Перейти до вмісту

Космічні польоти, просто людська цікавість, чи реальна доцільність?

Повідомлень в темі: 54

#21 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.01.2008 – 14:17

Як на мене - дурна трата грошей.
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.01.2008 – 14:39

Перегляд дописуsam (8.01.2008 14:17) писав:

Як на мене - дурна трата грошей.
ну це на тему: "все чого не розумію - дурне" :D
  • 0

#23 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.01.2008 – 15:47

Ні - це на тему - коли мільйони дітей не мають що жерти - викидати гроші на те, щоб послати кусок заліза подалі, а потім він розіб*ється об поверхню якогось небесного тіла і всі ці гроші підуть в ЗАДНИЦЮ.

А діти могли б вижити.
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.01.2008 – 15:52

Перегляд дописуsam (8.01.2008 15:47) писав:

А діти могли б вижити.
На Землі і так перенаселення.
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 18:07

Цитата

Перегляд дописуsam (8.01.2008 15:47) писав:

Ні - це на тему - коли мільйони дітей не мають що жерти - викидати гроші на те, щоб послати кусок заліза подалі, а потім він розіб*ється об поверхню якогось небесного тіла і всі ці гроші підуть в ЗАДНИЦЮ.
А діти могли б вижити.

Перегляд дописуСварус (8.01.2008 15:52) писав:

На Землі і так перенаселення.
Нє, sam, це все та ж тема невігластва. От наприклад, як ти ставишся до вирощування їжі в космосі? Площа Землі скінченна, рано чи пізно нам не вистачатиме навіть сонячної енергії яка попадає на поверхню планети, тим більше що ми для потреб свого виду можемо використати лише меншу її частину та й теплове забруднення :D , коротше розвантажити планету винісши важку та харчову промисловість в космос - це ж "блакитна мрія" :cool2: Але ти пропонуєш зараз накормити, а завтра хай пухнуть з голоду в пустелі на яку ми впевнено перетворюємо Землю.
Такі-от любителі стабільності в Китаї (конфуціанці-бюрократи) свого часу накрили мідним тазом морську експансію держави, була б сама передова імперія світу, а так - через "людинолюбство" та "досконаломудрість" китайці - найбільший народ світу (і найдревніша з існуючих нині цивілізацій) втратили 500 років розвитку.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 08.01.2008 – 18:08

• 0

#26 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 18:39

Sergiy_K +адин
І крім того я вважаю що дослідження космосу це найважливіший елемень у пізнанні світу що нас оточує. В космосі можна знайти дуже багато речей(і багато вже знайшли) які пояснюють будову і походження всесвіту, фізичні закони, а також появу життя. Якщо люди не будуть досліджувати космос а сидіти як ідіоти на цій планеті то про який розвток людства може йти річ? Колись люди вірили що Земля плоска. І якби не знайшлись люди які попри спротив довбаної церкви і тупих невігласів досліджували це питання то люди і дальше так би вважали. Треба бачити ширше. Весь всесвіт перед нами і чекає на нас!

Повідомлення відредагував Nameless One: 08.01.2008 – 18:41

• 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 19:10

Перегляд дописуNameless One (8.01.2008 18:39) писав:

дослідження космосу це найважливіший елемень у пізнанні світу що нас оточує. В космосі можна знайти дуже багато речей(і багато вже знайшли) які пояснюють будову і походження всесвіту, фізичні закони, а також появу життя. Якщо люди не будуть досліджувати космос а сидіти як ідіоти на цій планеті то про який розвток людства може йти річ? Колись люди вірили що Земля плоска. І якби не знайшлись люди які попри спротив довбаної церкви і тупих невігласів досліджували це питання то люди і дальше так би вважали.
То так. Може я дуже зациклююсь на аналогіях з географічними відкриттями, але коли Магелан плив в свою експедицію, то лише маленька купка вчених знала "в теорії", що земля кулеподібна, але ніхто не вірив, що можливо на практиці здійснити плавання на захід, а повернутись назад зі сходу, необхідно було поставити всіх перед фактом! Хоча ціль відомо яка була - західний шлях в Індію. Бабло, багато бабла, слава і багатство, влада - єдина реальна мотивація для тогочасного першовідкривача :cool2: Але коли опублікували записки Піфагетти, який це був переворот в світогляді (імхо) :D
  • 0

#28 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 19:47

Отож бо! Я щиро надіюсь що майбутні відкриття зроблять ще більший переворот в обмеженому світогляді людей.

Повідомлення відредагував Nameless One: 08.01.2008 – 19:52

• 0

#29 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2008 – 01:46

З диниства мрію про космічні польоти).....я була б серед перших, хто відкривав би чужі планети :)
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 02:01

Блискавиця, але політ в Космос - це не похід в магазин за булочками з маком :wacko: Тут потрібна серйозна фізична і психічна підготовка. Не кожна людина може витримати навантаження. Крім того там неможливо завагітніти (читати - виносити плід). А якщо подорож триватиме дуже довго - можна не долетіти самому, і не залишити нащадків після себе :unsure: Як варіант - народити дитину тут і потім полетіти. Але тоді не буде внуків :cool1: :blink: Коротше на Землі краще, як не крути :)
  • 0

#31 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 02:09

Сварус, то ти щось накрутив. Причім тут діти і внуки? Може комусь штурвал корабля кращий за майбутніх нащадків?
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 02:45

Nameless One, а Ви в яких масштабах мислите? Масштабах свого міста? Смію Вам нагадати що в Космосі відстані вимірюються, як мінімум, світловими роками. А якщо ще про парсеки згадати - то взагалі капітошка. А чи знаєте Ви скільки світлових років до найближчого сузір`я? Науковці послали радіосигнал в бік можливого існування життя в одному з сузір`їв, і він дійде до місця призначення через десятки земних тисячоліть. Тут ніякі правнуки такої віддалі не дістануться, то я ще з внуками слабо загнув :)
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 03:59

Перегляд дописуБлискавиця (9.01.2008 01:46) писав:

З диниства мрію про космічні польоти).....я була б серед перших, хто відкривав би чужі планети :wacko:
хто ж тобі заважає, літай, відкривай. Їх уже майже три сотні відкрили астрономи :wacko:

Сварус, не відлякуй молодьож від космосу :cool1:

Перегляд дописуСварус (9.01.2008 02:45) писав:

А чи знаєте Ви скільки світлових років до найближчого сузір`я?
ги.ги і скільки ж світлових років до найближчого сузір"я? :) :unsure: Я знаю, що до найближчої з відкритих екзопланет 9 світлових років. Звісно, що вона - газовий гігант, непридатний для життя, але є відкриті і земного типу в зоні потенційно придатній для життя (тобто на певній відстані від зірки), щоправда далеко від Сонячної системи :blink:

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 09.01.2008 – 03:59

• 0

#34 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.01.2008 – 10:34

Та ну, космос - перспективна річ, головне - це перестати при запуску ракети фактично стріляти з рогатки, а знайти якийсь кращий спосіб запуску чогось\когось на орбіту. Лише опісля цього можна буде говорити про якусь колонізацію Сонячної системи... :)
А хто хоче між зорями подорожувати - опустіться на Землю, треба хоча б спершу заселити Сонячну систему :unsure:
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 11:31

та поки так, затратно доведетися кататись, але якщо будуть орбітальні космопорти будуватись, то діло зрушить. Тут все як і на Землі - треба збудувати індустріальну базу в космосі та системи автономного життєзабезпечення розвивати.

Перегляд дописуГетьман (9.01.2008 10:34) писав:

А хто хоче між зорями подорожувати - опустіться на Землю, треба хоча б спершу заселити Сонячну систему :)
Технології зараз дитсадок, але хтозна що буде за 30-40 років може і пошлють зонди до інших зірок, а до того часу аби щось серйозне на Місяці зварганити, повільно якось все.
  • 0

#36 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 11:48

людину завжди манили зірки...спочатку вони за ними лише спостерігали, а скоро діло дійде і до дослідження вживу. Ціолковський казав, що людині головне взлетіти над своєю планетою, а далі діло зробить людська жага пізнання Всесвіту...ну і про енергетичні та демографічні проблеми не слід забувати, тому перше підкріплене другим дасть поштовх до колонізації інших планет.
Інше питання-коли людство зможе здійснити ці польоти. Час покаже, але думаю що якщо не на Марсі, то на якісь екзопланеті яблуні обовязково будуть цвісти :)
  • 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 12:29

Перегляд дописуСварус (9.01.2008 02:01) писав:

Блискавиця, але політ в Космос - це не похід в магазин за булочками з маком :wacko: Тут потрібна серйозна фізична і психічна підготовка. Не кожна людина може витримати навантаження. Крім того там неможливо завагітніти (читати - виносити плід). А якщо подорож триватиме дуже довго - можна не долетіти самому, і не залишити нащадків після себе :unsure: Як варіант - народити дитину тут і потім полетіти. Але тоді не буде внуків :cool1: :blink: Коротше на Землі краще, як не крути :)
ґґґ))....Сварусе, в мене здоров*я космічне, тиск з дитинства як у космонавта :lol:, а після школи я хотіла вступати у київське льотнє училище. Мої батьки як дізналися - півроку голосили та відмовляли мене вкупі з усіма моїми родичами))...перевантаження було таке велике, що довелося відмовитися від космічних перевантажень :wacko:
Але в разі, якби я могла займатися космічними подорожами, то неможливість завагітніти мене хвилювала б найменше - я не інкубатор :) Людству давно пора вирощувати дітей у пробірках, а не зшущатися над жіночим організмом.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 09.01.2008 – 12:29

• 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 13:07

Перегляд дописуБлискавиця (9.01.2008 12:29) писав:

Людству давно пора вирощувати дітей у пробірках, а не зшущатися над жіночим організмом.
а потім 20 років ганяти пробірочних дітей на тренажерах - і в ракету - нєфіг атлинівать від священного космічного обов"язку :)
  • 0

#39 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 13:46

Перегляд дописуSergiy_K (9.01.2008 13:07) писав:

а потім 20 років ганяти пробірочних дітей на тренажерах - і в ракету - нєфіг атлинівать від священного космічного обов"язку :)
Точно, так і є)).....на комісію - і на службу на благо Всєлєнной :unsure: ...а всіх дєфєктівних - відіслати у чорні діри досліжджування проводити :cool1:
  • 0

#40 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 14:26

До речі, для того, щоб космічна наука швидко розвивалася, нею повинні займатися мільйони вчених. Це буде можливе тоді, коли більшість решти сучасних робіт буде роботизовано...а це буде саме в той час, як людство матиме потребу переселятися на інші планети. Я так собі думаю)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних