Перейти до вмісту

Місця Сили

Повідомлень в темі: 92

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.01.2008 – 20:49

Вірю, що є на Землі місця сили. Але знаю лише трохи з екстрасенсорної точки зору.
  • 0

#42 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 07.01.2008 – 21:12

І сюди вже релігію вплутали... Ну ви народ і даєте... :D
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.01.2008 – 21:51

Перегляд дописуLMax (7.01.2008 20:45) писав:

Ярлик. І що далі? Тобі так легше пізнавати складний світ та знаходити своє місце в ньому?
якщо бачиш кал, то не обов"язково його нюхати :D

Перегляд дописуLMax (7.01.2008 20:45) писав:

не дуже дивує дізнаватися про тебе такі речі...
такі психологічні прийоми - це з опери най рухне блядський світ, а я всерівно чистенький святой, хрюстиянин :cool2:
  • 0

#44 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.01.2008 – 22:40

Перегляд дописуArchon-ua (7.01.2008 21:12) писав:

І сюди вже релігію вплутали... Ну ви народ і даєте... :D
ДЕ? Ти вже і тут побачив релігію?

Перегляд дописуSergiy_K (7.01.2008 21:51) писав:

якщо бачиш кал, то не обов"язково його нюхати :cool2:
що є "кал"? І звідки ти знаєш шо є "кал", а що "не кал" щоб то, що "кал" називати "калом", а "не кал " - "не калом"?

Цитата

такі психологічні прийоми - це з опери най рухне блядський світ, а я всерівно чистенький святой, хрюстиянин
то певно же що не мене стосується, бо я грішний і зап'ятнаний помилками...

Повідомлення відредагував LMax: 07.01.2008 – 22:44

• 0

#45 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.01.2008 – 23:03

LMax
о,Ви вернулися!Вітаю з Новим Роком і Різдвом!

ось цікаве видає гугл на запит Місця Сили.Наводить на думки що може то і існує.
  • 0

#46 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 23:37

Перегляд дописуCassandra (7.01.2008 23:03) писав:

LMax
о,Ви вернулися!Вітаю з Новим Роком і Різдвом!
так я, і Вас вітаю, Христос ся рождає! Зображення

Цитата

ось цікаве видає гугл на запит Місця Сили.Наводить на думки що може то і існує.
а ше як рос. ввести - теж багато буде.
  • 0

#47 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 13:10

Але там трактування Місця Сили як чогось поза людиною - зовнішнього. А Ви Пане LMax настоюєте, що Місце Сили всередині. Що то лише Серце. А може і одне і друге?
  • 0

#48 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 20:25

Перегляд дописуWeber (8.01.2008 13:10) писав:

Але там трактування Місця Сили як чогось поза людиною - зовнішнього. А Ви Пане LMax настоюєте, що Місце Сили всередині. Що то лише Серце. А може і одне і друге?
Нам Христос сказав що Боже Царство (а це величезна Сила Всього Сущого) є в середині нас, а не ззовні. А хто каже що воно ззовні - той лжець і неправдомовець. Я вірю що людина має величезний потенціал закладений від Творця... треба його лише пробудити в собі. Не виключено, що може й є на Землі якісь місця чи люди, з якими легше його пробуджувати.
  • 0

#49 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 21:18

Перегляд дописуLMax (8.01.2008 20:25) писав:

Нам Христос сказав що Боже Царство (а це величезна Сила Всього Сущого) є в середині нас, а не ззовні. А хто каже що воно ззовні - той лжець і неправдомовець. Я вірю що людина має величезний потенціал закладений від Творця... треба його лише пробудити в собі. Не виключено, що може й є на Землі якісь місця чи люди, з якими легше його пробуджувати.
О! То нарешті ми зійшлися! То інша справа, де кінцеве Місце Сили! Але якщо якесь зовнішнє місце може його активізувати, то те зовнішнє місце теж можна назвати Місцем Сили! Чи не так?
  • 0

#50 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 20:01

Перегляд дописуWeber (8.01.2008 21:18) писав:

О! То нарешті ми зійшлися! То інша справа, де кінцеве Місце Сили! Але якщо якесь зовнішнє місце може його активізувати, то те зовнішнє місце теж можна назвати Місцем Сили! Чи не так?
ну але після такого висновку можна ненароком забути за Бога і почати як зациклений шукати те місце, а його насправді може і не існує! А ще гірше те місце знайдеться і стане щось типу ідола...
  • 0

#51 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 08:40

Перегляд дописуLMax (9.01.2008 20:01) писав:

ну але після такого висновку можна ненароком забути за Бога і почати як зациклений шукати те місце, а його насправді може і не існує! А ще гірше те місце знайдеться і стане щось типу ідола...
Але це найчастіше є Церквою! Ви ж не проти церков як Місць Сили?

Повідомлення відредагував Weber: 10.01.2008 – 08:43

• 0

#52 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 18:47

Перегляд дописуWeber (10.01.2008 08:40) писав:

Але це найчастіше є Церквою! Ви ж не проти церков як Місць Сили?
Для одних церква забирає силу, а для інших дає її.
Тому питання не однозначне.

По-моєму Церква є місцем молитви, для розкриття внутрішної Сили від Бога щоб вистояти в горі, біді і т.д...
  • 0

#53 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 19:14

Чи це не єресь? Мені здається, що Церква то Місце Сили для усіх... Хіба для диявола ні.
  • 0

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 19:44

Перегляд дописуWeber (11.01.2008 19:14) писав:

Чи це не єресь? Мені здається, що Церква то Місце Сили для усіх... Хіба для диявола ні.
Weber, припини. :happy1: От китайози вважають, що біля храмів навпаки купа негативної енергії. яку там віруючі скидають
  • 0

#55 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 11.01.2008 – 20:19

Що до церков, храмів і типу того...
Місце для їх будівнитства обирається не випадково...
Ще з самих давніх часів їх будували саме на місцях сили...
Якщо храм якимось чином руйнувався то на тому самому місці зводили новий...
Чи ви думаєте просто так християнські церкви ставили на місцях де були язичницькі капища ?...
Сам храм як будівля місцем сили не є... Він скоріше виступає в ролі підсилювача тих енергій які через нього проходять...

Місця сили по суті це просто місця входу/виходу енергетичних потоків планети...
Всередині людини немає ніякого місця сили... Людина не є точкою входу/виходу тих енергій хоч вони через неї і проходять... Людина скоріше джерело тої енергії... Так само як і Земля...
  • 0

#56 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 22:14

А шановний та розумний LMax вважає, що Місце Сили може бути лише в людині... А все інше єресь. Мені ж здається, що Місця Сили є як і поза нею.
  • 0

#57 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 07:57

Перегляд дописуWeber (11.01.2008 19:14) писав:

Якраз одержимих дияволом я і мав наувазі (це тих вкого забирає).
Їм погано в церкві. Вони не можуть легко туда зайти, в них крутиться голова, тошнить, ломить тіло (може трясти, лихорадити). Це признаки одержимості злими силами.

Перегляд дописуSergiy_K (11.01.2008 19:44) писав:

Weber, припини. :( От китайози вважають, що біля храмів навпаки купа негативної енергії. яку там віруючі скидають
І я так вважаю що "біля" а не в середині, під час служби Божої.

Перегляд дописуArchon-ua (11.01.2008 20:19) писав:

Що до церков, храмів і типу того...
Місце для їх будівнитства обирається не випадково...
Ще з самих давніх часів їх будували саме на місцях сили...
Якщо храм якимось чином руйнувався то на тому самому місці зводили новий...
Чи ви думаєте просто так християнські церкви ставили на місцях де були язичницькі капища ?...
Сам храм як будівля місцем сили не є... Він скоріше виступає в ролі підсилювача тих енергій які через нього проходять...
цілком підтримую

Цитата

Місця сили по суті це просто місця входу/виходу енергетичних потоків планети...
Всередині людини немає ніякого місця сили... Людина не є точкою входу/виходу тих енергій хоч вони через неї і проходять... Людина скоріше джерело тої енергії... Так само як і Земля...

Перегляд дописуWeber (11.01.2008 22:14) писав:

А шановний та розумний LMax вважає, що Місце Сили може бути лише в людині... А все інше єресь. Мені ж здається, що Місця Сили є як і поза нею.
я б сказав що Сила є Бог. А Серце людини є приймачем і трансформатором тої Сили у позитивну творчу (созидательную) и негативну - руйнівну енергії.
  • 0

#58 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 09:18

Перегляд дописуLMax (12.01.2008 07:57) писав:

я б сказав що Сила є Бог. А Серце людини є приймачем і трансформатором тої Сили у позитивну творчу (созидательную) и негативну - руйнівну енергії.
Яка цікава силова установка, патентуй
  • 0

#59 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 17:31

Але то хай собі буде, що Бог генератор всього. Це не оспорюється. Мова йде власне про трансформаторні обєкти...
Ось як шукали Місце Сили в Українській обрядовості.
Хати місця розташування вибір в українських повір'ях
Головною вимогою при обранні місця для забудови вважалася його "чистота" як в екологічному, так і духовному значенні. Міжпоколінний досвід підказував, що ним могло бути "дике поле", на пагорбі, де немає вологості, зручне для під'їзду, з виходом до річки або низини. Якщо земля під забудову колись переорювалася, потрібно було дати їй "відпочити": ділянку обгороджували і ніхто протягом року не мав права ступити на неї.
Існувала складна система ознак, за якими не можна було ставити хату, зокрема там, де колись проходила дорога або стояла лазня, містився смітник чи гноярня, де було пустирище, багнище або роздоріжжя, тобто в місцях, де, за повір'ям, водилася нечиста сила. Дім не можна було зводити там, де було знайдено людські кістки, де перекинувся віз, де хтось поранив руку чи ногу до крові, де колись була хата, залишена через хвороби, повені, пожежі. "Нечистими" вважалися й місця старих забудов, у яких жили неблагонадійні сім'ї, злодії або п'яниці, де часто хворіли або вмирали, поруч із якими проживали недобрі сусіди. Українці при забудові завжди віддавали перевагу гарним сусідам, спілкування з якими вважалося не менш важливим, аніж із близькими родичами. Не слід було ставити будинок і на спірній ділянці землі, на яку претендують кілька сімей, бо життя в такому будинку супроводжуватиметься постійними сварками. Отже, народний принцип забудови був таким: хата ставилася на "чистоту" і для "чистого".
Щасливим місцем вважалося те, на яке лягала відпочивати велика рогата худоба; так само можна обирати місце під забудову, якщо на ньому добре росла пшениця. Вибір же конкретного місця розташування будинку, його стін і кутів, відбувався за допомогою гадань та магічних дій: круглі хлібці викидали з лантуха - куди впадуть, там, за повір'ям, і було щасливе місце для будинку. Початково обране місце зазнавало й додаткової перевірки. Ввечері, після заходу сонця, таємно, щоб ніхто не побачив, насипали у чотирьох кутах майбутньої хати невеликі купки жита: першу - там, де буде покуття, другу - там, де буде піч, третю - там, де сходяться причілкова та глуха стіни, четверту - там, де будуть двері, а посередині іноді ставили хрестик з невеликих паличок. На другий день до схід сонця йшли дивитися, що трапилось з цими купами. Якщо все залишалось так, як було, то місце вважалось щасливим і можна було тут будувати хату, а якщо жито було розкидане або з'їдене - місце негарне і треба шукати іншого. Але якщо розкидана була лише та купа зерна, що на святому куті, можна було будувати хату на цьому місці, не боячись нічого, бо вірили, що сила святого кута переможе усяку вражу силу.
  • 0

#60 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:29

Weber, тут прослідковується залежністю людини від обставин.
А Християни роблять так:
приходять на місце, де було раніше звалище сміття, очищують його засівають траву і проводять службу Божу на освячення. Потім там будується церква.

Це не вигадки це так зараз і робиться, я уважно слідкую за тим. Людині все під силу і якщо з вірою в Божу Силу то людина керує обставинами, а не залежить від них.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних