Перейти до вмісту

Відвертість почуттів... Говорити правду - небезпечно?

Повідомлень в темі: 123

#21 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 25.12.2007 – 23:09

В принципі завжди говорила правду!Або не говорила взагалі, або казала все! Але коли зараз стикнулась із такою проблемою, як:"Хочу поїхати кудись за межі міста", байдуже з ким: з друзями, з факультетом і викладачами...мама страшенно проти того свього, і кожен раз як збираюсь, вона мене відмовляє від поїздок ,переживає дуже сильно. навіть якщо все має бути гаразд, навіть якщо небезпека зменшене до нуля. Мене то дратує, що кожного разу маю вислуховувати: а може ти не поїдеш, а може...?Я не можу жити без того!Навіть не за місто,, ну просто сходити до вчительки у гості...це її ображає, відчувається певна ревність...то що краще казати?Казати все? Не думаю що то буде правильно в цьому випадку!
Хай у вас тут тема стосунків, ок переведіть цю ситуацію на тему:Вона їде, а він залишається вдома...чи не одне й те саме?То як тут?Кажи правду, хай лишній раз хвилюється, і читає тобі лекцію? не знаю, в принципі я за правду, але бувають іноді і такі випадки ,коли краще змовчати!
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2007 – 00:37

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (25.12.2007 23:09) писав:

то що краще казати?Казати все? Не думаю що то буде правильно в цьому випадку!

Це правильно в будь-якому випадку. Якщо ти Ви не вмієте залагодити справи з власною матір"ю - як Ви збираєтесь жити? Брехні навчитись дуже легко, і звикнути брехати легко, а от відвикнути майже неможливо.

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (25.12.2007 23:09) писав:

Хай у вас тут тема стосунків, ок переведіть цю ситуацію на тему:Вона їде, а він залишається вдома

І що?
  • 0

#23 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.12.2007 – 19:13

О... З таким санта барбарським сюжетом потрібно йменувати тему: "Мама мене не розуміє. Чи правильно буде, якщо я їй збрешу?"

Мати - це перш за все мати.
Вона буде хвилюватися завжди. Буде переживати що з Вами, де Ви, як Ви себе почуваєте. Бо вона мама, вона Вас ростила й виховувала й знає Вас, краще, ніж Ви самі. (Хоч рідко-хто з цим погоджується.)

Брехня рідній мамі - це один з найаморальніших вчинків у житті людини.
Якщо мати Вас не пускає, значить проблема у Вас.
Можливо Ви раніше брехали й вона дізналася.
Можливо у Вас "оригінальний" характер й мати боїться, щоб уже вкотре Ви його де-небудь не проявили. Чи ще щось у тому плані.
Для матері узнати, що її дитя їй бреше дуже боляче. (Ні. Не з власного досвіду. Не одружена й дітей немаю.)

Ніколи не можна брехати матері. Мати - це святе. Брешучи їй, Ви оскверняєте оту її святість.
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.12.2007 – 23:18

Перегляд дописуmetastaz (27.12.2007 19:13) писав:

Бо вона мама, вона Вас ростила й виховувала й знає Вас, краще, ніж Ви самі. (Хоч рідко-хто з цим погоджується.)

На жаль, навпаки - багато хто вірить в цю дурницю.

Завжди тішили такі фрази і люди, які їх говорять. Ну звісно - мати ж завжди права. Навіть якщо вона, нажершись горілки, дубасить дитину головою об стінку - вона все одно права, а проблема в дитині.

Ніколи не можна брехати матері. Мати - це святе. Брешучи їй, Ви оскверняєте оту її святість.

Ще трішки і можна канонізовувати. До речі, як там в іншому пості "Діти, звичайно, святе"? То Ви б вже визначились, чи що...

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.12.2007 – 23:26

• 0

#25 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 27.12.2007 – 23:54

О... З таким санта барбарським сюжетом потрібно йменувати тему: "Мама мене не розуміє. Чи правильно буде, якщо я їй збрешу?"

Мати - це перш за все мати.
Вона буде хвилюватися завжди. Буде переживати що з Вами, де Ви, як Ви себе почуваєте. Бо вона мама, вона Вас ростила й виховувала й знає Вас, краще, ніж Ви самі. (Хоч рідко-хто з цим погоджується.)

Брехня рідній мамі - це один з найаморальніших вчинків у житті людини.
Можливо Ви раніше брехали й вона дізналася.
Можливо у Вас "оригінальний" характер й мати боїться, щоб уже вкотре Ви його де-небудь не проявили. Чи ще щось у тому плані.
Для матері узнати, що її дитя їй бреше дуже боляче. (Ні. Не з власного досвіду. Не одружена й дітей немаю.)

Блін, відчуваю себе якоюсь аморальною...все одно я повертаюсь додому і розказую мамі все як було. Не буду вас більше "розвпевнювати", бо брехати дійсно погано,особли во рідним і найближчим людям!Просто колись ми виростаємо, вони нас перестають розуміти на нашому рівні. Для моєї мами вже факт того що я розмовляю українською є неправильним...Я їй не брешу у внутрішнбому, та в принципі і тримати від неї секрети не можу, просто внутрішньо звикла що все розказую, але...лан не буду все одно не розумієте, то й не треба
  • 0

#26 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 01:14

Перегляд допису-=VJ=- (27.12.2007 23:18) писав:

На жаль, навпаки - багато хто вірить в цю дурницю.
Завжди тішили такі фрази і люди, які їх говорять. Ну звісно - мати ж завжди права. Навіть якщо вона, нажершись горілки, дубасить дитину головою об стінку - вона все одно права, а проблема в дитині.
Ще трішки і можна канонізовувати. До речі, як там в іншому пості "Діти, звичайно, святе"? То Ви б вже визначились, чи що...

Я уже давно визначилась.
Все очевидно.
Назвати людину, яка ставиться до своєї дитини, як до нічого, матір'ю - неможна.

Можна ще пополемізувати стосовно того: людина вона чи істота, але от мамою вона точно не є. То навіть не звір, бо звір оберігає своїх малят.

Якщо Ви не зрозуміли, то поясню. Мама - це не будь-хто, не самка, яка вродила приплід, а жінка, людина, якій присутні материнські почуття. У своїх дописах я якраз мала на увазі даний тип. Здається мені, що Ви те зрозуміли. Але ж потрібно присіктись.
Ви максимілізуєте, роздуваючи з мухи слона, а це уже безтактовність. На майбутнє раджу більш коректніше писати свої дописи. А якщо маєте бажання поговорити про істот-алкоголіків, то можете створити тему й запросити туди мене. Буду лише рада.

Щодо святості: і батьки, і діти у певних аспектах виступають святими, ба, навіть дещо досконалими. Все залежить від ситуції й точки зору тої ч и іншої людини.
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 08:16

Перегляд дописуmetastaz (28.12.2007 01:14) писав:

Мама - це не будь-хто, не самка, яка вродила приплід, а жінка, людина, якій присутні материнські почуття.

Можемо в окремій темі поговорити про те, що таке материнські почуття, оскільки деякі псують своїм дітям життя виключно з найкращих "материнських почуттів".
А Ваші підозри залишайте при собі.
  • 0

#28 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2007 – 08:29

Цитата

Щодо святості: і батьки, і діти у певних аспектах виступають святими, ба, навіть дещо досконалими. Все залежить від ситуції й точки зору тої ч и іншої людини.
Неварто робити з когось святого лише за то що він народився, чи народила, звичайно пологи це подвиг для жінки, а якщо дивитися на світ згідно вашого поста то ми тут всі святі.
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.12.2007 – 12:13

Перегляд дописуDynkan 113 (28.12.2007 08:29) писав:

Неварто робити з когось святого лише за то що він народився, чи народила, звичайно пологи це подвиг для жінки, а якщо дивитися на світ згідно вашого поста то ми тут всі святі.
я точно святий, для вас St.Sergiy, правду кажу :D
  • 0

#30 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 28.12.2007 – 19:38

Перегляд дописуLegenda (24.12.2007 22:48) писав:

Буквально вчора ще раз переконалася - людя люблять чути брехню. І звертаються до тебе саме з метою почути брехню, щоб їм стало легше...
А коли ти говориш правду, називають двуликою...
Так що бути чесним - це вада..?
люди раді самообману,їм зараз так легше,а ти своєю правдою руйнуєш їх замок їз піска.
рано чи пізно він розвіється,але твої зусилля ніхто не оціне.Принаймні зараз.
  • 0

#31 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.12.2007 – 20:48

Правду потрібно говорити завжди! Не сказати шось, просто не сказати- це, як на мене, теж саме,що збрехати, і навіть гірше,і все одно, якими б благими не були наміри, як би не хотіли мені не робити боляче,сказавши правду! Щодо історії в першому пості, то питання скоріше треба поставити не чи варто говорити правду, а чи варто робити щось таке по відношенню до коханої людини, розповідь про що, правдива, зробить неможливим ваші подальші стосунки...
  • 0

#32 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 22:29

VJ,а давайте не плутати почуття з псевдопочуттями?

Dynkan 113, а я не робила святих через пологові муки, про пологи, власне, й не писалось. Цікаво до чого вони тут? Про подвиги теж не йшлося. Я вела мову про ту святість, яку становлять двоє чи поокремо, Мати й Дитина. Їхні відносини, довіру, взаєморозуміння. Ставлення один до одного.

О, знову з"їхали до того чи потрібно говорити правду. Така тема уже є. Ця тема звучить по-інакшому. Хоч, я також флуд розводжу. :D
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 23:23

Перегляд дописуmetastaz (29.12.2007 22:29) писав:

VJ,а давайте не плутати почуття з псевдопочуттями?

Правда? А коли мати замикає дівчину, бо не хоче, аби вона зустрічалась з хлопцем-наркоманом - це що, почуття чи псевдопочуття?
  • 0

#34 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 01:45

Перегляд допису-=VJ=- (29.12.2007 23:23) писав:

Правда? А коли мати замикає дівчину, бо не хоче, аби вона зустрічалась з хлопцем-наркоманом - це що, почуття чи псевдопочуття?

А мама не виховає дочку, яка захоче зустрічатися з наркоманом.
Мама виховає дочку, яка розумітиме, що наркоман - це погана людина, й дівчина з таким знатись не захоче, не те, щоб зустрічатись.
Ну й у Вас приклади. Чогось більш "розумнішого" не придумаєте?
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 02:13

Перегляд дописуmetastaz (30.12.2007 01:45) писав:

Ну й у Вас приклади. Чогось більш "розумнішого" не придумаєте?

Цей "малорозумний" приклад - з мого особистого життя. Наркоманом вважали мене, хоча я зроду не бачив жодного наркотика в очі, окрім цигарок в кіосках та алкоголю. Замикали мою нинішню дружину, з якою ми вже вісім років щасливо живемо разом, начхавши на "святих" батьків.
Якщо Вам такі життєві приклади не підходять - можете й надалі літати у вищих сферах теорії, мене Ваші "сферичні коні у вакуумі" не обходять.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 30.12.2007 – 02:14

• 0

#36 metastaz

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 02:32

Перегляд допису-=VJ=- (30.12.2007 02:13) писав:

Цей "малорозумний" приклад - з мого особистого життя. Наркоманом вважали мене, хоча я зроду не бачив жодного наркотика в очі, окрім цигарок в кіосках та алкоголю. Замикали мою нинішню дружину, з якою ми вже вісім років щасливо живемо разом, начхавши на "святих" батьків.
Якщо Вам такі життєві приклади не підходять - можете й надалі літати у вищих сферах теорії, мене Ваші "сферичні коні у вакуумі" не обходять.

Шановний, між хлопцем-наркоманом і псевдохлопцем-наркоманом є велика різниця. Якщо Ви хочете когось покритикувати, то хоча б пишіть нормально ситуацію.
На те, що Ви написали, моя думка є доцільною й обґрунтованою. А якщо Ви мали на увазі ту ситуацію, яку Ви написали в наступному пості, то потрібно було написати його у першому. Я даром телепатії не володію й з Вашою біографією, на щастя, незнайома.
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 02:40

Перегляд дописуmetastaz (30.12.2007 02:32) писав:

потрібно було написати його у першому. Я даром телепатії не володію

Не потрібно було, і дар телепатії тут ні до чого - мені цікаво було дізнатись, що Ви скажете. Ви сказали - мені цього досить для складення свого враження.
  • 0

#38 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 22:47

дуже, але інколи не скажеш, то ще небезпечніше буде)
  • 0

#39 Тротил

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.12.2007 – 00:58

На мою думку прибрехати, трошки різко сказано,можливо потрібно лише трішечки не договорити правди, адже ніхто не знає , що коїться у вас в голові. Тому, заради своєї безпеки і свого щастя не завжди потрібно виказувати все про себе.
  • 0

#40 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 31.12.2007 – 02:04

Іноді казати правду не варто. Краще промовчати.
Головне - бути правдивим перед самим собою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних