Перейти до вмісту

Етикет спілкування на форумі

Повідомлень в темі: 304

#281 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 06.05.2015 – 03:43

Ну чо, Еше, як ще пам'ятаю - навіть я висувала Вас на щось, титанічне вроді-би ;) Лиш воно треба - гризня яка була, ворони на дах боялись сідати!
  • 1

#282 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень

Відправлено 06.05.2015 – 11:15

Перегляд допису_Ex (05.05.2015 – 21:48) писав:

ну я б сказав, шо я під усі номінації підходю, крім Т-Грудень чи Т-Персик, сказав би якби не був такий скромняга, настіке, шо теж варто би було відзначити номінацією до речі. :lol:
А Т-скромність :shy: - була така номінація? Якщо ні, то це воно, твоє. Я б за тебе проголосувала.

Повідомлення відредагував серпиня: 06.05.2015 – 11:16

• 1

#283 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 06.05.2015 – 23:22

Перегляд дописусерпиня (04.05.2015 – 10:16) писав:

Що за недоумок мені мінус вліпив?
я. а що?
  • 0

#284 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.05.2015 – 00:25

Перегляд дописуНемі (06.05.2015 – 23:22) писав:

я. а що?
Вона іноді буває злюкою, так?
  • 0

#285 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 07.05.2015 – 08:27

Перегляд дописуНемі (06.05.2015 – 23:22) писав:

я. а що?
Та то було риторичне запитання, могла й не зізнаватись. :P
  • 0

#286 лолька23

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 15.05.2015 – 09:56

Я думаю, що етикет повинен бути скрізь, не лише в Інтернеті.
  • 0

#287 schoolgirl

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 15.05.2015 – 12:25

Безумовно, дотримання правил етикету спілкування в мережі є дуже важливим. Але і у цьому питанні, мені здається, не треба перебільшувати. Я проти неповажного ставлення до співрозмовника, ненормативної лексики і тд. Але я не маю нічого проти безневинних скорочень, які просто полегшують нам життя і скорочують час, адже у нас не завжди є достатня кількість часу і відповідний настрій, аби писати довгі листи.
  • 1

#288 Зинаида

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 15.05.2015 – 13:45

Добрий день, люди добрі про шо ви тут балакаєте?
  • 0

#289 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 15.05.2015 – 22:34

Перегляд дописуЗинаида (15.05.2015 – 13:45) писав:

Добрий день, люди добрі про шо ви тут балакаєте?
Про секс і наркотики. Іноді ще про евтаназію і рокенрол, айда з нами.
  • 1

#290 nikexen

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 27.05.2015 – 10:46

1. Етикет в Інтернеті
Основними користувачами мереж Інтернет спочатку були, в основному, працівники державних установ та наукових організацій. Порядок і способи використання Інтернету описувалися в інструкціях. Етикет використання мереж грунтувався на усталених в наукових колах нормах спілкування і обміну інформацією. З розвитком техніки і комунікацій в Інтернеті стало більше користувачів, що не відносяться ні до державних чиновників, ні до вчених мужів. Багато хто з них використовували Інтернет саме в тих цілях, для яких він створювався - для пошуку інформації. Для інших Інтернет став місцем задоволення своєї цікавості і особистих амбіцій. Поступово Інтернет зі спільноти суто інформаційних мереж перетворюється в один з видів розваги, залишаючись при цьому, в першу чергу, джерелом інформації. З розвитком міжнародної системи «електронних» грошей багато фірм висунули і реалізували концепцію продажу товарів через Інтернет. Тепер клієнт може переглянути і замовити товар, не виходячи з дому. У свою чергу доступність електронної пошти для користувачів дозволила оцінити її переваги в порівнянні з традиційними видами пошти. Надісланий лист може опинитися на іншому боці земної кулі за годину. Стало очевидним, що з'явилася необхідність у виробленні своїх норм етикету як для користувачів, так і для тих, хто їх обслуговує. У різних наукових установах, в електронних конференціях користувачів у процесі обговорення з'являються нові норми поведінки - нетікет (netiquette, від англійського net - «мережа» і французького etiquette - «етикет»). Обговорення цих норм продовжується і до цього дня, хоча і з'явилися деякі засадничі правила. Зміст цих правил залежить від виду використання Інтернету.

То правда, що наше виховання досить хромає, навіть при деяких навиках позірної вдаваної культури. Але ніколи не пізно почати. От хоч би нині. І, ключове слово - з себе. Інакше нічого не вийде. І не варто їсти себе недоліками нашої власної поведінки у минулому. То було вчора, його не вернеш, але нині є новий день і нові можливості. :unsure:
  • 0

#291 Мар'яна Примак

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 15.03.2016 – 18:45

На мою думку, етикет в інтернет спілкуванні повиний бути присутнім :excl:
  • 0

#292 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.03.2016 – 20:54

на цьому форумі вже почали відкрито матюкатися, а повідомлень так мало, що навіть шкода видаляти матюки. такий от етикет.
  • 3

#293 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1756 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.03.2016 – 21:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.03.2016 – 20:54) писав:

на цьому форумі вже почали відкрито матюкатися, а повідомлень так мало, що навіть шкода видаляти матюки. такий от етикет.
Пропоную шпіцеві наступної інкарнації тут назватися Доктор Матюччіо, за аналогією з бриниховим Доктором Падлюччіо. :D (бриниховим же?)
  • 0

#294 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 16.03.2016 – 11:18

ніхто форум не заполонив. лиш пятеро маньяків сюди заглядують.
  • 0

#295 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.03.2016 – 15:30

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.03.2016 – 20:54) писав:

Як там кажуть? Краще шкодувати за зробленим, ніж за незробленим: ліпше видаляти і шкодувати, ніж не видаляти й шкодувати)

Перегляд допису8758947589473958 (16.03.2016 – 10:02) писав:

Даунбасівська гопота, хахли із Кієва, уніяти та інша псевдоукраїнська шушера заполонила форум.
Мені от цікаво, до кого мене зарахували, до уніятів, чи до псевдоукраїнської шушери?

Повідомлення відредагував серпиня: 16.03.2016 – 15:31

• 0

#296 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.03.2016 – 13:26

Ви тойво, не встидайтеся писати скаргу, якщо матюгаються на форумі. Я трохи погрузла в роботі і навчанні, але листи про скарги приходять. Загляну, поправлю справу.
  • 1

#297 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1756 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 17.03.2016 – 15:26

ти моїм сексуальним життям зацікавлений значно більше, ніж я сам. :lol: така відповідь підійде?)))
Каснадра, я от радий шо ти погрузла і всетаке, та все ж, я так і не зрозумів оцього теревенівського закону за сікіке моїх років тут зависання - нашо ви розбанивши усіх вже давно, вперто продовжуєте банити одного? (і одну :lol: мабуть, але тут я не впевнений). це ж якийсь вже занадтий підхід чи не здається вам? як вам така пропозиція - зробіть равєнство для всіх нарешті. облиште всіх і занурюйтесь в корисне прекрасне і взагалі у все шо хочете.
  • 0

#298 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 17.03.2016 – 18:29

Перегляд допису8758947589473958 (17.03.2016 – 15:44) писав:

Ви здається із Кієва і акруґі чи як там.
ааа, я у тій категорії. Ну так, кілометрів пітсот від Києва - це напевно акруга щитається.
  • 0

#299 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 17.03.2016 – 20:23

на форумі жопа, який тут етикет ?!
  • 0

#300 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.03.2016 – 22:23

Перегляд допису_Ex (17.03.2016 – 15:26) писав:

ти моїм сексуальним життям зацікавлений значно більше, ніж я сам. :lol: така відповідь підійде?)))
Каснадра, я от радий шо ти погрузла і всетаке, та все ж, я так і не зрозумів оцього теревенівського закону за сікіке моїх років тут зависання - нашо ви розбанивши усіх вже давно, вперто продовжуєте банити одного? (і одну :lol: мабуть, але тут я не впевнений). це ж якийсь вже занадтий підхід чи не здається вам? як вам така пропозиція - зробіть равєнство для всіх нарешті. облиште всіх і занурюйтесь в корисне прекрасне і взагалі у все шо хочете.
чому одного? спамерів, ботів всяких постійно банимо. тролів теж. якщо постійно один і той самий троль вилазить, ну то ніц не вдієш))
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних