Перейти до вмісту

Відвертість почуттів... Говорити правду - небезпечно?

Повідомлень в темі: 123

#41 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 31.12.2007 – 10:27

А слабо жити так, щоб можна було сказати ВСЮ правду?

Я відношуся до того наступним чином - є у Тартака слова у пісні - "це минуле твоє, а для мене відсутнє, мене цікавить теперішнє і майбутнє..."

Підтримую. Головне щоб в час, коли ми разом - ми були щирі. А то, що було ДО - то наше персональне.
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.02.2008 – 17:59

Перегляд дописуsam (31.12.2007 10:27) писав:

А слабо жити так, щоб можна було сказати ВСЮ правду?
Ґґ, не всім під силу жити так, коли говориш всю правду а тобі - ні. І більше того - використовують твою правду проти тебе ж самого. Подивився б я якої тоді пан заспівав би :cool1:
  • 0

#43 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 18:19

Не впевнена ,що хочу знати ВСЮ правду, просто не хочу!Це в мене захистна реакція від навколишнього світу.Не тому, що я слабка, а в цьому полягає сила.Просто нас зв"язує скільки спільного і пойденого
разом, що правди не хочу знати.Живу теперішнім і вдячна Богу за таку можливість.Я хочу Вам сказати,
що з віком ці ігри в правду і неправду стають вже не такими потішними з"являються обов"язки
перед іншими.Іноді, виникає така грішна мисля, правда чи неправда, але чи принесе це мені щастя.
  • 0

#44 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 17.02.2008 – 19:41

А коли говориш правду для спокійності близьких? Якшо б я мамі говорив всю правду про своє життя вона б не спала ночами. І часто суспільсво не готово до правди. Не треба лицемірити чи брехати, можна лише недоговорювати. Все залежить від конкретного випадку. І мораль у кожного різна. Частіше говорити правду небезпечно ніж навпаки.

Повідомлення відредагував DarkSun: 17.02.2008 – 19:42

• 0

#45 чудеса скрізь...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 13:04

Людина говорить, що безмежно кохає, а сама в той час фліртує з іншими.
Що робити?
  • 0

#46 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 16.03.2008 – 13:20

Перегляд дописучудеса скрізь... (16.03.2008 13:04) писав:

Що робити?
нічого..поговорити...може це просто перевірка твоїх почуттів, викликання ревнощів і т.д і.т.п
  • 0

#47 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.03.2008 – 13:21

Розуміеш,є таі людини,які просто не можуть без уваги..Вони мають увагу коханої людини,але в той чс їм треба щ чиюсь..Я наприклад хронічна кокетка..я можу кохати тільки одну єдину людину,але зі всіма іншими фліртувати,бо така вже я є!
  • 0

#48 Таха:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.03.2008 – 11:02

У мене була схожа ситуація. Я постійно переходила з фаз вірю-не вірю. Розмови про це не допомагали. Врешті-решт я стомилася знаходитися у такій ситуації. Було важко, але зараз я дуже рада, що знайшла в собі сили поставити крапку.
  • 0

#49 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 17.03.2008 – 20:31

Перегляд дописуКсюшенька (16.03.2008 13:21) писав:

Розуміеш,є таі людини,які просто не можуть без уваги..Вони мають увагу коханої людини,але в той чс їм треба щ чиюсь..Я наприклад хронічна кокетка..я можу кохати тільки одну єдину людину,але зі всіма іншими фліртувати,бо така вже я є!
По ходу ти тоді не кохаєш..., а стараєшся себе в тому переконати, переконати в своїй потрібності, але щоб її було ще більше, ти "фліртуєш" чи "кокетка" ...
  • 0

#50 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 21:37

Сам флірт ще нічого не означає. Для декого це всього лише спосіб спілкування з протилежною статтю.
  • 0

#51 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 21:40

Перегляд дописуBassOneB (17.03.2008 20:31) писав:

По ходу ти тоді не кохаєш..., а стараєшся себе в тому переконати, переконати в своїй потрібності, але щоб її було ще більше, ти "фліртуєш" чи "кокетка" ...
Це точно, правильно сказав :) :ggggg: :) . Коли по-справжньому кохаєш, то саме кохана людина є НАЙВАЖЛИВІШОЮ для тебе, а подружки і знайомі "почекають".., ну хіба ця людина є великим егоїстом, але такі не вміють по-справжному кохати.
  • 0

#52 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.03.2008 – 23:50

Я вже здається писала десь...
Є люди, для яких флірт - це спосіб життя.. в кращому випадку... тобто, коли вони по-іншому не можуть, їм приносить задоволення грати емоціями, почуттями і думками людей, при тому вірні лише одній людинці, люблять лиш її...
В гіршому випадку - флірт може бути засобом самоствердження, помсти, викликання ревнощів.. але я не хо про це балакати, досить розглядати негативні варіанти...
  • 0

#53 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.03.2008 – 00:03

Погоджуся з Sotnik"ом і Lady AD. Флірт має багато причин(зокрема тих негативних) але загалом це просто спосіб спілкування. Є багато таких "кокеток", і нічого поганого я в них не бачу. Поняття флірту не варто переоцінювати. Флірт це просто гра, і далеко незавжди флірт використовується для цілеспрямованої мети.
  • 0

#54 Sweet Caroline

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 20:48

лицемірна людина,повір... :rolleyes:
  • 0

#55 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 25.03.2008 – 20:55

Pogovoru z num, mo*luvo vi bojitsia tebe pro wos sputatu, vujdu jomy na zystri4.....
  • 0

#56 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 25.03.2008 – 21:37

можливо ти їй не достатньо приділяєш уваги і вона таким способом намається її привернути ?
  • 0

#57 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 00:11

Можливо все. Інформація що ти нам подала просто безмежна і ми не всилі її так скоро опрацювати, хоч і залучили кращих спеціалістів.
Але є дійсно люди, які перевіряють почуття своєї половинки, сам мав такі відносини, тільки про те що вона мене перевіряла я взнав аж тоді, коли розійшлися. Є ще такі люди, які розказують абсолютно все про себе в особистому, тіпа: До мене нині один друг дзвонив, запрошував на каву. Не знаю чого вони таке кажуть, але цей тип людей каже це не із-за того, щоб його ревнували, а із-за того щоб йому довіряли.Тобто, що він нічого не скриває.
Це добре, але не завжди приємно чути.
Як би не було всім приємно коли їх ревнують. :cool1:

Можливо все. Інформація що ти нам подала просто безмежна і ми не всилі її так скоро опрацювати, хоч і залучили кращих спеціалістів.
Але є дійсно люди, які перевіряють почуття своєї половинки, сам мав такі відносини, тільки про те що вона мене перевіряла я взнав аж тоді, коли розійшлися. Є ще такі люди, які розказують абсолютно все про себе в особистому, тіпа: До мене нині один друг дзвонив, запрошував на каву. Не знаю чого вони таке кажуть, але цей тип людей каже це не із-за того, щоб його ревнували, а із-за того щоб йому довіряли.Тобто, що він нічого не скриває.
Це добре, але не завжди приємно чути.
Як би не було всім приємно коли їх ревнують. :)
  • 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2008 – 07:06

Перегляд дописучудеса скрізь... (16.03.2008 14:04) писав:

Що робити?

Гнати в три шиї.
  • 0

#59 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.04.2008 – 07:28

Цитата

Що робити?
та всі ми час від часу фліртуєм з іншими просто для розваги, без будь яких прихованих мотивів, це своєрідний спосіб спілкування, не варто аж занадто серйозно то сприймати... в стосуках повина бути довіра інакше неможна....
  • 0

#60 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 12:45

Це не в увазі може бути справа. Людина просто привикла, що біля неї багато людей, от вона так і робить. Діло зовсім не тобі думаю. Може їй тебе мало*?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних