Перейти до вмісту

Корупція в церкві

Повідомлень в темі: 115

#81 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 24.12.2008 – 00:33

Перегляд дописуВласюк (22.12.2008 17:01) писав:

які податки? за проведення церемоній, обрядів, де стрижеться найбільше бабла - нуль. А продаж посад - як і повсюдно в цій українській державі?

я не гугл.. підіть в податкову там Вам все розкажуть :)

Перегляд дописуВласюк (23.12.2008 09:43) писав:

от Вам і реальна картина ставлення народу до католицької та православної церков.
ага.. реальна :) :shok: :D сміхуйочки одні :D трьоп декількох людей це не "реальна картина"....

Перегляд дописуУмілець (23.12.2008 04:00) писав:

Якщо священник має де правити ("робоче" місце) - мабуть, це вже нечесний священник (за "робоче" місце треба ж хабаря дати!).
"Послухав" я Вашу бесіду... Все правда!!! Як я можу це моїй мамі пояснити? Оскільки я вже понад 10 років не сповідався, вона заборонила мені приходити на її похорони (як, часом, помре). От Вам смішно, а мене вже починає сіпати! :angry2: Головне, наліво не ходжу, спиртним не зловж., в сім"Ї спокій... ну, одна святість! А от почне мене пилити, то я такого іноді їй наговорю, що ніякий піп в житті за це гріхи не відпустить. І після таких пилянь я ще більше починаю ненавидіти батюшок!!!

Взагалі-то я подумовував до язичників податись. По духу вони близькі мені, природа, романтика... І, головне, це - не чуже і моя душа у це вірить (у розумній мірі).

мамі не треба нічого пояснювати... просто скажіть що вже ходили... збрешете ?? ну і що ? неправда заради мами Вам "пробачиться". Бог не кодекс законів та БУКВОЇД.. Він Вас зрозуміє.. Для мами він би напевне так само зробив :D Для нього головніше що у Вас в "...наліво не ходжу, спиртним не зловж., в сім"Ї спокій... ...."

Піп не відпускає гріхи... Священник посередник мж Богом та Вами у відпущення гріхів ( я сам цього не дуже сприймаю але...) Відпустити гріхи Ви просите Господа.. і Господу Ви кажете Прости мені грішному ...

І після таких пилянь Ви батюшок ненавидите ?? Хі-хі.. а може краще себе ?? Аякже ..Маму ніззя, бо - мама..Себе ніззя - боя красівий.. Давай на церкву та батюшок погонимо... :)
Красавчік.. Не ображайтесь, але судячи з Ваших дописів, Ви ніколи і НЕ ХОТІЛИ знайти хорошого отця - духовника, і навіть не намагалися дізнатись щось більше.. Віра наших батьків та бабусь дйсно відрізняється від нашого бачення... Тому не треба накладати одне на одне..

До язичників ?? Можна і до язичників.. ЯК казав один БОГ, Я стою на перехресті Всіх доріг, і кожен з Вас йде до мене своїми шляхами...

Щасливо...

Перегляд дописуPanikovskiy (22.12.2008 17:42) писав:

Та що там казати, всі все знають про тих клятих попів. Лицеміри. І те що хороми огого які будують собі і на мерсах 600 їздять, в церкві б"ють себе в груди і кажуть які вони побожні, а насправді? Про Різдво та Великдень кажуть що то жнива, думаєте посту дотримуються, та дідька лисого, горілочку п"ють і м"ясце поїдають. Спілкувався з одним знайомим який в семінарії вчився, то жах що в них там на партах понаписувано, а потім ті хлопці священниками стають. Якось в десятому класі всі ходили на сповідь, то одну дівчину священник питав чи вона небрала в рот ,отак прямо і спитав. Думаєте вона ще хоч раз пішла на сповідь після того. А тут в іспанії, одна знайома прибирає в католицького священника. Надибала під ліжком декілька картонних коробок з монетами, ще песетами, мабуть незміг поміняти їх на євро. Бабулю одну попхав в будинок пристарілих, добився від неї заповіту, а після її смерті квартира в нього опинилась. Мій прадід терпіти їх неміг. Сталось після того, як відправляли їх воювати в першу світову, то священник їх покропив і казав іти вбивати. Ходив до церкви тільки на великдень, як плащаницю виносили ,сидів у ночі біля неї і все. Тож між нами та Богом занадто "хринові" посередники. Можливо і є чесні священники, тільки їх на жаль дуже мало.

а конкретніше... Скільки Ви таких знаєте ?? ДЕ вони ? які села , міста ?? чи то просто чергове пустобріхство ???

Перегляд дописуВласюк (22.12.2008 17:01) писав:

які податки? за проведення церемоній, обрядів, де стрижеться найбільше бабла - нуль. А продаж посад - як і повсюдно в цій українській державі?

Як казав один БОГ " Хто не без гріха, киньте в мене камінь..." А ВИ платите ВСІ податки ? :) от-то то й воно..

окрім того проведення церемоній, обрядів як Ви висловились справа безкоштовна.. Прайси в церкві не висять (правда десь бачив в РПЦ МП, але то швидше виняток)...
А якщо хтось вимагатиме гроші, так в чоло і кажіть.. "Ісус робив це безкоштовно" :)
  • 0

#82 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.12.2008 – 09:29

Перегляд дописуivansstef (24.12.2008 00:33) писав:

сміхуйочки одні :angry2: трьоп декількох людей це не "реальна картина"....

не знаю, де Ви побачили "сміхуйочки", але цей "трьоп декількох людей" - досить-таки репрезентативна вибірка, нмд. Бо я не тільки на форумі спілкуюсь.

Що ж до священників, то їхнє багатство не виняток, а правило. Це свідчить про корупцію в церкві, і не замилюйте нам очі якимись "духовниками", про яких хіба що легенди ходять. Як і про Христа чи апостолів. А реально з них помочі мало. Тільки от священники, намісники Бога і Христа на Землі, друть з наївних овечок все, що тільки видурити можна (залякуванням небесними карами, смолою пекельною та оціцянками якогось раю - ну прямо з комуністами змовились) .

"Людей в ярма впрягаєте, -
Ще й якогось раю
На тім світі благаєте?
Немає, немає!"
Т.Г.Шевченко.

Повідомлення відредагував Власюк: 24.12.2008 – 09:35

• 0

#83 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 12:39

Перегляд дописуВласюк (24.12.2008 09:29) писав:

не знаю, де Ви побачили "сміхуйочки", але цей "трьоп декількох людей" - досить-таки репрезентативна вибірка, нмд. Бо я не тільки на форумі спілкуюсь.

Що ж до священників, то їхнє багатство не виняток, а правило. Це свідчить про корупцію в церкві, і не замилюйте нам очі якимись "духовниками", про яких хіба що легенди ходять. Як і про Христа чи апостолів. А реально з них помочі мало. Тільки от священники, намісники Бога і Христа на Землі, друть з наївних овечок все, що тільки видурити можна (залякуванням небесними карами, смолою пекельною та оціцянками якогось раю - ну прямо з комуністами змовились) .

"Людей в ярма впрягаєте, -
Ще й якогось раю
На тім світі благаєте?
Немає, немає!"
Т.Г.Шевченко.

побачив "сміхуйочки" саме в вашому дописі :angry2: ну скільки тут людей активних на форумі ?? ну нехай 300.. ну скільки з них підтримує Вас . ну нехай 150 ( навпіл).. ну нехай у Вас ще з десяток прихильників знайомих в реалі ( що ВЗАГАЛІ важко перевірити та повірити. може у вас взагалі однодумців немає.. хто зна ? )
так про яку репрезентацію ми говоримо.. в рамках величезної арміїї християнства??
МАЛАДОЙ ЧЄЛАВЄК - НЄ ПАРТЬЄ ЛЮДЯМ МОЗГІ.... (с) одесса
не видавайте бажане за дійсне...

От Ви кажете що багатство священників правило.. Для кого правило ? Для Вас... ну то для Вас - це свідчення про корупцію в церкві...
Я от наприклад незнаю отців - міліонерів ( хоча брешу - один з них має пилораму,ось це - виняток в мому середовищі), і незнаю про корупцію.. так хто правий..??

стосовно замилювання, то швидше виходить що замилюєте Ви, оскільки всетаки інформацією Ви не володієте. ситуацію бачите Односторонььо.. про яку обєктивність можна говорити ?
Та й взагалі що можна говорити ( обєктивно) з людиною, яка до сих пір при слові церква згадуєлише слова " КАРИ небесні та СМОЛУ ПЕКЕЛЬНУ"... Видно що Ви вмієте читати, але не вмієте інтерпретувати ( читаємо - думати).

З них реально помочі мало ?? А яку поміч паньство вимагає??? город вскопати?? в магазин сходити ?? не забувайте що отец особа - духовна.. можна сказати такий як колєга (коліжанка).. Коли ви посварилися з своїм другом, це не значить що Ви сказали Всі люди Сволочі.. Ви пішли і знайшли іншого товариша.. ( Ключове слово - ХОТІЛИ ЗНАЙТИ) так само і з священником... Не сподобався - шукай іншого ( КОтрольне слово - ХОТІТИ знайти)...
так що обєктивністю нажаль тут і не пахне :)
  • 0

#84 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 24.12.2008 – 23:02

Перегляд дописуСварус (23.12.2007 01:01) писав:

Та ладно, на вулиці яке століття? Тепер священник з Богом на контакт не вийде без блу-тусу і супутникової антени. То ж хочете поспілкуватись через посередника - платіть за засоби зв`язку.
I to pravda)...
Prote ne vsi svjashchennuku taki jak tyt pushyt.
  • 0

#85 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.12.2008 – 23:08

Наскільки я помітила, негатив про священиків та церкву переважно пишуть люди, які не є християнами та взагалі віруючими.
  • 0

#86 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 23:11

Перегляд дописуОлеська (25.12.2008 00:08) писав:

Наскільки я помітила, негатив про священиків та церкву переважно пишуть люди, які не є християнами та взагалі віруючими.
Cilkom pidtrumyju
  • 0

#87 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.12.2008 – 11:46

Перегляд дописуОлеська (24.12.2008 23:08) писав:

Бла-бла-бла, тут немає жодного 100% християнина. Хоча б тому, що всі заздрять. А деякі атеїсти більш високо моральніші за християнськими поглядами ніж самі ті, хто називає себе християнами. Та й ясно що кожна жаба своє болото вихваляє, тому й не дивно що ті хто лиже дупу священникам не буде на них гнати.
  • 0

#88 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 18:25

Перегляд дописуКиря (25.12.2008 11:46) писав:

Бла-бла-бла, тут немає жодного 100% християнина. Хоча б тому, що всі заздрять. А деякі атеїсти більш високо моральніші за християнськими поглядами ніж самі ті, хто називає себе християнами. Та й ясно що кожна жаба своє болото вихваляє, тому й не дивно що ті хто лиже дупу священникам не буде на них гнати.
То трошки в іншу тему - про християнство. Але от цікаво: за якими ознаками визначається християнська 100-товість людини? Судячи з ходу твоїх думок, то має бути людина без недоліків взагалі? Тоді християнами можна назвати лише когорту святих. Але навіщо тоді написані Божі заповіді? І для чого (для кого) створений обряд Сповіді?
  • 0

#89 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 00:42

бла бла бла це між Вами дітьми так соплі пускають..
яЯкщо слідувати вашій логіці то тут немає ні одного 100% козака ( аватар якого Ви неправомірно причепили собі) немає 100% людини не те що тут а й у всьому світі.
Для тих хто втанку пояснюю. 100% - християнин - Ісус. Він жив дотрмючись 10 заповідей.. і ДЕсять заповідей створені не для того щоб завести в рамки людину, а щоб показати ДО ЧОГО ТРЕБА ПРАГНУТИ. Бог прекрасно розуміє, що людина слабка і частенько спокушається ріщними гріхами. Від того він не перестає любити цю людину.. Справа лише у Вас самих.. .. Є поняття "ВОЛІТИ" - робити певні кроки до здійснення мети.. Так от християнин - це той хто ВОЛІЄ виконувати 10 заповідей, а нетой що на 100% ВИКОНУЄ іх вже.. ЦЕ як шлях до самовдосконалення.

Я своє болото як бачите не вихваляю, і не агітую.. Я просто показую Вам що бачення церкви релігіі (християнства) у ВАс букво-канонічне і не відповіда дійсності.. Чи йти Вам в церкву чи ні - справа Ваша..

Стосовно лиже дупу - Ви також неправі... Я б сказав дуже неправі.. Я б навіть сказав ,що якщо б це було сказано до мене особисто я б дав в морду ( бачите, отакий я християнин B) )... Дотримуйтесь виразів більш культурніших

Отой "нєлєпий" закид про те що "...А деякі атеїсти більш високо моральніші за християнськими поглядами...." - нагадує суперечку двох дітей про те у кого пісюн довший.... навіть таку дурню обговорювати не тре...
  • 0

#90 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 11:38

Перегляд дописуivansstef (26.12.2008 00:42) писав:

яЯкщо слідувати вашій логіці то тут немає ні одного 100% козака ( аватар якого Ви неправомірно причепили собі) немає 100% людини не те що тут а й у всьому світі.
Абсолютно вірно, козаків немає. Але це не заважає мені використовувати аватарку з образом козака, так само як Вам носити на шиї образ мертвого Христа. От тільки в мене немає жодного бажання обвішувати себе будь-чиїми трупами.

Для тих хто втанку пояснюю. 100% - християнин - Ісус. Він жив дотрмючись 10 заповідей.. і ДЕсять заповідей створені не для того щоб завести в рамки людину, а щоб показати ДО ЧОГО ТРЕБА ПРАГНУТИ. Бог прекрасно розуміє, що людина слабка і частенько спокушається ріщними гріхами. Від того він не перестає любити цю людину.. Справа лише у Вас самих.. .. Є поняття "ВОЛІТИ" - робити певні кроки до здійснення мети.. Так от християнин - це той хто ВОЛІЄ виконувати 10 заповідей, а нетой що на 100% ВИКОНУЄ іх вже.. ЦЕ як шлях до самовдосконалення.
Це не шлях до самовдосконалення а шлях до самообману. Людина або діє або ні. А "воліти" - це хрінь для бездіяльних. Так можна до старости воліти, скажімо подарувати дівчині квіти, але при цьому витрачати гроші собі на DVD-R. При цьому пояснюючи самому собі: "млін, я так волію, ну тааак волію...але ж я не досконалий, і Бог і дівчина про це знає і розуміє...тому нічого страшного, пробачить, я смс-кою висповідаюсь перед нею і все буде гаразд". От Вам і вся концепція. Недолугість на лице. Нині майже ніхто не дотримується ні канонів вшанування, ні святкування ні посту і тд. Хоча б через те, що це неможливо в сучасному суспільстві. І мені особисто начхати на християнство як релігію. Мені просто смішно з людей, які розпинаються які вони християни а при цьому й десяту частину приписаного для них не виконують.
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.12.2008 – 13:44

Для тих хто втанку пояснюю. 100% - християнин - Ісус. Він жив дотрмючись 10 заповідей..
та ну? це тобі сам Ісус сказав? B) А я от читала в якійсь науковій літературі,а потім ще й по ТБ бачила передачу,що Ісус той був звичайним чоловіком,непересічним і так само полюбляв грішити як і інші,тільки от іншим через іхні гріхи на мізки любив покапати))

А деякі атеїсти більш високо моральніші за християнськими поглядами ніж самі ті, хто називає себе християнами.
Абсолютно згодна. Я б тільки поправила,не християнами,а віруючими у Бога взагалі.
  • 0

#92 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 13:51

Перегляд дописуКиря (26.12.2008 11:38) писав:

Це не шлях до самовдосконалення а шлях до самообману. Людина або діє або ні. А "воліти" - це хрінь для бездіяльних. Так можна до старости воліти, скажімо подарувати дівчині квіти, але при цьому витрачати гроші собі на DVD-R. При цьому пояснюючи самому собі: "млін, я так волію, ну тааак волію...але ж я не досконалий, і Бог і дівчина про це знає і розуміє...тому нічого страшного, пробачить, я смс-кою висповідаюсь перед нею і все буде гаразд". От Вам і вся концепція. Недолугість на лице. Нині майже ніхто не дотримується ні канонів вшанування, ні святкування ні посту і тд. Хоча б через те, що це неможливо в сучасному суспільстві. І мені особисто начхати на християнство як релігію. Мені просто смішно з людей, які розпинаються які вони християни а при цьому й десяту частину приписаного для них не виконують.
Невдалий приклад з квітами та диском в цій темі. Яка різниця, на що ти тратиш гроші (чи на дівчину, чи на букет), якщо обидва бажіння потратити рівноцінні. Якби ти ці гроші роздав стражденним, то це дійсно вчинок за християнським законом.

Та й не розпинався тут ніхто про те, який він християнин. Просто людина або вірить, або ні.
Я особисто погана християнка, бо давно не сповідалась, кілька заповідей головних порушила, дуже рідко ходжу до церкви, а навіть якщо йду, то (як в московській, так і в польській) такий шляк трафляє на людей, що щоразу вирішую їздити у Вінницю в свою церкву, та все ніяк не маю на те часу. Проте я таки християнка, бо не працюю в неділю та великі свята, молюсь на ніч та намагаюсь робити людям добро.
  • 0

#93 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 14:12

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 13:51) писав:

Та й не розпинався тут ніхто про те, який він християнин. Просто людина або вірить, або ні.
А я ні на кого пальцем не тикав, я загалом картину описував B) А церква сама по собі без корупції неможлива. В моєму ж рідносамовірстві кожен сам собі і священник і шлях до Бога. А без посередників і корупція унеможливлюється. А не відстібнув батюшці сотню-другу, най помолиться й поставить свічку насправді - геморойну за щось там.
  • 0

#94 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 19:36

Перегляд дописуКиря (26.12.2008 12:38) писав:

От тільки в мене немає жодного бажання обвішувати себе будь-чиїми трупами.

Як можна порівнюватu тіло Ісyса і простий труп???
Навіть дyмати так не можна, не те що ґоворити...
  • 0

#95 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 17:25

Перегляд дописуRisya (26.12.2008 19:36) писав:

Як можна порівнюватu тіло Ісyса і простий труп???
Читайте уважно: "обвішувати себе будь-чиїми трупами." Труп - він і в Африці труп.
  • 0

#96 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 00:10

Перегляд дописуКиря (26.12.2008 11:38) писав:

Абсолютно вірно, козаків немає. Але це не заважає мені використовувати аватарку з образом козака, так само як Вам носити на шиї образ мертвого Христа. От тільки в мене немає жодного бажання обвішувати себе будь-чиїми трупами.

Це не шлях до самовдосконалення а шлях до самообману. Людина або діє або ні. А "воліти" - це хрінь для бездіяльних. Так можна до старости воліти, скажімо подарувати дівчині квіти, але при цьому витрачати гроші собі на DVD-R. При цьому пояснюючи самому собі: "млін, я так волію, ну тааак волію...але ж я не досконалий, і Бог і дівчина про це знає і розуміє...тому нічого страшного, пробачить, я смс-кою висповідаюсь перед нею і все буде гаразд". От Вам і вся концепція. Недолугість на лице.

Нині майже ніхто не дотримується ні канонів вшанування, ні святкування ні посту і тд. Хоча б через те, що це неможливо в сучасному суспільстві.

І мені особисто начхати на християнство як релігію.

Мені просто смішно з людей, які розпинаються які вони християни а при цьому й десяту частину приписаного для них не виконують.

Використовуючи чийсь образ ми показуємо іншим, що ми хочемо бути подібними на тих чий образ носимо біля себе ( неважно на грудях, на вусі, в кишені чи в гаманці). Окрім того розпяття Христа не є симоволом. Символом є ХРЕСТ на якому розпятий Христос. ( саме фізичне втілення Христа зявляється лише в "офіційних" церковних знаменнях, звичаях та обрядах) наявність самого Христа на хрестиках на грудях не обговорюємо.. я цього не дуже сприймаю..
Символ християнства ХРЕСТ - як нагадування про муки та мужність сина Божого який прийняв АБСОЛЮТНО ВСІ ГРІХИ людства на себе, аби спасти та очистити людство.. ЧОмусь всі кажуть : " Ну що такого провисіти деньок на хресті, навіть з перебитими кістками..." Людоньки.. не суть в перебитих кістах.. Це є ті ознаки які звичані люди ( їх більшість) можуть побачити СТРАЖДАННЯ.. ВСЯ сутність Христа була в ЙОГО СПОКУТІ за всі людські гріхи... Хтось знає ЩО ЦЕ ТАКЕ ВЗЯТИ НАСЕБЕ ГРІХ??? От про що треба думати ... а не про фізичні муки.. Христу було важко фізично, але... Ісус - цар духовний, тому думайте духовно, а нетілесно... НЕ сприймайте ВСЕ ТАК ЯК НАПИСАНО... інтерпрейтуйте та ДУ МАЙТЕ..

Ви погано прочитали.... ВОЛіти - це саме шлях для діяльних.. ТОму що шлях для бездіяльн их є слово БАЖАТИ.
Я бажаю стаи космонавтом ( значить те що я мрію стати космонавтом)
Я волію стати космонавтом ( значить те що я займаюся фізкультурою, щоб пройти медогляд, вивчаю астрономію, фізику, написав заяву на вступ до космозагону)
Тепер розумієте різницю?? на тлі поясненьь вибачте, але Ваш другий абзац виглядає недолуго..

Воліти подарувати дівчині квіти, це значить НЕ КУПИТИ ДВД-Р а купити квіти ... а от БАЖАТИ купити дівчині квіти це значить при думках що тре купити квіти йти і всеодно купувати ДВД_ Р.. Я розумію, що це все гра слів, алетак воно і є. не я це придумав...

Нині майже ніто не виконує ??? а може Ви не втому товаристві опитування робите ?? <_< Неможлво ??? поясніть чому ??

Вам начхати ?? Прошу дуже.. як кажуть москалі " насільно міл нє будєшь"... Ви від того ні в моїх очах, ні в очах Бога не стаєте гіршою людиною.. Головне щоб ВИ мали пенві принципи ( людинолюблячі) і їх дотримувались.. Повтрю але є такі слова Божі ( вгадайте чиї) " Я стою на перехресті всіх доріг, а Ви всі йдете до мене різними шляхами" :happy1:

З,І і знов повтрюсь.. як сказав папа Іоанн- Павло 2 " Завидую атеїстам. Вони мають безперечно вищу ВІРУ, якщо можуть переконано вірит в те що Бога немає" - це не цитата, але зміст десь такий..

Перегляд дописуSensssorika (26.12.2008 13:44) писав:

та ну? це тобі сам Ісус сказав? :rolleyes: А я от читала в якійсь науковій літературі,а потім ще й по ТБ бачила передачу,що Ісус той був звичайним чоловіком,непересічним і так само полюбляв грішити як і інші,тільки от іншим через іхні гріхи на мізки любив покапати))

Абсолютно згодна. Я б тільки поправила,не християнами,а віруючими у Бога взагалі.

Тообто мені Ісус сказав ?? про що саме ??

В якій науковій літературі ?? Ви бачайте за наївність, але судячи з побуддови речень Ви наукову літературу не читаєте. Якщо наведете ссюди посилання на цю статтю, принесу вибачення..
З,І А тим що писали цю статтю, про те що Ісус був гуляка хто сказав? Сусіди та знайомі Ісуса?? ;)

Якби Ви знали широке людське поняття БОГ ( не християнське) ВИ б такої дурниці не написали б :)

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 13:51) писав:

Невдалий приклад з квітами та диском в цій темі. Яка різниця, на що ти тратиш гроші (чи на дівчину, чи на букет), якщо обидва бажіння потратити рівноцінні. Якби ти ці гроші роздав стражденним, то це дійсно вчинок за християнським законом.

Я особисто погана християнка, бо давно не сповідалась, кілька заповідей головних порушила, дуже рідко ходжу до церкви, а навіть якщо йду, то (як в московській, так і в польській) такий шляк трафляє на людей, що щоразу вирішую їздити у Вінницю в свою церкву, та все ніяк не маю на те часу. Проте я таки християнка, бо не працюю в неділю та великі свята, молюсь на ніч та намагаюсь робити людям добро.

не переживайте... я навіть не молюся. до церкви ходжу рідше ніж Ви, але від того не перестаю вважати себе запеклим ( в свому розумінні ) християнином.. Чи правильно ми робимо чи ні, побачимо після смерті.. Саме в цьому і заключається ВИЩИЙ ДАРУНОК Бога.. ВІЛЬНА ВОЛЯ ДО ВЧИНКІВ.. І люди мене трафляють в церкві.. І недолугість декотрих батюшок.. багато чого трафляє.. але як казав ДАНІЛА з філму БРАТ :)

" ЕТО ВСЬО МОЁ - РОДНОЕ" :)

З,Ы Для КИРІ спецально поки не забув.. " Якби було у ВАс 20 братів та сестер, чи ненавиділи б ВИ всіх решту, якщо 2-3 з них робили Вам шкоду та були б такими дітьми, характери та вчинки яких Ви не сприймаєте та не можете сприйняти через певний світогляд ??

Перегляд дописуКиря (27.12.2008 17:25) писав:

Читайте уважно: "обвішувати себе будь-чиїми трупами." Труп - він і в Африці труп.
ну якщо Ви вже такий доскіпливий, то давайте поговоримо про різницю між ТРУОПМ та зображенням ТРУПа.. на хресті ТРУП ніхто не носить, носять ЗОБРАЖЕННЯ.. різницю пане філолог відчуваєте ? :) ;)

Перегляд дописуКиря (26.12.2008 14:12) писав:

А я ні на кого пальцем не тикав, я загалом картину описував :) А церква сама по собі без корупції неможлива.

В моєму ж рідносамовірстві кожен сам собі і священник і шлях до Бога.

А без посередників і корупція унеможливлюється.

А не відстібнув батюшці сотню-другу, най помолиться й поставить свічку насправді - геморойну за щось там.

А при чому тут церква? Церква в сучасному світі - пенве віддзеркалення суспільства. Хто йде в отці? Хіба не такі самі люди як ВИ? з такими самим пороками та недоліками (чи то одне і то саме?)
Я Вам навіть бліьше скажу. БУДЬ-ЯКА організація неможлива без корупціїї. В тому числі і християнська і мусульманська і рідновірська.

Ага.. Сам пю сам гуляю, сам стелю сам лягаю. Прошу дуже. маєте такі погляди - дотримуйиесь. Але це не значить що інші шляхи до Бога є гірші, не значить що ВИ кращий.
Без посередників так само покута гріхів та щирість- нівелюється..

Ххха. Таких безліч.. Ви просто не там шукали. Я вже казав..
  • 0

#97 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 10:57

Перегляд дописуivansstef (28.12.2008 00:10) писав:

А при чому тут церква?
При тому що тема називається "Корупція в церкві" + повторюю:

Перегляд дописуКиря (26.12.2008 14:12) писав:

А я ні на кого пальцем не тикав, я загалом картину описував :rolleyes:
Тому Ваші особисті релігійні погляди й розуміння мене не цікавлять.
  • 0

#98 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 15:41

Перегляд дописуКиря (28.12.2008 10:57) писав:

При тому що тема називається "Корупція в церкві" + повторюю:

Тому Ваші особисті релігійні погляди й розуміння мене не цікавлять.

Ну звичайно Вас не цікавить нічия думка окрім свооєї.. Адже тільки в такому випадку можна малюваьти ЗАГАЛЬНІ КАРТИНИ не будучи "в тємі"...
Причому малювати їх вельми необєктивно, але водночас претендувати на істинність...

Тема Крупція в церкві.. нічим не відрізнятиметься від теми КОРУПЦІЯ в ".........." підставте своє слово..
  • 0

#99 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 16:02

ivansstef, загальні картини я будую на основі реальних спостережень за людьми, що мене безпосередньо оточують. А віртуальні львівяни в даному випадку для мене не мають жодної значення в формуванні мого власного бачення загальної реальної картини. Ви весь час намагаєтесь переходити на особистості ) але мені абсолютно не цікаво якого формалізму Ви надаєте події цілування металевого образу трупа Христа під час якихось дійств в корупційній церкві )
  • 0

#100 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 19:09

До чого взагалі світ котиться??? Чим далі, тим краще....тут люди таке пишуть про що навіть думати не хочеться - не те що писати.
Кожен має свої переконання та цінності і вважає, що саме вони є вірними. Я не маю на увазі те, що моя висока моральність - це ідеал, просто треба бути добрішими. Бо коли приходить ну дуже х... ситуація,коли ніхто не в силах помогти, що тоді????
Задумайтесь над тим як ви живете і чи правильно все робите. Зробите безліч нових висновків!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних