Перейти до вмісту

Новий уряд

Повідомлень в темі: 74

#61 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2008 – 08:30

Перегляд дописуMarcos (17.01.2008 01:41) писав:

Вибачте звичайно, але елкторат не голосуав за те щоб проїсти стратегічні підприємства країни.

А я думав, що він читав пункт програми про приватизацію.

Вся біда в том що для виконання обіцянок Юля не створює, а продає українське багатство.

Поки що ще нічого не продали, а обіцянки вже виконують.

Укртелеком навмисно банкрутують, щоб було підстави для продажу.

Які будуть докази?

Укртелеком це стратегічне підпримєство, щоб забезпечує зв"язком всю країну

Вже дуже давно не всю. В селах зв"язок або відсутній, або такий поганий, що від нього відмовляються і купують мобілки. Вуличні таксофони знімають тисячами, бо ніхто не користується. Фактично ним користується зараз тільки бізнес, і той активно переходить на ІР-телефонію.

Доходи наседення в тому році виросли на 30 %, а ВВП лише на 7 %.

Доходи зросли на 30, інфляція склала 17, отже доходи зросли на 13%. Враховуючи очевидну диспропорцію класів в населенні, можна вважати, що у 80% доходи майже не зросли, а то й зменшились, а у 20 - зросли в різних розмірах. Зокрема пан Ахмєтов, за деякими чутками, збільшив свій капітал удвічі.
  • 0

#62 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 11:38

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2008 09:30) писав:

А я думав, що він читав пункт програми про приватизацію.

не думаю що хоча б кожний десятий прочитав програму Юлькі

Поки що ще нічого не продали, а обіцянки вже виконують.
на обіцянки грошей не вистачить.

Цитата

Кабінет міністрів України затвердив список з 28 підприємств, що підлягають першочерговій приватизації в 2008 році.
За словами міністра транспорту й зв'язку Йосипа Вінського, у список увійшли, зокрема, і Одеський припортовий завод і Укртелеком.
http://ua.korrespond...business/346867

Цитата

Які будуть докази?
Вже дуже давно не всю. В селах зв"язок або відсутній, або такий поганий, що від нього відмовляються і купують мобілки. Вуличні таксофони знімають тисячами, бо ніхто не користується. Фактично ним користується зараз тільки бізнес, і той активно переходить на ІР-телефонію.

Укретелеком контролює всі стратегічні і секретні вузли зв"язку України, це перша причина чому не слід продавати. Мобілки є мобілки, це приватні компанії і ніхто не буду гарантувати їхню роботу, якщо не дай Бог щось станеться.
Закордоном існує практика продавати підприємства лише збиткові, ви ж вважаєте що підприємтсво яке обслуговує пільгові категорії населення і приносить прибутку 300 млн гривень, треба закрити негайно, бо воно невдале, як на мене це не аргумент.

Щодо банкруства, тут я трохи помилився.Тому що є два варіанти:
1) Його таки дійсно банкрутують. ПО Укртелекому прокотилася хвиля скорочення персоналу, зарплати працівникам урізали. Як на мене колишня влада готувалась до приватизації, щоб продати по дешевше своїм.
2) Юлька можливо продасть подорожче, але не своїм. На підвищення вартості Укртелекому зіграє наявність і-нет провайдера та мобільного операта що має ліцензію.

Цитата

Доходи зросли на 30, інфляція склала 17, отже доходи зросли на 13%. Враховуючи очевидну диспропорцію класів в населенні, можна вважати, що у 80% доходи майже не зросли, а то й зменшились, а у 20 - зросли в різних розмірах. Зокрема пан Ахмєтов, за деякими чутками, збільшив свій капітал удвічі.
Я не маю на увазі реальне зростання доходів населення. Я маю на увазі зростання грошової маси при не значному зростання економіки крани. Наприклад тільки фіз. особам в 2007 році були видано кредитнів на суму 127 млрд. гривень
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 12:30

Перегляд дописуMarcos (17.01.2008 11:38) писав:

не думаю що хоча б кожний десятий прочитав програму Юлькі

То хто їм винен?

Укретелеком контролює всі стратегічні і секретні вузли зв"язку України, це перша причина чому не слід продавати. Мобілки є мобілки, це приватні компанії і ніхто не буду гарантувати їхню роботу, якщо не дай Бог щось станеться.

Дивно, як бідні США існують зі своїми приватними компаніями... Як живе Франція, яка приватизувала France Télécom в 1990 році, я навіть уявити боюсь.

Щодо банкруства, тут я трохи помилився.Тому що є два варіанти:

Ще одна причина в нашій ситуації продати його чимшвидше нормальному іноземному інвестору - тоді його хоч не роздерібанять і не прихватизують за чергового повернення до влади Янука з компанією.

Я не маю на увазі реальне зростання доходів населення. Я маю на увазі зростання грошової маси при не значному зростання економіки крани.

А що хотіти - наші "експерти" все намагаються втримати гривню у відношенні до долара 5 до 1, от і прибивають її понижче.

Наприклад тільки фіз. особам в 2007 році були видано кредитнів на суму 127 млрд. гривень

І? До чого кредити до грошої маси?
  • 0

#64 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 21:53

Перегляд допису-=VJ=- (17.01.2008 13:30) писав:

І? До чого кредити до грошої маси?
а хіба кредити не видають готівкою, чи хіба кредитом не сплачують товари, квартири, машини, збільшуючи тим самим преславуту грошову масу, оскільки дохід людини то одне, а ще й кредит що сам по собі являється доходом.

Цитата

Дивно, як бідні США існують зі своїми приватними компаніями... Як живе Франція, яка приватизувала France Télécom в 1990 році, я навіть уявити боюсь.
не плутайте нас і з ними. Для контролю за приватними структурами є антимонопольний комітет, в який в нас фіг знає чим займається.

Цитата

А що хотіти - наші "експерти" все намагаються втримати гривню у відношенні до долара 5 до 1, от і прибивають її понижче.
якщо занадто сильно "опустити" долар, то постраждає наш ексорт, який і так виїджає на порівняно низькій вартості експортних товарів.
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 21:50

"Ви думаєте, що я, як заступник голови фракції НУ-НС, буду порушувати конфіденційність зустрічі і вам розповідати? Ні!... І журналісти не повинні лізти там, де є питання етики в стосунках між фракцією та Президентом України. Не підставляйте наших депутатів, бо якщо хтось із них почне, вибачте, ляпати язиком, то він від мене почує..."
(с)Роман Зварич

Називається - найди три відмінності від часів Кучми.
В принципі, що очікувати від члена партії, голова якої свого часу усій країні розповідав про "морду журналіста".

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.01.2008 – 21:50

• 0

#66 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 21:52

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2008 22:50) писав:

"Ви думаєте, що я, як заступник голови фракції НУ-НС, буду порушувати конфіденційність зустрічі і вам розповідати? Ні!... І журналісти не повинні лізти там, де є питання етики в стосунках між фракцією та Президентом України. Не підставляйте наших депутатів, бо якщо хтось із них почне, вибачте, ляпати язиком, то він від мене почує..."
(с)Роман Зварич

Називається - найди три відмінності від часів Кучми.
В принципі, що очікувати від члена партії, голова якої свого часу усій країні розповідав про "морду журналіста".
а яке це відношення має до Уряду ? І взагалі пан VJ невже БЮТ і Юля такі ідеальні і коректні у висловлюваннях ?
  • 0

#67 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 22:11

Перегляд дописуMarcos (19.01.2008 21:52) писав:

а яке це відношення має до Уряду ?

Він член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики. Звісно, це не те, щоб уряд, але робити заради цього робити нову гілку якось не хочеться

Перегляд дописуMarcos (19.01.2008 21:52) писав:

пан VJ невже БЮТ і Юля такі ідеальні і коректні у висловлюваннях ?

А до чого тут БЮТ?
Я як акин - що бачу, про те і співаю. Побачите некоректні висловлювання Юлі - кидайте, залюбки почитаю.
  • 0

#68 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 22:42

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2008 23:11) писав:

Він член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики. Звісно, це не те, щоб уряд, але робити заради цього робити нову гілку якось не хочеться
А до чого тут БЮТ?
Я як акин - що бачу, про те і співаю. Побачите некоректні висловлювання Юлі - кидайте, залюбки почитаю.
ну ви так активно хаєте НУНС і Ющенка, невже БЮТ нічого не каже ?:blink:
  • 0

#69 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 23:47

Перегляд дописуMarcos (19.01.2008 22:42) писав:

невже БЮТ нічого не каже ?:blink:

Мені не трапляється.
  • 0

#70 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.01.2008 – 17:10

Перегляд дописуMarcos (19.01.2008 22:42) писав:

ну ви так активно хаєте НУНС і Ющенка

Якраз в тему цього вислову сьогодні було підкінуто нових дрівець

«Те, що ініціативу по підготовці роботи комісії було перехоплено, свідчить, що Президент більшою мірою зараз довіряє своїй команді, а не прем'єр-міністрові», - сказав політолог Андрій Ермолаєв. У свою чергу, політолог Михайло Погребінський нагадав, що раніше засідання міждержавної комісії готувалися на рівні прем'єр-міністра України. За його словами, це рішення Президента можна сприймати як «ревнощі і небажання, щоб Тимошенко вела якісь переговори з Кремлем». Ющенко, на думку Погребінського, хоче залишити «цей напрям роботи за собою». По суті, відзначає Погребінський, Богатирьова є не більше ніж помічником Президента України, і тому з нею серйозно ніхто не обговорюватиме газові питання, питання меж і умов базування Чорноморського флоту. «Це просто спроба Президента України обмежити Юлію Тимошенко в її міжнародних контактах», - підкреслив експерт.

Накажете після цього йому радісно аплодувати?
  • 0

#71 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.01.2008 – 09:25

А пан президент тим часом горою став на захист газових надприбутків "любих друзів".

Поки прем'єр-міністр України знаходиться на лікарняному, Віктор Ющенко вирішив атакувати її газові позиції. Президент, як повідомила його прес-служба, пропонує винести газове питання на розгляд Ради національної безпеки і оборони (РНБО). На вихідних він публічно назвав нелогічними наміри прем'єр-міністра переглянути умови транзиту російського газу по території України і тепер збирається взяти ситуацію під контроль, охолодивши тим самим запал пані Тимошенко в прагненні переробити внутрішній ринок. А перед цим пан Ющенко перешкодив її самостійній поїздці до Москви на переговори з російським колегою Віктором Зубковим. Приводом для ініціативи пана Ющенка стала його зустріч з міністром палива і енергетики України Юрієм Проданом. За словами пана Ющенка, одним з чинників, що дестабілізують роботу газового ринку, є кризовий стан «Нафтогазу», який характеризується фінансовою незбалансованістю компанії, відсутністю договорів на придбання енергоресурсу, збитковістю тарифів на послуги з транспортування і доставки природного газу, економічно необгрунтованими цінами на газ для окремих груп споживачів. Таким чином, пан Ющенко намагається вивести питання з рівня кабінету міністрів на рівень лояльнішого до себе РНБО, що напевно ще більше загострить суперечності усередині правлячої коаліції на Україні.

Таким чином пан Президент звинуватив у всіх проблемах нас - споживачів. Слід тепер очікувати на новий виток цін на паливо для українців, адже "любі друзі" ще не наздогнали Біла Гейтса.
  • 0

#72 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 12:54

Цитата

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволяє не виконувати завідомо неправомірні рішення судів.

Останні події

Про це в середу на прес-конференції повідомила прем`єр Юлія Тимошенко, передає УНІАН.

За її словами, на сьогодні рішеннями певних судів "просто кришується весь незаконний рух товарів та послуг".
http://www.pravda.co.../1/23/70260.htm

ну і як це називається ? Як на мене популізм і тупізв одному флаконі. Хто буде визначити правомірність чи не правомірність рішень , а де гаранатія що дійсно правомірні рішення будуть виконуватися ?
Почався дебілізм Юльки.
  • 0

#73 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 25.01.2008 – 12:43

Перегляд дописуMarcos (24.01.2008 12:54) писав:

ну і як це називається ? Як на мене популізм і тупізв одному флаконі. Хто буде визначити правомірність чи не правомірність рішень , а де гаранатія що дійсно правомірні рішення будуть виконуватися ?
Почався дебілізм Юльки.

Ваше право на апеляцію ніхто не відміняв. Таким чином будуть застережені рейдерські атаки на підприємства. Самі розумієте у цих людей куплено по 10 рішень будь- якого суду... Я не вважаю цю постанову абсолютно правильною, але як крайня міра, то годиться.
  • 0

#74 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.01.2008 – 12:22

па чьом бінзін?
  • 0

#75 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 20:09

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2008 22:50) писав:

(с)Роман Зварич
Ага, канешна!
"Народний депутат, член фракції блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» Роман Зварич хоче вступити в партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Про це він сказав «Українським новинам»."
© http://ua.proua.com/.../02/134740.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua