Перейти до вмісту

Навіщо одружуватись?

Повідомлень в темі: 166

#41 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 02:24

Перегляд допису_saljama_ (30.12.2007 00:07) писав:

Я сказала "у більшості", а не у всіх, якщо ти не помітив
По-перше, я писала, що сексуально-стурбованих, які займаються сексом з усім, що рухається не більшість. Бо таких людей - не є багато. І, що Ваше судження по своїх знайомих, із реальним існуванням отих сексуально-стурбованих не сходяться. Оскільки їх не є багато. перечитайте ще раз два верхні дописи і можливо Ви зрозумієте. По-друге, я - вона. В даних стать вказана.

VJ, Ви у якому столітті живите?ї
Коли останній раз в дитячий садочок чи просто пісочницю заглядали?
Дівчатка граються машинками, в "бумер", в "бригаду" на рівні з хлопчиками. Ба, навіть перепльовують їх. Звичайно, не підганяю всіх під один метраж. Але таке часто можна побачити.
Далі школа. Там, я так розумію Ви теж давно не були. Бо вивчають тракторну чи машинну, (в залежності чи міська школа чи сільська) будову і хлопці, і дівчата. Захоплення і у хлопців і дівчат практично тотожні. Ну нехай ті екзепляри, що від третього-Б ходять з довгим манікюром на каблуках не вміють елементарних речей, бо чекають мільйонера на червоному фераррі. Але здебільшого дівчата практичний народ. Хлопці, а особливо одинаки в сім"ї теж багато чого уміють. Батьки на роботі, а їсти то хочеться. Щось накалапуцькати потрібно, от і вчуться.
О, а інститу це у загалі "бери не хочу". Беруть усіх тільки вчись. Хочеш програмістом - програмуй, хочеш лікарем - лікарюй. А на роботу беруть кваліфікованих працівників (стать немає різниці), або тих хто більше на лапу поставить.
А одиниці не тому, що Ваша теорія вірна, а тому, що хлопці в 13 склав комп, а в 15 уже профі. У Вас так би мовити перевага в тому, що Ви швидше отримали доступ до того. А дівчата лише надавно розпочали вливатися в ту сферу. Почекайте 5 років і жінки на рівні з чоловіками.

Повідомлення відредагував metastaz: 30.12.2007 – 02:26

• 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2007 – 02:43

Перегляд дописуmetastaz (30.12.2007 02:24) писав:

VJ, Ви у якому столітті живите?ї

в ХХІ, дитсадок та дві школи маю поруч, пісочницю - біля будинку.
Але дякую, я вже зрозумів, що на будь-яке слово у Вас знайдеться заперечення, хай навіть воно буде протирічити попередньому запереченню. Сперечатись на штиб Портоса "тільки задля того, щоб сперечатись" у мене нема ані часу, ані бажання, тому залишаю Вас сперечатись наодинці самій з собою.
  • 0

#43 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 01.03.2008 – 00:09

Одруження древня традиція, що йде з родового устрою, коли жінка з одного роду йшла назавжди в інший. В ті далекі часи цінувалась незайманість жінки, і кожен з родів хотів мати гарантії: одні в тому що дівчину ніхто не образить і піклуватимуться, інші в тому що рід буде продовжено.
На ОБРЯДІ весілля подружжя давало обітниці один одному, і роди гарантували дотримання обітниць. Жінка з стану дівчини переходила (з часом) в стан матері і господині, її з дитинства готували до цієї місії, як і чоловіка звичайно. З накладенням на древні обряди і правила спочатку церковного шлюбу, потім світського була знищена сама суть обряду. А безліч надуманих правил (записи тільки в церковну книгу, неможливість розторження шлюбу, штампи в паспорті) призвели до обезцінення і профанації самого дійства.
  • 0

#44 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 01.03.2008 – 15:56

Одружуються, думаю з декількох причин, які взаємопов"язані-
1)для відповідальності
2)моя сім"я - моя крєпость
3)бажання продовжити себе у дітях
  • 0

#45 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 01.03.2008 – 16:22

Перше, що спало на думку прочитавши тему - то бородатий вислів дідугана Канта:

Цитата

Шлюб э юридичною і суспільством легалізованою угодою між представниками різних статей з метою спільного користування статевими органами.............
От такий от вислів..............
  • 0

#46 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 01.03.2008 – 23:33

Перегляд дописуbendera.UA (1.03.2008 16:22) писав:

Перше, що спало на думку прочитавши тему - то бородатий вислів дідугана Канта:
От такий от вислів..............
Супер вислів, але для того щоб тим користуватись не обов"язково мати шлюб,зара і так всі роблять все,що їм хочеться!!!Тіки я все одно не розумію нашо штампувати паспорт,адже почуття і відповідальність мають іти від серця!!!Ми ж не відмовляємось від батьків, і ідемо саме до них.юяк якісь проблеми виступають,так само має бути і в сім"ї..правда в паспорті батьків ми теж прописані, але не думаю що якби не були, то щось би змінило!!!
  • 0

#47 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.03.2008 – 10:03

Щоб сказати «МАЙО».
  • 0

#48 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 02.03.2008 – 10:43

Нехай би хто тут що не говорив, а до одруження (в любому розумінні) потрібно дорости і дозріти.
Більшість чоловіків, егоїсти,вони дивляться на шлюб як на в"язницю,де їх зв"яжуть по руках і ногах.
Жінки - якими б свободолюбивими вони не здавались,завжди мріють про біле плаття та весілля.
Вкінці кінців, все приходить до свого логічного завершення.
Що ми варті без чоловіків,а чоловіки без НАС (все інше- пусті розмови).
  • 0

#49 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 14:47

Перегляд дописуЛука (2.03.2008 10:43) писав:

Нехай би хто тут що не говорив, а до одруження (в любому розумінні) потрібно дорости і дозріти.
Більшість чоловіків, егоїсти,вони дивляться на шлюб як на в"язницю,де їх зв"яжуть по руках і ногах.
Жінки - якими б свободолюбивими вони не здавались,завжди мріють про біле плаття та весілля.
Вкінці кінців, все приходить до свого логічного завершення.
Що ми варті без чоловіків,а чоловіки без НАС (все інше- пусті розмови).
Дуже філософське питання)))Чоловіки - вічні егоїсти, але чим більше вони люблять жінок, тим менше той егоїзм виявляється, бо тоді вони хочуть,щоб і нам було добре, тоді то здоровий егоїзм.
Більшість людей взагалі не розуміють, що таке сім"я і нащо вона потрібна, а одружуються,щоб перекинути частину своїх обов"язків на іншого, а потім ще кажуть,що шлюб - то тягар. Я тут питалась за шлюб, який реєструється,і знову повторююсь: люди, невже для того,щоб кохати один одного неодмінно потрібно щось десь реєструвати,щоб хтось знав,що ви один у одного є?Я цього не розумію, мені здається, що кохання - то особисте, якщо ти розумна, мудра людина, то наврядчи підеш проти власного сумління. Я знаю,що є закони,що є всякі суспільні закони,що прописані в конституції, в біблії, але невже не можна жити, лише знаючи про те все, а жити за законами власного сумління, просто знати, що так буде погано? ПЕвне, наше суспільство ще не доросло до таких вищих матерій!!То надто важко...
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 14:55

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (2.03.2008 14:47) писав:

Я тут питалась за шлюб, який реєструється,і знову повторююсь: люди, невже для того,щоб кохати один одного неодмінно потрібно щось десь реєструвати,щоб хтось знав,що ви один у одного є?Я цього не розумію...ПЕвне, наше суспільство ще не доросло

Це не суспільство не доросло, це декому треба дорости, аби почати розуміти :brovy:

Я взагалі цього комплексу не розумію у тих, хто підіймає це питання. Якщо шлюб - така незначна фігня, чого Ви цим парите собі мізки, не помічайте його та й по всьому. Вам що, заважають чужі шлюби, чи хтось силоміць в ЗАГС тягне?
А якщо "не заважає" і "дрібниця", але при цьому людина пише такі слова - значить вона сама підсвідомо чудово розуміє, що не дрібниця, але сама ще просто "не доросла до розуміння" і намагається грати роль нонконформіста. Тут вже нічого не поробиш, тільки час допоможе.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 02.03.2008 – 14:57

• 0

#51 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.03.2008 – 09:43

Перегляд допису-=VJ=- (2.03.2008 14:55) писав:

Я взагалі цього комплексу не розумію у тих, хто підіймає це питання. Якщо шлюб - така незначна фігня, чого Ви цим парите собі мізки, не помічайте його та й по всьому. Вам що, заважають чужі шлюби, чи хтось силоміць в ЗАГС тягне?
А якщо "не заважає" і "дрібниця", але при цьому людина пише такі слова - значить вона сама підсвідомо чудово розуміє, що не дрібниця, але сама ще просто "не доросла до розуміння" і намагається грати роль нонконформіста. Тут вже нічого не поробиш, тільки час допоможе.
бугага, ти ж одружений, то чого в таких темах так щільно зависаєш? намагаєшся щось собі довести? :rolleyes:
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:14

Перегляд дописуSergiy_K (3.03.2008 09:43) писав:

бугага, ти ж одружений, то чого в таких темах так щільно зависаєш? намагаєшся щось собі довести? :rolleyes:

З позиції досвідченого проводжу лікбез серед підростаючого покоління :cry:
  • 0

#53 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:41

Перегляд дописуSergiy_K (3.03.2008 09:43) писав:

бугага, ти ж одружений, то чого в таких темах так щільно зависаєш? намагаєшся щось собі довести? :cry:
А помоєму тільки одружені і можуть щось по ділу в таких питаннях відповісти :rolleyes:
Інші - то поки філозофія :)
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.03.2008 – 11:13

Перегляд дописуЛєна ДАД (3.03.2008 10:41) писав:

А помоєму тільки одружені і можуть щось по ділу в таких питаннях відповісти :rolleyes:
Інші - то поки філозофія :cry:
Перепрошую, а розлучені чи ті, хто живе(чи жив) цивільним шлюбом, до досвідчених не відносяться?
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 12:43

Перегляд дописуОлеська (3.03.2008 11:13) писав:

Перепрошую, а розлучені чи ті, хто живе(чи жив) цивільним шлюбом, до досвідчених не відносяться?

Ну, як досвідчені в тому "як не треба робити" - можливо :rolleyes:
  • 0

#56 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 03.03.2008 – 14:30

Люди, ЖЕНІТЬСЯ!!! Це круто.., мабудь..) Ні, шлюб має бути в позитиві, а не так, як його тепер в різних анекдотах газетних обсирають, ніби це якесь іго партнера чи шось тому подібне.
  • 0

#57 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 17:15

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2008 12:43) писав:

Ну, як досвідчені в тому "як не треба робити" - можливо :cry:
Точно! :rolleyes:
  • 0

#58 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 16:05

Перегляд дописуОлеська (3.03.2008 11:13) писав:

Напевне вони тут до уваги не беруться!!Тут треба спеціально мати штамп у паспорті,щоб мати право голосу!!! :rolleyes:
  • 0

#59 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 17:20

Я думаю, що чоловік і жінка, які живуть в громадянському шлюбі навіть попри велике кохання завжди усвідомлюють, що є дорога назад, що можна піти просто нікому нічого не пояснюючи, що вони не обіцяли "бути вірними одне одному і вмерти в один день"... Це і є причиною розриву багатьох таких шлюбів. А коли люди скріплюють свій союз офіційно і перед Богом, вони стають одним нерозривним цілим. А чи буде такий шлюб довгим і щасливим залежить вже від них самих. Це звичайно, про тих, хто одружується кохаючи, а не заради грошей...Шлюб заради прибутку - фальш, тому він такий недовговічний...
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 17:55

Перегляд дописуAbrea (4.03.2008 17:20) писав:

Я думаю, що чоловік і жінка, які живуть в громадянському шлюбі навіть попри велике кохання завжди усвідомлюють, що є дорога назад, що можна піти просто нікому нічого не пояснюючи, що вони не обіцяли "бути вірними одне одному і вмерти в один день"... Це і є причиною розриву багатьох таких шлюбів. А коли люди скріплюють свій союз офіційно і перед Богом, вони стають одним нерозривним цілим.

Яка дурниця, перепрошую... Ото вже справді фальш "перед богом одне ціле". Що заважає піти після реєстрації? Привести статистику розлучень- як церковних, так і світських? Чи обіцяють бути вірними лише в ЗАГСі?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.03.2008 – 17:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних