Перейти до вмісту

Що казати батькам коли вони застукують на гарячому, ну майже на гарячому

Повідомлень в темі: 176

#61 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 08.06.2008 – 10:41

мда.... хлопцям однозначно в такій ситуації легше... принаймні їм батьки особливо не будуть моралі читати, якось так склалось, одне слово - хлопці.....
а от дівчатам... якби мене мама застукала, то страшенно би засмутилась. а потім намагалась би пояснити мені чому і переконати, шо і мені має бути сумно і соромно.....
мдє ?_?
відмазок тут уже не придумаєш :beer: придумувати треба психологічний захист собі від неаргументованих нападів совісті. бо чого тут соромитись? як мінімум, це природньо :rolleyes:

Повідомлення відредагував sagitta: 08.06.2008 – 10:41

• 0

#62 Admire_of_me

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 15:04

Так, це звичайно не дуже приємна ситуація... Але на моїй практиці таке траплялося декілька разів, але нас застукували його батьки... Було таке, шо "в поривє страсті" ми просто на підлозі, вже майже сам процес, двері у кімнату з коридору відчинені, я лежу мабуть напівгола, і тут відкриваються вхідні двері і заходить його батько... НІчого не сказав, може не помітив, а може і не придав цьому великого значення. Біло таке, що мама приходила додому... Ми швидко вдягалися, але так... Ліфчік не застебнула, рубашку застебнула через один гудзик, джинси застебнути взагалі не встигла, а вона сідає зі мною розмовляти... Розпитує як моє нічого, шо в колледжі нового, розпитую як ВІН вів себе, не ображав і так далі... а я сиджу и червонію... Але найсмішніше було інше... Якось після усього я пішла в душ, а моя футболка біла мокра, бо до того ми попали під дощ, і я виходжу в бюзгалтері і трусах і в дверях стоїть його батько... Я там на місці розсміялася, а він перелякався, пішов на кухню і не виходив, поки вя не пішла додому :beer:
  • 0

#63 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 09.06.2008 – 21:54

Ксюшенька, я тебе не розумію, можна було подумати що тоді мама прийде додому оО... А про тата... НУ скажу він вже звик що я часто міняю дівчат :beer: (Шукаю спражню свою половинку - взаємне кохання)
  • 0

#64 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.06.2009 – 13:56

А що казати,якщо і так все ясно і зрозуміло. Батьки колись теж були молодими,думаю,самі зметикують) Чому ти маєш вирпавдовуватись,ти ж не робиш нічого протизаконного. Так,це треба приховувати і все таке,але якщо вже "зустріч" сталась то не варто вигадувати історій типу "а ми тут вчимось".Це виглядатиме ніби дійсно скоїв злочин і виправдовуєшся.
  • 0

#65 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 00:02

тра їм сказати "а вона помагала мені ширінку зубами розстібати і зачепилася... а чо труси зняті? так зачепилася ж кажу..."
  • 0

#66 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.06.2009 – 10:25

Почистила тему
  • 0

#67 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 14:57

А нащо відмазуватись? Вони теж були молоді й гарячі)

Почистила. ВакуОлька
  • 0

#68 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2010 – 17:41

Треба сказати "Мамо, я вже все знаю"
  • 0

#69 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 24.05.2010 – 20:14

Гм, на місці батьків, пацанчику б надавав поза вуха і можливо одруження, якщо звичайно вже не одружені, а якщо сину, то важкі тілесні ушкодження в якості профілактики гарантовані.
Якщо донька то хороші анотації + штрафні санкції, якщо дєвушка, то допит з тиском, для визначення "що за одна", після того ще моралізаторська розмова.

А так то спритний я, так + защібка на дверях не дарма висить. :rolleyes:
  • 0

#70 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 24.05.2010 – 22:26

ось так тре, "а ми тут до екзамену з біології готуємся (на практиці)" )))гг
  • 0

#71 Dark Gate

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2010 – 15:27

ОЙ... я холодний, як згадаю.... :rolleyes: :shy:

Було на випускний, коли мій батько побачив, як дівчинка-однокласниця, робить мені приємно... Добре що вона його бачити не могла і не зупинялася :D :D , я про сто розвів руками, а він похитав головою і пішов))) :D :D

Перегляд допису:-) (24.05.2010 21:14) писав:

Гм, на місці батьків, пацанчику б надавав поза вуха і можливо одруження, якщо звичайно вже не одружені, а якщо сину, то важкі тілесні ушкодження в якості профілактики гарантовані.
Якщо донька то хороші анотації + штрафні санкції, якщо дєвушка, то допит з тиском, для визначення "що за одна", після того ще моралізаторська розмова.

А так то спритний я, так + защібка на дверях не дарма висить. :)

Дивний якийсь, тоді пацан - імпотент на все життя, а якщо дівчинка то її тільки на фалоімітатор вистачить
  • 0

#72 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.06.2010 – 18:37

Цитата

Що казати батькам коли вони застукують на гарячому, ну майже на гарячому, Відмазки в скрутних ситуаціях

"Ми з презервативом, нє баїсь!", в противному випадку: "А що? Нічого страшного, ви ж самі казали, що діти беруться з капусти.", "Ми теж так вміємо!", "Тато, куда там твоїй порнусі", "Даємо бій мастурбації!" ну і ще купа всякого брєду.

А взагалі то тупе питання - по типу батьки не розуміють що відбувається, вони - або тупі, або вдають, або Ви з'явились на Світ в результаті штучного запліднення.
  • 0

#73 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 19:01

" я не в затяг "
  • 0

#74 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.06.2010 – 16:02

Почистила
  • 0

#75 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 22:21

У мене батьки, коли я не сама, стараються в кімнату не ходити, а гукають з іншої кімнати.
Колись були з коханим самі вдома, а тоді чую, батьки прийшли. А раз мама не знає, що я не сама - обов'язково зайде в кімнату спитати як справи) І він це теж знає)
Я встаю, одягаю халат, кажу зара піду скажу між іншим, що ти прийшов. Причому на диво повільно все роблю - слухаю, про що батьки розмовляють.
А він такий бідний перелякано-милий (він боїться мою маму, бо вона проти сексу до шлюбу), схопив простирадло, що недалеко лежало, накрився ним і так тихенько напів жартома, напів нещасно: "нє губі мєня"... :happy1:
Милий такий))
  • 0

#76 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 25.06.2010 – 02:33

Хех, як же деяким не щастить))) А у мене батьки до останнього не знали, з ким я і шо я, аж доки я не переїхала жити до свого першого... Щоправда, вони потім злорадствували, коли я через півроку вернулася від нього, але то всже інша історія.
  • 0

#77 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.06.2010 – 19:19

Перегляд дописуDovgapanchoha (24.06.2010 23:21) писав:

У мене батьки, коли я не сама, стараються в кімнату не ходити, а гукають з іншої кімнати.
Колись були з коханим самі вдома, а тоді чую, батьки прийшли. А раз мама не знає, що я не сама - обов'язково зайде в кімнату спитати як справи) І він це теж знає)
Я встаю, одягаю халат, кажу зара піду скажу між іншим, що ти прийшов. Причому на диво повільно все роблю - слухаю, про що батьки розмовляють.
А він такий бідний перелякано-милий (він боїться мою маму, бо вона проти сексу до шлюбу)
а твоя мама стараєцця не заходити в кімнату щоб ненароком не застати як твій коханий до шлюбу шепче тобі по-всякому нєжності на вушко?
  • 0

#78 ...Mery...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2010 – 02:04

Перегляд допису-=VJ=- (22.01.2008 14:13) писав:

Ще згадався один тост:
Батьки несподівано повернулися додому і застали сина в ліжку з дівчиною.
«Не могли прийти на хвилинку пізніше», — подумав хлопець.
«Ну, тепер він на мені точно одружиться!» — подумала дівчина.
«А синочок, диви, зовсім дорослий. Час вже машину йому купувати», — подумав батько
«Боже, ну як вона лежить — хлопчикові ж незручно», — подумала мати.
Так вип'ємо ж за дбайливих матерів!
:ggggg: :prapor3:

Крихітка: усне попередження за порушення пункту 2.5.2. правил. Ознайомтесь з правилами перед тим як дописувати на форумі
  • 0

#79 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 17.08.2010 – 02:59

а мене колись таки майже застукали. Бабуся зайшла "яблучками пригостити". Я швидко вдягаюся, біжу до дверей, а він за комп. Двері скляні, але замкнені, наче не спалили =).
Алібі залізне - Лінукс перевстановлювали...
  • 0

#80 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.08.2010 – 07:56

Перегляд дописуMypk@ (17.08.2010 03:59) писав:

Лінукс перевстановлювали...
це тепер так називаэцця))
  • 0