Перейти до вмісту

Навіщо одружуватись?

Повідомлень в темі: 166

#61 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.03.2008 – 18:35

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2008 17:55) писав:

Яка дурниця, перепрошую... Ото вже справді фальш "перед богом одне ціле". Що заважає піти після реєстрації? Привести статистику розлучень- як церковних, так і світських? Чи обіцяють бути вірними лише в ЗАГСі?

Якщо б ви уважніше прочитали, то помітили б, що я написала про те, що збережуть вони свій шлюб чи ні залежить тільки від подружжя!
  • 0

#62 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2008 – 18:51

Перегляд дописуAbrea (4.03.2008 18:35) писав:

Якщо б ви уважніше прочитали, то помітили б, що я написала про те, що збережуть вони свій шлюб чи ні залежить тільки від подружжя!

Це Ви неуважно читаєте - мої слова стосувались не цього аспекту, а "завжди усвідомлюють, що є дорога назад" та "стають одним нерозривним цілим".

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.03.2008 – 18:52

• 0

#63 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.03.2008 – 09:15

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (4.03.2008 16:05) писав:

Напевне вони тут до уваги не беруться!!Тут треба спеціально мати штамп у паспорті,щоб мати право голосу!!! :ggggg:
Та ні, Наталочко, тема просто така - Навіщо одружуватись? Одружена людина або розведена людина може більш по суті тут відповісти.А інші все-таки, такого досвіду практичного не маючи, можуть тільки припустити.
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.03.2008 – 11:02

Перегляд дописуЛєна ДАД (5.03.2008 09:15) писав:

Та ні, Наталочко, тема просто така - Навіщо одружуватись? Одружена людина або розведена людина може більш по суті тут відповісти.А інші все-таки, такого досвіду практичного не маючи, можуть тільки припустити.
Тобто ті, хто був одруженим і розлучився, досвіду в одруженні не мають? Оригінально...
Люди одружуються з різних причин. Не мені Вам розказувати, самі знаєте. Хто по-любові, хто з розрахунку, а хто - бо такий вихід проблемам знайшли. І жоден з цих шлюбів не застрахований від розлучення. То що, будемо слухати лише щасливих у шлюбі?
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 11:27

Перегляд дописуОлеська (5.03.2008 11:02) писав:

Тобто ті, хто був одруженим і розлучився, досвіду в одруженні не мають? Оригінально...

Гм.. Той, хто відкусив шматок суші, але виплюнув, звісно може розповісти про його смак. Але чи зможе він розповісти, поживне воно, чи ні? :ggggg:
  • 0

#66 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.03.2008 – 16:51

Ще декілька неоднозначних висловів на розсуд прискіпливої публіки:

Цитата

Шлюб - не рай і не пекло, а просте чистилище
Шлюб - це хабар з метою змусити хатню господарку вважати, що вона власниця будинку
Чоловік згідний на любов без шлюбу, а жінка - на шлюб без любові
Шлюб - це капітуляція перед самітністю, кінець самовдосконалення й неприродна смерть духу
Одруження - це церемонія, у процесі якої одне кільце надягають на палець жінки, а інше просмикують крізь ніс джентльмена
Шлюб - панахида по любові
Шлюб - це смерть надії
Обручка є перша ланка в ланцюзі подружнього життя
Кожна жінка повинна робити одну помилку, вступаючи в шлюб.
Шлюб - це результат жагучої спраги глибокого-глибокого спокою у двоспальному ліжку після сум'яття в шезлонгі.
Коли дівчина виходить заміж, вона міняє увагу багатьох чоловіків на увагу одного
Шлюб - це сувенір любові
Коли до свідоцтва про шлюб будуть додаватися гарантійні талони?
Вступаючи в шлюб повинні дивитися в усі очі до шлюбу й тримати їх напівзакритими - після.
Трагедія - закохуються в особу, а одружуються на всій дівчині
Шлюб - це мирне співіснування двох нерівних систем
Часто ініціатива скандалу належить чоловіку, а звукове оформлення - дружині
Любов сліпа, зате шлюб повертає їй зір

Повідомлення відредагував bendera.UA: 05.03.2008 – 16:55

• 0

#67 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 18:20

Цитата

Навіщо одружуватись?, Навіщо ми це робимо?
для створення сім'ї...
Хоть би хтось один сказав... Деградація суспільства та сімейних цінностей на лице...
  • 0

#68 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 18:42

Перегляд дописуLimit Maximum (5.03.2008 18:20) писав:

для створення сім'ї...
Хоть би хтось один сказав... Деградація суспільства та сімейних цінностей на лице...
Тільки ти один поважаєш сімейні цінності :ggggg: А для чого вони, для чого та сім"я? Для продовження людства? Блін, як же добре що ще нема кримінальної відповідальності за те що люди не одружуються і злісно ухиляються від репродукції виду ;) Що би там не казали але шлюб це соціальне явище, хоча якось одна особа мені пробувала довести що шлюб має релігійне походження ;) Шлюб це всього навсього соціальний інститут призначений для укріплення і впорядкування сус-ва. Який базується скоріш за все на біологічному інстинкті розмноження. Тобто тварини собі живуть парою для виведення потомства, а в дюдей то же саме, тільки цей факт спільного проживання визнається общиною, державою і т.д. Крім того шлюб це сукупність юридично визначених правових відносин між подружжям. Тому інститут шлюбу це просто регулятивний інструмент соціуму. (ці всі мої ідеї виникли внаслідок семестрового курсу Правознавства ;) )
  • 0

#69 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 18:56

Перегляд дописуNameless One (5.03.2008 18:42) писав:

....Блін, як же добре що ще нема кримінальної відповідальності за те що люди не одружуються і злісно ухиляються від репродукції виду :ggggg: .....
Колись було. Щоправда не кримінальна, а фінансова відповідальність. Якщо у чоловіка починаючи з якогось віку (якщо не помиляюсь 25 років) ще не було дітей, то він платив із зарплатні податок державі за бездітність. Жінок цей маразм не стосувався. Відмінено це було вже при Горбачові.
  • 0

#70 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 18:58

Віталіку, маразм те їхнє правознавсто. Все базується на дарвінізмі і мавпології. Так, якщо Бога нема - то все так як ти пишеш. "Молодець" що всмоктав цю ахінею за істину.... :ggggg:

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 05.03.2008 – 18:59

• 0

#71 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 05.03.2008 – 18:59

bendera.UA , Ви як завжди оригінальні і єдині в своєму роді.
Щоб ми тут один одному не доводили, кожен залишиться при своїй думці.І на це у кожного є свої
вогомі причини.У кожного різні цінності,мета,характер,виховання(особливо важливе,і як правило є вирішальним).
Вирішує кожен сам для себе, який спосіб життя йому вести,головне, щоб була гармонія в душі.
Особисто я, являюсь прихильницею консервативних поглядів, що до шлюбу,
але нейтрально відношусь до іншодумців.
  • 0

#72 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 20:11

Перегляд дописуLimit Maximum (5.03.2008 18:58) писав:

Віталіку, маразм те їхнє правознавсто. Все базується на дарвінізмі і мавпології. Так, якщо Бога нема - то все так як ти пишеш. "Молодець" що всмоктав цю ахінею за істину.... :ggggg:
ТРИМАЙТЕ МЕНЕ СЕМЕРО!!! ;) ;) Право базується на дарвінізмі ;) Ось те що казали в мене на правознавстві:

Цитата

Шлюб - добровільне укладення подружжям (жіночої й чоловічої статі) договору про одруження, внаслідок чого у них виникають взаємні права та обов'язки.
Сім'я - первинна ланка громадянського суспільства, в якій реалізується дітородна, виховна та інші функції суспільного життя.
Причому тут "бог" я недоганяю. Хоча більш менш твою думку я розумію. Особливо фразу "маразм те їхнє правознавсто". Щось таке подібне я вже чув. Якось до мене прийшли баптисти. І почали мене грузити питанням - "Як ви вважаєте ваша освіта допоможе вам у створенні сім"ї". Я вже знав наперед що вони скажуть. Що тільки єгова мені в такому важливому питанні поможе. Шлюб це соціальне явище і точка. Це просто засіб регуляції відносин між людьми і, що саме головне, регуляції народження і виховання нових людей, членів сус-ва. Яка зараз еталонна модель життя людини? Працювати на роботі на користь сус-ва, одружитись, настрогати дітей, виховати і навчити їх, адаптувати їх до життя в тому ж сус-ві, і з відчуттям виконаного обов"язку відкинутись. Не буду казати добре це чи погано, але не всім таке підходить.
  • 0

#73 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.03.2008 – 20:11

Оригінальність тут не при чому.......... то вже один раз (в одній з попередніх тем) вже відписував своє ставлення (і особистий досвід) з цього приводу, тож не хтів повторюватись......... Але дійсно - кожен має своє ставлення і свій погляд на ці речі. І кожна точка зору має право на життя - бо як і кожна особа, так і кожна родина є неповторною. І підходити до неї з однією "гребенькою" не варто та й не має сенсу. Наприклад я маю вже 3 "заход на посадку". Двічи - з однією і тією ж жінкою....... то з мої точки зору є файно.......... А от з приводу самого розуміння (поняття) шлюб, то як практикуючий юрист можу поспорити. З однго боку відповідно до ст. 21 нового "Сімейного Кодексу" шлюб є ЛИШЕ сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану (якщо це то, що пані НАТАЛОЧКА мала на увазі), то як показую практика і всі інші засади цього Кодексу (на відміну від старого Кодексу про шлюб і см"ю) так званий "ЦИВІЛЬНИЙ ШЛЮБ" абсолютно прирівнений до загальнореєстрованого............ тому і потреба в ньому (як я це розумію) - абсолютно відпадає. Варто лише (в разі спірних моментів) в судовому порядку довести факт проживання і ведення спільного господарства протягом 3 років (цілком прийнятний термін для перевірки стосунків) - і всі питання автоматично відпадають.............. але то вже зовсім інша пісня (щось ви мене панове на гумняк потягнули)...

З цього приводу є прикольний анекдот:

Цитата

В перший раз я одружився в Одесі - .......... невдало. В друге в Львові - ................. теж невдало. В третє у Києві - ПОЩАСТИЛО з дружиною. Тепер завжди буду одружуватись в Києві...............

• 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 22:11

Перегляд дописуbendera.UA (5.03.2008 20:11) писав:

кожна точка зору має право на життя

Навіть якщо це точка зору "усіх людей треба вбити" або ж "усі шлюби треба розірвати, бо це кріпацтво"? До речі, останнє після революції практикувалось...
  • 0

#75 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.03.2008 – 10:39

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2008 11:27) писав:

Гм.. Той, хто відкусив шматок суші, але виплюнув, звісно може розповісти про його смак. Але чи зможе він розповісти, поживне воно, чи ні? ;)
це скоріше знудило або харчове отруєння :ggggg:
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 11:22

Перегляд дописуSergiy_K (6.03.2008 10:39) писав:

це скоріше знудило або харчове отруєння :ggggg:

Не обов"язково - просто не сподобався смак.
  • 0

#77 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 11:59

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2008 11:22) писав:

Не обов"язково - просто не сподобався смак.
щось я не чув щоб у борделі був сервіс з одруженням :ggggg:
  • 0

#78 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 12:09

Перегляд дописуSergiy_K (6.03.2008 11:59) писав:

щось я не чув щоб у борделі був сервіс з одруженням ;)
Ну от, від шлюбу скотились до борделю.
Точно хворе суспільство...

Перегляд дописуОлеська (5.03.2008 11:02) писав:

Люди одружуються з різних причин. Не мені Вам розказувати, самі знаєте. Хто по-любові, хто з розрахунку, а хто - бо такий вихід проблемам знайшли. І жоден з цих шлюбів не застрахований від розлучення. То що, будемо слухати лише щасливих у шлюбі?
Ви не уважно прочитали написане. Це буває , але "мине, як з білих яблонь дим"... :ggggg:
  • 0

#79 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 12:09

Перегляд дописуЛєна ДАД (6.03.2008 12:09) писав:

Ну от, від шлюбу скотились до борделю.
одне другому не завадить :ggggg:
  • 0

#80 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 15:23

Перегляд дописуSergiy_K (6.03.2008 12:09) писав:

одне другому не завадить :ggggg:

В обговоренні - може й так. А в реальності для мене ці речі несумісні. Та й взагалі бордель - для тих, хто себе не поважає.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних