Перейти до вмісту

Вакарчук - новий міністр освіти

Повідомлень в темі: 52

#41 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:42

от шо пишуть на рахунок переобрання ректора
http://www.zik.com.u...?news_id=117267

Повідомлення відредагував Темний Муня: 20.12.2007 – 22:45

• 0

#42 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 20.12.2007 – 23:30

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (20.12.2007 22:06) писав:

Чула що зараз уЛНУ буде голова - виконувач обов"язків!Може всеж Іван Олександрович залишиться!

Ректора все одно міністр призначає.
Поки напевно буде в.о. перший проректор
  • 0

#43 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 21.12.2007 – 08:29

Перегляд дописуunder21 (20.12.2007 23:30) писав:

Ректора все одно міністр призначає.
Поки напевно буде в.о. перший проректор
Цікаво получається...тобто Іван Олександрович має себе кимось замінити, оце йому повезло!!То хай сам себе призначить, бо щось мені підказує, що такого ректора більше не знайдуть у Львові!Ех,мені то з однієї сторони радує,що обрали найкращого із найкращих, а з іншого - що ЛНУ без нього робитиме!Саме без нього...А от нам можна б було подумати про можливість зміни ректора, ми його майже не знаємо, а він нас і подавно, навіть своїх кращих студентів, у нас ректор ніякий...хоч намагається там щось робити, студрада про нього нічого не знає, ми більше із проректорами спілкуємось!
  • 0

#44 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.12.2007 – 08:52

Цікаво в яких випадках ректора призначають згори? Взагаліто ректор вибирається шляхом голосування на вченій раді університету раз на 5 років (якщо статус університету державний) та раз на 7 років, якщо національний.
  • 0

#45 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 31.12.2007 – 12:08

Подейкують, що він не хотів іти в Міністерство, а я йому Ющенко ввечері подзвонив і попросив...
  • 0

#46 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.12.2007 – 12:49

Там став в.о., оскільки відомо ж, що міністри надовго не затримуються. Хоча у мене щось така надія, що Вакарчук всерйоз і надовго. І що він там нарешті щось зробить в освіті - заповіднику корупції, блатів і халяви...
  • 0

#47 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.01.2008 – 11:33

як на мене, то освіта зараз робить такі кроки, спочатку 11 років вчитись, потім математика не профілюючий предмет, ще ця система незрозуміла з незрозумілими методами вступу...
кожен крок тільки назад, ніяких прогресивних методів

а одна людина нічого не вирішить, нвіть якщо він написав гарну книжку з Квантової механіки, всетаик якдро в цій бюрократії залишиться таке як було...
  • 0

#48 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 02.01.2008 – 20:25

Перегляд дописуУкраїнець (31.12.2007 12:08) писав:

Подейкують, що він не хотів іти в Міністерство, а я йому Ющенко ввечері подзвонив і попросив...
Я його розумію, я б сама якби жила у Львові, любила його, а тут мене хтось вирішив переселити в інше місто, не схотіла їхати! Тим більше він займався улюбленими справами, в улюбленому ЛНУ, а тут така фігня: іти і рятувати Україну!!!Нє, ну то звісно благородно,щось робити для України і все таке, але бідні Вакарчуки, ні щоб робити свої улюблені справи, вони мали пожертвувати всим цим заради нас!!!І не переконуйте мене,що грошей там платитимуть більше - тому!!! Я знаю що то таке по собі!!!Займатись тим,що тобі подоба і тим що треба...це різні речі, хоч може і можливостей стало більше!!!
  • 0

#49 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 02.01.2008 – 20:29

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (2.01.2008 21:25) писав:

Я його розумію, я б сама якби жила у Львові, любила його, а тут мене хтось вирішив переселити в інше місто, не схотіла їхати! Тим більше він займався улюбленими справами, в улюбленому ЛНУ, а тут така фігня: іти і рятувати Україну!!!Нє, ну то звісно благородно,щось робити для України і все таке, але бідні Вакарчуки, ні щоб робити свої улюблені справи, вони мали пожертвувати всим цим заради нас!!!І не переконуйте мене,що грошей там платитимуть більше - тому!!! Я знаю що то таке по собі!!!Займатись тим,що тобі подоба і тим що треба...це різні речі, хоч може і можливостей стало більше!!!
Амбіції ще ніхто не відміняв. Ти,звісно ,кажеш гарні речі ,і такі ідеалізовані навіть,я б сказала. Так ,він мабуть хороша людина (сама не знаю, н ецікавилась ним і в очі не бачила) ,але амбіції присутні у всіх, в тому числі амбіції як бажання зробити шось ще краще, ще більше. Тому, чому б і не зробити?
  • 0

#50 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 02.01.2008 – 20:34

Щодо цитати Вебера: "Там став в.о., оскільки відомо ж, що міністри надовго не затримуються. Хоча у мене щось така надія, що Вакарчук всерйоз і надовго. І що він там нарешті щось зробить в освіті - заповіднику корупції, блатів і халяви..."
Я в це теж вірю,хоча без нього ЛНУ буде іншим, але я вже з цим змирилась, як і з тим,що тепер можливо ніколи більше не побачу Океан Ельзи в свому місті на концерті:brovy: Ех, хіба в нас є вибір:cry:
Жертва - заради щастя народу! Мені недавно подруга казала, десь почула,що Положинський десь казав: я не думав,що пісня "Я не хочу" так дослівно справдиться в житті!"він один серед тих,хто готовий до бою,хто готовий стати героєм, він пройшов крізь вогонь, переплив через воду, все заради вітчизни,заради народу...Та одразу ж посипле пафосна лава, Понавісять медалей Кричатимуть Слава, Він житиме довго, він житиме дорого, але стане нашим внутрішнім ворогом" То був загальний образ героя, чомсь мені здається Іван Олександрович теж до того образу має причастя, тіки от йому вірять, і не ставлять за ворога, бо його знають очевидці ,яких весь універ, якщо не більше!!!І це добре, що так!

Повідомлення відредагував НАТАЛОЧКА: 02.01.2008 – 20:37

• 0

#51 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 04.01.2008 – 13:38

Цитата

де не було системної корупції при вступі.

а далі?

я не хочу що б була 5-бальна система і зовнішне тестування.я коли пришов в школу не було тестування то маю і закінчити її без нього :cool2: ;) :aaa:
  • 0

#52 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 04.01.2008 – 22:46

Перегляд дописуbamik (21.12.2007 08:52) писав:

Цікаво в яких випадках ректора призначають згори? Взагаліто ректор вибирається шляхом голосування на вченій раді університету раз на 5 років (якщо статус університету державний) та раз на 7 років, якщо національний.

Вчена рада лише так би мовити каже: "Це дуже хороший вуйко, ми його рекомендуємо на посаду нашого ректора". Ключове слово - "рекомендуємо"
  • 0

#53 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.01.2008 – 13:16

А ось і ПЛАН ВАКАРЧУКА...
http://job.ukr.net/n...08/01/22/22804/
2008 рік може стати роком серйозних змін у вітчизняному утворення, які можуть серйозно змінити його обличчя. «Дорожня карта» реформ накреслена в програмі уряду. До її реалізації вже приступив новоназначенний міністр Іван Вакарчук, підписавши наказ про введення системи незалежного зовнішнього тестування знань вчаться. Ця система покликана замінити собою шкільні випускні і вступні у Вузи іспити.
ПЕС. Як затужать місцеві освітні бариги...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних