Перейти до вмісту

Що казати батькам коли вони застукують на гарячому, ну майже на гарячому

Повідомлень в темі: 176

#21 Шалена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.01.2008 – 17:57

Перегляд дописуФруктик (6.01.2008 13:22) писав:

На балкона її !!!
Та бліна, чувак, тут одна правда: грали в карти на роздягання. В рез-таті - нічия :D тому продовжили на бажання :cool2:
Ой тиба, а я саме це й хотіла писати))) В мене так і було, тільки потім мама попросила карти показати, яких не було, от тоді я попала троха...
А ще в шкаф можна заховати, принаймні якщо це дійсно раціонально
  • 0

#22 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 13:45

Заки прочитала хоч посміялася :lol:
Було раз, але то було давно :)
Тоді я лишилася в хлопця на ніч, а батьків мало не намічатись.
Ну і так ніч в розпалі, а тут неожидано стук в двері, ну і ми вже догадалися хто там.Але що лишалося робити, хоч я пропонувала двері не відчиняти :) , Але його мама мала ключі, і відкрила сама :unsure: .
Нічо зайшла, подивилася, зазирнула в нашу кімнату (ну а ми культурненько зробили вигляд, що спимо),
і закрила наші двері. І вже по шороху поняла, що вона пішла в свою кімнату, і напевне заснула.
Ну а раненько, ні світ ні зоря, ми швиденько повдягалися і побігли з хати.
Хоча коли мали виходити, хлопець зайшов в кімнату мами, то вона правда казали, що ми хочаб лишилися на чашечку кави і поснідали :) , але ми культурно пішли з хати. Отакі то справи. Зараз смішно, а на цей момент було бррр :cool1:
А у одної знайомої, батьки, коли їй було десь в районах 18, то вони казали, щоб вона цим займалася в хаті, а не не відомо де :blink: . Щоб вона ліпше вдома за закритими дверими це робила, і вони все знали, а не "по корчам" :D . Щей самі купляли презирвативи :wacko: :wacko: . Ну і шо правда, вона цим займалася тільки вдома
  • 0

#23 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2008 – 14:18

Перегляд дописуМалинка (9.01.2008 13:45) писав:

А у одної знайомої, батьки, коли їй було десь в районах 18, то вони казали, щоб вона цим займалася в хаті, а не не відомо де :) . Щоб вона ліпше вдома за закритими дверими це робила, і вони все знали, а не "по корчам" :wacko: . Щей самі купляли презирвативи :blink: :unsure: . Ну і шо правда, вона цим займалася тільки вдома
круто, якби й у мене так!!
У мене колись була жахлива ситуація. Прийшли вдень із моїм коханим до мене, ну і почалось.. :wacko: . Батьки мали бути точно весь день на роботі, так що нічого не передвіщало біди. Але тут раптом дзвінок у двері!!! Я в паніці думаю що робити, кидаю хлопцю його одежу і кажу, щоб вдягнувся і біжав на кухню. Сама вдягаю перше ліпше, що трапило під руку - халат. Швидко наливаю хлопцю у кружку води, щоб зробити вигляд, ніби ми на кухні п"ємо каву, а сама, із скуйовдженим волоссям і у тому клятому халаті біжу відкривати мамі двері! Вона заходить, питає, чому я так довго не відчиняла двері і чому я у такому розхристаному вигляді і в халаті. А мені нічого більш розумного на думку не спадає, як пояснити наступне: "мам, я була в душі, тут до мене в гості несподівано прийшов Богдан. Ну я його й посадила на кухню за каву, поки сама домивалася в душі!" :cool1: Мати мовчки на мене подивилася, потім зайшла до мене у кімнату - а там мій розкиданий одяг і зім"яте ліжко. Потім зі мною не розмовляла десь з тиждень.. А з коханим і досі згадуєм як він з переляку пив ту "воду" на кухні :lol: .. Але тоді було не смішно, в мене серце від жаху ледве не вискочило!!!
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 09.01.2008 – 15:14

файні колискові. ну тільки ми почали, а в дверях з"явилась вихователька дит.садка і мовчки попросила не гримати нічними горщиками :) :unsure: :cool1:
  • 0

#25 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 09.01.2008 – 16:49

Що казати, що казати..."Мамо, закрий двері і забирайся в свою кімнату!".
Не стільки мені років, щоб щось інше казати.
  • 0

#26 maxkonov

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Одесса

Відправлено 11.01.2008 – 01:28

Дівчину у ванну кімнату))
а ті вігадай що у неї дома води немає))
все одно ж батьки зрозуміють
  • 0

#27 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 11.01.2008 – 03:38

все залежить від обставин, віку, і т.д., не буду занудствувати.
А якщо по приколу, то можна сказати: "ви стали свідками- тепер ви мусите померти", або "ми хотіли зробити для вас подарунок", або "а вам слабо?", або "посоромились би на такому застукувати".
  • 0

#28 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 14.01.2008 – 12:34

Ключ в дверний замок, ніхто відкрити не зможе + тренуватися на чимпошвидше одягяння кожного ранку (можна і на найшвидше роздягання =)))
  • 0

#29 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.01.2008 – 23:26

А в мене мама просто супер! Як застукала, зайшла в кімнату, привіталась з ним, а потім попросила з 8 поверху кухонні меблі позносити (в т.ч. плитку і холодильнику), бо нові привезли.
P.S: жаль звісно його було
Зато потім ще й кавою пригостила, але, повірте, після тих меблів йому більше нічого не хотілось :D
  • 0

#30 YЛiТК@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 14:38

у кожного з вас є батьки, тому логічно припустити, що ці люди знають, від чого беруться діти і навіщо люди цим займаються))))... :brovy:
тому втирати щось тупе, стоячи з червоним обличчям не варто... :D
а взагалі ситуація неприємна і буває тільки в неуважних... :D
краще жити поза межами зору батьків!!!!
  • 0

#31 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 21.01.2008 – 22:38

ну шо їм сказати?можна ось так:"привіт мамо привіт тату,як справи?"))))))))
а можна й ховатись але то не цікаво...це вже перевірений варіант)))
краще поговорити з батьками і всьо їм розказати)))вони зрозуміють!надіюсь
  • 0

#32 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.01.2008 – 11:28

Ну в мене не було такого, щоб саме застукували, але був дзвінок у двері, коли ми разом душ приймали :)
Викрутились. Дівчина наділа на себе халат, (так неначе вже покупалась), я джинси, виліз з ванни, і вона вдала, що миє мені голову. Спрацювало, оскільки в мене було довге волосся.

Потім було так, що дзвінок у двері, вона домашній одяг, який легко вдягається на голе тіло, і йшла відкривати двері, я свій одяг (не повністю) і під ковдру. На питання, чому так довго не відкривали - відповідь: "Спали" :D
Потім приходила і ми "лягали" спати далі

Але найбільший кайф, це коли батьки за стінкою, а ми втіхаря собі "бавимося". Головне бути гарно накритим, і вміло робити з себе сплячого :)
  • 0

#33 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.01.2008 – 12:11

З пережитого на власній шкурі:

Її батьки (колись то було..........) писав:

:) Йо.....й. А ми от тут в шахи гуляємо.....................на роздягання.............. Поки що нічія

Мої батьки (колись то було..........) писав:

А ви б за хлібом не сходили, а то в нас вже скінчився.................... Тільки в наш не ходіть - там черствий. Краще за 3 квартала звідси в булошній....................

через 25 хвилин:
Шо вже............................. А сітро у нас є?

А було і навпаки:

Її батьки що до першого одруження (колись то було..........) писав:

Синку ти тут закругляйся бо на роботу спізнешся.......................... Хоча............... якщо добре подумати хвилин 10 в тебе ще є................. А я поки сніданок сварганю.........................

Повідомлення відредагував bendera.UA: 22.01.2008 – 12:17

• 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.01.2008 – 13:13

Перегляд дописуKatod (6.01.2008 08:09) писав:

ви з коханою людиною, в самому процесі, і тут дзвінок в двері, і там точно не сантехніки, чи сан.епідем станція:), там батьки

Один мій давній товариш якось висловив життєву неписану істину (може вона і не його, не знаю) - поки не одружений не ї"займайся сексом"и де живеш, і не живи де ї"займаєшся сексом"шся.

От за таким принципом я й живу, і усім раджу, особливо після того, як раз потрапив в таку ситуацію - захопившись "самостійністю" в дурному підлітковому розумінні переплутав дні, коли мала повернутись з Москви мати, через що вона не лише застала мене в ліжку зі своєю колишньою ученицею, а й готову декорацію для "Американського пирога" - купи сміття та порожніх пляшок і будинок догори дригом. В таких випадках слова вже не грають ролі, але дорослішаєш, якщо є мізки, просто посекундно. То був перший і останній раз, коли я потрапив в таку дурну ситуацію, тим паче, що було самому бридко від того, на що перетворили "друзі" мій будинок. А за кілька місяців я взагалі пішов з дому і з того часу відповідаю за все своєю головою.

Будинок батьків - то будинок батьків, у тебе там апріорі менше свободи, ніж у них. Хочеш бути повністю вільним і не викручуватися, як вуж під вилами - живи окремо. Зрештою вміння бути самостійним нгабагато важливіше, аніж потяг гормонів.

Ще згадався один тост:
Батьки несподівано повернулися додому і застали сина в ліжку з дівчиною.
«Не могли прийти на хвилинку пізніше», — подумав хлопець.
«Ну, тепер він на мені точно одружиться!» — подумала дівчина.
«А синочок, диви, зовсім дорослий. Час вже машину йому купувати», — подумав батько
«Боже, ну як вона лежить — хлопчикові ж незручно», — подумала мати.
Так вип'ємо ж за дбайливих матерів!

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 22.01.2008 – 13:17

• 0

#35 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 07:40

Перегляд дописуbdrFsg (9.01.2008 16:49) писав:

Що казати, що казати..."Мамо, закрий двері і забирайся в свою кімнату!".
Не стільки мені років, щоб щось інше казати.
Я згоден, батькам також було 16-18, вони повині розуміти
  • 0

#36 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.02.2008 – 11:43

якщо чесно то напевно б так перелякалась що б і мову відібрало ! але потрібно бути обережнішим щоб не потрапити в таку ситуацію ,а то якось не зручно виходить !
  • 0

#37 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.02.2008 – 13:35

«пагуляйтє»
  • 0

#38 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 14.02.2008 – 01:09

Цитата

мене цікавлять ваші варіанти
закортіло пої*атись :happytwo:
  • 0

#39 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 02:26

Ну в мене була така ситуація...чую скрип....злітаю з дивану....стою біля вікна і починаю щось позитивненько розповідати...
Пощастило що я була в халаті, а хлопець швидко вдягнув джинси...
Так ось, моя порада, якщо є можливість, то краще зробити вигляд що нічого не було)))Всього трошки акторської гри)

• 0

#40 Рафаель

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 13.03.2008 – 17:24

А я ось сидів і читав цю темку, а тут мама в кімнату заходить..
Я чогось так шуганувся шо зі стільця впав :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних