Перейти до вмісту

Прищі

Повідомлень в темі: 155

#141 Лілюся

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 26.06.2011 – 15:14

Народний засіб від прищів: В 1 склянку окропу додайте 1 чайну ложку цукру, і стільки ж харчової соди. Розмішайте все до розчинення інгредієнтів, змочіть в цій суміші ватний тампон, і добре протріть ділянки шкіри з прищами. Потім вмивайтеся прохолодною водою з милом, бажано господарським. Після вмивання змастіть вершковим маслом шкіру, там, де ви її протирали розчином, це зніме можливе роздратування і почервоніння. Через годину вмивайтеся знову, але вже без мила.
мені допомогло))))
  • 0

#142 чудік)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.08.2013 – 12:31

народець, допоможіть!! мені 15 і я з років 12 страждаю від цих ненависних прищиків, перепробувала все, що тільки можливо: Зинерид, пивні дріжді, угрин, усі можливі народні методи, нічого не допомагає. поїхала на море, думала там можливо стане краще, сонце підсушить, а стало тільки гірше(( прочитала в інтернеті про таку собі болтушку або "Циндол", переглянула відгуки в інтернеті і хоті собі теж попробувати, але в моєму містечку його нема і порадили взяти судно крем, він мені теж не допоміг(((( підкажіть будь ласка, де на Львівщині можна придбати циндол???
  • 0

#143 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.08.2013 – 23:33

Перегляд дописучудік) (25.08.2013 – 12:31) писав:

народець, допоможіть!! мені 15 і я з років 12 страждаю від цих ненависних прищиків, перепробувала все, що тільки можливо: Зинерид, пивні дріжді, угрин, усі можливі народні методи, нічого не допомагає. поїхала на море, думала там можливо стане краще, сонце підсушить, а стало тільки гірше(( прочитала в інтернеті про таку собі болтушку або "Циндол", переглянула відгуки в інтернеті і хоті собі теж попробувати, але в моєму містечку його нема і порадили взяти судно крем, він мені теж не допоміг(((( підкажіть будь ласка, де на Львівщині можна придбати циндол???

це проблеми від неправильного харчування.
  • 0

#144 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 26.08.2013 – 21:36

Коли станеш жінкою все пройде.
  • 0

#145 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 26.08.2013 – 21:47

Мені здається краще звернутись до лікаря-косметолога. Можливо доведеться здати якісь аналізи, на основі яких визначиться природа твоєї проблеми, і потім лікувати.
  • 0

#146 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 26.08.2013 – 23:48

хочеш щоб у неї випадково знайшли рак?
  • 0

#147 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.08.2013 – 00:34

Перегляд дописуІ Цвях (26.08.2013 – 23:48) писав:

жорстокий, вмри

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 27.08.2013 – 00:34

• 0

#148 чудік)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 27.08.2013 – 14:25

Перегляд дописуІ Цвях (26.08.2013 – 23:48) писав:

дякую чувак, ти дуже позитивно мислиш...
  • 0

#149 karbunkul

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 30.09.2013 – 12:10

Це і моя проблема теж. Мені здаэться, що це тому, що почав голитися по декілька разів одним станком, але ж від прищів достатньо важко позбавитися.
  • 0

#150 kraplunka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 09.02.2015 – 20:34

Користувалась дуаком,не злий
  • 0

#151 Valesko

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 198 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 05.04.2015 – 13:38

Перегляд дописуMr.Ripley (25.08.2013 – 23:33) писав:

це проблеми від неправильного харчування.
У свій час я займалася мережевим маркетингом. Поширювала косметику фірми Оріфлейм. Тож для успіху справи вникала у всі проблеми пов"язані у першу чергу з тим що відбувається на поверхні нашої шкіри. Адже шкіра виконуючи захисну функцію при цьому дихає і можна сміло сказати живиться. А найважливішим фактором який варто пам"ятати є те що на її поверхні існує певна мікрофлора яка створює захисний бар"єр для самої шкіри. Отже давати однозначні поради не знаючи реальних причин виникнення прищів очевидно не варто.
  • 1

#152 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 13.07.2015 – 23:43

Використовую дідівський метод: давлю перед дзеркалом.
  • 0

#153 Foma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 29.01.2016 – 17:58

Подивіться відео «як позбутися прищів» і знайдете правильний вихід з даної ситуації http://obvi.ru/perso...e-subcutaneous/

Повідомлення відредагував Foma: 29.01.2016 – 18:01

• 0

#154 Tuse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 06.02.2016 – 19:24

До лікаря і обстежитись
  • 0

#155 Ranini

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.02.2016 – 22:46

Від прищів дуже добре допомагає фотолікування http://www.goldlaser...a-dermatologiya В мене сестра буквально за 6 процедур зовсім їх позбулася, хоча до цього що тільки не пробувала - и мазі, і креми, і болтушки...все марно. До того ж після цієї процедури шрамів та рубців зовсім не залишається.
  • 0

#156 Miafly

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 28.02.2016 – 22:54

Якщо підліткові прищі - то вони пройдуть, але потрібно вмиватись спеціальними засобами 2 рази в день, і лосьйонами протирати. А якщо в старшому віці - то це може бути проблема в середині організму, тут потрібно йти на обстеження, щоб виявити корінь проблеми.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних