Перейти до вмісту

Етикет спілкування на форумі

Повідомлень в темі: 304

#41 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.09.2008 – 10:50

Для мене особисто звертання на "ви" неприроднє, бо в моїй рідній мові такого нема, але спілкуючись з українцями, я просто навчилась вживати. Тепер по-різному, як мені подобається, у мене більше значення має те, чи починаю з великої чи з малої букви, оскільки це більш-менш показує моє ставлення до людини, а чи "ви" чи "ти" немає великої різниці.
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.09.2008 – 11:11

Перегляд дописуПавлина (13.09.2008 11:50) писав:

Для мене особисто звертання на "ви" неприроднє, бо в моїй рідній мові такого нема, але спілкуючись з українцями, я просто навчилась вживати. Тепер по-різному, як мені подобається, у мене більше значення має те, чи починаю з великої чи з малої букви, оскільки це більш-менш показує моє ставлення до людини, а чи "ви" чи "ти" немає великої різниці.
Зацікавила... І яка ж твоя рідна мова?
  • 0

#43 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.09.2008 – 11:13

Перегляд дописуОлеська (13.09.2008 12:11) писав:

Зацікавила... І яка ж твоя рідна мова?

польська, очевидно
  • 0

#44 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.09.2008 – 15:00

На ,,ви,, на форумі звертаюсь до 4 людей. До одного з поваги, до 2 з насмішки, до останнього як попаде. Дуже часто коли пишу в пп до незнайомих людей звертаюсь на ,,ви,,. Сам не знаю чого. А так переважно на ,,ти,,.
  • 0

#45 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 13.09.2008 – 15:06

Теревені - єдиний форум, де і сам "тикаю", і допускаю "тикання" у свою адресу.
  • 0

#46 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 14.09.2008 – 03:16

Teren сказав:

Цікаво! А чому так?
  • 0

#47 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 11:42

Ce zalejit' vid viku togo z kim spilkuyus', do tih komu za 30 budu zvertatis' na vi i v reali i v interneti, poki sami ne poprosyat' zvertatis' na ti...
  • 0

#48 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 14.09.2008 – 16:23

до людей чий вік 17-18 (19) і нижче звертаюсь на "ти", до всіх хто старший на "ви"...
винятки становлять близькі родичі...

Повідомлення відредагував Amarok: 14.09.2008 – 16:24

• 0

#49 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 14.09.2008 – 16:28

Цитата

Цитата(Teren)

Цікаво! А чому так?
Чому єдиний? Бо інші форуми, де буваю дописувачем (ФУП, укрцентер), в основному, містять аудиторію суттєво старшу 30-50(основна маса) і навіть далі. Теревені ж майже на 100% молодіжні
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.09.2008 – 18:31

Мені дивно, коли людина звертається до тебе на "Ви" і пише це з маленької букви, тобто або "ти", або "Ви" - якщо дійсно хочеться показати свою повагу.
  • 0

#51 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 14.09.2008 – 22:15

На форумі на мою думку не мають бути допущені відверті нісмішки з інших форумчат. :ggggg:
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.09.2008 – 23:31

Перегляд дописуUfoman (14.09.2008 23:15) писав:

На форумі на мою думку не мають бути допущені відверті нісмішки з інших форумчат. :ggggg:
як помру вважайте мене форумченям :blink:
  • 0

#53 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 21.09.2008 – 05:38

Перегляд дописуОлеська (14.09.2008 19:31) писав:

Мені дивно, коли людина звертається до тебе на "Ви" і пише це з маленької букви, тобто або "ти", або "Ви" - якщо дійсно хочеться показати свою повагу.
А мені часом буває ще більш дивно, коли хтось звертається на "Ви" і в якості аргументу згадує правила ввічливості, однак прохання перейти на "ти" ігнорує. Не зважати на думку співрозмовника - оригінальний прояв ввічливості! Добре, хоч на Теревенях з такою "повагою" ще не стикався.
  • 0

#54 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 21.09.2008 – 08:33

ии, в нас на форумі ніхто шось навіть не жереться :)
всі хороші і пухнасті :)
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2008 – 12:09

Перегляд дописуDynkan 113 (4.01.2008 23:34) писав:

ми ж не усі філологи :)
.....)) я філолог.Щоправда майбутній. Але помилок роблю....Багатенько. І більшість з них через неуважність))

Перегляд дописуОлеська (5.01.2008 13:48) писав:

Як на мене, головне в спілкуванні взаємоповага. А всі етикети - до біса! І так усі дістали зі своїм вихованням! (особливо мене зрозуміють ті, у кого батьки учителі.)
як у тій рекламі ,,чудово розумію,,.....)))

Перегляд дописуАтеїст (13.09.2008 03:38) писав:

От, до речі, з приводу етикету. Люди, хто як вважає, чи є різниця між звертанням "ти"/"Ви" в інтернеті й реалі? Себто чи однакові принципи вибору звертання слід застосовувати там і тут?
Дуже рідко коли звертаюся до когось на ВИ. Нікого не хочу цим образити. Я просто звикла до всіх бути на ТИ,як англійці на YOU. Тому кого цим заділа- прошу мене ВИБАЧИТИ) Коли ж до мене звертаються на ВИ,почуваю себе ніяково)
  • 0

#56 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 21.09.2008 – 13:48

Ну рідко коли на форумі пишуть люди досить старшого віку, тому майже немає необхідности казати на "Ви", бо для ровесників чи майже вважаю не дуж то і нормально казати на "Ви"

Повідомлення відредагував lamourattack: 21.09.2008 – 13:49

• 0

#57 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.04.2009 – 15:32

та да, так все гарно, що і всраку послати нема кого:cool2:
  • 0

#58 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 06.12.2009 – 18:19

Дописи переміщено.
  • 0

#59 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 22:42

Ми ніколи не зрозуміємо один одного, якщо будемо принижувати гідність опонента, невже наш парламент вартує
наслідування. Чи він просто віддзеркалює нас? Попробуйте, бодай тут на форумі, в цьому віртуальному житті, бодай
пару годин, влаштувати своєрідний карантин. Покупайтесь у ці години в повазі до опонента, який несе вам те, чого
вам так не вистачає ціле ваше життя. Замість поспіхом заперечити, поставте запитання по суті, щоб зрозуміти чому в опонента виникла саме така а не інша думка. Ваші постійні спроби принизити гідність свого опонента перед Гостями
форуму, подавити психіку опонента, відбити в нього бажання до відстоювання своєї думки. Хто сказав, що жорстокий
Час? "Не час минає а минаєм ми" писала Ліна Костенко. Отож поки ми є, поки ми думаємо, вчімося поєднувати наші,
такі різні і не повторні, такі часом діаметрально-протилежні думки...бо лише тоді до нас прийде істина. Істина потрібна
всім. Життя багато разів демонструвало нам, краще гірка правда ніж солодка брехня. Ви всі прекрасні. А те, що кожен
має свою думку-погляд, думку-ракурс, це також чудово. Чим більше думок ми зуміємо обєднати, тим багатшим і повнішим
буде наше власне світобачення. Тим ближче до істини ми наближимося. Тим вищим буде наш реальний а не піарний рейтинг. Тим ближче ми будемо до реального, в повному розумінні людського Щастя.
  • 0

#60 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 25.01.2010 – 00:05

Перегляд дописуПастух (24.01.2010 22:42) писав:

Ми ніколи не зрозуміємо один одного, якщо будемо принижувати гідність опонента, невже наш парламент вартує
наслідування. Чи він просто віддзеркалює нас? Попробуйте, бодай тут на форумі, в цьому віртуальному житті, бодай
пару годин, влаштувати своєрідний карантин. Покупайтесь у ці години в повазі до опонента, який несе вам те, чого
вам так не вистачає ціле ваше життя. Замість поспіхом заперечити, поставте запитання по суті, щоб зрозуміти чому в опонента виникла саме така а не інша думка. Ваші постійні спроби принизити гідність свого опонента перед Гостями
форуму, подавити психіку опонента, відбити в нього бажання до відстоювання своєї думки. Хто сказав, що жорстокий
Час? "Не час минає а минаєм ми" писала Ліна Костенко. Отож поки ми є, поки ми думаємо, вчімося поєднувати наші,
такі різні і не повторні, такі часом діаметрально-протилежні думки...бо лише тоді до нас прийде істина. Істина потрібна
всім. Життя багато разів демонструвало нам, краще гірка правда ніж солодка брехня. Ви всі прекрасні. А те, що кожен
має свою думку-погляд, думку-ракурс, це також чудово. Чим більше думок ми зуміємо обєднати, тим багатшим і повнішим
буде наше власне світобачення. Тим ближче до істини ми наближимося. Тим вищим буде наш реальний а не піарний рейтинг. Тим ближче ми будемо до реального, в повному розумінні людського Щастя.
Ми певно відвідуємо різні форуми <_< Це до чого така демагогія? Не сприймай близько, навіщо себе ще і на форумі грузити, життя і так жорстоке.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних