Перейти до вмісту

Новий уряд

Повідомлень в темі: 74

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 21.12.2007 – 16:25

Перегляд допису-=VJ=- (21.12.2007 15:59) писав:

Можу нагадати змагання Intel та AMD :cool1:
Але кожен з них радо став би монополістом. Хоча спорити неварто. Я сам дотримуюсь думки, що поки політбанди конкурують в нашій політиці є прогрес.

Різницю, наприклад, в бігу між "отрую суперника" і "накачаюсь та переможу його" бачимо, чи як? :yes:
Ги, та за кожним з крупних політиканів стоїть банда зі своїми інтересами. Грохнути лідера - з"явиться новий вожак.

А вони є і нікуди не зникали. Вони створились у НУ з ПР ще за часів помаранчевої революції у 2004 році і так і тягнуться досі - нагадаю хоча б заборону розслідування справ регіоналів від Ющенка, обгрунтовану домовленістю з ПР щодо перевиборів - так було в 2005 році, так сталося і в 2007.
Це тільки, те що ми бачимо. Думаю "класова солідарність" проявляється ще багато в чому.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.12.2007 – 16:46

Перегляд дописуSergiy_K (21.12.2007 16:25) писав:

Але кожен з них радо став би монополістом.

Не думаю - монополія є смертю для монополіста. Рано чи пізно, але смертю.

Перегляд дописуSergiy_K (21.12.2007 16:25) писав:

Грохнути лідера - з"явиться новий вожак.

Хто з"явився замість Кушнарьова?
  • 0

#43 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 16:52

-=VJ=-
Пан VJ ви так активно тут на Ющенка гоните, але чомусь забуваєте про те що Юлька далеко не ідеальна і її перше прем"єрсто назвати " успішним" дуже тяжко, воно скоріше нагадувало ситуацію коли жінка заходить в дорогий магазин з купую грошей і не знає до чого їй вцепитися, до кофтинки чи спідниці, бо грошей багато. Теж сама і Юлька , влади куча, популізуму куча, а що зроблено ?
  • 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 17:04

Перегляд допису-=VJ=- (21.12.2007 16:46) писав:

Не думаю - монополія є смертю для монополіста. Рано чи пізно, але смертю.
це дуже якось філософськи, там така мотивація не катить

Перегляд допису-=VJ=- (21.12.2007 16:46) писав:

Хто з"явився замість Кушнарьова?
Він ж не один там був, перезподілили вплив між іншими. А от БЮТ без Юльки розвалиться, це точно, тільки ті, хто за нею стоїть нікуди не дінуться :cool1: :yes:
  • 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 17:45

Перегляд дописуSergiy_K (21.12.2007 17:04) писав:

А от БЮТ без Юльки розвалиться, це точно

От вже я й правий вийшов.

Перегляд дописуMarcos (21.12.2007 16:52) писав:

Пан VJ ви так активно тут на Ющенка гоните

Гонять гусей, я аналізую і роблю висновки.

але чомусь забуваєте про те що Юлька далеко не ідеальна

Ідеальних людей не існує.

її перше прем"єрсто назвати " успішним" дуже тяжко

Враховуючи відверто ворожу половину кабміну, роботу регіоналів та прорегіональніх нашоукраїнців і те, як швидко той кабмін "злили" - нічого дивного. Хоча багато успіхів таки було, попри усі проблеми.

Теж сама і Юлька , влади куча, популізуму куча, а що зроблено ?

Ще раз обговоримо "купу влади" та "що зроблено" чи може не треба?
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 18:00

Перегляд допису-=VJ=- (21.12.2007 17:45) писав:

От вже я й правий вийшов.
то тішся :cool1:
  • 0

#47 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 18:16

Цитата

Враховуючи відверто ворожу половину кабміну, роботу регіоналів та прорегіональніх нашоукраїнців і те, як швидко той кабмін "злили" - нічого дивного. Хоча багато успіхів таки було, попри усі проблеми.

А ще які будуть виправдання ? Шановний, премьєр міністр це не селянин який вирощує зерно і в нього все залежить від погоди, премьер міністр це свого роду менеджер який повинний координувати роботу всіх міністрів, якщо Тимошенко не змогла знайти мову з міністерствами і президентом, то винна в цьому і вона . Про яких прорегіональних нашоукраїнців ви кажете ?
Не треба робити з Юльки, бідну дівчину, яку всі ображають.
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.12.2007 – 20:22

Нє, в мене питання, які мучать третій день. Що роблять там два мільйонери, в тому уряді. Чого коли Луценко безробітний то де в нього взявся дохід в 53 тисячі грн і останній здається теж донедавно був безробітним а прибутку пів мільйона. Де то та біржа знаходиться, що вони на ній стоять і такі бабки отримують ;)
  • 0

#49 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 24.12.2007 – 20:33

Перегляд допису-=VJ=- (20.12.2007 22:06) писав:

Раджу панові, лол, уважніше читати, лол, що пишу я.
Лол.
О, пан вирішив прочитати мені лекцію з економіки? :lol: То може поговоримо тоді про такі речі, як неконвертована валюта, прихована інфляція, ручне регулювання економіки, тіньова сфера, в якій у нас знаходиться три четвертих нашої економіки, та, зрештою, вміст отого самого "споживчого кошика", який "косметично" оновлюється кожних п"ять років?
Ага. Отже, коли при 100 мільярдах доларів ВВП в країні у однієї людини в руках знаходиться десята частина цього самого ВВП, то це "частка невелика", яка "не впливає на ситуацію в цілому"? Бачу, пан - справжній гуру в економіці, йому мабуть не треба навіть нагадувати, в яких ще країнах світу є подібна ситуація, і як там живуть. Чи треба?
На рахунок економіки не збираюся нічого відписувати. Хай пан на форумах свої оцінки в зачотці відробляє :)
А на рахунок того шо 10 частину ВВП тримає, то він маладєц в тому плані що заробив і мерзотник в тому плані шо жадність і гроші фраєра згубіла.
  • 0

#50 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 07.01.2008 – 00:17

Головне хто очолив цей уряд. Особа дуже прагматична та цілеспрямована. Бо з таким президентом як у нас, то хоч Прем’єр має бути сильним
  • 0

#51 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 12:55

Важливо не так те хто очолив і хто є вцьому уряді, а той багатотисячний балласт що ходить на роботу в усіх міністерствах, комітетах і розучився зовсім працювати за останні 10 років. Старші не вміли працювати бо виросли за УРСР, молодші не навчились, бо не було в кого. Сучасні органи виконавчої влади - трамплін для набуття досвіду роботи(запису в трудовій про роботу) вчорашніми випускниками ВУЗів. Або ж тепле місце, де платять 1500-4000 грн за місяць за імітацію бурхливої діяльності.
Особливо лякають потуги з інформатизації тієї бюрократичної машини.
  • 0

#52 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.01.2008 – 13:03

Юльця буде рвати і метати, щоб втриматися в уряді якмога довше.

Але я б не дуже сподівався на твона туди для того, щоб зрое, що прийшла бити добре ЛЮДЯМ, а не СОБІ.
  • 0

#53 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 08.01.2008 – 23:08

як на мене то вона вже стільки накрала що їй вже нічого не потрібно ! Женя Тимошенко сама сказала що в неї спадок більш ніж 7 мільярдів баксів !
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 00:25

Перегляд дописуpushechka (8.01.2008 23:08) писав:

як на мене то вона вже стільки накрала що їй вже нічого не потрібно ! Женя Тимошенко сама сказала що в неї спадок більш ніж 7 мільярдів баксів !

Я так розумію, що особисто Вам сказала?
  • 0

#55 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 02:41

Перегляд дописуpushechka (8.01.2008 23:08) писав:

Та, шо накрала, то - її))......значно менше до речі від деяких інших панів)....але то таке...головне, що гроші є, а влада її цікавить наразі значно більше, тож старатиметься щось зробити для українців, аби просуватися і далі по кар*єрній драбині, бо літа її тікають їй не на користь, час підтискає))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 09.01.2008 – 02:42

• 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 17:12

От за які шиши фінансуватимуться подачки електорату: Тимошенко таки продає Укртелеком і Одеський припортовий
  • 0

#57 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 17:28

ґґґ....це називається "перш ніж щось продати, треба це щось у когось відняти" :rolleyes:
  • 0

#58 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 18:22

Перегляд дописуБлискавиця (16.01.2008 18:28) писав:

ґґґ....це називається "перш ніж щось продати, треба це щось у когось відняти" :rolleyes:
а чого відняти воно наше. Треба ж чимось компенсації виплачувати, бо 1000 гривень. От і проїмо всьо:happy1:
  • 0

#59 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 22:20

Перегляд дописуSergiy_K (16.01.2008 17:12) писав:

От за які шиши фінансуватимуться подачки електорату: Тимошенко таки продає Укртелеком і Одеський припортовий

Це не подачки електорату, а виконання програми. Раз електорат проголосував - значить підтримав.
Стосовно Укртелекому - то його давно треба продавати, підприємство з 12-тимільярдним балансом принесло в 2006 році 450 мільйонів гривень - це просто курям на сміх. Я вже не говорю про те, що цього року скоріше за все буде вже 350 мільйонів, а там і до збитків недалеко.
Тільки продавати треба розумно, а не за копійки.
  • 0

#60 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 01:41

Перегляд допису-=VJ=- (16.01.2008 23:20) писав:

Це не подачки електорату, а виконання програми. Раз електорат проголосував - значить підтримав.
Стосовно Укртелекому - то його давно треба продавати, підприємство з 12-тимільярдним балансом принесло в 2006 році 450 мільйонів гривень - це просто курям на сміх. Я вже не говорю про те, що цього року скоріше за все буде вже 350 мільйонів, а там і до збитків недалеко.
Тільки продавати треба розумно, а не за копійки.
Вибачте звичайно, але елкторат не голосуав за те щоб проїсти стратегічні підприємства країни.Вся біда в том що для виконання обіцянок Юля не створює, а продає українське багатство.

Укртелеком навмисно банкрутують, щоб було підстави для продажу. Укртелеком це стратегічне підпримєство, щоб забезпечує зв"язком всю країну, а Юля його невідому кому в руки, лише для того щоб, виконати свої нерельні обіцянки.

Доходи наседення в тому році виросли на 30 %, а ВВП лише на 7 %. Очевидна диспропорція, яка продовжиться і в цьому році, якщо Юлька продасть все і роздасть все! А це прямий шлях до ще більшої інфляції
Крім того невідомо чим закінчиться процес зібльшення грошової маси в країни, через Юлькіни подачки, . КРАЇНА ГУЛЯЄ БО ЮЛЯ РОЗДАЄ ГРОШІ !
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних