Перейти до вмісту

Корупція в церкві

Повідомлень в темі: 115

#21 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 14:15

гагага, ы тут згадалось закрите акцыонерне товариство "московський патрыархат"
якшо хочете швидко заробити багато грошей то придумайте свою релыгыю! а лохыв, якы повырять у вашого бога знайдеться
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2008 – 14:28

Перегляд дописуivansstef (15.02.2008 23:45) писав:

священник на Вашу думку це особа яка має ходити в старому одязі та їздити в кращому випадку на велосипеді ?? що проти маєте авто ??

пішки, пане, пішки.
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.02.2008 – 14:50

Взагалі перечитала попередні дописи і згадала, як поважала католицьких священиків, ставила їх вище за православних МП (у нас в містечку лише ці дві церкви є, не рахуючи сектантських будинків для молитви) в моральному плані. Думала, що то лише московські попи такі зажерливі. Але одного разу була свідком, як новий ксьонз місцевого костелу ставив гроші на власний рахунок. Там була нічогенька пачечка долярів, яку я би заробила б лише за кілька років. Та й у самому костелі при появі нового ксьонза зросли потреби: люди постійно здають гроші (і чималі) на ремонт костела, на святкування тих чи інших свят (ну, це нехай...це потрібно) і на прожиття самому ксьонзу, хоча священникам, наскільки я знаю, платиться так-звана зарплата; тим більше у ксьонза немає власної сім"ї і відповідно гроші на утримання дітей та дружити теж не потрібні.

Так от. Все залежить від того, що то за людина, священик. Якщо це звичайний хапуга, - то відповідно і корупція в тому приході існуватиме.
  • 0

#24 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 22:30

Для священників церква- це перш за все робота.Навіть і не знаю, як можливо віру і роботу поєднати,
щоб не заплямувати або те або інше (віру не перетворити в бізнес).
Мій брат з дитинства товаришує з дітьми місцевого священника.Так от, коли ми говорили, що для
нього церква то бізнес, брат відповідав:"Йому що дітей проскурками накажете годувати!" А їх у
нього четверо.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2008 – 00:11

Перегляд дописуЛука (17.02.2008 22:30) писав:

Для священників церква- це перш за все робота.Навіть і не знаю, як можливо віру і роботу поєднати,
щоб не заплямувати або те або інше (віру не перетворити в бізнес).
Мій брат з дитинства товаришує з дітьми місцевого священника.Так от, коли ми говорили, що для
нього церква то бізнес, брат відповідав:"Йому що дітей проскурками накажете годувати!" А їх у
нього четверо.

Ось тому католицька релігія чесніша - у духовної особи целібат, смирення плоті і нічого мирського. В тому числі ніяких дітей.
  • 0

#26 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.02.2008 – 19:24

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 14:28) писав:

пішки, пане, пішки.
а є логічне пояснення такій думці ??
  • 0

#27 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 19:37

Перегляд дописуivansstef (21.02.2008 19:24) писав:

а є логічне пояснення такій думці ??

Є. Багатій людині в рай попасти важче ніж верблюду пролізти у вушко голки :cool2: Чи для жреців робляться вийнятки? А автомобіль то предмет розкоші. Предмет пересування то ноги :) І взагалі попи мають жити в скромності і у всьому собі відмовляти подаючи приклад іншим. А який вони приклад людям подають зараз і подавали у всі часи? Яка релігія таке і суспільство :unsure:
  • 0

#28 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.02.2008 – 20:38

Взагалі то не можу сказати, що "довіряю" нашим "віропроповідникам". Коли прочитав тему.................навіть не думав дописуватись..............кожен сам собі довіряє чи б то вірить кому вірить (вибачте панство за тофталогію). Але згададалась одна історія:
- Якось їхав з відрядження і очікував потяг в залі очікування одного з невеличких вокзалів (частина була відведена під кафе де відгородили "кубітки" за ширмами). Офіціянтка раз за разом тягала туди усіляку снідь і бухло, а з відтіля з завидною регулярністю чулося б****кий смішок і чоловічий регот (аудио картина - "розгул татар при набігу на Київську Русь"). І коли було об"явлено прибуття потягу - яке було моє здивування, коли з цієї кібітки вийшли три шмари (прошу панство - іншого відповідного терміну не підберу) і двоє "батюшек" при всіх регаліях і омуніції....................згодом вийшов (не тверезою ходою) ще один "пастор", повернувся (з натугою), перехрестив кабінку з словами "ІЗИДІ" і почемкепував своїм (лед прямим) шляхом................. Ну що тут скажеш..........БАРДАК...........

А ще бісить оте ділення на "Московський" і "Київський" "патріархат"..........до біса - як не зайдеш до церкви (будь якої) - то кожен один одного обсирає - "І не буде вам спасіння крім лона церкви мокв\кий.ського патріархату" - ПІПЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував bendera.UA: 21.02.2008 – 20:39

• 0

#29 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 20:52

Мене бісить, коли в церкві продають свічки такі білі з синім візерунком за 5 грн., кажуть що з Ієрусаліму, і люди купують, хоча всі знають що там Ієрусалімом і не пахне
  • 0

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.02.2008 – 11:30

Ось тому католицька релігія чесніша - у духовної особи целібат, смирення плоті і нічого мирського. В тому числі ніяких дітей.

- ну і заявочки! зразу так осудив всю православну церкву в обмані. А всі католики значить чесніші! А як же історія? А чому тоді ми добре знаємо про протестанство як дешевшу модель католицизму, тому що вони відмовились віддавати гроші ПАПІ РИМСЬКОМУ, і так мало знаємо про православні протестанські течії? А як щодо індульгенції? В православній церкві про таке явище не відомо. До речі згадати б хоч Українську історію - Грекокатоликів. Ця течія виникла лише для того щоб поширити владу ПАПИ на православних. Православні обряди залишились, а гроші пішли в Ватикан. Можливо це зараз влада католицької церкви не така могутня, але свого часу існувала Священна Римська Імперія. І так однозначно судити що Католицька церква чесніша православної? Чи віруючі католики чесніші православних?

До речі серед католицьких священників трапляються збоченці що полюбляють юних хлопчиків чи тварин. Тому ,з твоєї точки зору, православні священники чесніші, тому що вони повинні вже бути одруженими, щоб стати священниками, а значить , якщо відкинути фіктивний шлюб, у православні священники збоченців не беруть.

Повідомлення відредагував DrunkLordVillis: 22.02.2008 – 11:40

• 0

#31 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 23.02.2008 – 04:38

в якій країні живемо.... :cool2:

релігія, політика, екстримізм /якщо не помиляюсь/ – усім противникам цієї теми раджу переглянути =)
  • 0

#32 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 07.07.2008 – 15:33

у мене в місті батюшка пропрацював в храмі досить багато часу , так він постйно міняє машини , викупив два шматки землі на одному побудував будинок на два поверхи з червоної цегли досить велику квадратуру , а на іншій ділянці побудував церкву , недалеко від свого будинку ( щоб далеко на роботу було ходити :happy1: )
  • 0

#33 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 08.07.2008 – 12:53

Корупція в церкві.....Чесно кажучи, все одно. Я йду туди не для того щоб побачити в кого яка машина, а для спілкування з Богом, в якому відсутня будь-яка корупція. :)
  • 0

#34 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 08.07.2008 – 13:32

мені теж всеодно, я в церкву не ходжу, гроші теж на релігію не виділяю.
  • 0

#35 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 15:41

От не хожу до церкви і моя позиція тільки підтвердилася після одного випадку : три роки тому, за тиждень до свого весілля, померла моя однокласниця. Наш "священник" сказав її батькам, що не буде відправляти над нею молебень, бо вона в весільному платті вдягнена, а по його словам - вона " вже не дівчина", тому, якщо вони не вдягнуть на неї чорну фату, то ховати він її не буде.... :) Ну маразм повний.....Людей на похороні було багато і всі кидали гроші під Євангеліє, по ідеї ці гроші мали віддати батькам. Але наш священник вирішив зробити по інакшому і забрав ці всі гроші собі.....Це лише окремий один випадок. А люди боготворять його і дальше :) Немає більше слів.
Сподіваюся, що на світі є справжні священники, які служать лише Богу....
  • 0

#36 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 08.07.2008 – 16:01

Перегляд дописуAmili (8.07.2008 16:41) писав:

От не хожу до церкви і моя позиція тільки підтвердилася після одного випадку : три роки тому, за тиждень до свого весілля, померла моя однокласниця. Наш "священник" сказав її батькам, що не буде відправляти над нею молебень, бо вона в весільному платті вдягнена, а по його словам - вона " вже не дівчина", тому, якщо вони не вдягнуть на неї чорну фату, то ховати він її не буде....

Урод, блін, дибіл.....Далі тіки матюки... :)
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.07.2008 – 16:14

Все це так неоднозначно, тому що церква не підкоряється державі, на неї не діють закони.
А для справедливості, церква мусить бути зареєстрована, як організація (некомерційна чи краще комерційна), що надає послуги громадянам. Послуги мають бути перелічені у відповідному статуті, і оплата цих послуг мусить бути зазначена в чеку. от тоді вже можна буде справді говорити про корупцію в церкві, як внутрішні порушення правил організації. тоді і права клієнтів будуть захищатися, якщо можна предявити чек. а так чого скаржитись? все ж за усною згодою..
  • 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 16:58

І податки! Церква повинна платити державі, мать їх, податки!
  • 0

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 17:22

А чи не будуть тоді можновладці впливати на громадську думку за допомогою церкви, священників? Такі спроби відомі і раніше, але чи не наберуть вони масового масштабу, коли церква буде підпорядкована державі???В нас і так багато релігійних фанатиків і спрямувати їх на "не вірних" буде досить легко.
  • 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.07.2008 – 17:23

Перегляд дописуДарця_Борхес (8.07.2008 13:53) писав:

Корупція в церкві.....Чесно кажучи, все одно. Я йду туди не для того щоб побачити в кого яка машина, а для спілкування з Богом, в якому відсутня будь-яка корупція. :)
Підписуюсь під кожною буквочкою.
Те, що мені дає церква не вважаю послугами.
Якщо поганий священик - є досить багато інших.
І казала вже десь - не тре нікого судити, на себе тре дивитись і все.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних