Перейти до вмісту

Етикет спілкування на форумі

Повідомлень в темі: 304

#241 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.05.2014 – 22:30

Перегляд дописуНемі (20.05.2014 – 23:43) писав:

та скільки тут дітей на цьому форумі?
Не знаю, я себе ще не усвідомив на 100% як дорослого.
  • 0

#242 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.05.2014 – 00:48

Перегляд дописуLyudmyla02 (21.05.2014 – 22:14) писав:

Ключем до всякої науки є знак питання.
О.Бальзак

Не вір, мій сину, цьому підорасу. Канхвету ту тобі він в жопу встромить. (Л.Подерв"янський. "Гамлєт")
  • 0

#243 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.05.2014 – 01:54

Перегляд дописуantip (21.05.2014 – 22:30) писав:

Не знаю, я себе ще не усвідомив на 100% як дорослого.
та я знаю, я завжди вітаю всіх знайомих чоловіків з 1 червня, тобто з днем дитини (не знаю, чи у вас теж святкується та чи якраз у той день))
але якщо так - тут маєш вказівки, чого не робити.
особливо не викладай оголених фоточок, внєзапно педофіл нападе чи що, гг)))

Повідомлення відредагував Немі: 22.05.2014 – 01:55

• 2

#244 Юрчук Альона

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 09.03.2015 – 15:18

Етикет - це порядок поведінки, прийнятий у певних соціальних групах. У мережі Інтернет, яка теж є суспільною групою, також сформувалися свої загальновизнані правила, на базі яких будується спілкування в мережі.І навіть у нашому XXI столітті ми не повинні забувати про нього.
  • 0

#245 Mikky_down

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 29.03.2015 – 15:20

Я вважаю, що за будь-якого спілкування необхідно додержуватись певних норм.
Спілкування на форумі не є виключенням.
Звісно, вимагати літературної мови і тотального контролю за орфографією у даному випадку не можна.
Але кожен користувач має прагнути цього - це допоможе покращити мовлення у реальному житті.
  • 0

#246 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 29.03.2015 – 16:39

Перегляд дописуНемі (22.05.2014 – 01:54) писав:

та я знаю, я завжди вітаю всіх знайомих чоловіків з 1 червня, тобто з днем дитини.
Це так мило ^_^.
  • 0

#247 Ільчук Вікторія

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 30.03.2015 – 13:58

На форумі не можна:

2.1. Створювати повідомлення, що не несуть корисної інформації (флуд) чи складаються лише зі смайликів; дописи, що мають лише власне ставлення до теми або допису без ширшого обґрунтування (на зразок "Дякую", "+1", "смішно", "не подобається", "проти" і т. ін.).
Також надмірно відхилятися від початкової теми обговорення (офтопити).
2.2. Створювати гіперпосилання без пояснень.
2.3. Розміщувати статті, великі передруки, новини, прес-релізи, нормативні акти в повному обсязі.
2.4. Спілкуватися, наводити чи цитувати тексти іноземними мовами, без подання їх у відповідній формі (цитування із зазначенням джерела) та додавання повного або часткового (що відображає суть) перекладу українською мовою.
2.5. Дублювати теми або дописи, а також відновлювати дописи, видалені модераторами; Створювати теми з назвами, що не розкривають їхньої суті.
  • 0

#248 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.03.2015 – 15:36

хто всі ці люди?
  • 0

#249 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 30.03.2015 – 16:25

Перегляд дописуФабрегас (30.03.2015 – 15:36) писав:

хто всі ці люди?
- Чайники, яких треба привітати на форумі :) Отже: запрошую теревенити і бажаю, щоб усе було гладко, як книжка пише ;)
  • 2

#250 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.03.2015 – 17:38

Гадаю, чайники шкільного віку. Тривають канікули ))
  • 2

#251 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.04.2015 – 09:52

Перегляд дописуtaraBooka (30.03.2015 – 17:38) писав:

Гадаю, чайники шкільного віку. Тривають канікули ))
Очевидно що так.

Перегляд дописуAquarius-ka (30.03.2015 – 16:25) писав:

- Чайники, яких треба привітати на форумі :) Отже: запрошую теревенити і бажаю, щоб усе було гладко, як книжка пише ;)
Очевидно що треба ... але і з їхнього боку варто було б у відповідній темі бодай мінімально про себе любимого чи любиму...

Перегляд дописуДаша Іванівна (30.03.2015 – 11:59) писав:

Якщо ви прочитаєте правила і будете їм слідувати - етикет спілкування з вашого боку буде виконано.
Ні . Етикет і правила це дещо інші речі. Дивно що Ви цього не розумієте очевидно
  • -1

#252 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.04.2015 – 10:50

Перегляд дописуДаша Іванівна (02.04.2015 – 10:32) писав:

Читайте уважно правила форуму. А якщо цього буде недостатньо - підіть до найближчої школи і попрохайте в третьокласників роз'яснення, що таке етикет.

Дотримання етикету спілкування вже включено в правила форуму. Зокрема в таких пунктах:

3. На форумі категорично заборонено:
3.1. Писати дописи, що містять образи інших осіб, а також публічне вороже з'ясовування відносин (флейм).
3.2. Вживати ненормативну лексику. Лайка допускається лише в цитатах з літературних текстів у разі потреби.
Уже сходивhttp://etyket.org.ua/
"...Норми етикету є "неписаними", тобто мають характер певної своєрідної угоди між людьми, щодо дотримання певних стандартів поведінки. Кожна культурна людина повинна не тільки знати і дотримуватися основних норм етикету, але й розуміти необхідність існування визначених правил і взаємин між людьми. Манери людини є індикатором багатства внутрішнього світу людини, вони відображають моральний та інтелектуальний розвиток...".
  • 0

#253 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.04.2015 – 11:14

Перегляд дописуДаша Іванівна (02.04.2015 – 11:00) писав:

До вашого відома етикет на форумі виявляється лише у письмовому спілкуванні. Весь спектр етикетних норм можливо виявити лише в реальному спілкуванні.
Вельмишановне створіння Господнє Даша Іванівна... перестаньте писати про очевидні речі про які ніхто і не сперечається. Невже Ви не вловили суті написаного мною в попередньому пості...Етикет, окрім написаних правил і норм включає як складову і "НЕПИСАНІ ПРАВИЛА"... які Ви приймаєте до уваги при спілкуванні тут у данній формі. Мені стало дуже цікаво у якій школі Ви вчитеся і у якому класі???
дуже шкода що мінуси закінчилися

Повідомлення відредагував Водій: 02.04.2015 – 11:15

• 0

#254 katrin7774981

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 03.04.2015 – 17:04

Справді, є деякі правила, як же залишатися адекватним співрозмовником у віртуальному середовищі:
насамперед, потрібно намагатись бути позитивними, відкритими та з повагою ставитись до людини, з якою спілкуємось (навіть якщо ми ніколи не зустрінемось із нею в «реалі»);
зберігати спокій навіть у найскладніших ситуаціях (коли дискусія вже переросла в суперечку, а то – й сварку);
вміти ставити себе на місце співрозмовника з повагою до його думок, відчуттів та потреб;
завжди шукати конструктивного виходу з дискусії;
всіма можливими силами уникати емоційних відповідей та переходу на особистості (тим більше, що навряд чи ми знаємо особистість тієї людини, з якою спілкуємось);
давати собі час та простір для роздумів (якщо пишете відповідь на агресивний коментар – зачекайте деякий час і перечитайте написане). На щастя, інтернет дає таку можливість – вам зовсім не обов’язково реагувати негайно!
нарешті, переконатись, що відповідь не має жодної іншої інтерпретації, ніж та, яку ми в неї вкладали. Це дуже важливо – оскільки із двох можливих тлумачень майже завжди буде обрано гірше!
  • 2

#255 villross

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 05.04.2015 – 12:50

Я думаю, що в Інтернеті легко приховати, те якою людиною ви є насправді, але якщо довго спілкуватися з людиною можна зрозуміти, що вона з себе являє насправді. Тому я думаю, що слід розпочинати з етикету в реальному житті, тоді з Інтернет-спілкуванням проблем взагалі не буде))
  • 1

#256 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 05.04.2015 – 13:12

Перегляд дописуvillross (05.04.2015 – 12:50) писав:

Я думаю, що в Інтернеті легко приховати, те якою людиною ви є насправді, але якщо довго спілкуватися з людиною можна зрозуміти, що вона з себе являє насправді. Тому я думаю, що слід розпочинати з етикету в реальному житті, тоді з Інтернет-спілкуванням проблем взагалі не буде))
Колись давно Сократ говорив: "Заговори щоб я тебе побачив" Імітаторів навколо нас більше ніж достатньо. Необізнаність, відсутність здатності адекватно опрацьовувати інформацію, відсутність власного життєвого досвіду, нездатність робити власні висновки відразу видає людину яка видає себе за того ким не є. А якщо людина цікава, мислить конструктивно, поважає співрозмовника, то яка різниця яким ніком чи аватарою себе прикриває. Головне що вона не імітатор,
  • 1

#257 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 07.04.2015 – 11:14

Перегляд дописуvillross (05.04.2015 – 12:50) писав:

Я з 2008 року на форумі і вони до сих пір не здогадались, що я кіт. Мяу!

Повідомлення відредагував antip: 07.04.2015 – 11:40

• 1

#258 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 08.04.2015 – 17:41

Перегляд дописуShіver2005 (07.04.2015 – 10:40) писав:

Питання: починати кому. Більшість людей були виховані самі знаєте ким і є самі знаєте ким.
То правда, що наше виховання досить хромає, навіть при деяких навиках позірної вдаваної культури. Але ніколи не пізно почати. От хоч би нині. І, ключове слово - з себе. Інакше нічого не вийде. І не варто їсти себе недоліками нашої власної поведінки у минулому. То було вчора, його не вернеш, але нині є новий день і нові можливості.

І щоб не залітати задалеко у теоретичні хмари - розкажу про свої проблеми і "виховання у праведності" :) Я любила і люблю класний супер-центер Валмарт, з великим вибором товарів і супер-класними цінами. Та класні ціни мають свою ціну - вони притягають ВСІХ, ввесь спекрт вихованості і недо-. Звичайно до відкритих конфліктів і сварок ніколи не доходило, тут того нема, але були кам'яні вирази лиця і явна незадоволеність (з мого боку, понятно, теж). Ну а потім мене перемкнуло і я почала дивитись на то всьо інакше. По-перше: валмартівська культура є платою за низькі ціни, ніхто мене не заставляє туди ходити. По-друге: всі ці люди реагують так, як вони навчилися, як їх навчили і як їм настрій та обставини позволяють. Коли наші шляхи перетнулися, то чому не використати це у кращий спосіб. І я просто стала усміхатися і вибачатися, перша, лагідним голосом, глянувши в очі. І ввав - Валмарт змінився, йолки! Стало навіть весело, часто ловила себе, що виїжджаю з з широкою безпричинною усмішкою, раз навіть чорношкіре дитя мене бабусею назвало, отак воно :) Ну і воно всюди так, лиш там було найбільш інтенсивно.
  • 0

#259 Vorotin4ik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 15.04.2015 – 20:13

Пишу дане повідомлення заради 12 балів з Інформатики!
А взагалі спілкуйтеся коректно і не ображайте один одно, пам'ятайте що кожен з вас Людина!
  • 1

#260 Petruhcka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 16.04.2015 – 12:14

овідомляти своєму віртуальному другу своє прізвище, домашню адресу, номер свого мобільного або домашнього телефону, номер та місцезнаходження своєї школи та інші дані;

розміщувати фотокартки, на яких ти оголений або у нижній білизні чи піжамі, а також відправляти комусь свої фото електронною або звичайною поштою;
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних