Перейти до вмісту

Корупція в церкві

Повідомлень в темі: 115

#101 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2008 – 20:36

Перегляд дописуКиря (28.12.2008 16:02) писав:

ivansstef, загальні картини я будую на основі реальних спостережень за людьми, що мене безпосередньо оточують.

А віртуальні львівяни в даному випадку для мене не мають жодної значення в формуванні мого власного бачення загальної реальної картини.

Ви весь час намагаєтесь переходити на особистості ) але мені абсолютно не цікаво якого формалізму Ви надаєте події цілування металевого образу трупа Христа під час якихось дійств в корупційній церкві )

Без переходу на особистості але :

Загальну картину Ви будуєте на основі ВЛАСНОГО ІНТЕРПРЕТУВАННЯ своїх спостережень. ( які не завжди відповідають дійсності)

- А хто сказав що будь-хто віртуальний має брати участь у формуванні???

- я не переходжу.. - та й мені не дуже цікаво що саме Ви думаєте стосовно моїх дій..
- я бодай не вивішую на автар своїх кумирів.. паралельно доводячи іншим що така дія - ганебна :rolleyes:
  • 0

#102 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 28.12.2008 – 20:57

Ой , а ви покажіть хоч одне місце де нема корупції ????? Вона всюди , поширюється посекундно
  • 0

#103 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.12.2008 – 22:04

Перегляд дописуivansstef (28.12.2008 20:36) писав:

я бодай не вивішую на автар своїх кумирів.. паралельно доводячи іншим що така дія - ганебна :happy1:
гг, хтось не в курсі що таке аватар з точки зору інтернет-форуму а що таке аватар з точки зору індуїзму <_<
Зверніть увагу на речення "Аватар служит как более наглядное отображение какой-либо черты характера пользователя или говорит о его вкусах", де мовитья про інтернет-аватар і з чим його їдять :) Це просто інет-забавка. А релігійні символи - не забавка. Хоча вони є забавкою для сатаністів-малолєток, які обвішуються черепами і тому подібними речами. Християни від них далеко не втекли (тобто навпаки) і вішають самі знаєте що :rolleyes:
  • 0

#104 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.12.2008 – 15:03

Наш священник ( в селі 3 церкви він в одній з них) купує собі хату за 75 000 долярів. От....і казав продавцям, щоб ті не розповідали людям, щоб парафіяни не гнівалися, бо не будуть більше давати :D
Розповіли))))
  • 0

#105 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6531 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.12.2008 – 15:34

От я не розумію, в чому суть церковної корупції? Я так розумію, що корупція, це коли крадуть з общака. шо там по понятіям роблять тим, хто з общака потяне?

А в церкві, люди приносять свої пожертви. З якою метою вони ці пожертви роблять? Щоб ці пожертви надійшли самому старшому патріарху, а простим попам зась?

Пожертви йдуть на утримування храму, а отже і на утримування служителів храму. Якщо церква недоглянута і руйнується, тоді можна говорити про недбалість, невиконання обовязків, ну і корупцію.

А в нас церкви розкішні, люди несуть пожертви, а значить священник добре виконує свою роботу. Немає ніякої корупції. Якщо священник сіє грішми повсюди, значить він їх заробив, бо в тому то і полягає його робота - щоб йому несли пожертви.
  • 0

#106 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.12.2008 – 18:05

Перегляд дописуDarkLordVillis (31.12.2008 15:34) писав:

От я не розумію, в чому суть церковної корупції? Я так розумію, що корупція, це коли крадуть з общака. шо там по понятіям роблять тим, хто з общака потяне?

А в церкві, люди приносять свої пожертви. З якою метою вони ці пожертви роблять? Щоб ці пожертви надійшли самому старшому патріарху, а простим попам зась?

Пожертви йдуть на утримування храму, а отже і на утримування служителів храму. Якщо церква недоглянута і руйнується, тоді можна говорити про недбалість, невиконання обовязків, ну і корупцію.

А в нас церкви розкішні, люди несуть пожертви, а значить священник добре виконує свою роботу. Немає ніякої корупції. Якщо священник сіє грішми повсюди, значить він їх заробив, бо в тому то і полягає його робота - щоб йому несли пожертви.

красиво... +100
корупція це коли хтось зловживаючи своїм становищм заробляє матеріальні блага...
а пожертви ніхто не вимагає.. люди самі несуть...я по крайній мірі не завжди даю "на тацу" в церкві... я вважаю що крупна сума раз в рік достатньо. і зауважте ні мене ні когось іншого не заставляють..
якщоб отець сказав що для хрестин треба здати гроші - це корупція..
якщо хочете взяти шлюб, і забиті всі суботи та неділі, а отець каже що за пару рублів можна знайти "вікно" - це корупція..
але навіть в тому випадку це корупція персоналіїї, а не організації...
  • 0

#107 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 06.02.2009 – 11:41

тут можна прочитати, як у батюшки джип вкрали.
  • 0

#108 Умілець

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 17:33

Я їхав разом з "батюшкою"за кордон у відрядження до однієї з Церков (я не священик, у мене інший рід діяльності). Майже всю дорогу мені святий отець бубонів про те, як багато заробляють за кордоном. Це вже є непристойна тема для отця. Прибувши на місце, батюшка таке там закрутив, що навколишнім дурно стало! Йому дають гроші на транспорт, а він "зайцем" у трамваї їде. Хрестини, похорони у тій Церкві не мають певного тарифу. а хто скільки дасть - ага, не тут було, "святой отєц" тарифну сітку склав - це коштує стільки, а це - стільки. Це є корупція в персоналіях.
Також я 100% знаю історію, як батюшка з іншої місцевості збудував Церкву. Збудував, і добре би було, якби... Ікони в новій Церкві чомусь були тільки нові. Коли народ притис його і запитав про долю старих ікон, виявилось, що ікони...продані!!! Священик вибачався перед усією громадою після служби, пояснював, що не він командує у цій справі, є керівництво. Це корупція у самій ієрархічній структурі Церкви.
А те, щоб отримати робоче місце (парафію) священик має вивалити купу грошей, про це, мабуть, відомо абсолютно всім.
При цьому всьому жирні батюшки нас вчать не звертати уваги на подібні речі, бо усіх будуть судити Вищим судом. Ви, дурні прихожани, головне - ходіть до Церкви і несіть гроші! За хрестини, за вінчання...
І я повинен такому жирному коту розповідати про свої гріхи!?
І в той же час вірити треба. На мою думку, вірити в Бога треба щиро, але це можна робити без батюшки. Тому я до Церкви іду тільки аби охрестити дитину або освятити паску.
  • 0

#109 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 10:17

..все тому, що паства - стадо овець.
Не треба бути вівцею, якщо батюшка починає відверто хамити, ставте його на своє місце негайно, аргументів в нього рівно 0.
  • 0

#110 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 07.02.2009 – 16:51

Перестаньте !!!!!! :) :)
Аж нудить від оцього всього бруду !!!!!!!!! Невже немає цікавіших тем, ніж обговорювати священиків ??????? Ніхто з нас не посвятився на службу Богу і людям і не відрікся від багатьох речей !!!!! Ми навіть не розуміємо, що вони відчувають, які мають проблеми ????? Невже вас не цікавить, що священик наприклад допомагає бездомним, приходить у в"язницю до в"язнів, відвідує хворих у лікарні, приходить до старенької бабці додому !!!!!!! На цих людей вам наплювати !!!! А він (священик) приходить туди!!!!! Вам це не цікаво ??????? Чому ви дивитеся на такі дрібниці як гроші ????? Невже це головне в житті хто скільки має ????? Та нехай вони їздять на мерсах і живуть на Рубльовці - це все не важливо !!!!!!! Прийдіть до Церкви і помоліться до Бога, а не дивіться, які штани у священика під рясою !!!!!!!

Нам набагато легше сидіти в теплих помешканнях і хвилюватися про власну "дупу" (перепрошую)

П.С.Можливо це роблять кільканадцять священиків, але не треба усіх косити під кількох...............

Повідомлення відредагував Eqilibrium: 07.02.2009 – 16:53

• 0

#111 Умілець

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 20:05

Гидка тема, згідний.
Змалку я виховувався суто на книжках. Тому вважав учителів, священиків, військових людьми надзвичайно високої духовності. Згодом ці ідеали в моєму розумінні почали рушитись. Останнім ідеалом залишалися священики. Але як тільки мені доводилось знайомитись з ними ближче, я бачив, що це в більшості вкрай низькодуховні люди. Хочу сподіватись, що мені просто не пощастило зустріти справжніх священиків.
Колись я відчув себе цинічно обдуреним священиками. Сподіваюсь, Ви тепер розумієте, чому я так категорично налаштований до них.
А те, що ходять в тюрми - правда. Але я навіть боюсь вникати в причину їхніх відвідин тюрем, бо ще чого доброго знову якісь меркантильні інтереси оголяться.
  • 0

#112 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.02.2009 – 20:47

Eqilibrium Тисну руку і не маю, що додати...стільки тут злоби і злості в цій темі...а посадовці не беруть? а лікарі не беруть, навіть у випадках коли точно знають, що не допоможе?....хтось казав що не сприймає священиків але попри все ходить на Паску і хрестить дитину, але що це? сам собі перечить? чи данина моді чи бути так як всі? Мені зрозуміліша позиція наприклад DarkLordVillis: він не вірить, не ходить...а тут....даруйте...
  • 0

#113 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 07.02.2009 – 21:15

Священик - це людина яка свідомо(!) іде у це.
Це людина, яка має бути певним еталоном у вірян щодо свого віросповідання.
А серед них траплаються і нечесні люди. Як і всюди. А коли ми про це чуєм чи бачим, нам, звичайно, дивно, як священик може бути таким, адже він священик, якого ми звикли уявляти моральною досконалістю. А він нахабно бере хабарі. Тому в темі так багато бруду.

Цитата

Невже це головне в житті хто скільки має ????? Та нехай вони їздять на мерсах і живуть на Рубльовці - це все не важливо !!!!!!! Прийдіть до Церкви і помоліться до Бога, а не дивіться, які штани у священика під рясою !!!!!!!
Цікаво, як може бути неважливо, коли людина, що розказує іншим про те, як треба жити і доносить релігію, сама цього не дотримується?
  • 0

#114 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 07.02.2009 – 21:40

DarkSun, спробуй прийняти цю науку, дивлячись на себе, адже кожен з нас сам буде відповідати перед Всевишнім. Він не зміг дотриматися цієї науки, ти ж вимагай від себе більшого :)
  • 0

#115 Умілець

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 22:13

DarkSun, дякую, це якраз те, що я не зміг до ладу сформулювати.
Ластiвочка,слово честі, я ходжу святити паску тільки тому, що це не стільки вимога батюшки, скільки тому, що так споконвіків робили мої діди-прадіди. Я б із задоволенням подався до язичників, якщо б у моєму регірні такі були б. Але щоб вжитися в цю віру одного бажання мало. Язичництво випалювали вогнем і мечем на протязі століть. Тож мені особисто так само буде потрібен час. :)
До речі, я-писанкар, часто стикаюсь з язичництвом. Мені це приємно.

Повідомлення відредагував Умілець: 07.02.2009 – 22:15

• 0

#116 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 07.02.2009 – 22:21

Eqilibrium, я не казав, що приймаю християнство, хоча цілком поважаю вірян і власне священиків, точніше справжніх священиків, а не тих, про які говориться у цій темі:)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua