Перейти до вмісту

Навіщо одружуватись?

Повідомлень в темі: 166

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2007 – 07:53

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (25.12.2007 22:55) писав:

Звісно не музикою єдиною, то як...не хочу я вам сповідуватись, блін!

А я й не прошу, тим паче, що Ви і так це зробили - підсвідомість же не обманеш. Мені, наприклад, і в голову ніколи не приходило цікавитись музичними смаками дівчини - з дружиною вони вийшли дещо різними, ну і добре, я дізнався щось нове, її познайомив. Але ставити це, як наріжний камінь стосунків...

Не бігатиме по зову мамці, а сам прийматиме рішення і за себе ,і за нас

О! Я теж вважаю самостійність головною в стосунках. Якщо є самостійність чи принаймні тверде рішення стати самостійним попри будь-які перешкоди - тоді стосункам не завадить ніщо, навіть відсутність фінансів.

А крім основних чоловічих чеснот

Це яких, якщо не секрет?

Ну то й не треба!Я вірю в краще!

Так тримати :)
  • 0

#22 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 26.12.2007 – 15:05

Цього літа, довелось мені побувати на баптистському весіллі. Так от там не було нічого, про що йшлося в першому пості теми. Ні пяних гостей, ні фотографування біля памятників, і т.д. Взагалі, було неочікувано файно і весело. Гостей була достатня кількість, але без "дієтолога моєї троюрідної сестри". Продумана, вишукана програма, приємна інструментальна музика, цікаве спілкування.Насправді, круто, і не йде в порівняння з традиційними скачками і буханками. Щодо штампу...тут кожен вирішує сам, як на мене, універсального рецепту дати нереально.
  • 0

#23 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 27.12.2007 – 15:32

Ну от і зрозумій тих людей! таке відчуття,щоб бути свідомим обов"язково треба вскочити в якесь об"єднання. В одному ти будеш з привітом, так в іншому все ОК. А самим думати,що ти робиш і для чого, ну чому так багато несвідомих, га?
  • 0

#24 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.12.2007 – 20:18

Перегляд дописуSergiy_K (25.12.2007 21:39) писав:

metastaz, це чудова точка зору, якщо не забувати поповнювати запас гандонів, але якщо вже є діти, куди їх подіти? :)

При розірванні відносин з наявністю дитини:

1)Діти, звичайно, святе. Проте, якщо люди не сходяться й не можуть терпіти один одного, то краще все-таки розійтись. Оскільки постійні сварки вдома ще негативніше вплинуть на психіку дитини, ніж розведення батьків.

2) Якщо батьки розходяться "по-хорошому", оскільки просто зрозуміли, що їхній шлюб був помилкою, але вони один одного продовжують сприймати як особистостей, то заради дитини (поки вона виросте) можна жити вдвох. Бути люблячими батьками для дитини,а між собою хорошими друзями.
Коли одна з колишніх половинок знайде свою нову половинку, то вибір уже за нею: виховати дитину у повноцінній сім'ї чи обрати власне щастя.

Щодо поповнення запасів презервативів: оскільки мова іде про одруження і його соціальний та духовний статус в житті людини, то немає нічого дивного, що при відсутності певних документів й церковного благословення будуть діти. Це уже свідомий вибір людей. Якщо вони готові зробити дитину позашлюбної(за законом), то нехай. Це їх вибір. Якщо не готові, а дітей хочуть мати, то хай переступають через свою "волю" й одружуються.
Для мене дитина - це найґрунтовніше "освячення" стосунків. Коли є дитя - є сім'я. Ви живете заради нього. Обоє. І батько, і мати. Й іншого "освячення" непотрібно. Хоч, в принципі, особисто я ніяких стосунків зараз не хочу. Й дітей також.

То ж це все лише припущення, що ґрунтуються на власних судженнях.
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.12.2007 – 02:31

Перегляд дописуmetastaz (27.12.2007 20:18) писав:

То ж це все лише припущення, що ґрунтуються на власних судженнях.
коротше кажучи спекуляції, скіпаємо :)
  • 0

#26 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 04:45

Мене, наприклад, дивує бажання більшости дівчат, жінок вийти заміж. Чим швидше!
Для чого потрібен отой "ранній" шлюб? Лише ж у невеликої кількості залишається нормальна сім'я. А інші просто ламають своє життя.

П.С.: відповідь на питання маю, проте дуже інтересно почути думку інших людей.

Повідомлення відредагував metastaz: 28.12.2007 – 04:45

• 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 05:51

Перегляд дописуmetastaz (28.12.2007 04:45) писав:

Для чого потрібен отой "ранній" шлюб? Лише ж у невеликої кількості залишається нормальна сім'я. А інші просто ламають своє життя.

А тобі не здається, що в когось може вже щось зламалось всередині, і тому шукають пару не тому щоб вступити в Освячений Суспільною Традицією Інститут Шлюбу, а лише щоб заповнити нестерпну порожнечу в душі? как вам такоє прідложеніє? :)
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 07:47

Перегляд дописуmetastaz (28.12.2007 04:45) писав:

Нічого дивного - так побудоване їх виховання змалку.
  • 0

#29 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 10:39

Перегляд дописуmetastaz (28.12.2007 05:45) писав:

А мене от дивує бажання більшості хлопців тра*ати усе, що шевелиться і бе розбору. Чим швидше, чим частіе, чим більше. Є ще така штука, як відповідальність. І це стосуєься не лише офіційного затвердження стосунків.
  • 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 11:50

Перегляд допису_saljama_ (28.12.2007 10:39) писав:

А мене от дивує бажання більшості хлопців тра*ати усе, що шевелиться і бе розбору. Чим швидше, чим частіе, чим більше. Є ще така штука, як відповідальність. І це стосуєься не лише офіційного затвердження стосунків.
а якщо кохання з однією, а залетіла третя особа? чи це оффтоп? :D
  • 0

#31 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 28.12.2007 – 12:31

Перегляд дописуmetastaz (28.12.2007 05:45) писав:

З цим-то якраз усе ясно. Склалася така традиційна думка, що незаміжня дівчина - створіння щонайменше нещасне. І дівчина, згадуючи про це (а їй же "добрі люди" нагадують регулярно: "коли ти вже заміж вийдеш? коли весілля?"), думає: "Бідна я, бідна! тре щось змінити!" І змінює. Себто за першого-ліпшого іти (а він же може і "не ліпшим" виявитися). Просто аби всі дали спокій. І зовсім не думає, що насправді нещасною не почувалася, аж поки "не за того" заміж не вискочила. :D
  • 0

#32 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 21:36

Перегляд дописуSergiy_K (28.12.2007 12:50) писав:

а якщо кохання з однією, а залетіла третя особа? чи це оффтоп? :D

То варто спитати думку, щодо майбутнього цієї дитини у тієї третьої особи, що залетіла і, відповідно, взяти на себе відповідальність за свої дії.
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 13:48

А мене от дивує бажання більшості хлопців тра*ати усе, що шевелиться і бе розбору.

Ну це перебільшення, але в цілому - звичайнісінький інстинкт. Людина все ж таки тваринного світу представник.

Чим швидше, чим частіе, чим більше. Є ще така штука, як відповідальність.

На жаль більшість батьків цю відповідальність не прищеплюють, чи прищеплюють невірно. От і бере гору інстинкт та думка оточення.
  • 0

#34 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 19:39

Шановний Sergiy_K, я ж не запеклий фемініст й черства людина. Навіщо було закінчувати свій допис тим триклятим русизмом?
Крім того депресія й пошуки опори в житті ще не свідчать, що після 17-19 слід виходити заміж.
Можна трохи дізнатися про людину. Здебільшого зустрічаються поки "не підзалетить" чи доки зможуть терпіти "гарячку", щоб не "підзалетіти". Я не відкидаю варіанту з коханням, він, звичайно, є, але не настільки поширеним, як інші.
Моя негативна думка ґрунтується не на тому, що "ранній шлюб" це sehr schlecht, а на тому, що в такому віці людина ще не забезпечена. Немає ні роботи, ні освіти, ні здебільшого власного житла. Нидіти на плечах у батьків? тяготити і їх, і себе? Людина, будь-це чоловік чи жінка, повинні самі забезпечувати себе. Чи в крайньому випадку, один чоловік самостійно може прогодувати сім"ю, хоч на тепершніх зарплатах далеко не проїдеш й один, не те, що ціла сім"я. Повну допомогу батьків не відкидаю. Звичайно, вони будуть чимось допомагати. Це зрозуміло. Але все-таки "своє" повинно бути.

Пане VJ, я, звичайно, розумію Вашу точку зору. Але ще мені здається, що Ваші історичні знання на дають Вам мислити доцільно.
Сьогодення - не вирізняється нав'язуванням батьками дитині думки, що слід скоро вийти заміж.
Таке було в історії напротязі великих проміжків часу. Дівчат виховували: "Ти маєш мити посуд, готувати їсти, бути тихою і покірною, й ще виховувати дітей, які чоловік буде штампувати." Але зараз таких диктаторських сімей практично немає. Батьки надають дітям право вибору. Й виховують таким чином, що просто "колись ти повинна вийти заміж. Бо жінка народжена для сім'ї." Ну, це грубо говорячи.
Хоч, навіть, якщо узяти до уваги Ваше "колись", то у те колись у чотирнадцять ти уже був дорослим й працював на рівні старого. Й до своїх допустимо сімнадцять міг і прогодувати сім"ю, і збудувати якусь землянку, хату чи просто "дах над головою".

bulbashka_aero, пробачте, але це взагалі якийсь абсурд. Відколи це молодих дівчат закидують питаннями такого типу, який навели Ви? Ну, припустимо, що дівчині 25 років, хоч це теж малоймовірно.

Панно saljama, я погоджусь з паном VJ, оскільки Ваші уявлення дійсно дещо перебільшені. Чоловіки, звичайно, похітливі, але ж не настільки. І я б не сказала, що більшість. Більшість чоловіків живуть сексуальним життям настільки, скільки цього потребують їхні апетити. А це зовсім не означає "кожна спідниця".

Повідомлення відредагував metastaz: 29.12.2007 – 19:40

• 0

#35 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 19:54

Перегляд дописуmetastaz (29.12.2007 20:39) писав:

оскільки Ваші уявлення дійсно дещо перебільшені.

Мо висновки ґрунтуються не на уявленнях, а на спостереженнях :D
  • 0

#36 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 22:06

Перегляд допису_saljama_ (29.12.2007 19:54) писав:

Мо висновки ґрунтуються не на уявленнях, а на спостереженнях :D

Не заперечуватиму, що на спостереженнях, але ж через кількох знайомих не слід судити про загальну масу.
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 00:01

Перегляд дописуmetastaz (29.12.2007 19:39) писав:

Сьогодення - не вирізняється нав'язуванням батьками дитині думки, що слід скоро вийти заміж.
Таке було в історії напротязі великих проміжків часу. Дівчат виховували: "Ти маєш мити посуд, готувати їсти, бути тихою і покірною, й ще виховувати дітей, які чоловік буде штампувати." Але зараз таких диктаторських сімей практично немає.

Звісно нема - так само, як зараз вже ніхто не прогонить з насмішками жінку, яка прийде найматись на "чоловічу" роботу. Її просто спокійно не приймуть. Так само і в сім"ях - диктатури нема, але права вибору теж нема. Придівіться навколо - хлопчики змалку бігають з пістолетами і граються, дівчатка - або за ляльками доглядають, або, що частіше, за молодшими братами та сестрами. Себто змалку вже безальтернативно готуються до ролі матері та хатньої господині. Потім це продовжується в школі, де хлопців вчать майструвати, а дівчат - шити та куховарити, через що зі школи виходить одна стать, яка не вміє вкрутити лампочку та інша, що борщу не в змозі сама приготувати. І завершується інститутом, де вже починає працювати повністю сексистський відбір - "це не чоловіча спеціальність" чи "це не заняття для жінки". А логічно завершується на співбесідах на роботу - погляньте на статистику випущених з ВУЗів студенток факультетів програмування та кількість жінок, прийнятих на роботу програмістами, чи ще на якійсь "чоловічій" спеціальності. І вже потім спокійно продовжується до пенсії - жінки отримують менше, їх рідше просувають по службовій "драбині", якщо тільки мова не йде про "жіночі" професії - бухгалтера, наприклад, чи вчителя.
Наразі це почали вирівнювати лише в Швеції, де компанії зобов"язали дотримуватись 40%-вої квоти на жінок в адміністративному апараті керівництва. Але це лише одна країна.
  • 0

#38 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 00:07

Перегляд дописуmetastaz (29.12.2007 23:06) писав:

Не заперечуватиму, що на спостереженнях, але ж через кількох знайомих не слід судити про загальну масу.

Я сказала "у більшості", а не у всіх, якщо ти не помітив
  • 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.12.2007 – 00:18

Маленька ремарка)

Перегляд допису-=VJ=- (30.12.2007 00:01) писав:

А логічно завершується на співбесідах на роботу - погляньте на статистику випущених з ВУЗів студенток факультетів програмування та кількість жінок, прийнятих на роботу програмістами
Ґґ, якщо говорити про програмування то жінок беруть...от тільки тестерами а не програмістами. Хоча є такі що програмують не гірше хлопців і успішно працюють. Хоча справедливості ради слід відмітити що таких - одиниці.
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 00:22

Перегляд дописуСварус (30.12.2007 00:18) писав:

Ґґ, якщо говорити про програмування то жінок беруть...от тільки тестерами а не програмістами. Хоча є такі що програмують не гірше хлопців і успішно працюють. Хоча справедливості ради слід відмітити що таких - одиниці.

Їх одиниці саме через систему, яка склалась. Від "Галю, на тобі ляльку, навіщо тобі той конструктор" до "та на чорта я її брати буду, ще завагітніє під час термінового проекту".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних