2008 15:00) писав:

Я правильно розумію, що для пані Блискавиці біснувата проросійська-антиукраїнська, але українка, Вітренко буде переважною порівняно з євреєм Фінкельштейном - директором видавництва "Факт", яке найперше почало просувати українську україномовну літературу і досі робить це, особливо не зважаючи на об"єм прибутку?
Ні, неправильно)).....бо я їх не прирівнюю і не порівнюю.
  • 0

#43 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.01.2008 – 17:25

Перегляд допису-=VJ=- (14.01.2008 15:00) писав:

..... особливо не зважаючи на об"єм прибутку?
Оце вже неблагодарна справа - рахувати чужі прибутки! Особливо жидівські. Не вірю я в філантропію. А жидівська філантропія - це взагалі утопія. :)
  • 0

#44 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.01.2008 – 23:11

Перегляд дописуSotnik (14.01.2008 17:25) писав:

Не вірю я в філантропію.

Тобто випускати книжки невідомих молодих україномовних авторів в наш час - надприбуткова справа?
  • 0

#45 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.01.2008 – 23:30

Перегляд допису-=VJ=- (14.01.2008 23:11) писав:

Тобто випускати книжки невідомих молодих україномовних авторів в наш час - надприбуткова справа?
Зовсім не прибуткова. Дуже потрібна і справді благородна справа. Але якийсь зиск він з цього отримує.
Я не кажу, що це добре чи погано. Але будь який бізнес має на меті отримання прибутку. З цього і треба виходити. Філантропія - це те що ми бачимо. А щось за цим є, чого ми не бачимо.
  • 0

#46 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 00:56

Перегляд дописуSotnik (14.01.2008 23:30) писав:

Зовсім не прибуткова. Дуже потрібна і справді благородна справа. Але якийсь зиск він з цього отримує.
Я не кажу, що це добре чи погано. Але будь який бізнес має на меті отримання прибутку. З цього і треба виходити. Філантропія - це те що ми бачимо. А щось за цим є, чого ми не бачимо.
Я так не вважаю...звичайні люди відрізняються від політиків. І у звичайному житті все ще існує кохання, дружба, благородство, безкорисливість, філантропія і щирий патріотизм.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 15.01.2008 – 01:00

• 0

#47 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 01:05

Перегляд дописуБлискавиця (15.01.2008 00:56) писав:

Я так не вважаю...звичайні люди відрізняються від політиків. І у звичайному житті все ще існує кохання, дружба, благородство, безкорисливість, філантропія і щирий патріотизм.
То по Вашому, книговидання - це дешева справа? Яку можна фінансувати тільки із почуття патріотизму?
Можна одну книжку видати задарма, дві, три... Настане момент, коли одного патріотизму не вистачить.
  • 0

#48 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 01:16

Перегляд дописуSotnik (15.01.2008 01:05) писав:

То по Вашому, книговидання - це дешева справа? Яку можна фінансувати тільки із почуття патріотизму?
Можна одну книжку видати задарма, дві, три... Настане момент, коли одного патріотизму не вистачить.
Звісно що недешева....та філантропи - це люди які мають побічний бізнес, і за рахунок інших коштів спонсорують корисну справу).....але є, наприклад, Іван Малкович...він видає комерційні книжки і за їх рахунок випускає україномовні рідкісні видання.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 15.01.2008 – 01:17

• 0

#49 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 01:27

Тобто витрати на філантропію розподіляються в ціні товарів від іншого бізнесу. Ще й мабудь якесь послаблення від оподаткування при цьому отримується. Та Бог із ними... Хай буде. Результат від цих справ корисний для суспільства. І це головне.
  • 0

#50 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 09:46

Перегляд дописуSotnik (15.01.2008 01:27) писав:

Тобто витрати на філантропію розподіляються в ціні товарів від іншого бізнесу. Ще й мабудь якесь послаблення від оподаткування при цьому отримується. Та Бог із ними... Хай буде. Результат від цих справ корисний для суспільства. І це головне.
Чомусь завжди розмови про українську книжку, українські фільми часто зводяться до розмови:
Чи рентабельно це видавцям, чи вигідно прокатникам?
Я купую українські книжки, вперше за 2 роки сходив в кінотеатр на фільм з українським дубляжем.
Ви що думаєте що в країні де 1 книжку видають на 1000 чоловік і більше 70% українців ці книжки ніхто не купляє? Час покаже.
  • 0

#51 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 15.01.2008 – 10:13

Панове, не відволікайтесь від теми.
  • 0

#52 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 13:54

Отже виходить, що слов"янська єдність українців та росіян у великій мірі базується на тому, що українців цілеспрямовано "годують" російськими фільмами та книжками. Тим самим отруюючи свідомість імперським шовінизмом, тобто москальством. Візьміть будь яку російську книжку-бойовик. Там розповідається про те, як доблесний спецназ ГРУ мочить в сортирах злих чеченців. Якщо порахувати кількість трупів нохчей, то живих стільки не набереться. А ми, українські (слов"янські) читачі повинні співчувати добрим лицарям з імперської російської армади, адже ж вони свої, слов"яни. А трупи чеченців ненавидіти лютою злобою, бо вони всі чорнозаді і погані, тому що загинули за незалежність свого неслов"янського краю від росіян-слов"ян.
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 16:34

Перегляд дописуSotnik (15.01.2008 13:54) писав:

Візьміть будь яку російську книжку-бойовик. Там розповідається про те, як доблесний спецназ ГРУ мочить в сортирах злих чеченців.

Не завжди. Можу нагадати, перепрошую за російську мову , бо першоджерело:

"В общем, всё бы ничего, но налево я старался не смотреть: там сидели хохлы. Целых три стола хохлов — в зеленой форме, в высоких фуражках с трезубами, с «береттами» в кобурах. Все в чинах — не ниже капитана, многие с орденскими планками, один полковник даже с трехлучевой звездой ордена Бандеры, похожей на мерседесовский фирменный знак. Украинские офицеры кутили: на столах я заметил даже молдавский коньяк и обилие закусок.
— Морду бы им набить, — мечтательно протянул прапорщик. — Победители.
— Набьем еще, — пообещал я, посматривая на Костика.
Тот подряд хлопнул три стограммовки — водка, кстати, оказалась вполне сносная, хотя явно из техспирта, — и сидел, вяло жуя плавничок. Всем нам хохлы кровь попортили, но Костику — больше всего."

Це "Пленных не брать" Віктора Бурцева - про війну Росії з Україною та Грузією... Вельми популярна в Росії книжка, автора називає багато хто "видатним". Отака вам єдність.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 15.01.2008 – 16:35

• 0

#54 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 16:59

Ну! Та тільки за те, що вони на пиво кажуть "піііво" повбивав би гадів. :D

Повідомлення відредагував Sotnik: 15.01.2008 – 17:01

• 0

#55 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 15.01.2008 – 17:38

Яка нафіг єдність може бути з загарбниками Батьківщини, з її мучителями і катами???

Я не вважаю братами тих, хто плює мені в лице. Не кажучи вже про тих, хто гнобив моїх предків.
  • 0

#56 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 19:27

Але найогидніше у тому міфі те, що як показали багаторазові дослідження Росіяни - то не словяни. А хочуть бути центром словянської єдности... Почитайте за лінокм пана Тріма.

Повідомлення відредагував Weber: 15.01.2008 – 19:29

• 0

#57 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 19:57

Весь, Корела, Чудь, Іжора, Марі, Меря, Мурома, Мещера, Вять, Кривь, Голядь, Ятвяги, Мордва, Перма, Удмурти, Хозари, Торки, Самоядь, Мокша, Ямь, Черемиси, Зимигола, Корсь, Нарова...

Це я перераховував назви племен, які здавен мешкали в європейській частині Росії. Звичайно не всіх згадав. Може ще хтось додасть? Цікаво, які з них відносяться до слов"янських племен.
  • 0

#58 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 20:41

Думаю на сьогоднішній день це просто щось з фантастичної літератури, світ глобалізується, раси, нації перемішуються, кордони стераються. Скоро ми всі будемо просто земляни.
Добре це чи погано - біс його зна, кому як :D
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 22:47

Olex, людина, яка вивчає біологію та генетику, ніколи не сказала б такої речі про наш час :D
До стирання "генних кордонів" ще не одна сотня років, тож не переймайтеся глобалізацією рас передчасно :D .

Повідомлення відредагував Блискавиця: 15.01.2008 – 22:48

• 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 22:51

Перегляд дописуOlex (15.01.2008 20:41) писав:

Думаю на сьогоднішній день це просто щось з фантастичної літератури, світ глобалізується, раси, нації перемішуються

Як показують останні дослідження - раси не перемішуються. Навпаки - біла раса завдяки специфіці існування, за генокодом все далі і далі віддаляється від чорної.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних