Перейти до вмісту

! Оцінка владі !Чи ВИ відчули зміни?

Повідомлень в темі: 22

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.02.2006 – 04:12

Українець (3.02.2006 06:28) писав:

А якщо Вам байдужа доля України

Перегляд допису

Почитайте мої старіші пости і Вам все стане зрозуміло що до цього питання! (так просто сталось що в момент Вашого приходу та тривалий час після нього я був відсутній на форумі...але я це виправлю!)
Що до аватара та "моїх цінностей" - чи не могли б Ви сказати якими Ви вважаєте мої цінності?! Говоріть прямо та щиро - повірте, я не ображусь!!! А що до ментальності - коли з'явилось слово "Україна"? А що було до того...?
  • 0

#22 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 11.02.2006 – 23:38

DEADMAN (28.01.2006 19:42) писав:

Навідміну від пана українця я з Stuff у багатьох питаннях не згідний. :(
На мою думку то одним з головних здобутків нашого народу за рік є СВОБОДА СЛОВА. А темник це коли журналісту дають уже готовий матеріал з брехнею, інколи явною. Якщо ВИ "ніколи не працювал з темниками" то може ВИ просто однобоко висвітлюєте інформацію, як було тут вище (моя себєктивна думка).
Яка іронія. Ми довели що президенські вибори були сфальсифіковані, а чому ВИ думаєте що парламенські були чесними.
Так я чув про ті тести про які ВИ говорите. Вони ще минулою владою, декілька років назад, були введені. 2 роки промучили випускникв і їх таж влада відмінила.
Як для людини то це багато. МИ говоремо про державу.

Я можу так кожен абзац спростувати. :)
ДЯКУЮ
ГЕРОЯМ СЛАВА
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Перегляд допису

Нє, неправда. Темник - це не готовий текст, який дають журналістові. Готовий текст - то політична реклама, або чорний піар. Є різниця, відчуваєте? Темник - це коли на відділ новин, прикладом, телевізійний, факсом приходить список тем, на які треба звернути особливу увагу. Саме тому й назвали темником - не через те, що темний, а через те, що там ТЕМИ. Так от, звертають увагу, в телевізійних новинах завдяки розташуванню матеріалів - тобто, про оцю особистість обов"язково матеріал пустити в першу чергу, бо глядач втрачає увагу насамкінець випуску. В газеті - завдяки розташуванню на першій сторійнці, зазвичай у правому верхньому куті - більшість людей саме туди звертає увагу в першу чергу, на радіо - так само, першою новиною випуску. Так само в темнику могло зазначатися чи треба взагалі про якусь окрему особистість згадувати в випуску, або скільки конкретно разів згадати про певну особистість. Оце і є темник. А не працювала по темниках, бо те, по чому я на той час працювала - мало б називатися "жовто-гарячники". Нам, бачте, бос заборонив розповсюджувати інформацію про партію Регіонів в будь-якому вигляді. Оце Вам і незалежна преса. До речі, на сьогодні майже нічого не змінилося. Бо окрім політичної цензури - якої бояться журналісти через те, що хочуть жити (Гонгадзе сподіваюсь ще ніхто не призабув?) існує безліч інших видів цензури - запустіть будь-який тематичний сайт, Вам розкажуть - цензура буває дружньою - коли я не хочу погано писати про людину, яка мені особисто приємна, чи сама та людина просить мене цього не робити і я з дружніх почуттів не можу цього зробити, або самоцензура - я не писатиму про якусь тему, бо вважаю її "неправильною", якщо можна так висловитися, аморальною, наприклад, чи побоююся за свою особисту безпеку. Це не повний перелік. Так от - від таких видів цензури ЗМІ ніколи не звільняться. І тому є приклади в усіх країнах світу. Не існує незалежних ЗМІ - бо всі вони залежать від власника, політичної ситуації в країні, рекламодавців або, навіть!, редакційного фольклору (коли редактор переконаний, що саме ці теми цікавлять публіку не грунтуючись на висновках соц. досліджень). То де там свобода слова? Назвіть хоч одну країну де вона є. Називати свободу слова здобутком революції ще смішніше - особливо, якщо врахувати що на символіку тої самої революції робить гроші зараз одна людина з "особливо наближених". Хіба та символіка не є власністю всіх і кожного хто там відстоював свої права?
Стосовно тестів - я казала про ті тести, які зараз пан Ніколаєнко вводить, я бачила їх на свої очі. Саме такі запитання - з метою зменшити кількість хабарів викладачам. Людоньки, хіба ми забули вже, що американізована система освіти гірша за ту радянську, яка в нас наразі є? Наші школяри в Америці підітруть носа кожному відміннику. Я не кажу, що зараз система освіти ідеальна - її необхідно змінити. але не в бік "західнизації", а в бік індивідуалізації - коли до всіх і кожного викладачі ставитимуться, як до геніальної особистості. І тут тести - ні до чого, тут необхідно змінювати систему викладання як таку.
Але не це тема розмови - кажете, покращується життя? Якось була я в Луганську, під час помаранчевої революції. Цікаво мені стало з якою метою сидять там хлопці в помаранчевих наметах. Підійшла, спитала: "Хлопці, за що сидим?" Відповідають: "Хочемо, щоб цукор коштував по 2 гривні, а не по 4 як зараз" (певно, ще їх тоді не навчили правильно відповідати - про свободу слова, демократію і таке інше, от відповіли як прості люди, що наболіло). Ну, хлопці просто в воду гледіли. До речі, нагадаю, тоді НУ спекулювала темою подорожчання цукру під вибори - мовляв, Проффесор таким чином відробляє одноразове підвищення пенсій. Людоньки, оце поясніть мені, а хто зараз що відробляє, якщо цукор (навіть у не-консерваційний сезон) дорожчає раптом до 4,5 грн? І не треба ля-ля про економіку - буцімто за рік той самий цукор подорожчав. Він з таким самим успіхом міг подорожчати і до президентських виборів-2004.
Так от, я звичайна людина, хочу нормально жити - не треба ніяких пент-хаузів, дайте так на життя заробити, щоб до кінця місяця не рахувати копійки, а спокійно дожити до нової зарплати.
І, вже вибачте за "задовгість", не втримаюся - http://www.misto.vn....action=1&k=1691 - ссилка на статтю однієї газетки, яка в моєму місті видається. Сама колись цією темою займалася, ще за тих часів, як депутат ВР, член тої самої НУ, в тому самому парку Грохольських (де розташовано онко-диспансер) збирався тенісні корти будувати (бачте, теніс людина любе, і що з того, що там смертельно хворі люди, в нього зате хатинка близько, та й бізнес як-не-як - гроші можна з городян брати за тенісні турніри). Таки купив він там той шмат земельки, щоправда, збудувати не встиг - до Києва подався, щастя шукати. На довідку - земельні питання міста контролює міська рада, наразі, в міськраді більшість НУ. І як це воно виходить, що заповідні зони, гордість України на якісь гаражі промінюється - не розумію. Думаємо далі по-українськи? Чи краще тих українців, що вище всіх сидять, нарешті ДУМАТИ навчимо?
  • 0

#23 Гість_совість_*

• Гості

Відправлено 06.06.2008 – 22:16

Так я особисто відчув зміни. Зате щоб переоформити автомобіль я дав в лапу 500ує. А ще мій знайомий розказує що на левандівці виключають вулечне освітлення і там зараз можна спокійно грабувати, гвалтувати та інше. Тож хочу подякувати нашому меру садовому! :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua