Перейти до вмісту

Що казати батькам коли вони застукують на гарячому, ну майже на гарячому

Повідомлень в темі: 176

#41 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 30.03.2008 – 15:40

Перегляд дописуРафаель (13.03.2008 18:24) писав:

А я ось сидів і читав цю темку, а тут мама в кімнату заходить..
Я чогось так шуганувся шо зі стільця впав :wacko:

НАСМІШИВ!!!!! :) :) :ggggg: Цікаво, про що подумала твоя мама... :prapor3:
  • 0

#42 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.04.2008 – 00:04

Лялька правильно пише, головне підіграти. Як то кажуть не все бачили нехай догадуються. Там головне щось морознути, але при цьому ( по можливості ) зробити мудре личко.
Можна тіпа, я її не знаю вона прийшла показник газу записати. А на питання - чого трусіки на підлозі валяються відповісти - та то з дідових штанів випали.Не встиг забрати. :cool1:
  • 0

#43 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 14:34

Якщо батьки будуть здивовані то бажано максимально гладко синхоронизувати їхні уявлення що таке добре, а що погано із ситуацією, що склалась. :-)
Головне не здавати позицій і не робити винного вигляду, якщо це уже сталось значить на це були свої підстави, а значить нічого паранормального не відбулось.

Повідомлення відредагував 100000: 17.05.2008 – 14:34

• 0

#44 ben1to

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Навколо все цікаве........

Відправлено 19.05.2008 – 17:41

Я стараюся тягнути 4ас, тіпа Мамцю, я затра все поясню!!!!!!!
В мене дуже хороші батьки!!!!!!!!!
  • 0

#45 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 19.05.2008 – 19:21

Перегляд дописуKatod (6.01.2008 09:09) писав:

ви з коханою людиною, в самому процесі, і тут дзвінок в двері, і там точно не сантехніки, чи сан.епідем станція:ggggg:, там батьки, що їм казати в таких ситуаціях?

от що я придумав: а ми гуляли в лісі і робили огляд один одного на наявність кліщів...

або: щось було дуже жарко, і прийшлось роздягатись, і щось забули зупинитись...
або для дівчат: я така затуркана, така затуркана
для хлопців: я тут переставляв вінду, проц нагрівся сильно...

мене цікавлять ваші варіанти
Батьки теж люди і все чудово розуміють, казати треба те що є, бо рано чи пізно брихня виплеве сама! Але розказувати треба красиво, щоб небуло неприємних наслідків! :D
  • 0

#46 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 19.05.2008 – 19:43

Це всьо фігня..Самий кайф коли під час найважливішого моменту входе твій дід і питає а що то ви тут робите?
Батьки в цьому випадку смішно ойкають і говорять вибачте:DА вигадувати нічого не треба,вони самі такі були...
  • 0

#47 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.05.2008 – 20:10

Перегляд допису-=VJ=- (22.01.2008 14:13) писав:

Один мій давній товариш якось висловив життєву неписану істину (може вона і не його, не знаю) - поки не одружений не ї"займайся сексом"и де живеш, і не живи де ї"займаєшся сексом"шся.
А Якшо з коханою людиною :D Отож!

Цитата

Будинок батьків - то будинок батьків, у тебе там апріорі менше свободи, ніж у них. Хочеш бути повністю вільним і не викручуватися, як вуж під вилами - живи окремо. Зрештою вміння бути самостійним нгабагато важливіше, аніж потяг гормонів.
    Деколи душа бажає екстріму :(

Цитата

Ще згадався один тост:
    Батьки несподівано повернулися додому і застали сина в ліжку з дівчиною.
    «Не могли прийти на хвилинку пізніше», — подумав хлопець.
    «Ну, тепер він на мені точно одружиться!» — подумала дівчина.
    «А синочок, диви, зовсім дорослий. Час вже машину йому купувати», — подумав батько
    «Боже, ну як вона лежить — хлопчикові ж незручно», — подумала мати.
    Так вип'ємо ж за дбайливих матерів!
    Тре занотувати :)
    Чесно не було такої ситуації але якшо б заломився як то в мене люблять то сказав би закрити двері :ggggg:
    • 0

#48 chipie

Профі

• Користувачі
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 301 повідомлень

Відправлено 19.05.2008 – 20:47

навіщо вигадувати смішні версії про шукання кліщів та 'жарко стало'? якщо батьки застукають у костюмах Адама та Єви, то слону зрозуміло, що вони не подумають ' о, дітки фізику вчать, маладці'. вони ж не дурні, йопт. головне, шоб розуміючі були.
    • 0

#49 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
    • 796 повідомлень
    • Місто:дурки...

Відправлено 27.05.2008 – 22:55

В мене часто така ситуація виникає.... :rolleyes: Проте ніколи не доходило до "застукають", а так би мовити, МАЙЖЕ))) :)
    Ну, вдягатись як пожежники вже навчились)))) :)
    • 0

#50 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
    • PipPipPipPip
    • 92 повідомлень
    • Місто:Галицька земля

Відправлено 28.05.2008 – 12:40

А дійсно нащо викручуватися йтак видно. Мже краще їх порадувати гарною новиною, типу: "Ми тут якраз стараємося вас зробити дідусем з бабусею"!!!
    • 0

#51 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
    • 842 повідомлень
    • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.05.2008 – 12:51

Перегляд дописуAr@tis (28.05.2008 13:40) писав:

Мже краще їх порадувати гарною новиною, типу: "Ми тут якраз стараємося вас зробити дідусем з бабусею"!!!
    Ага, оце новина для батьків радісна буде, особливо, коли дітям по 16-18 років. :rolleyes:
    От кажуть, що нічого придумувати не потрібно, але ж так цікавіше, придумуєш щось на льоту.. адреналін... Правда, це для тих, в кого батьки розуміючі, з почуттям гумору - тоді разом і посміятись можна. Ну а якщо вже вас виховують "термінатори" то ліпше не ризикувати, шукати інше місце)
    • 0

#52 Пересічний

Абориген

• Користувачі
    • PipPipPipPip
    • 88 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 16:58

Щось ніколи таких питань у моїх батьків не виникало.
    У нас на всіх дверях напівпрозоре скло було, чого питати, і так все ясно.
    • 0

#53 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
    • 796 повідомлень
    • Місто:дурки...

Відправлено 28.05.2008 – 18:53

Напівпрозоре скло - це все ж екстремально.... :)
    • 0

#54 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
    • 512 повідомлень
    • Місто:Львів

Відправлено 05.06.2008 – 16:34

Перегляд дописуЛяльКА=) (14.02.2008 03:26) писав:

Ну в мене була така ситуація...чую скрип....злітаю з дивану....стою біля вікна і починаю щось позитивненько розповідати...
    Пощастило що я була в халаті, а хлопець швидко вдягнув джинси...
    Так ось, моя порада, якщо є можливість, то краще зробити вигляд що нічого не було)))Всього трошки акторської гри)

ну та, мама - така наївна, ну нічого не здогадалася :rolleyes: :brovy:

... набагато цікавіше, коли у такій ситуації застаєш своїх батьків - вони, здається, набагато більше соромляться, ніж МИ.

... і ще цікавіша тєма - Вас застає ваш чоловік (дружина) (ПН: дітям це речення не читати і про це не думати) <_<
    • 0

#55 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
    • 663 повідомлень

Відправлено 05.06.2008 – 17:00

ото почитала, продовжила собі життя) <_< таке відчуття що вже всі то пережили) версії аж сипляться)
    добре в мене привичка така ключ в замку лишати, як двері закриваю...) от і часу трохи є щоб одітися...(головне діло - техніки)
    • 0

#56 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
    • PipPipPipPip
    • 92 повідомлень
    • Місто:Дрогобич

Відправлено 08.06.2008 – 00:18

Хі... Було давніше у мене така ситуація... Мені 14-15 років, вона мій одноліток. Ранок... Вона спить, я дрімаю поверхневим сном, вирішили були в мене переночувати так як батьки в нічну зміну по потребі пішли на роботу... Ну лежимо ми голі, і тут я чую хтось заходить додому, я не метушився :happy1:, надіявся... Ну тут заходить хтось в кімнату, я одним оком глянув, побачив маму з отакими очима О_О. Ну я на своій довготі вдаю вигляд що сплю, але все в середині кіпіло, лячно стало якось... Чую на кухні вже почулись звуки кастрюль, я їй(партнерші) кажу: дурепа вставай, МАМА(шепотом) прийшла, вона спочатку подумала шо я гоню собі з неї :ggggg:) *Та-да... Мені як раз до сміху було тоді!..* Ну коли вона сама почула гуркіт на кухні була шокована, почала незграбно вдягатись, все на "скору руку" робити... Я сидів на ліжку думаючи шо далі буде ;) ... Тут мама заходить в кімнату до нас, і говорить: ідіть їжте оО... Партнерша з отакими очима О_О не кваплячись іде на кухню, та-да... Сидимо ми їмо, мовчимо... Провів її до дверей, вона різко побігла куда по дальше :8:) Перехрестившись іду на кухню до мами, цілих 5 метрів думав шо буду їй говорити, а тут чую від неї : якась вона дурна оО(тобто партнерша), і ше добавила - іди виспись краще... Після цього моменту час від часу вона купляла мені "Кульочки для кохання" :D

А вот сьогодні лежимо ми з GaMMi на ліжку у спальній, та мені вже привично до батьків, багато випадків було ше до того... Ну лежимо, і відкрились двері в спальну, я підняв голову і побачив тата... Тато каже - ти би хоть попередив оО, і пішов в іншу кімнату :cool1: Олічка била мене потім пів дня :cool1:

З.Ы. Сорри маленька :8:
    • 0

#57 flave

Абориген

• Користувачі
    • PipPipPipPip
    • 87 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 00:37

Нормальні батьки просто постукають перед тим, як зайти. Якщо треба - почекають. (У мене так) Дійсно - вони ж не дурні, знають що коїться. Адже Ви прямий тому доказ! :happy1:

Батько тільки каже, щоб в аптеку не забували зайти. Хоча далі активних ласк з дівчиною не доходило - ми ще незаймані ;) :ggggg: Всьому свій час.
    • 0

#58 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
    • PipPipPipPip
    • 92 повідомлень
    • Місто:Дрогобич

Відправлено 08.06.2008 – 01:18

Zoresvit, я би на твому місці неквапився... Я інколи думаю над тим, хотілось шоби було перший раз з тою дівчиною, яку ти будеш справді любити... Це набагато прікольніше ніж просто переспати з тою дівчиною до якої в тебе лише симпатія.І прожити, з думкою в голову шо ти переспав з однією дівчиною ніяк аж нехочеться...Після нашого ТВ-бачення, про жигал всяких, самому так хочеться :happy1:) На мою думку краще всього до 23-25 років просто гуляти по дівчатам, но якшо ти напав на справжнє кохання тримайся за нього... І які там у вас такі активні ласки ? :ggggg: Поділишся?
    • 0

#59 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 325 повідомлень
    • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.06.2008 – 10:00

Ti Anry мда..в 14 чи 15 років і мама так файно до того відносиьтя? :beer:
    Я або дурна або шо,но для мене це дико.Я розумію якби було хоча б по 18 (це мінімум)
    В мене брату вже 23 і ще ні разу не було такого шоб або я або мама його застукувала на гарячому!
    • 0

#60 flave

Абориген

• Користувачі
    • PipPipPipPip
    • 87 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 10:31

Цитата

В мене брату вже 23 і ще ні разу не було такого шоб або я або мама його застукувала на гарячому!

Це ще не означає, що він цього не робить - просто він технічно це приховує :beer:

Ti Anry , ми й не квапимося :rolleyes: Просто кохаємо один одного. Почекаємо до 18, а там побачимо, що і коли захочеться :rolleyes:

Які ласки? Як які... ласкаві та ніжні :) Ну не завжди... Головне, щоб обом приємно було ;)
    • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних