Перейти до вмісту

Силовий спорт: бодібілдинг, пауерліфтинг, важка атлетика та ін.

Повідомлень в темі: 463

#121 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 16.12.2010 – 18:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.12.2010 19:10) писав:

Такі дива.
У стані спокую спалюється а в тренажерці - ні.
От де люди жиріють - в тренажерці. :happy1:
в стані спокою, як і при незначних навантаженнях ніякий жир не буде спалюватися, бо є доступніші джерела енергії. От коли вони вичерпаються, тільки тоді дійде черга до жиру. Якщо людина встигне поповнити запаси енергії перед наступним фізичним навантаженням, то до жиру черга не дійде ніколи. Ось чому потрібне обмеження калорій і навантаження, навантаження...
  • 0

#122 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.12.2010 – 19:16

Перегляд дописуGlobetrotter (16.12.2010 18:23) писав:

в стані спокою, як і при незначних навантаженнях ніякий жир не буде спалюватися,
Треба щоб ви провели лекцію серед голодуючих, щоб були в стані спокою і жиріли. :happy1:

Перегляд дописуGlobetrotter (16.12.2010 18:23) писав:

бо є доступніші джерела енергії.
От коли вони вичерпаються, тільки тоді дійде черга до жиру. Якщо людина встигне поповнити запаси енергії перед наступним фізичним навантаженням, то до жиру черга не дійде ніколи. Ось чому потрібне обмеження калорій і навантаження, навантаження...
Ну звісно, тренажерка наповнена джерелами енергі, шматками сала і тарілками борщу.

Так само і стан спокою він по предустановках не дає людині схуднути і ніхто ніколи в житті не схуднув у стані спокою.

Слухаємо далі. :ggggg:
  • 0

#123 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 16.12.2010 – 21:03

А що слухати? Globetrotter правий.

Покращують здоров"я тіко плавання, біг, ровер. Качатися бажано виключно власною вагою. Турнік там і т. п.
А качки з тренажерок на кросах дохнуть, на татамі гучно падають. Витривалості і реакції в них майже нема. А після стероїдів ще з пісюном починаються проблеми.

Хоча, кожному своє :happy1:
  • 0

#124 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.12.2010 – 21:35

Перегляд дописуЗварич (16.12.2010 21:03) писав:

А качки з тренажерок на кросах дохнуть, на татамі гучно падають.
Витривалості і реакції в них майже нема.
Може розкажеш яким це чином відвідування качалки заважає оволодіти рукопашкою, розвинути ракцію, витривалість, що ти там ще казав?
  • 0

#125 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.12.2010 – 22:24

А ти спробуй паралельно з "відвідуванням качалки" отримати хоча б перший дорослий розряд з самбо, боксу, бігу, плавання... Тоді і зрозумієш:happy1:
  • 0

#126 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.12.2010 – 22:57

Кличко не відвідує качалку?
  • 0

#127 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.12.2010 – 23:41

В твоєму розумінні - НІ. Боксери працюють виключно з малою вагою для "закріплення" м"язів. А от що Кличко постійно робить, так це плаває на витривалість.
  • 0

#128 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 00:21

Перегляд дописуЗварич (16.12.2010 23:41) писав:

В твоєму розумінні - НІ.
В моєму розумінні й розумінні здорового глузду - так. :happy1:

О важности силовых тренировок в боксе
"Каждое движение, которое Вы делаете это результат мышечного сокращения. Увеличивая размер функциональной единицы мышечной ткани (миофибриллярная гипертрофия), Вы увеличите скорость и мощь движений. Поскольку есть заинтересованность в увеличении мышц
Люди, которые становятся больше от тренировок с отягощениями, прилагают огромные усилия для достижения максимальной мышечной массы.
Целью в тренажерном зале является развитее абсолютной силы через использование тяжелых весов, и для увеличения скоростно-силовых качеств с помощью перемещения средних весов с высокой скоростью."
http://www.proboxing...novy/vazhnosti/

Цитата

Боксери працюють виключно з малою вагою для "закріплення" м"язів.
Вище цитата, яка кагбе доводить що ти профан в цьому питанні і балабол.

на закуску гугл тобі ще купу всього видасть на запит "силове тренування + бокс"

Цитата

А от що Кличко постійно робить, так це плаває на витривалість.
А ще він ходить у зал і робить силові вправи. А ти тут намагався довести, що це неможливо сполучати. Виявилося це всього навсього ще один стереотип темних мас, представником яких є ти трохи більше ніж на 100%. :ggggg:
  • 0

#129 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.12.2010 – 00:56

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.12.2010 18:10) писав:

Такі дива.
У стані спокую спалюється а в тренажерці - ні.
От де люди жиріють - в тренажерці. :happy1:
І шо тут смішного
Я тільки ще раз можу підтвердити.
Незалежно від того чи ходиш ти в зал чи ні - спалити жир без правильного харчування неможливо...

Повідомлення відредагував Авантюрист: 17.12.2010 – 01:00

• 0

#130 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 00:57

Цитата

Вище цитата, яка кагбе доводить що ти профан в цьому питанні і балабол.

Профан кагбе КМС з одного виду спорту і "тренер - інструктор" з другого. А ти можеш і далі читати всіляких "розумників".
А можеш "спробувати паралельно з "відвідуванням качалки" отримати хоча б перший дорослий розряд з.... " Цікаво, серденько витримає?

От тоді і поговоримо:happy1:
  • 0

#131 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 01:09

Перегляд дописуЗварич (17.12.2010 00:57) писав:

Профан кагбе КМС з одного виду спорту і "тренер - інструктор" з другого. А ти можеш і далі читати всіляких "розумників".
А можеш "спробувати паралельно з "відвідуванням качалки" отримати хоча б перший дорослий розряд з.... " Цікаво, серденько витримає?

От тоді і поговоримо:happy1:
є ж просто вправи спеціальні на витривалість і реакцію, для боксерів є спеціальні вправи з гантелями/гирями.
  • 0

#132 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 01:40

Перегляд дописуЗварич (17.12.2010 00:57) писав:

А ти можеш і далі читати всіляких "розумників".
Я можу читати розумників, а можу слухати тебе балабола тут. Як думаєш, кому я більше повірю? :happy1:

Цитата

Мені це не потрібно. Бо неодноразово бачив як і рукопашники і боксери тягають залізо.
Також логічно випливає, що досить багато успішних боксерів користуються схемою, яку описано в статті. Певен вони мають і 1 і 3 розряди і є визнаними тренерами і ні в кого поки серце від цього не зупинилося.

Протилежних доказів у тебе нема. Тільки балабольство.

Перегляд дописуАвантюрист (17.12.2010 00:56) писав:

І шо тут смішного
Я тільки ще раз можу підтвердити.
Незалежно від того чи ходиш ти в зал чи ні - спалити жир без правильного харчування неможливо...
Ну власне те, що "в залі не худнуть" твердження неправильне, яке вступає в самозаперечення з твоїм же твердженням "худнуть при правильному харчуванні".
Бо якщо харчування відповідне, то людина худнутиме і в залі і на ліжку перед телевізором.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 17.12.2010 – 01:45

• 0

#133 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 08:32

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (17.12.2010 02:40) писав:

Мені це не потрібно. Бо неодноразово бачив як і рукопашники і боксери тягають залізо.

Цитата

— Слышал я «Битлз», не понравилось. Картавят, фальшивят... Что людям в них нравится?!

— А где ты их слышал?

— Да мне Мойша напел…

Ще будемо дискутувати з таким "спеціалістом"?
  • 0

#134 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 16:04

Мушу нагадати, Глоберотере, що аргументи спростовуются, а не ігноруються.

Окрім власного досвіду, я навів статтю визнаного тренера по боксу яка підтверджує мою тезу. Ти намагаєшся аргументувати бородатими анегдотами про мойшу, навіть не знаю на що ти очікуєш. Може у вашому селі той хто знає більше бородатих анегдотів є крутішим, але в нашому селі такі дискусії не проходить. :happy1:

Як видно окрім застарілих стереотипів про важку атлетику жодних аргументів у тебе нема.
Пропоную подискутувати із статтею професійного тренера і навести контраргументи. :ggggg:
Дізнаватися нове і позбавлятися невігластва ніколи не пізно. :ggggg:

Цитата

О важности силовых тренировок в боксе
"Каждое движение, которое Вы делаете это результат мышечного сокращения. Увеличивая размер функциональной единицы мышечной ткани (миофибриллярная гипертрофия), Вы увеличите скорость и мощь движений. Поскольку есть заинтересованность в увеличении мышц
Люди, которые становятся больше от тренировок с отягощениями, прилагают огромные усилия для достижения максимальной мышечной массы.
Целью в тренажерном зале является развитее абсолютной силы через использование тяжелых весов, и для увеличения скоростно-силовых качеств с помощью перемещения средних весов с высокой скоростью."
http://www.proboxing...novy/vazhnosti/

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 17.12.2010 – 16:09

• 0

#135 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 17:31

Цитата

Як можна серйозно сприймати писанину з такими перлами???
Я пас :)
  • 0

#136 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.12.2010 – 18:51

ІМХО Клічко в залі підтримує форму. Йому не можна набирати зайву вагу.

Басейн потрібен для серця.
На витривалість потрібно інші вправи.
  • 0

#137 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.12.2010 – 19:15

Я вже більше 5-ти років займаюсь в залі і нічого. Зайвої ваги - 0, відчуваю в собі купу сили та енергії! Зал додає мені позитивного заряду. Крім того підтримую себе в формі. Хворію(простуда в основному) як і всі нормальні люди - 1-2 раз(и) на рік.
  • 0

#138 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 20:02

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (17.12.2010 01:40) писав:

Ну власне те, що "в залі не худнуть" твердження неправильне, яке вступає в самозаперечення з твоїм же твердженням "худнуть при правильному харчуванні".
Бо якщо харчування відповідне, то людина худнутиме і в залі і на ліжку перед телевізором.
Ок. Давай приклад.
Я заню наприклад прес роблять "до відмови" - багато підходів і щодня - але результату - нуль - нічого абсолютно не видно.
В першу чергу - харчування - а зал лише допомагає, і то тільки, якшо правильно тренуватись, у нас наприклад в залі - тільки живіт собі збільшують((( - пауерліфтери в категоріях 80+

Перегляд дописуGlobetrotter (17.12.2010 17:31) писав:

Як можна серйозно сприймати писанину з такими перлами???
Я пас :)
Ок - інша ситуація.
Як перейти боксерам в вищу вагову категорію без залу?
Як взагалі набрати відносно "чисту" м"язову масу??
  • 0

#139 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 20:36

Цитата

Ок - інша ситуація.
Як перейти боксерам в вищу вагову категорію без залу?

Цитата

є ж просто вправи спеціальні на витривалість і реакцію, для боксерів є спеціальні вправи з гантелями/гирями.

Цитата

Та тягають і вправи є і в іншу вагову категорію переходять. І тренери різні є, в тому числі і такі, що в тренажерку погонять і хімію жерти зобов"яжуть. Бо їм головне результат, а не здоров"я. А те, що через декілька років у спорЦмена буде аретмія і печінка як фуа-гра, то кого це турбує?
Навожу інший приклад. Мій тренер, МСМК, ветеран підрозділу альфа - антитерор, НІКОЛИ в житті не тягав залізо більше 5 кг. Зараз йому 56 років, має двох коханок і постійно бере участь в змаганнях ветеранів. Ще й горілку потім хряцають:)

Цитата

Я можу читати розумників, а можу слухати тебе балабола тут. Як думаєш, кому я більше повірю?

Та без питань :) Качайся хоч до грижі, а щелепу тобі зламає сухий живчик (не дай боже, звичайно). Хавай стероїди і "кінчай" на дівчині за 5 секунд. Твоє життя, хто ж забороняє?

Цитата

Басейн потрібен для серця.
На витривалість потрібно інші вправи.

Без коментарів.
  • 0

#140 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.12.2010 – 21:59

Перегляд дописуАвантюрист (17.12.2010 20:02) писав:

Ок. Давай приклад.
Я заню наприклад прес роблять "до відмови" - багато підходів і щодня - але результату - нуль - нічого абсолютно не видно.
В першу чергу - харчування - а зал лише допомагає, і то тільки, якшо правильно тренуватись, у нас наприклад в залі - тільки живіт собі збільшують((( - пауерліфтери в категоріях 80+
Яке саме потрібне харчування для живота?

До безкоментарника. Для витривалості класно підійде альпінізм чи його штучний замінник.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних