Перейти до вмісту

Битва Екстрасенсів по СТБ

Повідомлень в темі: 38

#21 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 10.01.2008 – 20:54

Ja v take ne viriy i sprujmajy ciy programy jak we odun metod na pidniattia popyliarnosti kanaly..... :happy1:
  • 0

#22 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 11.01.2008 – 13:20

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (10.01.2008 15:14) писав:

я власне і говорила про тих "шаманів" з програми Битва екстрасенсів по СТБ -> тема ж така, а не про екстасенсів загалом...

Що нічутьчутьчуть не віриш тому то СТБ? нініні капельки, ні гугу?
В принципі я то двивися аж один раз (мені вистачило), по моєму тамки один дядько з маятничком щось тай вміє. але ще сам про то не знає :happy1:
А як загалом ставишся до вуду піпл?
  • 0

#23 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.01.2008 – 13:29

Перегляд дописуBassOneB (11.01.2008 14:20) писав:

Що нічутьчутьчуть не віриш тому то СТБ? нініні капельки, ні гугу?
В принципі я то двивися аж один раз (мені вистачило), по моєму тамки один дядько з маятничком щось тай вміє. але ще сам про то не знає :happy1:
А як загалом ставишся до вуду піпл?

люди, які справді наділені особливими здатностями, не потребують піару, особливо такого примітивного
та й людей таких мало
а щодо тих з шоу, то неозброєним оком видно їхнє вилювання і невпевненість... так би себе вів кожен, значить вони і є звичайними :D
  • 0

#24 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 11.01.2008 – 14:51

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.01.2008 13:29) писав:

люди, які справді наділені особливими здатностями, не потребують піару, особливо такого примітивного
та й людей таких мало
а щодо тих з шоу, то неозброєним оком видно їхнє вилювання і невпевненість... так би себе вів кожен, значить вони і є звичайними :happy1:
А ти думаєш екстрасенс це такий собі робот без емоцій який все про всіх знає ?... Деякі люди пішли на передачу не щоб пропіаритись а щоб просто спробувати свої можливості... І звісно вони хвилюються... На всю країну ж показують... Коли хвилюєшся то дуже важко зупинити думки і навести в голові тишу... А без цього рідко в еого щось вийде... Тому помиляються навіть і ті що не є шарлатанами якимись...
  • 0

#25 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 15:00

Перегляд дописуArchon-ua (11.01.2008 15:51) писав:

А ти думаєш екстрасенс це такий собі робот без емоцій який все про всіх знає ?... Деякі люди пішли на передачу не щоб пропіаритись а щоб просто спробувати свої можливості... І звісно вони хвилюються... На всю країну ж показують... Коли хвилюєшся то дуже важко зупинити думки і навести в голові тишу... А без цього рідко в еого щось вийде... Тому помиляються навіть і ті що не є шарлатанами якимись...
а чого ж їм хвилюватись? не розумію, якщо людина має дійсно певний дар - знає що він в неї є, досить часто користується ним (в тому числі в комерційних цілях) - то чому їй власне переживати? - хіба що втраті потенційних клієнтів... :happy1:
  • 0

#26 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 15:19

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.01.2008 15:00) писав:

а чого ж їм хвилюватись? не розумію, якщо людина має дійсно певний дар - знає що він в неї є, досить часто користується ним (в тому числі в комерційних цілях) - то чому їй власне переживати? - хіба що втраті потенційних клієнтів... :happy1:
блін... та хоч ти який там дар маєш... робити це один на один з клієнтом чи коли на тебе дивиться декілька студійних камер, вся знімальна група, знаючи що твій успіх чи провал покажуть НА ВСЮ КРАЇНУ... вони не актори і не ведучі... до такої обстановки точно не звикли...
Це треба взагалі трупом бути щоб в тя ніяких емоцій при цьому не виникло...

От уяви... Вдома ти прекрасно готуєш їжу... припустимо якісь салати... І тут тебе заводять в студію де ти маєш показати всій країні як ти готуєш той салат... Ти ніколи не робила салату в такій обстановці...
А тепер скажи... про що ти будеш там думати ?... про салат ?... фіг там...
В голові буде... "Блін... в мене ж зачіска не така..." "що скаже подруга коли мя побачить по ящику..." "О.. мене будуть впізнавати на вулиці" "Всьо... я звізда екранів"... і ще сотні зо дві таких думок ОДНОЧАСНО будуть кружляти в голові....
І як в тебе вийде нарізання салату ?... Тобі повезе якщо не відріжеш якогось пальця...

А екстрасенсорика це набагато тонша робота... Там треба слухати себе... А коли в голові каша це неможливо...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 11.01.2008 – 15:35

• 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.01.2008 – 15:23

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.01.2008 15:00) писав:

весело, оце сидить за компом і рассушдає, а ти перший раз на камеру хвилювалвсь чи ні? :D
  • 0

#28 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 15:47

навіть якщо й хвилюються... у перший раз, а ті що проходять в наступні тури - для них же обстановка стає звичною (маються на увазі камери)
там здається лише одна дівчина з пов'язкою, яка вела себе спокійно, а інші не могли приховати своєї здивованої радості при проходженні випробування
не думаю, що багато людей так вже бояться камер, насправді їм важлива думка оточуючих (від неї залежить їх подальша "кар'єра")
Sergiy_K,
перший раз мене знімала камера в дитсадку на ранку, і вже тоді в думках було одне - якнайкраще заспівати свою пісеньку, бо тільки це всім і потрібно було
а думки про зачіску, подругу чи щось інше - фігня - я ж хочувсім показати як гарно я готую, от про те і буду думати :happy1:
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.01.2008 – 15:50

Тепер я розумію чому Ви обрали нік Феміністочка :happy1: :D
  • 0

#30 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 16:01

об стінку горохом... :happy1:
  • 0

#31 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 16:08

Перегляд дописуArchon-ua (11.01.2008 17:01) писав:

об стінку горохом... :happy1:
я така... :D
сорі, якщо чимось образила
насправді думаю що на даному проекті є люди, які вдповідають вашим описам, а є такі - що моїм
інше питання яке співвідношення тих людей...
ваш погляд більш оптимістичний, мій навпаки, в обох випадках є свої підстави...

все буде добре - нас ше всіх вилікують :)
  • 0

#32 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.05.2008 – 01:51

Так, є такі люди. Проект непогано придуманий. Тільки на мою думку конкурси трохи повторюються. Якщо подивитись той самий проект, що СТБ показував про рос. екстрасенсі..і потім укр. І ще,..справжні екстрасенси бавляться у шукання людей і т.д. за виключенням допустим шукати свою кров і т.п.
  • 0

#33 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 16.05.2008 – 08:39

мене цікавить питаня чи можуть екстрасенси передбачити хто з них переможе? якщо можуть то для чого тоді передача? задля бабла, і задля ефірного часу в який можна втиснути купу реклами? вона ж пізнавального і корисного здається мало несе.
  • 0

#34 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.05.2008 – 08:50

Перегляд дописуSergik (16.05.2008 09:39) писав:

мене цікавить питаня чи можуть екстрасенси передбачити хто з них переможе?
на рахунок екстрасенсів, не знаю, а от продюсери точно можуть!!!))
  • 0

#35 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 16.05.2008 – 12:26

як на мене, то тупа передача, ще один телевізійний проект для заробляння бабла, от і все. Це типу Дом-2, тіки трохи інший сюжет
  • 0

#36 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.05.2008 – 12:58

Мені проект подобається, цікаво за тим всим спостерігати , кожен має свій стиль. Думаю у майбутньому такі знання будуть доступні великій кількості людей.
  • 0

#37 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 19.06.2008 – 13:22

Дибільна "передача", взагалі, який прикол комусь її дивитися, воно ж таке ніяке, зовсім ніяке........................
  • 0

#38 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.06.2008 – 13:30

А нафік в цій програмі оголошувати переможця? Якшо логічно подумати, то на те вони і екстрасенси, шоб самому знати чи ти виграв, чи пролетів. :huh:
  • 0

#39 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2008 – 14:42

друг працював на знімальному майданчику цієї передачі освітлювачем.
б.є себе п.ятою в груди і каже, що це все правда, жодних підстав.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних