Перейти до вмісту

Як знову навчитися любити?

Повідомлень в темі: 88

#61 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.04.2009 – 11:14

Перегляд дописуMiguel (29.04.2009 08:03) писав:

В такій ситуації не допоможе ніхто, ніхто крім тої людини яка і буде новим об'єктом палких почуттів, ніхто крім того хто пожертвує своєю душою заради того щоб вилікувати твою душу, той хто захоче померти заради тебе, але смерть цієї одної людини якраз і буде тобі не потрібна... тобі буде потрібне його життя......
Так отож.)

Аби знову навчитись любити, потрібно:
1. Спуститись на землю.
2. Усвідомити власні неудачі як ваші (і лише ваші) помилки і перестати винуватити когось.
3. Позбутись будь-яких почуттів до колишньої(колишнього), бо навіть найменша неприязнь триматиме вас біля цієї людини і не дасть "роззути очі".
4. (і найголовніше!) Зрозуміти, що життя таке швидкоплинне і його так мало. Використовуйте його на повну!)
  • 0

#62 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.04.2009 – 12:05

Форум так і кишіє темами типу "як навчитись любити" "як вбити в собі почуття" "що мені робити,порадьте пліз!!" і тп.
Одним одне треба,іншим - зовсім інше...може їм легше просто мінятись місцями
"стосунки по обміну" майже як "навчання по обміну"
і що головне-з тих порад що цим невдахам(в основному то якраз невдахи,якщо вже до незнайомих людей звертаються з такими особистими проблемами) вони прочитають(можливо) все,а відкинуть десь 95% бо чують лише те що хочуть почути.
  • 0

#63 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.04.2009 – 15:14

Крихітка, можливо... кожен по своєму шукає відповіді на питання, шо так болять... але шукають всі ;)
  • 0

#64 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 29.04.2009 – 15:18

Все життя гойдалка. Спочатку захлинаючись від кохання ми злітаємо в небо, а потім з самої вершини щастя падаємо на асфальт, збиваючи коліна, лікті...серця
  • 0

#65 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 16:37

Перегляд дописуБлискавиця (26.02.2009 14:14) писав:

Та, я оце думаю - як би навчитися не любити?
Здається поки ти з ним разом не поживеш і не відчуєш недоліки, то кохання так і житиме в тобі. Це схоже на невтілене почуття, якому не знайшлося місця для реалізації. Зараз він існує у тебе, як ідеальний образ, спогад з часів дитинства, коли фантазії і реальність були невіддільні. Тому спогад про цього хлопця може назавжди залишитися кращим, ніж будь-які реальні стосунки.
В таких ситуаціях іноді допомагає спробувати уявити всі етапи життя разом, до речі й спираючись на його реальне життя, адже якщо розпитати його дружину - то напевне з*ясується ціла купа недоліків та неприємних моментів від його вчинків або рис характеру.
Навіть у сімейному житті він змінився, став зразковим батьком, а от у жінки я запитувати нічого не буду, бо вона страшення його ревнує до всіх)))) Декілька місяців тому ми зустрілися зовсім випадково та ще й так, що нам треба було чекати годину часу в одному приміщенні, він запросив на каву...ми поговорили, мої позитивні враження про нього лише утвердилися. І чомусь в мене постійно складається враження, що він шкодує про щось...Але я вирішила для себе одне, якщо це ідеал для мене, то нехай він ним і залишиться. Перше кохання зазвичай платонічне і на те воно і перше, щоб за ним йшло друге ;). Тішуся з того, що в мене були такі почуття, які переросли в щось інше, одностороннє і платонічне, яке з часом просто забувається))) Час пройшов, вже тільки з закінчення школи пройшло 5 років і аж тільки рік тому я дійсно звернула увагу на хлопця, який мене не розчарував ще до цього часу. Хоч і не завжди все буває "гладко". Тепер на своєму власному досвіді можу сказати, що любити можна дальше, правда кожному потрібні різні проміжки часу, щоб "переварити" все і дійти до якихось висновків, чи просто знайти "свою" людину. В будь-якому випадку не варто ховати себе "заживо".

Повідомлення відредагував Amili: 29.04.2009 – 16:39

• 0

#66 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 29.04.2009 – 17:10

Перегляд дописуелектромайонез (29.04.2009 16:18) писав:

Все життя гойдалка. Спочатку захлинаючись від кохання ми злітаємо в небо, а потім з самої вершини щастя падаємо на асфальт, збиваючи коліна, лікті...серця

Не всі з гойдалки падають, хтось на ній залишається завжди.
  • 0

#67 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.04.2009 – 17:37

Є варіант забити на це)) Просто забити і не вчитись нічого) Саме прийде
  • 0

#68 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.04.2009 – 11:43

Перегляд дописуAmili (29.04.2009 17:37) писав:

Навіть у сімейному житті він змінився, став зразковим батьком, а от у жінки я запитувати нічого не буду, бо вона страшення його ревнує до всіх))))
Ну коли хтось один в сім*ї "страшенно" ревнує, то є велика ймовірність, що для цього є реальні підстави, які дає інший член сім*ї))

Цитата

Декілька місяців тому ми зустрілися зовсім випадково та ще й так, що нам треба було чекати годину часу в одному приміщенні, він запросив на каву...ми поговорили, мої позитивні враження про нього лише утвердилися.
Ну так і є - посидіти за кавою це не пелюшки разом змінювати)).

Цитата

І чомусь в мене постійно складається враження, що він шкодує про щось...
Майже кожен з нас про щось шкодує. А після шлюбу тим паче таке часто буває, бо вибір вже зроблено, а отже всі безліч інших пречудових можливостей відкинуті і недосяжні :).

Цитата

Але я вирішила для себе одне, якщо це ідеал для мене, то нехай він ним і залишиться. Перше кохання зазвичай платонічне і на те воно і перше, щоб за ним йшло друге :). Тішуся з того, що в мене були такі почуття, які переросли в щось інше, одностороннє і платонічне, яке з часом просто забувається))) Час пройшов, вже тільки з закінчення школи пройшло 5 років і аж тільки рік тому я дійсно звернула увагу на хлопця, який мене не розчарував ще до цього часу. Хоч і не завжди все буває "гладко". Тепер на своєму власному досвіді можу сказати, що любити можна дальше, правда кожному потрібні різні проміжки часу, щоб "переварити" все і дійти до якихось висновків, чи просто знайти "свою" людину. В будь-якому випадку не варто ховати себе "заживо".
Оце точно, якісь філософи писали, що "краще страждати через кохання, ніж через його відсутність", а я б сказала, що "краще мати нове кохання, ніж страждати через старе" :rolleyes:
  • 0

#69 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 30.04.2009 – 12:19

а може ви й не вміли любити, чи любили самих себе в очах каханих?
Про любов є дуже гарний діалог Сократа з Діотимою (по Платону, ще театр Курбаса цей діалог ставить). Після цього можна ще щось добавити, але класика - то гарно
  • 0

#70 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 13:36

Перегляд допису†Fallen Angel† (29.04.2009 17:10) писав:

ой, і це такі гойдалки?
  • 0

#71 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 10:48

Перегляд дописуСаляма (30.04.2009 13:36) писав:

ой, і це такі гойдалки?

в когось одне кохання на все життя, бачив наглядний приклад.
  • 0

#72 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.05.2009 – 11:06

Перегляд допису†Fallen Angel† (29.04.2009 18:10) писав:

Прєдпачітаю твердо стояти на ногах,бажано ще й своїх власних,ніж повиснути на якійсь гойдалці. Не люблю всяких там траблів.а Гойдалки весь час міняють амплітуду своїх рухів. нах таке,в особистому житті мене цікавить насамперед внутрішній спокій,а який може бути спокій коли тебе зі сторони в сторону штовхають?

Хто хоче любити- той любить , і таким дурним питанням як це робити не задається.
  • 0

#73 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 11:13

Перегляд дописуSensssorika (1.05.2009 12:06) писав:

Прєдпачітаю твердо стояти на ногах,бажано ще й своїх власних,ніж повиснути на якійсь гойдалці. Не люблю всяких там траблів.а Гойдалки весь час міняють амплітуду своїх рухів. нах таке,в особистому житті мене цікавить насамперед внутрішній спокій,а який може бути спокій коли тебе зі сторони в сторону штовхають?

Хто хоче любити- той любить , і таким дурним питанням як це робити не задається.

І я про те, просто написали що життя це гойдалка, і хтось з неї падає, от я і написав що не всі.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 01.05.2009 – 11:14

• 0

#74 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.05.2009 – 11:22

Перегляд допису†Fallen Angel† (1.05.2009 12:13) писав:

І я про те, просто написали що життя це гойдалка, і хтось з неї падає, от я і написав що не всі.
Тільки впасти можна і на рівному місці :rolleyes:
  • 0

#75 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 11:32

Перегляд дописуSensssorika (1.05.2009 12:22) писав:

Тільки впасти можна і на рівному місці :rolleyes:

Можна. от в цьому є і суть життя, є злети є і падіння, але в усіх відношення злетів/падінь різне
  • 0

#76 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.05.2009 – 11:34

Перегляд допису†Fallen Angel† (1.05.2009 12:32) писав:

Можна. от в цьому є і суть життя, є злети є і падіння, але в усіх відношення злетів/падінь різне
Сенс життя "не впасти,але потоптатися!" :rolleyes:
  • 0

#77 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.05.2009 – 11:35

"..Як знову навчитися любити?, Як позбутися важкого осаду на душі після невдалих стосунків?..."

Хмм. Цікаве питання.
Тут обговорюється в основному відновлення здатності кохати після невдалих стосунків та після розриву з коханою чи коханим. Проте також існує ситуація, коли кохання потребує реанімації в існуючій парі після недоліків стосунків, скандалів, побутової одноманітності.

Звичайно, кохання не зникає, та все ж таки новий імпульс деколи не завадить. Стосунки пари з закоханності трансоформуються в кохання, бажання завжди бути разом. З часом почуття притупляються з вищенаведених причин, проходить ейфорічна закоханність, настає буденщина.

Як не дивно сварки можуть розтормошити відчуття, повернути колорит відносин. Головне, щоб було бажання любити та бути разом. Ідеальних пар без негативних нюансів в стосунках не існує.
Деколи потрібна хороша моральна встряска.
  • 0

#78 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 11:37

Перегляд дописуSensssorika (1.05.2009 11:34) писав:

Сенс життя "не впасти,але потоптатися!" :)

не у всіх :rolleyes:
  • 0

#79 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.05.2009 – 11:50

Перегляд допису†Fallen Angel† (1.05.2009 12:37) писав:

не у всіх :rolleyes:
У всіх. "хочеш жить- умей вертеться" ))
  • 0

#80 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі