Перейти до вмісту

Навіщо одружуватись?

Повідомлень в темі: 166

#161 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2009 – 16:08

Перегляд дописуВакуОлька (25.02.2009 15:24) писав:

чорно-біла, ну... Порівняли Італійські закони з нашими.. :)... В нас люди які помирають залишають на родину свої борги... І родина спралує..
А якщо серйозно, то не я не є великим експертом в законодавстві.. Можливо сюди можна б було "прив"язати" володіння спільнонажитим майном, але можна жити разом, купувати речі і потім їх поділити за тим "хто купував". якщо щось.. Важко відповісти і лінь тривожити дядька Гугла.. почекаємо експертів...

Вас хтось образив? Вас позбавили "бажаного сексу"? <_<
П.С. В одній позиції - не цікаво! Не підбивайте дівчат на таке, бо дістанете від хлопців;)
мене ? :ggggg: :ggggg: ні мене вже важко образити відсутністю сексу при дружині та двох дітях :)

я про позицію не тойво.. не з тої сторони.. цея про ТОЧКУ ЗОРУ мав на увазі, але як то кажуть Укого що на розумі то й на язику :) ;)

стосовно юридичних заморочок, то в при нашому Законодавстві це теоретично можливо але на практиці не дасть результатів.
Хоча я прихильник шлюбьних договорів...
поділ спільно нажитого майна справа настільки мененгітна та важка, що в більшості випадків сторони просирають всю її вартість на судові витрати.. в наш час найоптимальніше домовитись між собою...
багато про це писала Тетяна Монтян 9 адвокат - експерт саме з таких справ ) :) Почита\те- багато проясниться
  • 0

#162 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 01:59

Для мене є принциповим не народжувати дітей не в шлюбі. А до одруження варто пржити разом. Думаю, не менше року. А там видно буде. А весілля хочу. і офіційний статус
  • 0

#163 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.03.2009 – 03:37

Мене саму мучить то питання.
Навіщо? чесно не знаю. Хтось одружується з великого кохання, хтось з вигоди. На мою думку жити з коханою людиною можна й без шлюбу, але у більшості випадків це все рівно приведе да шлюбу. Напевно такі вже звичай і традиції. Не прийнято якось ще жити в цивільному шлюбі, а особливо народжувати дітей.
  • 0

#164 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.03.2009 – 15:50

Перегляд допису_saljama_ (28.02.2009 01:59) писав:

Для мене є принциповим не народжувати дітей не в шлюбі. А до одруження варто пржити разом. Думаю, не менше року. А там видно буде. А весілля хочу. і офіційний статус
це тіпа офіційне відкриття сезону полювання?  :happytwo:
  • 0

#165 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.03.2011 – 13:54

Зображення
  • 0

#166 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 22.03.2011 – 22:00

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (24.12.2007 00:13) писав:

Стоп, це не тема якоїсь там феміністки, мені просто цікаво. нащо люди реєструють свої відносини в РАКСі, церкві і т.д. Бо так роблять віс, чи у вас свої певні пояснення? Можливо не треба отих всіх церемоній?Якщо кохання - то дар Божий, то всі ті відносини реєструє Бозя, а до чого тут оці суспільні установи, в яких розписуються, обмінюються каблучками?І ще цікаво ,нащо вся та мішура:купа гостей, величезні столи із наїдками і "напитками", п"яні гості після, які не в силах добрести додому і засинають у салатах і застившему гарячому, і вимучені молоді, яким вже усьо пофіг?Я не права? Ну не знаю ,в мене таке відчуття завжди виникає, коли буваю на весіллях...
Чому наш світ такий що ми не вміємо довіряти один одному, що нам неодмінно необхідна печатка в паспорті,щоб та бідна людина не втікла від нас? А як же тоді почуття, розуміння, і...ні, певне ми на таке не здатні...А що ви про це думаєте?
думаю що це традиція така.
  • 0

#167 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.03.2011 – 21:27

Перегляд дописуx-man (22.03.2011 22:00) писав:

думаю що це традиція така.