Перейти до вмісту

Космічні польоти, просто людська цікавість, чи реальна доцільність?

Повідомлень в темі: 54

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 09.01.2008 – 14:39

Перегляд дописуБлискавиця (9.01.2008 14:26) писав:

До речі, для того, щоб космічна наука швидко розвивалася, нею повинні займатися мільйони вчених. Це буде можливе тоді, коли більшість решти сучасних робіт буде роботизовано...а це буде саме в той час, як людство матиме потребу переселятися на інші планети. Я так собі думаю)
потреби потребами, але десяток мільярдів враз не переселиш, і в чомусь консерватори праві, знов будуть спихати в дальній ящик проблеми Землі, бо ж всерівно переселятись, ну це на тему домівка\гуртожиток :)
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.01.2008 – 19:41

Перегляд дописуSergiy_K (9.01.2008 03:59) писав:

ги.ги і скільки ж світлових років до найближчого сузір"я? :unsure: :cool1:
Вже й образно сказати не можна :)
  • 0

#43 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2008 – 00:58

Перегляд дописуSergiy_K (9.01.2008 14:39) писав:

потреби потребами, але десяток мільярдів враз не переселиш, і в чомусь консерватори праві, знов будуть спихати в дальній ящик проблеми Землі, бо ж всерівно переселятись, ну це на тему домівка\гуртожиток :)
Не всі й захочуть переселятися. Ото ті, хто не переносить польотів у космос і будуть наводити лад на Землі...разом з роботами))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 10.01.2008 – 00:58

• 0

#44 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 21:56

Блискавиця , думаю, з"являться організації, які заборонять роботу багатьох роботів на Землі
і фантазувати можна в повну силу, тобто, можна просто нелюбити літати, а могти зможуть практично всі
це поправка умови задачі
  • 0

#45 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 12:56

Перегляд дописуKatod (10.01.2008 21:56) писав:

Блискавиця , думаю, з"являться організації, які заборонять роботу багатьох роботів на Землі
і фантазувати можна в повну силу, тобто, можна просто нелюбити літати, а могти зможуть практично всі
це поправка умови задачі
Ну абсолютно ВСІ навряд чи зможуть переносити перебування у Космосі або на чужій планеті, тож якийсь відсоток землян все одно відсіється сам собою.
А до того часу, поки рівень науки дозволить модернізувати організм людини так, щоб вона була стійка до певних умов чужого середовища, чекати ще довше, ніж на початок міжзоряних перельотів, мені так здається.
На початку буде знищено велику кількість "гарматного м*яса", як у подорожах, так і у невдалих відкриттях.
  • 0

#46 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 23:18

Перегляд дописуСварус (9.01.2008 02:01) писав:

Крім того там неможливо завагітніти (читати - виносити плід). А якщо подорож триватиме дуже довго - можна не долетіти самому, і не залишити нащадків після себе :) Як варіант - народити дитину тут і потім полетіти. Але тоді не буде внуків ;)

Перегляд дописуSergiy_K (9.01.2008 03:59) писав:

Сварус, не відлякуй молодьож від космосу :)
Добро, відлякувати не буду, оскільки придумано, як мінімум ось це:

Цитата

Створення населених космічних станцій.
Мета і задачі космічних станцій набувають все більшого значення в нашій життєдіяльності. Але можливості побудови, виведення їх на орбіту, експлуатація, складають ще більшу складність і витрати. При цьому стан невагомості на космічних станціях підриває здоров'я людини. Застосування гравітину вирішує дуже багато проблем. Засоби доставки різних конструкцій на орбіту я вже запропонував. Зараз я пропоную створення космічних станцій з штучною керованою силою дії (гравітацією) тобто необхідно створити джерело дії. Принцип роботи джерела дії описаний раніше. Станція виконана у вигляді порожнистої кулі. Оболонка кулі виготовляється з прийнятних для космосу матеріалів, на поверхню металевої оболонки наноситься шар гравітину і вмонтовується в необхідні приміщення.
Частина приміщень призначена для установки устаткування змінюючи густину простору усередині кулі. Космічній станції необхідно додати певну швидкість обертання з метою нелінійного розподілу, ( під дією відцентрових сил), густини простору, і більш рівномірного нагріву обшивки станції сонячним промінням. У внутрішній частині станції можна створити приміщення у вигляді відсіків або шахт, де представиться можливість проводити різні експерименти, берегти певне майно оскільки в цих приміщеннях відсутня сила дії (гравітація) і густина часу менше ніж на поверхні станції.

Цитата

Гравітин - це матеріал, (не речовина) що складається з матерії оболонок елементарних частинок. Область застосування гравитина обширна, я присвятив йому окремий розділ. Створення даного матеріалу можливо вже сьогодні. Рівень високих технологій дозволяє в деяких лабораторіях світу отримати цей матеріал.

Щось мені цей гравітин дуже очі мені муляє...щось таке надто ефімерне. Ніхто його не отримував, але мовиться про якийсь там "рівень високих технологій" :rolleyes: :happy1:
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 22:55

Перегляд дописуKatod (1.01.2008 14:56) писав:

польоти в космос спочатку штовхала проста гонка озброєнь, звичайно наука разом з тим проводила свої фундаментальні дослідження.
А зараз невже не так? Маю сумніви.

Зображення
  • 0

#48 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 23:05

На Пекін мабудь полетіло... :)
  • 0

#49 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 11:54

Сварусе, то звісно цікава сторінка, але чи наукова?)....може автор готується написати фантастичнку книжку? :)
  • 0

#50 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 13:57

Перегляд дописуБлискавиця (18.01.2008 11:54) писав:

Сварусе, то звісно цікава сторінка, але чи наукова?)....може автор готується написати фантастичнку книжку? :)
та все ніяк сюжет придумати не може :) ;)
  • 0

#51 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 18.01.2008 – 17:12

І всетаки для мене космос - то забавка для великих і сильних країн.
Показати, хто далі у космос пісяє...

Вирощування їжі в космосі???
Ви прикидуєте її собівартість??? Легше буде тут створити ГМО, що УЖЕ активно запроваджується...
Чи будувати багатоповерхові "плантації", чи ефективніше використовувати ті площі, що вже є...
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 17:20

Перегляд дописуsam (18.01.2008 17:12) писав:

Вирощування їжі в космосі???
Ви прикидуєте її собівартість??? Легше буде тут створити ГМО, що УЖЕ активно запроваджується...
Чи будувати багатоповерхові "плантації", чи ефективніше використовувати ті площі, що вже є...
Ти дивишся на десятки років, а тут мова йде про сотні. та й не тільки їжа. А стосовно "піпісьок", то поки що тільки так прогрес цивілізації і рухався :)
  • 0

#53 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 01:20

Перегляд дописуSergiy_K (18.01.2008 13:57) писав:

та все ніяк сюжет придумати не може :blink: :)

Перегляд дописуSergiy_K (18.01.2008 17:20) писав:

Ти дивишся на десятки років, а тут мова йде про сотні. та й не тільки їжа. А стосовно "піпісьок", то поки що тільки так прогрес цивілізації і рухався :D
А шо ж тут придумувати?.....тема піпісьок у космосі ще не розкрита))...уявляєш, як вони ростимуть у стані невагомості? :D
  • 0

#54 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 19.01.2008 – 14:44

Лінь - найбільший двигун прогресу, а не розмір піпіськи...
  • 0

#55 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.01.2008 – 10:15

Перегляд дописуsam (19.01.2008 14:44) писав:

Лінь - найбільший двигун прогресу
Але не коли всім ліньки. Одна справа вчений винайшов, а инша хтось побудував.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних