Перейти до вмісту

Прищі

Повідомлень в темі: 155

#21 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 01.07.2008 – 13:14

Якщо є прищі ,то є проблеми в середині організму. Народні методи не допоможуть,потрібно прийти на концультацію до косметолога і все там вирішити.
  • 0

#22 фройляляйн

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.07.2008 – 21:27

моє обличчя вони ніколи особливо не мучили, але періодично з'являлись, наприклад пи стресах, пмс, чи преїздах на інше місце.. отож я до звичайного розчину календули (нагідок), який продається в кожній аптеці, додала 2-3 рази на тиждень маски з глини) результат чудовий) правда, я трішки пересушила шкіру, але принаймні виглядає вона набагато краще)
  • 0

#23 Гість_Serafima_*

• Гості

Відправлено 15.09.2008 – 10:33

2-3 рази у день вмиватись дьогтьовим милом - це, звичайно тобі не якийсь там Камей, бо запах дуже специфічний, але отриманий ефект того вартий. Після цього протерти лице "Угрином" (настойка така, у аптеці продається, коштує десь 8 грн.) А для повного ефекту потім змащувати лице зволожуючою емульсією від прищів Clean and Cleare компанії Джонсон. Попий дріжджі "Від вугрів", теж у аптеці продаються. А саме головне ніколи - ніколи - ніколи їх не души і не зачіпай брудними руками.
  • 0

#24 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 10.10.2008 – 15:21

Сексуальне життя лише вирішує 50% проблеми, але прищі все одно продовжують з’являтися, хай і не в таких великих кількостях (по собі знаю :) ).
  • 0

#25 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.11.2008 – 16:28

1.Не видавлюйте прищів
2.Не затуляйте прищаве чоло волоссям
3.Купіть якийсь лосьйон від прищів(наприклад "Зинерит")
І буде вам щастя))

П.С. На собі провірено)
  • 0

#26 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 09.11.2008 – 16:37

Перегляд дописуESpring (8.01.2008 15:42) писав:

Може хто знає, як з ними боротись??? :gryzin: :lol:

знаю! просто нічього не роби і насолоджуйся їхньою присутністю, а там дивись і вони самі позникають! :ggggg:
чи сожна звернутись до косметолога!

:)
  • 0

#27 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 09.11.2008 – 17:05

Може хто знає, як з ними боротись??? :ggggg: :lol:

Головне руцями їх не чіпать) Спробуй очищувальні комплекси) Глиняну масочку - вона підсушує і жиру лишнього на обличчі позбавляє. :gryzin:
  • 0

#28 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.11.2008 – 19:09

Подумаєш прищі! Шо тут страшного, а ви по три літра якихось комплексів на них виливаєте, чомусь не даваите. Ще б з ПЗРК вистрелили б! Вмиватись треба частіше, та і взагалі митись, а не хімічну зброю масового ураження застосовувати.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.11.2008 – 19:22

Фуууууу!!! Ненавиджу цю тему! Ненавиджу будь-які жарти, особливо у тупих американських підліткових комедіях, пов"язані з прищами! Терпіти не можу прищавих людей! Мене просто верне, коли хтось починає душити прищі - мене вивертає всю навиворіт. Фу! Скільки я прошу, раджу, наголошую всім знайомим, що того робити просто не можна, бо може статись зараження крові, що можна уродцем залишитись на все життя, - ніхто того не усвідомлює. То не жарти. То небезпечно і... То гидко.
  • 0

#30 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 20:28

Перегляд дописуОлеська (9.11.2008 19:22) писав:

Фуууууу!!! Ненавиджу цю тему! Ненавиджу будь-які жарти, особливо у тупих американських підліткових комедіях, пов"язані з прищами! Терпіти не можу прищавих людей! Мене просто верне, коли хтось починає душити прищі - мене вивертає всю навиворіт. Фу! Скільки я прошу, раджу, наголошую всім знайомим, що того робити просто не можна, бо може статись зараження крові, що можна уродцем залишитись на все життя, - ніхто того не усвідомлює. То не жарти. То небезпечно і... То гидко.

про "уродцем" - то ти загнула))
  • 0

#31 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.11.2008 – 21:01

Я наприклад нормально відношусь до людей з прищами. Якщо у дівчини ~1-4прищика, то то не є трагедія.
  • 0

#32 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 00:28

зато ймовірність інфаркту набагато менша
  • 0

#33 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.02.2009 – 12:16

Може хто знає, як з ними боротись??? :rolleyes: :(

Перш за все потрібно зрозуміти причину появи прищів. Якщо це "юнацькі вугрі", які зараз присутні у тій чи іншій кількості у всіх (і не тільки в молоді), то тут потрібно тільки періодично їх чистити (в домашніх умовах, або в косметологічному кабінеті). Це доведено дерматологами. І нічого погано від цього не трапиться. Потрібно очищати шкіру від "непотрібного". Якщо мова йде про запальні прищі, які періодично "прикрашують" обличчя, то причиною можуть бути захворювання органів травлення, або (у дівчат) статевої системи. І що би ви не робили, які би вітаміни і мікроелементи не вживали, поки ви не усунете основну проблему, прищі будуть вас атакувати. В такому випадку потрібно звернутися до лікаря-фахівця. Просто обов'язково. Дуже важко дивитися на дуже симпатичну молоду дівчину, але з жахливими прищами на обличчі. І повірте, нічим не замаскуєте ви цього. Ніяким тональним кремом, пудрою. Ще й гірше запалення можна заробити при потраплянні неякісної косметики на прищ.
  • 0

#34 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.02.2009 – 19:15

Перегляд допису_saljama_ (9.11.2008 21:28) писав:

про "уродцем" - то ти загнула))
Не дуже й загнула... Якщо витискати (ненавиджу слово "вичавлювати") прищі, можна серйозно травмувати шкіру. Залишаються ранки, рубці і т.д., і т.п. Невже ніколи не помічала людей з таки "подзьобаним" обличчям? так, то могла бути і віспа в минулому, але ЗАВЖДИ отака шкіра є наслідком витискання прищів...
Найкраще - звернутись до лікаря, звичайно, встановити причину.. Просто так нічого не буває і не з"являється... після встановлення причини можна застосовувати мазі, креми, лосьйони... Але тільки після встановлення причини і призначення лікаря, бо можна ще гірше зробити (пересушити. обпекти...).
І не варто дівчатам, які мають проблемну шкіру пробувати замальовувати тоналкою (деколи вона мамина:rolleyes:) прищі... Бо це просто жахливо...
  • 0

#35 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.02.2009 – 19:24

Видавлювати прищі я сама собі заборонила,на прикладі подруги якій мама видавила 1 великий і вона подосі(вже років 7) має все лице в прищиках(
Проблема в основному десь глибоко в організмі.Це або печінка або неправильне харчування-забагато мучного наприклад,нехватка вітамінів.Звертатись треба до дерматолога якщо щось серйозне,а якщо не дуже-протирати лице спеціальним молочком,кремом чи ще якимись засобами,вмивати лице але краще не кранковою водою а мінеральною(не газованою).Особливо гігієна важлива влітку,коли лице потіє і порох змішується і забиває пори. За все життя я видавила 2 прища-в критичних термінових ситуаціях і в мене(тьфу тьфу) на лиці їх може бути 1-2 і то рідко.

З Вакуолькою згідна,тоналка тільки гірше робить(перевірено на собі))

а взагалі тоналкою я взагалі перестала користуватись відтоді як мені сказала близька людина,думка якої для мене важлива,що мій рум"янець мені личить.
  • 0

#36 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 19:35

Перегляд дописуВакуОлька (3.02.2009 19:15) писав:

але ЗАВЖДИ отака шкіра є наслідком витискання прищів...
небезпечно казати "завжди". ти забула про стафілокок і кліщовину. у тих випадках і видавлювання не треба - шрами будуть

Перегляд дописуКрихітка (3.02.2009 19:24) писав:

Видавлювати прищі я сама собі заборонила,на прикладі подруги якій мама видавила 1 великий і вона подосі(вже років 7) має все лице в прищиках(

З Вакуолькою згідна,тоналка тільки гірше робить(перевірено на собі))
так, так, а ще вона попісяла раз проти вітру в дитинстві і там все волоссям обросло.
де докази, що обсипало через те, що видавили? чи знайшли на що спихнуть? підлітковий вік почався тоді - от і все

звісно, всі-всі тоналки - кака. а ще не треба губи мазати помадами, хоч вони і зволожують і кремами, бо він зажирнює.
якісна тоналка (Vichy, загалом, лікує, а не шкодить)
  • 0

#37 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 03.02.2009 – 19:59

Прищі? А чим ви харчуєтеся, який спосіб житя ведете?
Питаю як людина, яка позбавилася їх.
  • 0

#38 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.02.2009 – 20:06

Перегляд допису_saljama_ (3.02.2009 18:35) писав:

так, так, а ще вона попісяла раз проти вітру в дитинстві і там все волоссям обросло.
де докази, що обсипало через те, що видавили? чи знайшли на що спихнуть? підлітковий вік почався тоді - от і все

звісно, всі-всі тоналки - кака. а ще не треба губи мазати помадами, хоч вони і зволожують і кремами, бо він зажирнює.
якісна тоналка (Vichy, загалом, лікує, а не шкодить)
так так,підлітковий вік у 7 років-типове діло. До дерматолога вони ходили і він сказав що це якраз через той злощасний прищ.

Не перекручуй слова.Я мала на увазі не користуватись косметикою взагалі а рясно замазувати нею прищі щоб їх тіпа не було видно.

Тоналка його ще більше забити може,як жерло вулканчика.І буде він собі спокійно гнити всередині.
  • 0

#39 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 20:17

Перегляд дописуКрихітка (3.02.2009 20:06) писав:

так так,підлітковий вік у 7 років-типове діло. До дерматолога вони ходили і він сказав що це якраз через той злощасний прищ.

Не перекручуй слова.Я мала на увазі не користуватись косметикою взагалі а рясно замазувати нею прищі щоб їх тіпа не було видно.

Тоналка його ще більше забити може,як жерло вулканчика.І буде він собі спокійно гнити всередині.

от в тому то і справа, що треба обирати якісні речі і змивати косметику наніч, тоді нічого не заб"ється, а навпаки матиме ьіологічну підтримку для виправлення

хотіла би я поговорити з тим дерматологом :rolleyes: "7 років прищів у вашої дочки - бо ви їй одно видалили колись" :( :cool1:
  • 0

#40 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.02.2009 – 20:43

Перегляд допису_saljama_ (3.02.2009 20:35) писав:

небезпечно казати "завжди". ти забула про стафілокок і кліщовину. у тих випадках і видавлювання не треба - шрами будуть
Ну добре, добре... Най буде ПЕРЕВАЖНО... Хоча, все ж, навіть при вказаних тобою хворобах важливим є догляд правильний за ранками.... Мало є людей, які стримаються хоч одненького не потиснути... Навіть знаючи про наслідки..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних