Перейти до вмісту

Навіщо одружуватись?

Повідомлень в темі: 166

#101 butterfly-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:планета Земля

Відправлено 07.03.2008 – 14:24

А для чого одружуватись? Якщо ти кохаєш людину, то не обов'язково зобов'язуватись одруженням.
  • 0

#102 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 07.03.2008 – 15:46

Перегляд допису-=VJ=- (7.03.2008 12:32) писав:

І що, коли дівчина? <_< Ви боїтесь віку так само, як шлюбу? :ggggg: А Вам не здається, що це точно залежність - але від стереотипів? :cool1:

Ну, вище я вже Ваші думки прокоментував. Не знаю, що тут ще сказати :cool1: Мабуть "життя покаже" і через кілька років НАТАЛОЧКА буде на форумі ділитись подробицями власного весілля.
Ну єдине що я з цього приводу можу сказати...якщо мене колись вже і зламають стереотипи, мабуть, як мені мама каже, для того, щоб в дитини був офіційний батько, то мені б хотілось щоб вся та штукенція була як казка, поменше люду, особливо якого я не знаю, і побільше незабутніх вражень для молодих....уїхати кудись у Львів чи в Карпати...АЛе в принципі хотілось би щоб шлюб не був гарантом "буття разом", а, можливо, просто святом у році, яке захотіли зробити двоє один для одного...на жаль все дуже складно в нашому житті, і знайти людину, яка б так само все розуміла як і ти...дуже важко(((Але на то і є життя!
Щодо віку, як середньостатистична дівчина, я зараз вчусь на 4-ому курсі університету, тож, якщо вам так цікаво, пане, можете порахувати скіко мені рочків!
  • 0

#103 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 07.03.2008 – 16:19

Можлтво,щоб закріпити своє кохання?Так щоб всі люди бачили
  • 0

#104 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.03.2008 – 16:26

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (7.03.2008 15:46) писав:

Ну єдине що я з цього приводу можу сказати...якщо мене колись вже і зламають стереотипи, мабуть, як мені мама каже, для того, щоб в дитини був офіційний батько

Краще, аби у дитини був гарний батько, а не офіційний. У мене он був офіційний - вбив би падлюку, якби зустрів.

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (7.03.2008 15:46) писав:

то мені б хотілось

Все у Ваших руках :cool1: Повірте, шлюб - далеко не такий страшний, як Ви собі уявляєте. <_<
Коли дружина розповідала, як вона раніше про нього думала, насміялись обоє досхочу - а думки були схожі на Ваші. :ggggg:
  • 0

#105 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 08.03.2008 – 19:03

Не стільки одруження,скільки його частина - шлюб. Для благословення перед Богом на щасливе і довге подружнє життя. Взагалі, для мене шлюб -- це щось таке невід'ємне,святе, коли говориться про одруження і навіть про спільне життя.
  • 0

#106 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 20:43

Перегляд допису-=VJ=- (7.03.2008 16:26) писав:

Краще, аби у дитини був гарний батько, а не офіційний. У мене он був офіційний - вбив би падлюку, якби зустрів.

Все у Ваших руках :prapor3: Повірте, шлюб - далеко не такий страшний, як Ви собі уявляєте. :rolleyes:
Коли дружина розповідала, як вона раніше про нього думала, насміялись обоє досхочу - а думки були схожі на Ваші. :wub:
Та я не боюся жити разом, просто я не розумію нащо штампувати...в принципі як і багато чого іншого не розумію в ьому житті...
  • 0

#107 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 21:41

чесно кажучи мене це також цікавить..чи то для когось зібратись і напитися ..та я спорю на всяких тих весіллях є і небажані гості...гроші на вітер.....показуха...але з одніє сторони...гм... :angry1: я загубилася..ще значить замала..))
  • 0

#108 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2008 – 08:16

Перегляд дописуTiny (13.03.2008 21:41) писав:

чесно кажучи мене це також цікавить..чи то для когось зібратись і напитися ..та я спорю на всяких тих весіллях є і небажані гості...гроші на вітер.....показуха...але з одніє сторони...гм... :angry1: я загубилася..ще значить замала..))
от тому ми не робили весілля, а просто з пару свідками розписались тихо мирно...
і дуже навіть раді.
  • 0

#109 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.03.2008 – 01:24

Ось вичитала кілька фраз, написаних чоловіками:

"Добре, що одружився: і варити, і прати навчився."

"Одружитись не важко. Важко бути одруженим."
  • 0

#110 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 17:14

Перегляд дописуРусік (7.03.2008 17:19) писав:

Можлтво,щоб закріпити своє кохання?Так щоб всі люди бачили
Читала у "Гранатовому браслеті": "Любовь - величайшая тайна мира!!!"Народ, як би він коли не баав нам добра, все одно не знає як буде краще!А кохання, навпаки треба береги від інших.
  • 0

#111 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 06.05.2008 – 18:06

Підтримую тих, хто сказав, що ця вся показуха і купу незнайомих гостей - це показуха. Мені навтіь моя мама радить: коли я одружусь, щоб я таке не робила.Хоча мені про таке рано думати(Мені лиш 13 літ), але я краще кудись поїду собі з чоловіком і з дружбою/ дружкою за ті самі гроші, що витрачу на весілля.
Щодо того, що я ніколи не одягну весільного плаття: а нашо воно мені? Я ненавиджу плаття, а в якусь купу білої тканини(яку я вмудрюсь обовязково замастити) я залізати не збирюась. Тим більше плаття: я плаття і спідницю ніколи не ношу і не носила.
Так шо живіть собі без паспортів, дурних церемоній і боргів і шоб були ви щасливі...
п.с. Скоро йду на весілля... Вбийте мене... :) :8: :)
  • 0

#112 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 06.05.2008 – 18:48

Одруження-привід для розлучення...Жартую:)
  • 0

#113 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 22:20

У темі "Коли варто одружуватися", більшість вказала : коли відчуваєш, що проживеш з коханою людиною решту життя.
Прожити з коханою людиною решту життя можна і так...навіщо ж одружуватися?))

Раніше суспільство було пуританським не тільки в радянському совку та мусульманських країнах, а і в Європі та Америці. Вважалося непристойним взагалі згадувати про секс та інтимні стосунки.
Тому одружуватися було суспільно необхідно. Самітників та самітниць розглядали, як розпусників та блудниць. Спілкувалися переважно одружені окремо, холостяки та холостячки окремо. В совку навіть розведені жінки вважалися чимось на зразок "другого сорту".
Ну частково це було не тільки через суспільну мораль, але і через те, що після Другої Світової Війни на пострадянському просторі залишилося набагато менше чоловіків, ніж жінок. Тому чимчасово чоловіки зайняли "ведуче положення" у виборі коханих. Зараз ситуація змінилася.

Потім десь у роках 60-80 (в різних країнах по-різному) настала сексуальна революція (теж до речі цікавий феномен).

Тепер уже можна бути не одруженим, не заміжньою, мати дітей без шлюбу і при цьому вам не відмовлять у робочому місці, не вважатимуть "розпусником" або "гулящою", сусіди про вас не перешіптуватимуться. А якщо хтось щось і бовкне, то на плині вашого життя це суттєво не відобразиться.

Але люди за інерцією і далі одружуються. Чоловіки одружуються і потім починають розповідати байки про те, що дружина їх вже не заводить, а чужих жінок вони б прямо ну "тут і зараз" . Жінки переконують себе, що все ще люблять того самого чоловіка і через 5 і через 10 і через 20 років, не звертаючи уваги, що ця любов вже чомусь виражається переважно у буркотінні і "пилянні" та фразах : "Ах, казала мені мама!...а Василь же ж був такий працьовитий та гарний!...а я вибрала оцього!...".

Жінки вже можуть мати високооплачувану роботу і не чекати, поки кавалер заплатить за їхню чашку чаю з бубликом. А чоловіки можуть купити пральку і праску на пару, що зробить їх постійними власниками чистого охайного одягу і без участі жінки. В магазинах повно напівфабрикатів, щоб і жінка й чоловік не проводили час на кухні довше, ніж в ліжку.

То навіщо зараз одружуватися?
  • 0

#114 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 28.09.2008 – 03:43

Перегляд дописуБлискавиця (27.09.2008 23:20) писав:

....шоб потім на законних засадах можна було спокійно
відібрати квартиру, машіну, унітаз, праску, посудомийницю.......
  • 0

#115 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 09:34

Перегляд дописуБлискавиця (27.09.2008 22:20) писав:

Щоб не вкрали. Щоб показти - дивися я задля тебе навіть на таке спроможний. Щоб відчуття безпеки створити.
  • 0

#116 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 10:53

Блискавиця: дописи переміщено з теми "Коли варто одружуватися".

Яке там відчуття безпеки? То ілюзія. По-перше, все майно і зароблені гроші одразу ж діляться навпіл, в тому числі і борги. Деякі спритники одружувалися, брали кредити, а потім розводилися і дружина (або чоловік) виплачувала (-вав) за них половину.
По-друге, від подружніх зрад це не ґарантує, а навпаки, робить їх ще привабливішими, бо заборонено.

Якщо шлюб вважати подвигом "я й на таке заради тебе спроможний", то дякую, це ніби коханий в петлю лізе - і ось, радій, моя люба!

Шоб не вкрали - не аргумент, живі люди не є товаром, який можна вкрасти або продати. Ну хіба що на органи або в рабство, але шлюб від таких речей не рятує.
  • 0

#117 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 14:08

Прожити з коханою людиною решту життя можна і так...навіщо ж одружуватися?))То навіщо зараз одружуватися?

Про яке одруження йде мова? Про старе, яка називається вінчання? Я цього теж не розумію.
Про сучасне, котре "реєстрація"? То це робиться для запобігання різних проблем. Звісно, можна зараз і без одруження - багато хто так і робить.
Як на мене це зараз вже деким робиться для особистого задоволення - як, наприклад, купівля "непрактичної" спортивної машини. Але більшість ще одружується, "бо так батьки забажали", традиція ж.

Чоловіки одружуються і потім починають розповідати байки про те, що дружина їх вже не заводить, а чужих жінок вони б прямо ну "тут і зараз" .
Жінки переконують себе, що все ще люблять того самого чоловіка і через 5 і через 10 і через 20 років, не звертаючи уваги, що ця любов вже чомусь виражається переважно у буркотінні і "пилянні" та фразах : "Ах, казала мені мама!...а Василь же ж був такий працьовитий та гарний!...а я вибрала оцього!...".

Менше слухайте дурнів і невдах.
  • 0

#118 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.09.2008 – 14:16

Жінка виходить заміж щоб привязати до себе чоловіка. Як не крути,а в глибині душі це так і є))) Чоловік..іноді теж по цій же причині..іноді щоб догодити коханій..а іноді бо "по зальоту" ;)
  • 0

#119 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 14:34

То для чого тепер одружуватися? Щоб дитина носила прізвище батька, щоб той самий батько відчував відповідальність перед сім"єю, щоб жінка була впевнена в завтрашньому дні. Інститут сім"ї існував з давніх-давен і у всіх народів. Навіть в племінних народів існувало поняття тотему і табу, що обмежувало сексуальну активність мешканців селища. Зайшла мабуть вже задалеко але я за узаконення стосунків.
  • 0

#120 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 14:39

Перегляд дописуAmili (28.09.2008 15:34) писав:

Щоб дитина носила прізвище батька

Дитина носить те прізвище, на яке зареєструють. Шлюб тут ні до чого.

щоб той самий батько відчував відповідальність перед сім"єю, щоб жінка була впевнена в завтрашньому дні

Якщо цього у них нема без штампу - не з"явиться і з ним.

Навіть в племінних народів існувало поняття тотему і табу, що обмежувало сексуальну активність мешканців селища.

Тотем - це зображення, яке показує духа-покровителя.
Табу - це заборона, наприклад відправляти обряди самостійно, а не за допомогою шамана.
Стосовно ж сексу табу були дуже рідкісними. В одних племен батько пробивав пальцем гімен новонародженій дівчинці, в інших хлопців позбавляли цноти під час обряду ініціації матері і так далі, і тому подібне. Тому не треба плутати тверде з холодним ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних