Перейти до вмісту

Росіяни і українці

Повідомлень в темі: 103

#61 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 20.03.2009 – 21:18

Росіяни - це громадяни Росії.

Українці - це громадяни України.

Все інше - від лукавого і судом не сприймається.
  • 0

#62 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 24.03.2009 – 13:18

Перегляд дописуЗварич (20.03.2009 21:18) писав:

Ти прямо все знаєш про різні національності. :)
  • 0

#63 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 24.03.2009 – 13:33

Перегляд дописуЗварич (20.03.2009 22:18) писав:

А якщо тобі у вічі московит скаже що ти хохол, або малорос. То ти далі доказуватимеш, що він росіянин?
  • 0

#64 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 13:40

Перегляд дописуPanikovskiy (24.03.2009 13:33) писав:

А якщо тобі у вічі московит скаже що ти хохол, або малорос. То ти далі доказуватимеш, що він росіянин?
Якщо мені у вічі кажуть що я урод - я б'ю по морді, але це ніяк не міняє ні національностей ні їх самоназв... :)

знову ж таки - ну й хай я малорос чи хохол? Я його можу обізвати москалем...
Що зміниться в національностях? не треба вносити в термінологію назв емоційну оцінку...
  • 0

#65 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 16:23

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 13:40) писав:

Якщо мені у вічі кажуть що я урод - я б'ю по морді, але це ніяк не міняє ні національностей ні їх самоназв... :)

знову ж таки - ну й хай я малорос чи хохол? Я його можу обізвати москалем...
Що зміниться в національностях? не треба вносити в термінологію назв емоційну оцінку...
От доки деякі Українці не перестануть думати навіть так:" ну й хай я малорос чи хохол?", доти небуде ладу. Це перш за все, неповага до себе.
  • 0

#66 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 16:42

Перегляд дописуPanikovskiy (24.03.2009 16:23) писав:

От доки деякі Українці не перестануть думати навіть так:" ну й хай я малорос чи хохол?", доти небуде ладу. Це перш за все, неповага до себе.
Я не кажу що "хай я малорос" (не точно передав інтонацію)... навіщо ви привносите свої емоції...

Я кажу "хай собі каже малорос" :) Відчуйте різницю...

Ви ж теж часто використовуєте слово "москалі" маючи на увазі якихось аморфних жителів Москви чи Рязані...

З.І. Мене взагалі мало цікавить що на мене десь там гавкають... то їх проблеми...

Повідомлення відредагував Zuzik: 24.03.2009 – 16:43

• 0

#67 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 17:24

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 16:42) писав:

Я не кажу що "хай я малорос" (не точно передав інтонацію)... навіщо ви привносите свої емоції...

Я кажу "хай собі каже малорос" :) Відчуйте різницю...

Ви ж теж часто використовуєте слово "москалі" маючи на увазі якихось аморфних жителів Москви чи Рязані...

З.І. Мене взагалі мало цікавить що на мене десь там гавкають... то їх проблеми...
Але ж цей гавкіт, створює нам проблеми. Вони ж втручаються в наші справи. От наприклад, як ви назвете людину, яка все життя проживши в Україні, не хоче розмовляти українською, не визнає нашої держави, культури, підтримує імперські дії Росії? Можливо поганий Росіянин? А для мене та інших це є москаль, або кацап.
  • 0

#68 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 17:27

Перегляд дописуPanikovskiy (24.03.2009 17:24) писав:

Але ж цей гавкіт, створює нам проблеми. Вони ж втручаються в наші справи. От наприклад, як ви назвете людину, яка все життя проживши в Україні, не хоче розмовляти українською, не визнає нашої держави, культури, підтримує імперські дії Росії? Можливо поганий Росіянин? А для мене та інших це є москаль, або кацап.
Якщо така людина є при цьому громадянином України я назву її зрадником. І стаття відповідна є...
Якщо людина є не громадянином я назву її провокатором або шпигуном і задам питання що вона тут робить... На це теж є стаття...

З.І. І чому знову Росія... чому видача румунських паспортів так відверто ігнорується?

Повідомлення відредагував Zuzik: 24.03.2009 – 17:27

• 0

#69 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 17:35

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 17:27) писав:

Якщо така людина є при цьому громадянином України я назву її зрадником. І стаття відповідна є...
Якщо людина є не громадянином я назву її провокатором або шпигуном і задам питання що вона тут робить... На це теж є стаття...

З.І. І чому знову Росія... чому видача румунських паспортів так відверто ігнорується?
Та в нашій державі багато чого ігнорується, а про Румунів потрібно іншу тему створити. Бо ця, про декого іншого.
  • 0

#70 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.03.2009 – 17:41

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=420016
  • 0

#71 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 18:47

Перегляд дописуPanikovskiy (24.03.2009 17:35) писав:

Та в нашій державі багато чого ігнорується, а про Румунів потрібно іншу тему створити. Бо ця, про декого іншого.
про кого? Я вважаю що всі ці дефініції надумані і нічого окрім бажання емоційно розбавити назву певної групи людей не несе...

особливо смішно потім виглядає спроба розказати що москаль це не житель Росії...

"москаль" доволі вживане слово... несе емоційний характеристику особи яка вживає по відношенню до суб'єкту. Характеристика образлива і принизлива.
1. Так називають жителів Москви (навіть в Росії).
2. Так називають в Україні жителів Росії взагалі і Росію як таку (москалі знову на нашу трубу позарилися).
3. Так ще називають в Україні російськомовних громадян тієї ж України.
4. Так називають жителів східних і південних регіонів ("там одні москалі").
5. Так називають людей з національністю "росіянин" в паспорті.

Основна маса вживання слова "москаль" — людина або російської національності, або ж росіянин, який вважає себе "русским".

І це реальність... так що всі решта спроби провести якісь дефініції є непотрібними...
Є чудові назви "п'ята колона", "агент чужоземного впливу" які характеризують власне діяльність... А хто ця людина по національності мені особисто по-барабану...
  • 0

#72 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 24.03.2009 – 22:04

Перегляд допису-Oleh- (24.03.2009 13:18) писав:

Ти прямо все знаєш про різні національності. :ggggg:

Нє, тіко про закони ;) Заборонена дискримінація громадян за будь-якою ознакою.

Не порушуйте, і все буде в чоколяді :)
  • 0

#73 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 12:15

вкрав цитату:

Цитата

18.06.2009 · 15:10 ·
В.Черномырдин назвал различия в менталитете украинцев и россиян

"Хоть россияне и схожи во многом с украинцами, но все же у нас есть различия", - об этом заявил экс-посол России в Украине Виктор Черномырдин в интервью РИА Новости.

"Сами по себе украинцы - трудолюбивый и талантливый народ. Еще начиная с советских времен все лучшие кадры, которые были в Украине, направлялись в центр, потому что было одно государство! Людей с Украины забирали в Москву. И не только с Украины. Этот процесс был во всем Союзе. Но в Украине - особенно. Я сейчас могу многих перечислить, которые пришли из Украины. Могучие мужики были, толковые, умные. Потому и стали союзными министрами", - отметил политик.

"Да это и в привычке, традиции Украины - жить обосновано, красиво, чисто. Вы ездите по Украине? Все хатки побелены, все заборчики сделаны аккуратно, крыши починены. А поезжай в российскую глубинку! Не в усадьбы новых русских, а в деревни... Видели, какие заборы? Дворы, как будто после бомбежки, по улице в дождь не проедешь - увязнешь в земляной каше. Так и хочется спросить: "Ну что вы, не можете сделать забор, покрасить его?" "Можем. Но мы тогда уже не Россией будем!" Вот, в этом и разница! Мы, русские, люди соборные, мыслим широко, коллективно, по-государственному, нам не до заборов, не до улиц, не до крыш. А украинцы мыслят иначе - о том, как сберечь свою хату, обустроить свой собственный мирок. В этом восприятии жизни и есть наша с ними разница", - резюмировал он.

Как ранее сообщал ИМК, сегодня глава государства вручил В.Черномырдину орден "За заслуги" ІІІ степени.

Источник: ИМК

• 0

#74 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 23:18

Ось щойно мені по аські написала одна ...ммм... стара знайома.... І після того, як я їй нагрубив, вона написала:

Цитата

свободен
.
Це мало бути образою? Але я відчув радість, піднесення мого духу, від того, що я вільний від набридливої дурепи. Як же добре бути вільним. Навіть не знаю, в яку тему написати, до якої характерної групи більше належить ображатися на волю - кацапам чи християнам?

Ех, як же певно повинно відчуватися ображеним, покинутим, обездоленим. Мабуть це жорстока кара - бути вільним.
Але для мене - це нагорода. Дякую.
  • 0

#75 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2009 – 17:00

За характером роботи часто доводиться обідати в закладах громадського харчування(здоровенькі були, пузата хата, тощо). Там разниця між українцями і росіянами досить помітна: українці швидко називають що їм потрібно, беруть; росіяни морочать голову тому хто видає дурними питаннями:
что у вас есть, из чего сделано. Не знаю, може вони отрмують 'свої 5 хвилин слави', коли затримують чергу і вимагають щоб їм розкзали як в ресторані що в меню і що можна поїсти.
  • 0

#76 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 23:42

Перегляд дописуSotnik (4.01.2008 00:16) писав:

Тема настільки широка, що можна дисертацію писати... :) Спробую коротко викласти свою думку...

РОСІЯНИН - громадянин РФ взагалі.
МОСКАЛЬ- людина, що свідомо або несвідомо сповідує російську імперську "культуру" та ідеологію. Може бути як росіянином, так і етнічним українцем. Навіть громадянином України.
КАЦАП - росіянин, етнічний представник "руской" національності.
УКРАЇНЕЦЬ - громадянин України, який сповідує українську культуру та ідеологію.
ХОХОЛ - малоосвічений українець. Жертва імперського минулого.
МАЛОРОС - хохол, який проживає на сході та півдні України.

Наведені мною характеристики є далеко не повними і не остаточними. До того ж багато з термінів з плином часу змінювались і мали інший сенс.

Чудова ідентифікація. А якщо по правді , по історичній і такій яка вона є зараз.
Росіянин - нема такого... є рускій.
Москаль - ті що живуть в москві і біля (по типу князівства , "сіречь"- області , так хранцузи казали... сі - бачиш, речь - не знайшли перекладу). :wub:
Кацап - всі решта , які живуть в Рассєї і втратили самоідентифікацію.
Українець - їх болісно мало, в Україні рахується вимираючим видом, що замінюється штучно виведеним - хохлом.
Хохол - вироджений нащадок великої і могутньої нації РУСІВ, що заснували найбільшу державу - Київську Русь . Невдалий витвір ідеології рівності всіх перед всіма. Штучний домо-робосапієнс з видаленим геном Громадянин.
Малорос- хвороблива уява державотворення таких німецьких "великоросів" як Катрін.
  • 0

#77 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 19:58

А що тут ідентифікувати? Ми брати. Лиш та різниця, що називаємося по-різному і живемо в різних будинках.
  • 0

#78 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 22:56

Мій дідусь живе у Тамбові, а я у Хмельницькому. І я його прекрасно розумію, хоч він і говорить російською. То як ми можемо бути не брати?
  • 0

#79 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.11.2010 – 23:41

А я крім російської, чудово розумію англійську і польську. Поляки, англійці, американці, канадці, австралійці - теж наші брати ?
  • 0

#80 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 23:43

Перегляд дописуchecker (18.11.2010 20:58) писав:

А що тут ідентифікувати? Ми брати. Лиш та різниця, що називаємося по-різному і живемо в різних будинках.
позиція класичного малороса. no coment
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних