Перейти до вмісту

Силовий спорт: бодібілдинг, пауерліфтинг, важка атлетика та ін.

Повідомлень в темі: 463

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.01.2008 – 15:59

Перегляд дописуОлеська (15.01.2008 14:53) писав:

Звичайно, якщо я когось образила чи зачепила "за живе", то прошу вибачення. Але подібні думки щодо накачених хлопців є не в одної дівчини...
Доречі, істина не там, де за нею стоїть більше людей. То вже стадний інстинкт, де кожен думає так як його сусід. А той сусід так думає бо так думає його сусід. А сусід, що на вершині цієї піраміди - може бути або просто упереджении або ображении. А істина в іншій площині. І ще - джерело багатьох людських непорозумінь - заздрість і лінь. І хвала тому, хто має волю та наснагу до будь-якої справи. І ганьба тому, хто з власної ліні і заздрощів намагається спаплюжити чужу наполегливість.

Дуже просто сказати всі качки - дебіли. Так само як всі непитущі - теж дебіли, не вміють випити махом чи закомплексовані чи ще що там. Але краще б мали силу волі не пити. Кожен знає як йому хріново після випивки, кожен знає про печінку. Але тим не менше вони свою слабку силу волі виправдовують "бо так роблять всі, це круто".

Так само і з фізичними вправами. Спрацьовує логічний зв`зок взаємовиключення:
Качок->дурний. Не качок->розумний.

А насправді:
Качок->має силу волі. Не качок->слабак!!! (як у фізичому, так і моральному плані - відсутність сили волі)

М`язи людини не є мірою розуму. Вони є мірою сили волі і цілеспрямованості людини.
Ніхто не заважає професору Гарвардського універу підтягнути свою форму. Так само ніхто не заважає підтягнути форму гопнику.

І то, "качання", і бойові мистецтва зокрема - це своєрідна наука. Купа нюансів, які слід прораховувати і мати здібності те прорахувати. Починаючи від раціону харчування і правильністю виконання вправ, закінчуючи тим, під яким кутом слід ставити ступню лівої ноги, на скільки градусів повертати тіло, куди і яким чином зміщувати центр маси, щоб результуючий вектор сили удару був максимальним.
Це тільки зі сторони лежачих на дивані все виглядає просто та тривіально, без застосування мізків. Тим не менше ці лежачі на дивані не можуть ні мізки застосувати, ні сили волі в собі віднайти - тільки язиком плескати і виправдовувати свої дії стереотипами (а-ля стадний інстинкт, лінь, заздрість і тд).

P.S. якщо для когось даний текст є образливим - значить він зрбив перший крок до усвідомлення свого власного невігластва. От тільки чи буде з того кроку продовження - вже залежить від самої людини і здатності критично відноситись до себе самого.
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2008 – 16:05

Перегляд дописуСварус (15.01.2008 16:59) писав:

. Починаючи від раціону харчування і правильністю виконання вправ, закінчуючи тим, під яким кутом слід ставити ступню лівої ноги, на скільки градусів повертати тіло, куди і яким чином зміщувати центр маси, щоб результуючий вектор сили удару був максимальним.
о, пане Сварус розумні речі кажете.
Ось я наприклад взяв не ту вагу на тому тижні.перевентаження......і тепер обидва ліктя в еластичних пов"язках вигріваються Фіналгоном.
  • 0

#23 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 15.01.2008 – 16:45

Щодо теми - неодноразово чув, що вживання стероїдів для швидшого м*язобудування - доволі поширене. Як і відплата за знущання над організмом - проблеми з потенцією.
Стикалися з подібним?
  • 0

#24 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 30.01.2008 – 11:50

Перегляд дописуTiburon (19.12.2007 19:59) писав:

народ підкажіть як правильно накачатися?
до хірурга і нехай зробить тобі штучні імплантанти в районі грудей , рук і ніг...
зараз медицина робить дива...)))

• 0

#25 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 16:12

Перегляд дописуatreyo (30.01.2008 11:50) писав:

до хірурга і нехай зробить тобі штучні імплантанти в районі грудей , рук і ніг...
зараз медицина робить дива...)))
І толку з тих імплантантів? Ніякого, ну хіба якщо похизуватись. А так як скаже один: ану ходи силами помірятись то шо ті імплантанти, допоможуть?-Ні
Плюс то і не так дешево.

В тему: знайомий ходить рік, але результати видні, не приймає він ніякких пігулок, суто вправи.
  • 0

#26 Гість_Gordon Freeman_*

• Гості

Відправлено 18.04.2008 – 22:28

качки-тупі... досить стереотипів.
Я худорлявий, починаю качатись, тількі тому що дівчатам подобаються сильні хлопці. Розуму у мене досить достатьно. А тут якась "Олеська" заявляє що всі качки - тупі. Тобто дівчинам подобаються тупі??
  • 0

#27 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.04.2008 – 23:16

Олесьці подобаються тупі :roleyes: Не обов"язково підтягнутий хлопака - тупий, он скільки нечисті лазить, і скажи шо мудрі <_< Розумні мене зрозуміють :cry:
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.05.2008 – 00:32

Перегляд дописуФруктик (19.04.2008 00:16) писав:

Олесьці подобаються тупі :roleyes: Не обов"язково підтягнутий хлопака - тупий, он скільки нечисті лазить, і скажи шо мудрі :D Розумні мене зрозуміють :angry1:
Фруктику, мені подобаються розумні, бажано підтягнуті хлопці, бажано вищого від мене зросту (більше 10 см.), бажано з почуттям гумору, бажано самостійні і бажано... ще багато всього можна бажати... Але щоби м"язи були сильно накачені - то необов"язкова умова при присутності вищеперечислених переваг хлопця. Ще питання є?)
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 09:04

Перегляд дописуsam (15.01.2008 17:45) писав:

Щодо теми - неодноразово чув, що вживання стероїдів для швидшого м*язобудування - доволі поширене. Як і відплата за знущання над організмом - проблеми з потенцією.
Стикалися з подібним?

Кілька разів. Але в якій сфері нема людей, які за успіх віддадуть все?
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.05.2008 – 20:25

Перегляд дописуОлеська (15.05.2008 01:32) писав:

більше 10 см.
Це Ви про що зараз мовите? :angry1:

А тепер серйозно:

Цитата

Чому Арнольд Шварценеггер не вважається одним із найсильніших чоловіків планети – пошуки відповіді на це запитання не давали мені спокою у дитинстві. Я не міг ніяк зрозуміти - чому власник таких величезних та красивих м’язів, не є автоматично і власником величезної сили? Про стероїди я, звісно, чув вже тоді, але це теж нічого не пояснювало, адже усі завжди знали, що м’язи, «чесні» вони, чи «не чесні», - це і є сила. Відповідно: чим більші м’язи – тим більша сила. Я був допитливою дитиною...

Нещодавно, перемикаючи канали свого телевізора, я випадково потрапив на показ якогось
чергового конкурсу культуристів. Густо намащені кремами для автозасмаги та олією, вишкірені "супермени",
стаючи у героїчні пози, демонстрували глядачам свої величезні роздуті мязи. Жіночки та дівчата, напевно, в захваті, від подібних шоу, адже, завдяки вродженій наївності, вони щиро вірять, що бачать перед собою справжні взірці мужності та сили. Насправді ж вони дивляться на слабких та хворих на голову клоунів, що служать живою рекламою для цілої імперії брехні!

"Грошові мішки" вже давно зрозуміли, що цілком природній та, безумовно, корисний потяг людей до сили та краси, можна експлуатувати з величезною для себе вигодою. Для цього через ЗМІ, суспільство твердо переконали в тому, що усі спроби стати сильними та красивими без використання тренажерів останніх моделей, без споживання останніх досягнень фармакології та чіткому наслідуванню «науково обґрунтованих» методик тренувань є абсолютно безплідними і навіть шкідливими! Без них, мовляв, тренуються лише тупі вперті дикуни, не маючи жодних шансів на успіх. Беззастережним доказом своєї правоти, на думку цих носіїв «прогресу» у «важкому» спорті, є саме оті культуристи-бодібілдери,які стрибають як мавпи, по сцені і лякають дітей своїм абсолютно неприроднім виглядом.

Але насправді викрити брехню новітніх «просвітителів» напрочуд легко. Для цього достатньо згадати видатних силачів минулого. У них не було ні сучасного устаткування, ні продуманих «ботаніками-теоретиками» тренувальних систем, ані стероїдів. Часто не було навіть штанги з гантелями! Тобто не було нічого з того, що зараз, з точки зору сучасного «прогресивного» мислення, повинно оточувати «справжнього атлета». Ні, наші предки не ускладнювали собі життя на задля вигоди ділкам від спорту. Вони обходилися лише підручними засобами – мішками з піском, бочками та важким камінням. І демонстрували при цьому такі результати, про які сучасні, «збагачені» останніми надбаннями науки та техніки «чемпіони», можуть лише мріяти! Чи не парадокс? Судіть самі – знаменитий Лу Сір брав на плече дерев’яну бочку вагою 181 кг однією рукою. Герман Гернер піднімав в становій тязі 330 кг однією рукою. Саксон, маючи власну вагу – 95 кг, міг підняти над головою мішок муки, вагою 135 кг. Міло Штайнбор міг самотужки взяти на плечі штангу вагою 250 кг, присісти з нею п’ять разів та поставити на місце. Хто з новітніх суперменів-качків здатен на таке? Чому ще якихось сто років тому більшість чоловіків, які вважалися здоровими, могли підняти 90 кг над головою? Чи багато є у вас знайомих спортсменів, які здатні це зробити зараз, у 2008 році? Але ж нас запевняють, що спортивне устаткування та методики тренувань постійно удосконалюються! Парадокс!
Секрет великої сили в усі часи був достатньо простим – потрібно регулярно підіймати важкі, бажано незручні предмети. Присідати, ходити з ними. Саме такі - прості за змістом, але важкі у виконанні вправи розвивають не лише м’язи, але й зв’язки та сухожилля – справжнє джерело сили та міці. Ніяких жимів лежачи, ніяких «ізольованих» вправ із дитячою вагою та «хитрих» систем тренувань – лише прості вправи із надважкими предметами. Але на простоті важко нажитися! Саме тому з’явилися тренажери, харчові добавки та ціла армія радників, які бачили штангу, хіба що по телевізору..

Лише в одному сьогоднішні «силачі», завдяки хімії, яка вбиває їх самих, значно перевершили згаданих вище легенд минулого – у розмірі м’язів. Так, тіло, наприклад, Саксона, не виглядало перерозвиненим, не було схожим на набір окремих «роздутих» частин тіла, натомість, воно, за свідченням очевидців, випромінювало «ауру сили», здавалося викуваним із заліза. Силачі минулого були насправді сильними – «силачі» сучасності - лише сильними здаються! Заміна суті формою - ось вона, головна ознака теперішнього, наскрізь брехливого та жадібного до грошей світу! Світу роздутих від стероїдів зайчиків, а не гігантів сили та духу.

Досить поглянути на найсильнішу людину планети, українця Василя Вірастюка
Зображення
Зображення
Нормальний, крепкий, здоровий чолов`яга.

А ось "Містер Всесвіт", росіянин Денис Никифоров

Зображення Зображення Зображення

Не знаю як кому, а на останні фото мені просто-напросто гидко дивитись. І що саме цікаво, Вірастюк з легкістю переоже цього титулованого бодібилдера в реальних фізичних змаганнях на силу, а не на м`язи.
  • 0

#31 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 21:47

Згоден із Сварусом

Повідомлення відредагував X_Huma_X: 31.05.2008 – 21:49

• 0

#32 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 01.06.2008 – 00:59

Сварусе, ти точно дивився вчора по СТБ повтор чемпіонату світу із силового екстриму IFSA у ПД Кореї 2007 року :)
Та, Вірастюк - звір по силі :angry1: http://www.bogatyr.c....php?page_id=10
Зображення
ПН. Ми з чоловіком не врубалися зразу, що то повтор, і так зраділи, що почали друзям дзвонити й вітати з його перемогою у 2008р. :happy1: :happy1:
  • 0

#33 KAS1992

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 13:36

Перегляд дописуGordon Freeman (18.04.2008 23:28) писав:

качки-тупі... досить стереотипів.
Я худорлявий, починаю качатись, тількі тому що дівчатам подобаються сильні хлопці.
Не качайся , теж тупим станеш . Якось ходив на тренажерку , розумних людей там не багато . :happy1:
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 13:52

Перегляд дописуСварус (31.05.2008 21:25) писав:

Досить поглянути на найсильнішу людину планети, українця Василя Вірастюка

гарна стаття, хоча мені здавалось, що усі, хто вчив в школі анатомію, мали б знати, що основна сила не в об"ємі м"яза, а в зв"язках.
Втім, особисто я не згоден з тим, що Вірастюк - найсильніший чоловік планети. По-перше дуже вже він схожий на звичайного бодибілдера. По-друге це визначалось на "Богатирських іграх", які і є звичайним розважальним бізнесом.

Цікаво було б побачити його змагання з Халаджі, який вже занесений до книги Гіннеса - от хто має всі шанси бути найсильнішим, і хто повністю відповідає цій статті.

"Дмитро Халаджі в 2005 році встановив два рекорди для усесвітнього видання. Він побив легендарний рекорд стародавнього грека Бібона, який протримався 2600 років: піднявши однією рукою 152 кг, перевершив досягнення легендарного атлета на 9 кг. Також він побив рекорд американця Чеда Нідерленда, на грудях якого розбили кувалдою 314 кг. На грудях Дмитра, який лежав на цвяхах, розбили 700кг."

ось ще трохи - фотки одного з постів зроблені в спортзалі біля мого будинку :happy1:
  • 0

#35 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 14:01

Вірастюк бодібілдер ???
Та подивіться навіть на фото, різниця між Вірастюком і бодібелдером однозначно велика. Крім того Вірастюк, якщо звичайно хтось пам"ятає, починав свою кар"єру штовхальником ядра, а це до бодібілдінга далек + методики накачування м"язів і нарощування сили зовсім різні...так що бодібілдингом у Вірастюка не пахне.
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 14:05

Перегляд дописуMarcos (7.06.2008 15:01) писав:

Вірастюк бодібілдер ???

Не знаю. Але схожий на бодибілдера, просто без "підсушування" маси для формування рельєфу м"язів.
  • 0

#37 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 03.12.2008 – 21:55

Шо поганого шоб мати гарні рельєфні мязи, що поганого у бажанні мати велику силу, що поганого у бажанні бути розумним (мізки теж тренуються) - а те, що немає бажання робити все зразу... Людина то є дуже складна біомеханічна (во сказанув) система зі своїми законами і ритмами, і коли розвиваєш шось одне настає дисбаланс і допобачення...
Я вибираю силу, красу і розум. Треба все і одразу і най не гонять шо не мона всього досягнути, мона, просто тре не лінитися і відривати час од часу свою пухленьку попку від дивана.
Я поважаю силу+мудрість+духовність
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.12.2008 – 22:02

нєєє..я однозначно таке не люблю. Ну,нехай у чоловіка будуть накачені м"язи але коли воно АЖ ТАК..гидко.Фу...
  • 0

#39 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 03.12.2008 – 22:33

Різні люди качаються по-різному. Якзо ти використовуєш в своїй програмі лише загальнопийняті вправи, ти допєся супер результату. Але всервіно ти не будеш виглядати так. як чоловік з обложки Плейбоя, так накачатися нереально. То все ходячі білки.
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 09:23

Перегляд дописуPerpetuum mobile (3.12.2008 22:33) писав:

То все ходячі білки.

Якби ж білки, а то ж стероїди