Перейти до вмісту

Новий уряд

Повідомлень в темі: 74

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.12.2007 – 13:39

Перегляд дописуMarcos (19.12.2007 12:26) писав:

А вартість бензину буде надалі зростати, тому що Росія постійно підніміє експортне мито на нафту. Так що я не думаю, що низька вартість бензину це заслуга Юлькіного уряду.
А хто казав про низьку?
Ось ціни з прем"єрами:

Ющенко - 1,7
Кінах - 1,9
Янукович - 3,3
Тимошенко - 4,2
Єхануров - 4,5
Янукович - 5,2

Все росте, інакше не буває. Питання лише якими темпами.
  • 0

#22 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.12.2007 – 16:31

Перегляд допису-=VJ=- (19.12.2007 12:16) писав:

Що за обмежена точка зору? А в 2004 жилось ще краще, а в 2003 - взагалі чудово, і що?
Ви напевно не так мене розумієте, веду я до того що при використанні методу порівняння рівень добробуту населення був вищий а рівень цін нижчий. А моя точка зору така, що все що відбувається в країні набагато найймовірніше стане гірше ніж краще і основною задачею уряду буде хоча б втримати все як є, тобто досягнення хоч якоїсь стабільності.

Повідомлення відредагував БоБриК: 19.12.2007 – 16:40

• 0

#23 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.12.2007 – 16:39

Хто такий Новицький?.....розкажіть. якщо хтось знає, що це за фрукт.
Гриценко поплатився не за свою прихильність до Тимошенко (до якої до речі ніколи не був прихильний - і заявляв, ще до виборів, що її плани на скасування призову так швидко нереальні і виконані не будуть). Гриценко поплатився через набагато вужчі політичні інтереси, які Ющенкові здаються наразі дуже важливими...але то таке :ggggg: Може ці інтереси і насправді послужать на користь Україні.
  • 0

#24 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 16:39

Перегляд дописуMarcos (19.12.2007 12:26) писав:

А вартість бензину буде надалі зростати, тому що Росія постійно підніміє експортне мито на нафту. Так що я не думаю, що низька вартість бензину це заслуга Юлькіного уряду.
Ну навіть за умови підвищення мита я думаю що ціни підскочили більшою мірою із за штучного фактору, тобто скоріше всього корпоративний зговір. Хтось на цьому руки миє:ggggg:
І ще, от бере мене за душу, шо в нас є багато родовищ, своїх родовищ, де є газ і нафта, і які здаються в оренду закордонним компаніям, або тим хто більше заплатить, і як наслідок, у нас залежність від Росії в плані енергоносіїв. То просто повний бардак! Дії нового уряду мають бути жосткими, безкомпромісними і водночас пронародними, бо інакше нічого не зміниться.
  • 0

#25 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 16:43

Та ще хотілося б про Мельника (аграрного міністра щось почути)...бо село у катастрофічному стані, чи Мельник буде займатися тим, що треба, чи теж буде, як його попередники, лише гроші просир..и.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 19.12.2007 – 16:43

• 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 16:58

Перегляд дописуБоБриК (19.12.2007 16:31) писав:

Ви напевно тек мене розумієте, веду я до того що при використанні методу порівняння рівень добробуту населення був вищий а рівень цін нижчий.

А що таке рівень добробуту населення? В 2004 році я міг купити на зарплату ХХХХ буханок хліба, а в цьому ХХХХ+УУУ - то у мене добробут став вищий? Але в 2004 квартира була мені недоступна, а тепер стала ще недоступніша. То може нижчий? І що таке населення? У Ахмєтова було 4 мільярди - стало 16, як у нього з добробутом?

Перегляд дописуБлискавиця (19.12.2007 16:43) писав:

Та ще хотілося б про Мельника (аграрного міністра щось почути)...бо село у катастрофічному стані, чи Мельник буде займатися тим, що треба, чи теж буде, як його попередники, лише гроші просир..и.

Урядуючи у Януковича він уже "позаймався" селом - досі гикається. Можна ще одну подяку Президентові скласти за пропихування силоміць цієї креатури.
  • 0

#27 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.12.2007 – 09:39

Ну от тримайте цікаві факти про бідних наших.

Юлія Тимошенко, 47 років.
Із 1991-го до 1994 року була комерційним, а потім генеральним директором корпорації ”Український бензин”. Із 1995-го очолювала корпорацію ”Єдині енергетичні системи”, якою опікувався тодішній перший віце-прем’єр, а потім прем’єр-міністр Павло Лазаренко. Була віце-прем’єром з питань паливно-енергетичного комплексу в уряді Віктора Ющенка.
У лютому 2001-го її заарештували — звинуватили у розкраданні $1 млрд, що були призначені на оплату російського газу. Ув’язнили в Лук’янівскому СІЗО. Через два тижні звільнили через відсутність доказів.
4 лютого 2005 року Тимошенко призначили прем’єр-міністром. 8 вересня того ж року Віктор Ющенко відправив її у відставку. Їй інкримінували списання 8 млрд боргу корпорації ”Єдині енергетичні системи України”, до якої прем’єр мала стосунок. Згідно з декларацією про доходи, за 2006 рік Юлія Тимошенко заробила 160 275 грн.

Перший віце-прем’єр-міністр (квота БЮТ)
Олександр Турчинов, 43 роки.

Найближчий соратник Тимошенко. 1993-го перебрався із Дніпропетровська до Києва і став радником прем’єра Кучми. З 1998-го — народний депутат України. Того ж року разом із Тимошенко створив партію ”Батьківщина”. Із 4 лютого до 8 вересня 2005-го — голова СБУ. Звільнився за власним бажанням після відставки уряду Тимошенко. Останній рік очолював виборчий штаб БЮТу. Пише книжки. За однією з них під назвою ”Ілюзія страху” нині знімають фільм. Турчинов баптист.
Торік заробив 185 900 грн.

Віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань (квота НУ-НС)
Іван Васюник, 48 років.
2000–2001 років був радником прем’єр-міністра Віктора Ющенка. 2002-го став народним депутатом від ”Нашої України”. Після перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах працював першим заступником глави його Секретаріату.
За 2006 рік задекларував доходів на суму 865 566,3 грн.

Віце-прем’єр з питань євроінтеграції (квота БЮТ)
Григорій Немиря, 47 років.
Останніми роками зробив карколомну кар’єру. Раніше працював проректором Києво-Могилянської академії, очолював правління Міжнародного фонду ”Відродження”. 2005-го став радником прем’єра Юлії Тимошенко, наступного року — народним депутатом. Займався організацією закордонних візитів лідерки БЮТу, влаштовував інтерв’ю із західними журналістами. У вересні цьогоріч після зустрічі Тимошенко з представником Євросоюзу Хав’єром Соланою перекладав журналістам їхню прес-конференцію. Солана тоді сказав, що радий зустрічатися з усіма лідерами країни й готовий спілкуватися з ними й надалі. ”Пан Солана сказав, що одразу після виборів налаштований на нову зустріч із Юлією Тимошенко як лідером цієї країни”, — переклав Немиря.
За минулий рік заробив 196 798 грн.

Міністр фінансів (квота БЮТ)
Віктор Пинзеник, 53 роки.
З 1992-го по1997 рокі працював міністром і віце-прем’єром в урядах Леоніда Кучми, Юхима Звягільського, Євгена Марчука і Павла Лазаренка. Міністр фінансів у попередньому уряді Тимошенко. Голова партії ”Реформи і порядок”, що входить до БЮТ. Дев’ять місяців тому друга дружина Пинзеника народила йому сина. Це вже четверта дитина міністра.
Торік заробив 265 188 грн.

Міністр економіки (квота БЮТ)
Богдан Данилишин, 42 роки.
Одна з ”темних конячок” в уряді. Не має ані досвіду практичного керівництва економічними структурами, ані досвіду державного управління. Відомо лише, що очолює Раду з вивчення продуктивних сил Національної академії наук. Був науковим консультантом у власника ”Індустріального союзу Донбасу” Віталія Гайдука. Доктор економічних наук, професор.
Міністр внутрішніх справ (квота НУ-НС)

Юрій Луценко, 43 роки.

1998–1999 років працював помічником прем’єр-міністра Валерія Пустовойтенка. Був одним із лідерів акції ”Україна без Кучми”. 2002-го став народним депутатом від Соцпартії. 2005–2006 років очолював Міністерство внутрішніх справ в урядах Тимошенко, Єханурова та Януковича. Торік у липні вийшов із СПУ на знак протесту проти входження партії в коаліцію з Партією регіонів і комуністами. 15 квітня цього року створив рух ”Народна самооборона”. На останніх парламентських виборах очолював список блоку НУ-НС.

”Якось опівночі прем’єр Тимошенко запросила мене на бесіду, — розповідав журналістам Луценко про події 2005 року. — Завела у напівтемний величезний зал засідань Кабміну, взяла мене за руку і каже: ”Юра, ти мене не любиш”. Я кажу: ”Юля, я одружений, просто боюся, що буде далі”. Тимошенко зондувала можливість нашого максимально можливого політичного зближення”.

2006 року заробив 53 382,62 грн.

Міністр надзвичайних ситуацій (квота НУ-НС)
Володимир Шандра, 44 роки.
П’ять років тому був обраний народним депутатом від ”Нашої України”. У минулому уряді Тимошенко працював міністром промислової політики. Був головою правління Славутського рубероїдного заводу, який тепер очолює Олексій Хахльов, зять Віктора Ющенка.
За минулий рік заробив 1 131 732 грн.

Міністр палива та енергетики (квота НУ-НС)
Юрій Продан, 48 років.
До останнього часу був заступником секретаря Ради нацбезпеки й оборони. Раніше працював головою Національної комісії регулювання електроенергетики, очолював ”Енергетичну компанію України”.
Заробіток за 2006 рік — 196 085 грн.

Міністр транспорту та зв’язку (квота БЮТ)
Йосип Вінський, 51 рік.
З 1994-го — народний депутат від Соцпартії. Торік у липні вийшов із партії на знак протесту проти входження СПУ в коаліцію з Партією регіонів і КПУ. Перейшов до Блоку Юлії Тимошенко і став заступником голови партії ”Батьківщина”. Один із найзапекліших політичних ворогів попереднього міністра транспорту соціаліста Миколи Рудьковського.
Торішній заробіток — 254 655 грн.
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 10:02

Перегляд дописуБлискавиця (19.12.2007 16:43) писав:

Про Мельника сьогодні вночі вже почули. Як і слід було очікувати від януковичівського міністра, пропхнутого в Уряд президентом (це щодо питання, яке там хтось задавав - яку саме шкоду робить країні президент Ющенко) він відмовився виконувати вказівки Тимошенко, заявивши, що Мінагрополітики не буде відмінювати квоти на експорт зерна. Отже зерно так і буде гнити на складах, селяни будуть зубожіти далі, а країна остаточно втратить свій імідж зернового експортера і ніші на продовольчих ринках світу, які швиденько заб'ють країни Латинської Америки.
  • 0

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 11:27

Цитата

Міністр економіки (квота БЮТ)
Богдан Данилишин, 42 роки.
Одна з ”темних конячок” в уряді. Не має ані досвіду практичного керівництва економічними структурами, ані досвіду державного управління. Відомо лише, що очолює Раду з вивчення продуктивних сил Національної академії наук. Був науковим консультантом у власника ”Індустріального союзу Донбасу” Віталія Гайдука. Доктор економічних наук, професор.
о це як на мене дурість. Назначаити людину, яка ніколи ну керувала, міністром ! Маючи під рукою Терьохіна.....мдя. А кількість його наукових праць, то таке.

Перегляд допису-=VJ=- (20.12.2007 11:02) писав:

Про Мельника сьогодні вночі вже почули. Як і слід було очікувати від януковичівського міністра, пропхнутого в Уряд президентом (це щодо питання, яке там хтось задавав - яку саме шкоду робить країні президент Ющенко) він відмовився виконувати вказівки Тимошенко, заявивши, що Мінагрополітики не буде відмінювати квоти на експорт зерна. Отже зерно так і буде гнити на складах, селяни будуть зубожіти далі, а країна остаточно втратить свій імідж зернового експортера і ніші на продовольчих ринках світу, які швиденько заб'ють країни Латинської Америки.
1. З однієї сторони це дурість. Дійсно зерно зараз дуже дорого коштує і продати його можна гарно, щодо Латинської Америки і інших країн, то в цьому році тотальний не врожай всюди, так що нічого ми не втратимо, крім цього ми і так на 9му місці по експорту
2. Декілька років назад ми так напродавались, що потім весною ціни так підскочили, на то зерно. Селяни не напряму продають зерно за кордон, а посередники і не думаю, що закупівельнці ціни у них такі великі, щоб селяни відразу збагатіли.

Я думаю що до цього питання, все ж таки треба підійти зважено
  • 0

#30 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.12.2007 – 11:28

Перегляд дописуMarcos (20.12.2007 11:27) писав:

о це як на мене дурість. Назначаити людину, яка ніколи ну керувала, міністром ! Маючи під рукою Терьохіна.....мдя. А кількість його наукових праць, то таке.
1. З однієї сторони це дурість. Дійсно зерно зараз дуже дорого коштує і продати його можна гарно, щодо Латинської Америки і інших країн, то в цьому році тотальний не врожай всюди, так що нічого ми не втратимо, крім цього ми і так на 9му місці по експорту
2. Декілька років назад ми так напродавались, що потім весною ціни так підскочили, на то зерно. Селяни не напряму продають зерно за кордон, а посередники і не думаю, що закупівельнці ціни у них такі великі, щоб селяни відразу збагатіли.

Я думаю що до цього питання, все ж таки треба підійти зважено

Кожен колись стає міністром вперше...
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.12.2007 – 11:43

Міністр аграрної політики (квота НУ-НС)
Юрій Мельник, 45 років.
Колишній член Української народної партії, нині — безпартійний. Був віце-прем’єром в уряді Єханурова. Торік балотувався до парламенту за списком Блоку Костенка — Плюща. Із серпня 2006-го — міністр аграрної політики в уряді Януковича за квотою Компартії.
За минулий рік заробив 198 011 грн.

Міністр промислової політики (квота БЮТ)
Володимир Новицький, 60 років.
До останнього часу був заступником міністра промислової політики. Свого часу працював радником президента Кучми.

Міністр з питань житлово-комунального господарства (квота НУ-НС)
Олексій Кучеренко, 46 років.
Народний депутат України трьох скликань. У вересні 2007-го пройшов до Верховної Ради за списком блоку ”Наша Україна — Народна самооборона”. 2000 року очолював Запорізьку облдержадміністрацію, був головою Держкомітету з питань житлово-комунального господарства.
Торік заробив 176 021 грн.

Міністр регіонального розвитку і будівництва (квота НУ-НС)
Василь Куйбіда, 49 років.
Двічі обирався мером Львова. Заступник голови Народного руху. Народний депутат України від НУ-НС.
Заробіток за 2006 рік — 252 090 грн.

Міністр екології (квота БЮТ)
Георгій Філіпчук, 56 років.
Депутат від БЮТ. У 1990-х був губернатором Чернівецької області. Колишній ”рухівець”. 2004 року був довіреною особою Віктора Ющенка на президентських виборах.

Міністр вугільної промисловості (квота БЮТ)
Віктор Полтавець, 70 років.
Очолював об’єднання ”Лисичанськвугілля”. 1994-1995 років був міністром вугільної галузі. Із 1999-го — директор інституту ”Луганськдніпрошахт”.
За минулий рік заробив 154 349 грн.

Не розумію навіщо там 70 річний хлопака? Мо він і дужжже хороший спеціаліст, але...А ще мене просто дратує брехня про їхні доходи. Моя мама більше задекларувала прибутків ніж дехто з кандидатів у міністри. Доки ця брехня продовжуватиметься. Чи що робити міністрові-мільйонеру в уряді? Йому ще мало чи як?
  • 0

#32 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.12.2007 – 11:51

Перегляд дописуЛастiвочка (20.12.2007 11:43) писав:

Міністр аграрної політики (квота НУ-НС)
Юрій Мельник, 45 років.
Колишній член Української народної партії, нині — безпартійний. Був віце-прем’єром в уряді Єханурова. Торік балотувався до парламенту за списком Блоку Костенка — Плюща. Із серпня 2006-го — міністр аграрної політики в уряді Януковича за квотою Компартії.
За минулий рік заробив 198 011 грн.

Міністр промислової політики (квота БЮТ)
Володимир Новицький, 60 років.
До останнього часу був заступником міністра промислової політики. Свого часу працював радником президента Кучми.

Міністр з питань житлово-комунального господарства (квота НУ-НС)
Олексій Кучеренко, 46 років.
Народний депутат України трьох скликань. У вересні 2007-го пройшов до Верховної Ради за списком блоку ”Наша Україна — Народна самооборона”. 2000 року очолював Запорізьку облдержадміністрацію, був головою Держкомітету з питань житлово-комунального господарства.
Торік заробив 176 021 грн.

Міністр регіонального розвитку і будівництва (квота НУ-НС)
Василь Куйбіда, 49 років.
Двічі обирався мером Львова. Заступник голови Народного руху. Народний депутат України від НУ-НС.
Заробіток за 2006 рік — 252 090 грн.

Міністр екології (квота БЮТ)
Георгій Філіпчук, 56 років.
Депутат від БЮТ. У 1990-х був губернатором Чернівецької області. Колишній ”рухівець”. 2004 року був довіреною особою Віктора Ющенка на президентських виборах.

Міністр вугільної промисловості (квота БЮТ)
Віктор Полтавець, 70 років.
Очолював об’єднання ”Лисичанськвугілля”. 1994-1995 років був міністром вугільної галузі. Із 1999-го — директор інституту ”Луганськдніпрошахт”.
За минулий рік заробив 154 349 грн.
Не розумію навіщо там 70 річний хлопака? Мо він і дужжже хороший спеціаліст, але...А ще мене просто дратує брехня про їхні доходи. Моя мама більше задекларувала прибутків ніж дехто з кандидатів у міністри. Доки ця брехня продовжуватиметься. Чи що робити міністрові-мільйонеру в уряді? Йому ще мало чи як?

А Куйбіда - це мрак... Його призначення вкурвило мене мабуть найбільше зі всього Кабінету.......
  • 0

#33 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 20:29

щодо Мельника - то він чи не найсвітліша голова в мінапк, кого ставити крім нього не знаю. звичайно є керівники великих підприємств, але їх не сприйме міністерство.
  • 0

#34 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 20:58

Перегляд допису-=VJ=- (19.12.2007 16:58) писав:

А що таке рівень добробуту населення? В 2004 році я міг купити на зарплату ХХХХ буханок хліба, а в цьому ХХХХ+УУУ - то у мене добробут став вищий? Але в 2004 квартира була мені недоступна, а тепер стала ще недоступніша. То може нижчий? І що таке населення? У Ахмєтова було 4 мільярди - стало 16, як у нього з добробутом?
Добробут став нижчий а не вищий, лол, я ж писав. А добробут визначається купівельною спроможністю яка вираховується через відношення ціни споживчого кошика поточного до базового року. Якшо цікаво в підручнику з нкономіки мона про то почитати. А на рахунок пана Ахмєтава і решти "бєдних" людей, то їх частка невелика і не впливає на ситуацію в країні.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:06

Перегляд дописуБоБриК (20.12.2007 20:58) писав:

Добробут став нижчий а не вищий, лол, я ж писав.

Раджу панові, лол, уважніше читати, лол, що пишу я.
Лол.

А добробут визначається купівельною спроможністю яка вираховується через відношення ціни споживчого кошика поточного до базового року. Якшо цікаво в підручнику з нкономіки мона про то почитати.

О, пан вирішив прочитати мені лекцію з економіки? :cool1: То може поговоримо тоді про такі речі, як неконвертована валюта, прихована інфляція, ручне регулювання економіки, тіньова сфера, в якій у нас знаходиться три четвертих нашої економіки, та, зрештою, вміст отого самого "споживчого кошика", який "косметично" оновлюється кожних п"ять років?

А добробут визначається купівельною спроможністю яка вираховується через відношення ціни А на рахунок пана Ахмєтава і решти "бєдних" людей, то їх частка невелика і не впливає на ситуацію в країні.

Ага. Отже, коли при 100 мільярдах доларів ВВП в країні у однієї людини в руках знаходиться десята частина цього самого ВВП, то це "частка невелика", яка "не впливає на ситуацію в цілому"? Бачу, пан - справжній гуру в економіці, йому мабуть не треба навіть нагадувати, в яких ще країнах світу є подібна ситуація, і як там живуть. Чи треба?
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 10:12

"Сьогодні стало відомо, що подав у відставку голова Держмитниці Олександр Єгоров, раніше призначений за домовленістю президента і прем'єра Віктора Януковича. Більшість експертів упевнена: новим головним митником стане креатура президента Віктора Ющенка. Адже зараз основне завдання Ющенка – вибити у Кабміна Юлії Тимошенко один з основних козирів: можливість самостійно повторити програму 2005 року "Контрабанда - стоп", що принесла немало дивідендів леді Ю.

Нагадаємо, що ще до призначення складу Кабміну, в період тривалої коаліціади, президент почав активну боротьбу з контрабандистами і корупціонерами-митниками. В кінці листопада Ющенко організував масову догану митникам за те, що в 2007 році бюджет від них отримав в два рази менше надходжень. Інше, мовляв, знаємо в чиїх кишенях залишається. Було дано вказівку звільнити ряд керівників регіональних митниць (Одеської, Миколаївської), що і було зроблено Крім того, створили спеціальну міжвідомчу групу СБУ та Генпрокуратури, яка зайнялася державними кордонами. Служба безпеки проводить спецоперацію "Цунамі", перевіряючи правильність оформлення товарів, що ввозяться в країну. Як повідомила недавно прес-служба СБУ, вже заведено 37 кримінальних справ проти митників, що беруть "на лапу", а бюджет всього за півмісяця отримав додатково близько 47 млн. грн. І це тільки початок.

Іншими словами, Ющенко, до приходу в реальну владу Тимошенко, запустив в дію її ж програму боротьби з контрабандою. Ту програму, з якою Юлія Володимирівна йшла на вибори і обіцяла втілити в своїй революційній програмі "Український прорив". Треба відзначити – президентські стратеги зіграли дуже оперативно на випередження. Пригадується, що саме боротьбою з контрабандою Тимошенко пишалася і використовувала як аргумент ефективної роботи її Кабміну в 2005 році. За її словами, бюджет отримав додаткові мільярди гривень. А після її відставки восени 2005 року, як казала леді Ю, боротьбу з корупцією на кордонах відразу припинили.

Тепер же Юлії Володимирівні вже ніяк не стати борцем з контрабандою. Адже на відміну від 2005 року, СБУ керує не бютовець Олександр Турчинов, а підконтрольний Ющенко Валерій Налівайченко. Тепер і керівництво митницею відбирають. Причому, за відомостями джерел, митницю зараз взагалі хочуть максимально вивести з-під впливу Кабміну. Цікаво, які ще популярні ініціативи президент спробує вибити з рук Тимошенко, вже нав'язавши в уряд леді Ю більше половини своїх людей, максимально зв'язавши їй руки?"

©ГПК

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.12.2007 – 10:12

• 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 13:55

-=VJ=-, та нехай змагаються хто більше корупціонерів зловить)), аби тільки це було на користь країні.
  • 0

#38 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 14:28

Перегляд дописуБлискавиця (21.12.2007 13:55) писав:

-=VJ=-, та нехай змагаються хто більше корупціонерів зловить)), аби тільки це було на користь країні.

Я теж не проти, аби країні було добре через змагання, але проблема в тому, що змагаючись можна як досягти висот так і принести багато біди - в залежності від того, яка мета ставиться тими, хто змагається: перевершити суперника чи втопити його. Враховуючи дії президента, котрі спрямовані якраз на останній варіант, боюсь, як би нам не стало гірше.
  • 0

#39 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 14:42

-=VJ=-, а я думаю, що змагання виключно для блага народу не існує в природі взагалі))
І будь-яке змагання розраховане на те, "щоб втопити суперників", а інакше для чого?))
Крім того, як нам відомо, змагання (або боротьба протилежностей) - це спосіб існування Світу, і єдиний важіль прогресу.
Тож мої прогнози для України оптимістичні.

Як на мене було набагато гірше, коли існували так звані системи компромісів з Регіонами....та безперспективна і безглузда "ширка".
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 15:59

Перегляд дописуБлискавиця (21.12.2007 14:42) писав:

-=VJ=-, а я думаю, що змагання виключно для блага народу не існує в природі взагалі))

Можу нагадати змагання Intel та AMD :cool1:

І будь-яке змагання розраховане на те, "щоб втопити суперників", а інакше для чого?))

Різницю, наприклад, в бігу між "отрую суперника" і "накачаюсь та переможу його" бачимо, чи як? :yes:

Як на мене було набагато гірше, коли існували так звані системи компромісів з Регіонами....та безперспективна і безглузда "ширка".

А вони є і нікуди не зникали. Вони створились у НУ з ПР ще за часів помаранчевої революції у 2004 році і так і тягнуться досі - нагадаю хоча б заборону розслідування справ регіоналів від Ющенка, обгрунтовану домовленістю з ПР щодо перевиборів - так було в 2005 році, так сталося і в 2007.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних