Перейти до вмісту

Відвертість почуттів... Говорити правду - небезпечно?

Повідомлень в темі: 123

#81 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 20:04

Та дякую, та я не буду переймати ваш досвід
  • 0

#82 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2009 – 20:09

На щастя я не маю такого досвіду. Просто кажу це до того, що правду всетаки потрібно говорити завжди...
  • 0

#83 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 20:12

Ну і кажіть
  • 0

#84 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 19.01.2009 – 20:18

Перегляд дописуNomad (19.01.2009 19:48) писав:

А мені сикотно

кажи правду, як психологічний удар, надіваючи кастет
  • 0

#85 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 20:20

Я подумаю
  • 0

#86 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.01.2009 – 20:31

Небезпечно, зате прикольно. Я взагалі-то не любитель підводних камнів,не люблю їх шукати —то брудна справа. Краще щоб прадусказали, а я переживу.
  • 0

#87 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.01.2009 – 20:35

та незавжди потрібна правда...то факт...дуже часто краще просто промовчати...
  • 0

#88 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.01.2009 – 20:40

Та ви шо, ні в якому разі не потрібно приховувати нічого. Так, можливі страждання, але в замін ми отримуємо кристальну впевненість в людині. Гра вартує свічок, мета виправдовує засоби і т.п.
  • 0

#89 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.01.2009 – 20:43

нєєє...я незгідна, від правди часто буває гірше ніж від брехні...В ідеалі - так, треба говорити правду...та ніхто не ідеальний...ми часто навіть собі брешем, то шо про інших говорити...все тре вміру просто ))))))) і в цьому нема нічого поганого ))))
  • 0

#90 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 20:45

Мда. Це дуже приємно нічого не приховувати. Не потрібно придумувати ніяких історій , просто казати як є. Так набагато легше. хоча не завжди....
  • 0

#91 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2009 – 22:01

Говорити правду близькій людині завжди боязко. Наприклад, закохані часто бояться зізнатися у глибині своїх почуттів, бояться, що партнер не такої ж думки. Відверто говорити деякі речі просто неможливо, а знати всю правду непотрібно. Цікаво, а як це говорити усім про себе правду? От познайомився з новою цікавою тобі людиною і що одразу казати, що у школі тебе обзивали очкарік і через це ти комплексуєш досі і весь час поправляєш волосся, бо колись тобі у 15 років хтось в таборі жуйку на подушку поклав і довелось півроку ходити з йожиком як у Бекхема. Чи може одразу розказати, що ти такого натворила, а? Що останній кавалер був занадто скупий, а ще перед тим був занадто рудий, а до цього занадто смішний? І взагалі отій шатенці - заучці з паралельного класу саме ти випускну сукню маркером розмалювала, поки вона виступала перед усією школою. Чи може розповісти одразу, що тато з мамою не розмовляють вже шостий місяць і мамина подруга поза шлюбом народила дитинку. Вона підростає і з кожним роком стає схожа на тебе, мов дві краплі води. Ні! Треба з людиною стати справді близькою, і ,можливо, тоді розповісти якусь частину правди, а потім той, хто тебе добре знає і так зрозуміє що й до чого. І не треба нічого казати. Коли тебе насправді люблять, то приймуть будь-яку правду стосовно тебе.

Повідомлення відредагував Kris: 19.01.2009 – 22:06

• 0

#92 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 22:14

Якщо відразу це усе розказати пересічній людині , то є ризик потрапити в божевільню -_- Але якщо ти справді близький з людиною, то не можна нічого приховувати. Необовязково все одразу розказувати самому. Але якщо спитає... Я ніколи не збрешу.
  • 0

#93 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.01.2009 – 01:01

Перегляд дописуFlufster (19.01.2009 19:45) писав:

Правду потрібно говорити завжди. Брехня у будь-якому разі коли небудь випливе і буде тільки гірше. Якщо ж людина дійсно кохає, то вона не відвернеться навіть після того як дізнається всю правду. -_-
Дякую :D
  • 0

#94 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.01.2009 – 13:29

Мені ніж брехати,краще промовчати. А от щоб почути....іноді все-таки краще почути брехню,ніж правду.
цум байсшпіль. Якшо мій чоловік переспить з іншою жінкою...хай ці свої походеньки при собі тримає, і робить все можливе,щоб я про це нічого ніколи не взнала.
  • 0

#95 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 20.01.2009 – 14:48

Перегляд дописуFlufster (19.01.2009 20:45) писав:

Мда. Це дуже приємно нічого не приховувати. Не потрібно придумувати ніяких історій , просто казати як є. Так набагато легше. хоча не завжди....

хм.. який звязок між "приховувати" і "придумувати історії"? Друге - це брехня, а перше.. є такі речі, про які краще нікому не розказувати..

Перегляд дописуSensssorika (20.01.2009 13:29) писав:

Мені ніж брехати,краще промовчати. А от щоб почути....іноді все-таки краще почути брехню,ніж правду.
цум байсшпіль. Якшо мій чоловік переспить з іншою жінкою...хай ці свої походеньки при собі тримає, і робить все можливе,щоб я про це нічого ніколи не взнала.

+1
  • 0

#96 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.01.2009 – 15:01

Оффтоп стерто
  • 0

#97 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 09:01

Звичайно що розповідати усю правду - небезпечно.... Але брехати ще гірше... Найкращий варіант - просто замовчувати ті моменти, про які не хочеш, щоб дізналася кохана людина.
  • 0

#98 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 10:48

Вважаю, що варто завжди одне одному говорити правду.
Хай бреше, кому схоче. Лише не мені.
Я так само комусь можу прибрехати. Комусь, тільки не йому.
Воно мені рідне й дороге, не хочу йому брехати. ^_^

(я знаю, що ти читаєш. де цукерки, гад?)

Повідомлення відредагував WTF?: 19.03.2010 – 10:48

• 0

#99 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.03.2010 – 08:57

Перегляд дописуWTF? (19.03.2010 11:48) писав:

Вважаю, що варто завжди одне одному говорити правду.
Хай бреше, кому схоче. Лише не мені.
Я так само комусь можу прибрехати. Комусь, тільки не йому.
Воно мені рідне й дороге, не хочу йому брехати. ^_^

(я знаю, що ти читаєш. де цукерки, гад?)
повністю погоджуюсь
правда завжди краща за брехню,
яка б вона не була: чи солодка чи гірка)
  • 0

#100 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 16:18

Отже, основоположне: правда, тільки правда і нічого, крім правди) Я або занадто цікава, або мазохістка, бо таки волію чути всю правду - від початку і до кінця. Так, далеко не завжди приємно. Зате є впевненість, а це для мене з певного часу дуже багато важить.

Якщо говорити про те, що ти можеш, а що не можеш сказати коханій людині, то починати треба, як тут уже було зауважено, з того, що нема чого будувати свої стосунки на брехні. З того користі немає навіть тому, хто вдається до вчинків, які треба приховувати, адже він/вона в такому випадку обдурює самого/саму себе. Якщо відчуваєш, що робиш таке, що коханому/коханій знати не варто - то навіщо взагалі з цією людиною зустрічатися? Бо хочеш перестрахуватися і працюєш на два фронти? Бо "ти така людина, і інакше тобі не цікаво"? Чи просто тому, що не довіряєш достатньо, не маєш впевненості, що тебе зрозуміють?

Будувати стосунки на правді і довірі для мене набагато приємніше. Щоправда, не завжди вдається, бо для того потрібне бажання обох сторін. Мені не подобається що-небудь приховувати, тому я намагаюся говорити правду. З іншого боку таке буває далеко не завжди, але ж це не означає, що я маю поводитися так само.

Так, є такий момент, що, можливо, є речі, які не варто казати. Але знову ж таки, і про це вже було говорено, це вирішується односторонньо, людина ніколи не може бути впевненою, що інший/інша НЕ хотів/хотіла б знати правду. І коли вже є принцип, що краще зробити і шкодувати, ніж не зробити і все життя потім думати "а що було б, якби?..", то і тут також: краще сказати правду, ніж все життя думати, як би це "щось" приховати.

Що стосується людей, які розповідають іншим абсолютно все, що вони знають про цей (і не тільки) світ, то вони просто зануди і тут мова зовсім не йде про відвертість, просто людям поговорити хочеться.

Є таке українське народне: "Менше знаєш - краще спиш". Але ж тут вирішуєш знову ж таки не ти...

І останнє. У кожної людині є такі речі, про які вона не розкаже ніколи і нікому. В цю найглибшу інтимність душі не варто нікому лізти, правда, навряд чи хтось і зможе, бо ніколи не відомо, де та глибина закінчується. Але те, що поза тим, приховувати від коханого/коханої не варто. На те воно й кохання, щоб все зрозуміло і прийняло.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних