Перейти до вмісту

Навіщо одружуватись?

Повідомлень в темі: 166

#141 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 03:58

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 21:32) писав:

якщо почуття справжні то він від тебе не піде ніколи... а якщо ні то і штамп в паспорті не допоможе...
я не мала на увазі себе,я мала на увазі взагалі чому люди одружуються. А як знати - справжні почуття чи ні?)
  • 0

#142 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 22.02.2009 – 23:15

Навіщо одружуються?.... Наприклад приходить до тебе син і каже "Тату, одружися з мамою, бо нам нема кому внуків залишити на канікули... Ви окремо з ними не справитеся..."...
А якщо серйозно - то мабуть кожна людина сама відчуває - час настав. Ніхто не може бути впевнений на 100% (навіть якщо і заявляє протилежне) але варто хочаб спробувати, щоб потім не мучився через те що не спробував.
  • 0

#143 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 23:48

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (27.12.2007 15:32) писав:

Ну от і зрозумій тих людей! таке відчуття,щоб бути свідомим обов"язково треба вскочити в якесь об"єднання. В одному ти будеш з привітом, так в іншому все ОК. А самим думати,що ти робиш і для чого, ну чому так багато несвідомих, га?
Здається, панянко, ви хочете, щоб хтось тут вирішив за вас?Раджу вам не зациклюватися на заміжжі. Усвідомлення миті єднання з людино приходить неочікувано.Взято із досвіду власного заміжжя <_<
  • 0

#144 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.02.2009 – 00:05

Тому що більшість людей - слабкі істоти...
  • 0

#145 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 25.02.2009 – 10:57

Недавно прийшла до мене коліжанка, якій наречений сказав: "Можливо ми занадто поспішаємо з весіллям?". Подруга в шоці і в сльозах. Перша думка в неї - "Ти мене не любиш!", "Я тобі не потрібна!" і т.д. Він же мотивує це "порадами" одружених мужчин, які стверджують в один голос, що варто спочатку пожити разом, розписатися, а потім через кілька років у разі позитивного результату "сходження" думати про вінчання. Особисто я не бачу табу в вінчанні. Це ж Боже благословення сімейних стосунків, а не якийсь каприз, або обов'язок. Я таки не прихильниця співмешкання на вільних засадах. Одна моя знайома "таким співжиттям" просто пропустила свою молодість, а зараз їй тридцять, і ой як важко їй вже зараз вийти заміж, переступити через цей негатив. А жити разом? А тільки потім подумати чи варто одружуватися? На якому статусі жити? Коханки? Дівчини? Безплатної домогосподині? Без дітей?
Як мені її заспокоїти?
  • 0

#146 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.02.2009 – 11:21

Перегляд дописуМалюсінька (25.02.2009 10:57) писав:

Недавно прийшла до мене коліжанка, якій наречений сказав: "Можливо ми занадто поспішаємо з весіллям?". Подруга в шоці і в сльозах. Перша думка в неї - "Ти мене не любиш!", "Я тобі не потрібна!
Панікйорша) Все горе проблеми в тому що в певний момент у дівчат прокидається інсктинкт "жінки" який полягає в тому що дівчина за будь яких обставин в найкоротший термін хоче "вскочити".
  • 0

#147 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.02.2009 – 11:25

Цитата

Навіщо одружуватись? Навіщо ми це робимо?
Кожен має правона помилку або "кАрошеє дєло браком не назовуть"))))
  • 0

#148 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 11:26

Одна моя знайома "таким співжиттям" просто пропустила свою молодість, а зараз їй тридцять, і ой як важко їй вже зараз вийти заміж, переступити через цей негатив. А жити разом? А тільки потім подумати чи варто одружуватися? На якому статусі жити? Коханки? Дівчини? Безплатної домогосподині? Без дітей?
Як мені її заспокоїти?
Як кажуть в народі, 7 раз відмір - раз відріж. І людина повинна бути саме ТА. І хоч тобі 30 псувати собі життя шлюбом
"бо вже давно треба" я сенсу не бачу. Та й знайомих дівчат поза в районі 30 знаю багато, і ще й виглядають ого го, тому думаю в них все ще попереду.

ПЕС: В житті слід всі рішення приймати обдумано, без емоцій, виважено з урахування перспективи. Без забобонів, думок інших людей, "прищеплених" традицій. Жити в щьому світі нам а не людям які нас критикують чи вказують як і що робити і коли на плечах є голова то ми вирішуємо самі чи бути нам щасливими чи ні.
  • 0

#149 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 11:32

Перегляд дописуБоБриК (25.02.2009 11:26) писав:

Як кажуть в народі, 7 раз відмір - раз відріж. І людина повинна бути саме ТА. І хоч тобі 30 псувати собі життя шлюбом
"бо вже давно треба" я сенсу не бачу. Та й знайомих дівчат поза в районі 30 знаю багато, і ще й виглядають ого го, тому думаю в них все ще попереду.

Це не обов'язково вискочити заміж до тридцяти, бо так потрібно! Ні! Це не обов'язок! Це швидше фізіологічна необхідність в постійному партнері, в народженні дитини, в сімейному житті. Багато знала дам, яким було близько тридцяти. Їх всіх з впевненістю можна назвати "старими дівками", які заздрять молодшим, які виливають свій поганий настрій на тебе, які полюють на мужчин (по трупах інших). Тільки щоб цього не було варто до 30 вийти заміж! Тим більше, мало мужчин стаоше тридцяти, які не були вже жонатими і яким "нічого не бракує"!
  • 0

#150 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.02.2009 – 11:45

Перегляд дописуМалюсінька (25.02.2009 11:57) писав:

Одна моя знайома "таким співжиттям" просто пропустила свою молодість, а зараз їй тридцять, і ой як важко їй вже зараз вийти заміж, переступити через цей негатив. А жити разом? А тільки потім подумати чи варто одружуватися? На якому статусі жити? Коханки? Дівчини? Безплатної домогосподині? Без дітей?
Як мені її заспокоїти?
Важко порадити щось конкретне...
Я навпаки прихильник співжиття до шлюбу. Взагалі, є багато пар, які живуть в громадянському шлюбі, тобто без розпису, без церковного шлюбу, але вважають себе повноцінною сім"єю. Рік співжиття з майбутнім чоловіком дав мені тільки позитив... Притерлись, навчились уникати конфліктних ситуацій... знали чи хочемо жити далі разом і будувати плани на майбутнє... Чесно, я ЗА те, щоб краще пожити якийсь час разом, неодруженим... В побуті набагато швидше і, головне, краще пізнаєш людину, ніж зустрічаєшся вечорами тільки.
Щодо дітей.. багато (знову ж) сімей. які не маючи штампу в паспорті народжують і виховують дітей... Це сім"я... хай навіть не зареєстрована офіційно...
  • 0

#151 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 11:56

Перегляд дописуВакуОлька (25.02.2009 11:45) писав:

Притерлись, навчились уникати конфліктних ситуацій...

А чому не можна притератися і навчатися униками конфліктних ситуацій вже одруженими? Це що карма? Чи шлюб і штамп міняє щось в стосунках?
  • 0

#152 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 25.02.2009 – 12:02

якби той штамп в паспорті був простою картинкою, то я би ще подумала, чи варто чи ні, але оскільки той штамп значить певні юридичні штуки, я за одруження. Так просто-напросто легше.

Перегляд дописуМалюсінька (25.02.2009 10:56) писав:

А чому не можна притератися і навчатися униками конфліктних ситуацій вже одруженими? Це що карма? Чи шлюб і штамп міняє щось в стосунках?
так просто можна ще перед шлюбом зрозуміти, що жити з тою людиною буде важко, що це не те на що ти розраховував. Така штука додає додаткову впевненість. Це так, якщо в двох словах
(відповіла на питання не до мене поставлене, перепрошую <_< )
  • 0

#153 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 12:17

Перегляд дописуМалюсінька (25.02.2009 11:32) писав:

Тим більше, мало мужчин стаоше тридцяти, які не були вже жонатими і яким "нічого не бракує"!
Є таке. Бо більшість чоловіків думає не головою!)

Перегляд дописуМалюсінька (25.02.2009 11:56) писав:

Пояснюю. А якщо не притрутся то що розводитися? Це необдуманий крок а думати треба наперед.
  • 0

#154 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 12:24

Перегляд дописуМалюсінька (25.02.2009 12:56) писав:

За мене відпоіли і то тими ж словами, що б сказала я:)... чорно-біла, <_<

Перегляд дописучорно-біла (25.02.2009 13:02) писав:

якби той штамп в паспорті був простою картинкою, то я би ще подумала, чи варто чи ні, але оскільки той штамп значить певні юридичні штуки, я за одруження. Так просто-напросто легше.
Легше, не означає краще... Юридичні штуки? Наведи приклад, будь ласка, що саме ти маєш на увазі..
  • 0

#155 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 13:00

Перегляд дописуВакуОлька (25.02.2009 11:24) писав:

Легше, не означає краще... Юридичні штуки? Наведи приклад, будь ласка, що саме ти маєш на увазі..
чесно кажучи знання українського законодавства в мене підхромує (живу в Італії). Тому можу навести якийсь приклад італійський<_<. От наприклад, оскільки Україна не в ЄС, то мені для проживання тут потрібні певні документи (дозвіл на проживання) і вони в мене є. Я не одружена, але якщо одружусь з українцем (в чому я твердо переконана:) ), і ми захочем жити в Італії (або будь-якій іншій країні ЄС), то йому вже не потрібна буде ні віза ні інші геморої, бо йому автоматично виробляються ті самі документи, які є в мене. А виробити їх не так вже й легко так на пустому місці (процедура довга і багато різних реквізитів). Ще є маса різних пільг, наведу приклад простенький: якщо хтось один з подружжя помирає ( і в нього вже на той час є пенсія), то 60% його пенсії перераховується щомісячно його дружині/чоловіку. Словом, прикладів дуже багато. В Україні, звичайно, все інакше, але думаю має бути і в нас якась користь від одруження:ggggg:
  • 0

#156 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 14:59

як показує читання теми ДІВЧАТА в БІЛЬШОСТІ своїй ПРОТИ ОДРУЖЕННЯ,
але йопересете <_< чогот ж саме ВИ завжди наполягаєте на одруженні а не чоловіки ???

а як щодо "Ні-ні!! мама казали до весілля неможна :) !!! " .Скільки хлопців Ви позбавили бажаного секску через ті свої заморочки :ggggg: :ggggg:
Давайте всетаки дотримуйтесь ОДНІЄЇ позиції :)
  • 0

#157 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 15:01

Перегляд дописуivansstef (25.02.2009 13:59) писав:

але йопересете <_< чогот ж саме ВИ завжди наполягаєте на одруженні а не чоловіки ???

а як щодо "Ні-ні!! мама казали до весілля неможна :) !!! " .Скільки хлопців Ви позбавили бажаного секску через ті свої заморочки :ggggg: :ggggg:
добрий день, вуйку, а ви з якого століття?
  • 0

#158 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 15:21

Перегляд дописучорно-біла (25.02.2009 15:01) писав:

добрий день, вуйку, а ви з якого століття?
тю доню.. та я з будь-якого <_< :) :ggggg:
  • 0

#159 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 15:24

чорно-біла, ну... Порівняли Італійські закони з нашими.. :)... В нас люди які помирають залишають на родину свої борги... І родина спралує..
А якщо серйозно, то не я не є великим експертом в законодавстві.. Можливо сюди можна б було "прив"язати" володіння спільнонажитим майном, але можна жити разом, купувати речі і потім їх поділити за тим "хто купував". якщо щось.. Важко відповісти і лінь тривожити дядька Гугла.. почекаємо експертів...

Перегляд дописуivansstef (25.02.2009 15:59) писав:

але йопересете :ggggg: чогот ж саме ВИ завжди наполягаєте на одруженні а не чоловіки ???

а як щодо "Ні-ні!! мама казали до весілля неможна :ggggg: !!! " .Скільки хлопців Ви позбавили бажаного секску через ті свої заморочки :) :)
Вас хтось образив? Вас позбавили "бажаного сексу"? <_<
П.С. В одній позиції - не цікаво! Не підбивайте дівчат на таке, бо дістанете від хлопців;)

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 25.02.2009 – 15:26

• 0

#160 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2009 – 15:33

Я таки не прихильниця співмешкання на вільних засадах. Одна моя знайома "таким співжиттям" просто пропустила свою молодість, а зараз їй тридцять, і ой як важко їй вже зараз вийти заміж, переступити через цей негатив. А жити разом? А тільки потім подумати чи варто одружуватися? На якому статусі жити? Коханки? Дівчини? Безплатної домогосподині? Без дітей? Як мені її заспокоїти?

Ніяк. Якщо у людини такі дурниці в голові - то це вже невиліковно.

Одна моя знайома "таким співжиттям" просто пропустила свою молодість,

І? Якби у неї був би штамп - вона б не пропустила її чи що?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних