Перейти до вмісту

Відвертість почуттів... Говорити правду - небезпечно?

Повідомлень в темі: 123

#61 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.04.2008 – 22:30

MATADORА можливо, це не флірт, а просте буденне спілкування тієї людини. Кожен по різному називає одні і ті ж речі.

В решті решт, кожна людина це суспільна особистість, яка вимагає різного кола людей спілкування. І не потрібно у всьому вбачати флірт. Подобається твій коханий іншим - чудово, пишайся цим.
  • 0

#62 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2008 – 08:23

Є у мене кращий друг... чесно інколи складається враження, що він фліртує навіть зі стінкою.. Коли він це робить в мій бік мене це дістає, я його з восьмого класу знаю...і от коли я не витримую, то я йому про це кажу і він перестає... отже до чого ця не дуже вдала розповідь, а до того що він може перестати, тобто називати це стилом життя на мою думку - не зовсім правильно.. це одна із захисних масок людини, на даний момент.. Колись це було мистецтво добиватись взаємності, тепер.. хм... ну що тут скажеш.. Щодо описаної вище ситуації можу додати лише таке, людина не робить того чого не хоче робити, от і все.

Повідомлення відредагував Вертипузо: 03.04.2008 – 08:23

• 0

#63 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.04.2008 – 08:39

Перегляд дописучудеса скрізь... (16.03.2008 14:04) писав:

Людина говорить, що безмежно кохає, а сама в той час фліртує з іншими.
Що робити?
подивитися у словнику значення слова "безмежно" :cool1:
  • 0

#64 Небо в твоїх очах

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 23.05.2008 – 22:50

відверті почуття...я незнаю...можливо існують....просто така наша людська суть..юнам завжди мало...але зустрічаються люди які по-справжньому кохають і не потребують більше нічого....
  • 0

#65 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 07.08.2008 – 16:15

А навіщо мені жити/зустрічатися з людиною, якій мені потрібно брехати? Я усіляких вивертів та жіночих хитрощів не розумію. Не можеш бути з людиною відвертим - не твоя людина!
  • 0

#66 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 18:35

..відвертість це дуже міцний фундамент у стосунках..але іноді варто промовчати..
..я маю на увазі, що є деякі речі, які нічого не міняють у стосунках, твого відношення до коханої людини, тому що або не важливо, або минуле..але для твоєї половинки може бути це проблемою..
.. наприклад, є твоє минуле, певну часточку якої коханий/а не знає..тим більше що воно не актуальне в теперішному часі і в стосунках..але сам факт: "Як ти могла/міг мені це не сказати або чому я про це дізнаюся тільки тепер.." і пішло поїхало..як кажуть - лови хвилю..

..а от вже брехати..то це гріх у стосунках для мене..

• 0

#67 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 19:01

Перегляд допису..маленька Мігерка.. (15.08.2008 19:35) писав:

..відвертість це дуже міцний фундамент у стосунках..але іноді варто промовчати..
..я маю на увазі, що є деякі речі, які нічого не міняють у стосунках, твого відношення до коханої людини, тому що або не важливо, або минуле..але для твоєї половинки може бути це проблемою..
.. наприклад, є твоє минуле, певну часточку якої коханий/а не знає..тим більше що воно не актуальне в теперішному часі і в стосунках..але сам факт: "Як ти могла/міг мені це не сказати або чому я про це дізнаюся тільки тепер.." і пішло поїхало..як кажуть - лови хвилю..

..а от вже брехати..то це гріх у стосунках для мене..
Розумієш, є моменти коли варто навіть про минуле розказати, а то потім можуть бути кумедні ситуації непорозуміння, або незрозуміння коханої через минуле... Але з іншого боку правду треба кусочками подавати, шоб не завалити відразу! Головне це взаєморозуміння!
  • 0

#68 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 25.09.2008 – 20:07

хм..мабуть потрібно говорити все))так навіть цікавіше,не приховувати абсолютно нічого))
наприклад на питання "шо зара робиш?" в любий момент можна було почути "Я зара в туалеті,перезвоню трохи пізніше"))))))))))))Це я маю на увазі повну відвертість))
  • 0

#69 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 25.09.2008 – 20:15

:)

Перегляд дописуkEDa (25.09.2008 20:07) писав:

хм..мабуть потрібно говорити все))так навіть цікавіше,не приховувати абсолютно нічого))
наприклад на питання "шо зара робиш?" в любий момент можна було почути "Я зара в туалеті,перезвоню трохи пізніше"))))))))))))Це я маю на увазі повну відвертість))
А як же інтригуюча жіноча загадковість ? :)
  • 0

#70 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 25.09.2008 – 20:23

Перегляд дописуbublik (25.09.2008 21:15) писав:

А як же інтригуюча жіноча загадковість ? :)

до сраки загадковість!))Та ні я жартую..деколи всетаки тре,але то вже на крайній випадок)))

Повідомлення відредагував kEDa: 25.09.2008 – 20:24

• 0

#71 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2008 – 20:30

Якщо мені хтось буде брехати,або недоговорювати ..приховувати щось- йому ж потім гірше буде. Бо я це одразу помічаю,але не одразу про це кажу. Сама ж завжди кажу правду. Усім. Мама-папа-брат-подруга-хлопець- чи взагалі незнайомій людині. за це мене ще часто називають різкою))
  • 0

#72 bezzzdelnik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 26.09.2008 – 18:38

говорити правду завжди треба, але часто так виходить, що ми її просто не договорюєм.....
а вот не договорювати правду справді небезпечно, від цього стосунки не стають міцнішими, а навпаки руйнуються.....
  • 0

#73 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.09.2008 – 19:34

Так,потрібно.А може й ні :8: Але кращ все-таки нічого не приховувати от і все)
  • 0

#74 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 10:18

Присутність неправди вже є правдою про те, що люди мають що приховувати одне від одного.
Сама суть інтиму полягає у тому, що туди допускається лиш той кому можна довірити все, при чому повинна зберігатись умова, що це приносить як духовну так і матеріалньну вигоду обом сторонам. В протилежному випадку у відносинах запускаються деструктивні процеси, метою яких є підсвідоме прагнення людини витіснити із зони інтиму інородний, не сумісний із нею об'єкт.
  • 0

#75 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 15:52

Притримуюсь думки, що треба говорити всю правду. Але не затаювати її так, як робили "герої" притчі,
а говорити зразу і відверто. Якщо ж Ваша половинка не сприйме її - вона не сприймає Вас, такими, як Ви є. Робіть висновки.
  • 0

#76 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 18:14

говрити правду це добре...але деколи потрібно приховати деякі потробиці)))
  • 0

#77 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2009 – 03:16

Перегляд дописукОшЕнЯткО (29.12.2008 18:14) писав:

говрити правду це добре...але деколи потрібно приховати деякі потробиці)))
да, по крупному щьоту в презиках не так і лажово
  • 0

#78 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 19:45

Правду потрібно говорити завжди. Брехня у будь-якому разі коли небудь випливе і буде тільки гірше. Якщо ж людина дійсно кохає, то вона не відвернеться навіть після того як дізнається всю правду. -_-
  • 0

#79 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 19:48

А мені сикотно
  • 0

#80 Flufster

Ледар

• Користувачі