←  Життя порталу

Теревені

»

Етикет спілкування на форумі

світлина Крихітка 19.10.2010

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 15:50) писав:

І коли Вам користувач годиться в матері
Це що, прихована образа користувача? оО
Відповісти

світлина Маківка 19.10.2010

Перегляд дописуКрихітка (19.10.2010 16:52) писав:

Це що, прихована образа користувача? оО
Та ні, це крик душі пані модераторки (якби не зацепило - не постила б). :rolleyes:
Відповісти

світлина чорно-біла 19.10.2010

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 15:50) писав:

А до чого тут лицемірство? Це перевірка Вашої вихованості, пані модераторко. І коли Вам користувач годиться в матері, раджу таки звертатися до нього на "ви" (повірте, то не складно :rolleyes:). Адже це далеко не скрашує ні Вас як дівчину, ні вашого форумського статусу (він Вам таки зайвий).

Мої шанування! :ggggg:
після того, як ти до мене в середньому роді зверталась і з "зелепухо" і всіма тими знаками оклику і істеричними криками, то якось так лицемірно оте "Ви". Я вже тобі сказала, що не збираюсь тобі викати, тільки тому, що ти старша і тому що тобі так захотілось.
Відповісти

Перегляд дописучорно-біла (19.10.2010 16:54) писав:

після того, як ти до мене в середньому роді зверталась і з "зелепухо" і всіма тими знаками оклику і істеричними криками, то якось так лицемірно оте "Ви". Я вже тобі сказала, що не збираюсь тобі викати, тільки тому, що ти старша і тому що тобі так захотілось.
Коментарі тут зайві. Культура "на лицо". :rolleyes: :ggggg: :ggggg: Про що вже й казати далі?
Відповісти

світлина чорно-біла 19.10.2010

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 15:56) писав:

Коментарі тут зайві. Культура "на лицо". :rolleyes: :ggggg: :ggggg: Про що вже й казати далі?
більше смайлів давай
Відповісти

Маківко, а як бути, якщо "вік не вказано"?
Відповісти

Перегляд дописучорно-біла (19.10.2010 16:57) писав:

більше смайлів давай
Та для Вас підхожого смайла не запасли. Ніяк не підберу. :rolleyes:
Відповісти

світлина Kassandra 19.10.2010

На форумах ніхто не зобов"язаний говорити один до одного на Ви, якщо сам цього не хоче. Тим більше, коли навіть не відомо вік тієї людини. Це все діло особисте і ніхто ні до чого не змушує. Та коли я знаю, що людина значно старша за мене, плюс я її дуже поважаю - я звертаюся на Ви( так якби у реалі зверталася), але якщо цього хочу..
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (19.10.2010 16:57) писав:

Маківко, а як бути, якщо "вік не вказано"?
Та справа в тім, Крихітко, що вельмишановній пані модераторці толерантно, тактовно роз’яснили, що робити не варто. Але ж тим, хто з вигуком "ти" кругом і всюди ногою двері відчиняє, з першого разу якось тяжко втямити. Як наслідок - "дитячий садок" у такій цікавій темі. :rolleyes:)) Я пас, грайтеся далі. :ggggg:

Обов’язково виправлюся і вкажу вік в особистих даних. ))))
Повідомлення відредагував Маківка: 19.10.2010 – 16:03
Відповісти

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 16:01) писав:

Та справа в тім, Крихітко, що вельмишановній пані модераторці толерантно, тактовно роз’яснили, що робити не варто. Але ж тим, хто з вигуком "ти" кругом і всюди ногою двері відчиняє, з першого разу якось тяжко втямити. Як наслідок - "дитячий садок" у такій цікавій темі. :ggggg:)) Я пас, грайтеся далі. :ggggg:
:rolleyes: особисто я ніколи не маю наміру когось образити "тиканням". Коли кажу "Ви", коли "ти"..якось не слідкую за тим. І воно ніяк не відноситься до моєї поваги чи неповаги.
Відповісти

світлина Sergiy_K 19.10.2010

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 16:50) писав:

І коли Вам користувач годиться в матері, раджу таки звертатися до нього на "ви"
тобі скільки років?
Відповісти

Перегляд дописуKassandra (19.10.2010 16:00) писав:

На форумах ніхто не зобов"язаний говорити один до одного на Ви, якщо сам цього не хоче. Тим більше, коли навіть не відомо вік тієї людини. Це все діло особисте і ніхто ні до чого не змушує. Та коли я знаю, що людина значно старша за мене, плюс я її дуже поважаю - я звертаюся на Ви( так якби у реалі зверталася), але якщо цього хочу..
Щодо віку - таки так, на форумі можеш поставити що тобі 99 років і хто ще буде знати що ти неправду говориш))

Перегляд дописуSergiy_K (19.10.2010 16:06) писав:

тобі скільки років?
Сергію, так негарно і некультурно(
В цій темі тебе відшмагають на раз-два, тут всі культурні.
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (19.10.2010 17:05) писав:

:rolleyes: особисто я ніколи не маю наміру когось образити "тиканням". Коли кажу "Ви", коли "ти"..якось не слідкую за тим. І воно ніяк не відноситься до моєї поваги чи неповаги.
Люба Крихітко, а тут і слідкувати непотрібно. Коли це для людини як звичайнісіньке правило, якого й не варто повторювати (бо воно вже перейшло у звичку, мізки спрацьовують автоматом), те "ви" чи "ти" саме прилаштовується, де йому слід. От, приміром, коли бачиш знайомого, кажеш йому "добрий день", "добривечір", "вітаю", "мої шанування" тощо, а не "пішов на х...", "щоб тебе...", "хай тобі...". Як кажуть, посієш вчинок — пожнеш звичку, посієш звичку — пожнеш характер.

Перегляд дописуКрихітка (19.10.2010 17:07) писав:

Сергію, так негарно і некультурно(
В цій темі тебе відшмагають на раз-два, тут всі культурні.
Іронію спіймано. :ggggg: :ggggg:
Відповісти

світлина Монблан 19.10.2010

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 17:04) писав:

Та справа в тім, Крихітко, що вельмишановній пані модераторці толерантно, тактовно роз’яснили, що робити не варто. Але ж тим, хто з вигуком "ти" кругом і всюди ногою двері відчиняє, з першого разу якось тяжко втямити. Як наслідок - "дитячий садок" у такій цікавій темі. :rolleyes:)) Я пас, грайтеся далі. :ggggg:
Я,може,щось не розумію.Навіщо оці суперечки і доведення того,шо саме ваша думка є правильною?Як писалолсь попередньо,ніхто не зобов'язаний звертатись до іншого на 'ви',тим більше в інтернеті,де всі правила культури спрощені,а то й взагалі відсутні.
Відповісти

світлина Фабрегас 19.10.2010

часто пишу тут до багатьох на Ви, якось на автоматі))
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (19.10.2010 17:07) писав:

Щодо віку - таки так, на форумі можеш поставити що тобі 99 років і хто ще буде знати що ти неправду говориш))
от власне...але я знаю, що наприклад Globetrotter мені в батьки годиться, то я й звертаюся до нього на Ви.
А якщо я не впевнена - то однозначно буде Ти. Хоча буває, що в певних постах я люблю писати Ви, але то радше стилістичне підкреслення))
Відповісти

Перегляд дописуМонблан (19.10.2010 17:14) писав:

Я,може,щось не розумію.Навіщо оці суперечки і доведення того,шо саме ваша думка є правильною?Як писалолсь попередньо,ніхто не зобов'язаний звертатись до іншого на 'ви',тим більше в інтернеті,де всі правила культури спрощені,а то й взагалі відсутні.
Я нікому ніколи не накидаю свою думку. Це лише дискусія. А як себе вести у тій чи іншій ситуації - Ваша справа. :rolleyes:

Перегляд дописуФабрегас (19.10.2010 17:15) писав:

часто пишу тут до багатьох на Ви, якось на автоматі))
Знову ж таки звичка. І також виховання.

Перегляд дописуKassandra (19.10.2010 17:16) писав:

от власне...але я знаю, що наприклад Globetrotter мені в батьки годиться, то я й звертаюся до нього на Ви.
А якщо я не впевнена - то однозначно буде Ти. Хоча буває, що в певних постах я люблю писати Ви, але то радше стилістичне підкреслення))
Ваша думка теж не суперечить цим правилам. І головне - не завадить ставитися до людей так, як би Ви хотіли, щоб вони ставилися до Вас.
Повідомлення відредагував Маківка: 19.10.2010 – 16:23
Відповісти

світлина Монблан 19.10.2010

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 17:21) писав:

І головне - не завадить ставитися до людей так, як би Ви хотіли, щоб вони ставилися до Вас.
Якщо людина комусь викає,це не означає,що вона бажає,щоб і до неї звертались на 'ви'
Відповісти

Перегляд дописуМонблан (19.10.2010 17:28) писав:

Якщо людина комусь викає,це не означає,що вона бажає,щоб і до неї звертались на 'ви'
Тоді вже йде "за згодою обох сторін" (я не натякаю, що треба чекати брудершафту й цілуватися - не обов’язково :rolleyes:). Співрозмовник сам тобі вкаже, що ліпше до нього звертатися на "ти" (тоді він вільно себе почуває). Але за згодою.
Відповісти

Перегляд дописуМаківка (19.10.2010 17:21) писав:

Ваша думка теж не суперечить цим правилам. І головне - не завадить ставитися до людей так, як би Ви хотіли, щоб вони ставилися до Вас.
моє ставлення до людей, до яких я звертаюся на Ви, нічим не відрізняється від ставлення до людей, до яких я звертаюся на Ти.
З.І. згодна з останнім твердженням Монблан..
Відповісти