Перейти до вмісту

Вакарчук - новий міністр освіти

Повідомлень в темі: 52

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.12.2007 – 19:55

НМСД міністрами і президентом мають бути не порядні, чесні і тд(як то описують тут пана Вакарчука)люди, а хитрі і наглі люди, що йтимуть по чужих головах але в правильному напрямку. То ж кардинальних змін від новопризначеного міністра годі й очікувати.
  • 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 20:06

Перегляд дописуСварус (19.12.2007 18:55) писав:

НМСД міністрами і президентом мають бути не порядні, чесні і тд(як то описують тут пана Вакарчука)люди, а хитрі і наглі люди, що йтимуть по чужих головах але в правильному напрямку. То ж кардинальних змін від новопризначеного міністра годі й очікувати.
Ну не скажіть... Ви самі колись кидали посилання на "мету будь-якими засобами". Засоби насправді часто є важливішими за мету...
  • 0

#23 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 19.12.2007 – 20:09

Перегляд дописуbamik (19.12.2007 19:28) писав:

Корупція ляля. У наших вузах хто вчиться, той незнає таких проблем як корупція. Хто не знає матеріалу, той шукає шляхи її вирішення і дає на лапу. А потім класифікує це як хараб та корупція. Студентів самих потрібно по шиї бити.

ну не треба... різні випадки бувають, і різні викладачі...
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 20:36

Перегляд дописуWeber (19.12.2007 20:06) писав:

Ну не скажіть... Ви самі колись кидали посилання на "мету будь-якими засобами". Засоби насправді часто є важливішими за мету...
Так, кидав. І ось мої слова звідти:

Перегляд дописуСварус (15.12.2007 09:22) писав:

Мета нічого не виправдовує. Виправдовувати взагалі нічого не треба. Та й слово "виправдовувати" я не спримйаю. Особливо в контексті "на кожу правду знайдеться правдиве заперечення"(с)
Тому "все схвачено" :cool1:
  • 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 20:39

Ну і я про це ж!!!
  • 0

#26 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 20:42

Перегляд дописуДуховна необмеженість (19.12.2007 20:09) писав:

ну не треба... різні випадки бувають, і різні викладачі...
По-любому. Але "святих" нема. В моєму колишньому універі теж був як мінімум один такий хороший викладач. Взагалі хороша людина і спеціаліст. Взятки не брав і всі його боялись в цьому плані. Тим не менше корупція як така присутня все-одно. Наприклад купівля білетів в інших викладачів тієї ж дисципліни...

Перегляд дописуWeber (19.12.2007 20:06) писав:

Ну не скажіть...

Перегляд дописуWeber (19.12.2007 20:39) писав:

Ну і я про це ж!!!
Пане Weber, то Ви згідні з моєю думкою чи ні? :cool1:
  • 0

#27 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.12.2007 – 20:55

У Слави Вакарчука є шанс почати заробляти більше ніж Данилко і Руслана разом узяті :cool1:
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 20:56

Цитата

Мета нічого не виправдовує.
Ось з цим згідний.
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 21:30

Але це слова, вирвані з контексту. Там було "Мета нічого не виправдовує. Виправдовувати взагалі нічого не треба". Тобто байдуже які були засоби чи будь-що інше що стосувалось мети.
  • 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.12.2007 – 21:41

Перегляд дописуСварус (19.12.2007 21:30) писав:

Але це слова, вирвані з контексту. Там було "Мета нічого не виправдовує. Виправдовувати взагалі нічого не треба". Тобто байдуже які були засоби чи будь-що інше що стосувалось мети.
а яка мета? боротьба з корупцією сама по собі не може бути метою міністерства науки та освіти.
  • 0

#31 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 19.12.2007 – 22:01

Перегляд дописуLady AD (19.12.2007 19:33) писав:

А я скучатиму за ним.. ми всі за Ним скучатимемо (студенти ЛНУ)... принаймні ті, кого я знаю... :cool1:
Але з іншої сторони, я майже впевнена, що покращиться освіта в Україні, а це не омине наш універ точно!
Єдине, що лишається, побажати Йому терпіння і сили!
І я за ним скучатиму, хоч і не бачила ніколи, просто не уявляю хто інший може бути ректором ЛНУ, скіки років, скіки добра, одні його очі - чого стоять. Дуже б хотілось із ним якось поспілкуватись,але не вийшло:yes: Наш ректор ніколи не проводив зустрічі із студентами:D Яке йому діло до нас...а тут, це вже щось значить!

Перегляд дописуCAESAR (19.12.2007 20:55) писав:

У Слави Вакарчука є шанс почати заробляти більше ніж Данилко і Руслана разом узяті :D
Ну чого ви такі злі!Славік Вакарчук і без тата все може зробити. На щастя в нього мозгів теж повна голова, молодший звісно, але не думаю що він не вартий уваги як окрема особистість. Він мене багато чому навчив в житті, за що я дуже вдячна!Я вірю що він теж зробить для України багато корисних справ!!!Щиро вірю!
  • 0

#32 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.12.2007 – 22:17

Подивимся..ще нічого не зроблено,тому ніц не скажу..
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 22:29

Перегляд дописуSergiy_K (19.12.2007 21:41) писав:

а яка мета? боротьба з корупцією сама по собі не може бути метою міністерства науки та освіти.
А з чого пан взяв що я говорю про мету як боротьбу з корупцією? Ось мої слова:

Перегляд дописуСварус (19.12.2007 19:55) писав:

А про корупцію то я пів слова сказав окремо до Духовної необмежености.
  • 0

#34 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.12.2007 – 23:22

Перегляд дописуСварус (19.12.2007 22:29) писав:

А з чого пан взяв що я говорю про мету як боротьбу з корупцією? Ось мої слова:
А про корупцію то я пів слова сказав окремо до Духовної необмежености.
а чого ти вирішив, що то персонально до тебе заперечення було? в топіку в основному "про корупцію" йде балачка в плані "що треба рехвормувати"
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 23:34

Ґґ, а я думав що коли хтось цитує і потім щось пише, то він пише стосовно цитати а не просто так цитує:

Перегляд дописуSergiy_K (19.12.2007 21:41) писав:

Перегляд дописуСварус (19.12.2007 21:30) писав:

• 0

#36 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 20.12.2007 – 10:57

Перегляд дописуWeber (19.12.2007 17:56) писав:

Я теж за Кременчуцьких ректорів багато б не сказав.
Але Вакарчук!!! То
1. Дуже високий рівень порядності. Ніколи в Київ не возив калиму, як то інші ректори...
2. Серйозний науковець.
3. Патріот.
Є надія, що поїзд Міносвіти нарешті зрушить з місця.
Все то тільки надія.
А щодо калиму, то виходячи з того, що я про нашу освіту (і його міністерство) знаю... Тре’ якщо не калим, то великі зв’язки. Або неймовірну наглість і "всюдиходність".
І - до речі - не кожен кременчуцький ректор калим у Київ возить, якщо вже про це говорити :cool1:

Перегляд дописуСварус (19.12.2007 20:55) писав:

Отож. Хитрі та наглі плюс далекоглядні.
  • 0

#37 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 20:02

Перегляд дописуbulbashka_aero (20.12.2007 10:57) писав:

Все то тільки надія.
А щодо калиму, то виходячи з того, що я про нашу освіту (і його міністерство) знаю... Тре’ якщо не калим, то великі зв’язки. Або неймовірну наглість і "всюдиходність".
Або просто бути людиною!Може то й не показник, але я не маючи ніяких зв"язків, нічого не даючи на лапцю викладачам,як деякі інші "порядні" студенти, наглість..ну спочатку була велика невпевненість навіть у своїх силах, але крім того було велике бажання щось робити, і я почала займатись тим,що цікавило, на другому курсі стала головою свого сектора, на 4-ому отримала визнання на рівні міста, подяки там всякі до дня студента, грошові винагороди!!! І не тому,що щось там зробила спец для того, хто це видавав!!Не спорю, є і такі в нашому універі,хто разом зі мнобю йшов але щляхом підлабузництва,і теж отримував!!!До чого я це!Іван Олександрович - це не той випадок, коли можна говорити про ті речі!Це дуже високоморальна людина,як на мене, судячи по тим справам,які він робить для студентів і для свого університету, судячи з того,як про нього відгукуються студенти, і як люблять його!Не буде так син любити батька, якщо він буде щось не гарнее робити, а наскільки Славко його любить!!ВІн для нього еталон, він постійно про це говорить, та не тому,що тато, це така класна можливість вибитись в люди...ну якщо ви такі примітивні, то думайте,що це класний плацдарм, я навіть не маючи ніякого плацдарму так вважаю, набагато важливіше мати мудрого вчителя який приголубить хорошою порадою, ніж того,хто тебе кудись всунить,якщо ти не матимеш розуму,то нічого з тебе не вийде. Ну і щодо фрази

Перегляд дописуCAESAR (19.12.2007 20:55) писав:

У Слави Вакарчука є шанс почати заробляти більше ніж Данилко і Руслана разом узяті :cool1:
Якщо б він не мав свого розумі і почуттів, ну всього що в нього є всередині а не лише матеріального, він би не зміг писати тих пісень,тої музики,яку пише!!!НЕ все ж батько йому зміг би купити....всьо в мене...
  • 0

#38 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.12.2007 – 20:59

Скажу як студент Львівського національно : Ну за що ви в нас НАШОГО РЕКТОРА забрали :cool1: ... А якщо серіозно, то я справді вважаю, що йому варто дати змогу хзробити щось хороше для освіти.. Він прекрасний керівник, ми то на власній шкурі знаєм...
  • 0

#39 da dante

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 21:46

А хто тепер ректор Львівського нацонального?
  • 0

#40 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:06

Перегляд дописуda dante (20.12.2007 21:46) писав:

А хто тепер ректор Львівського нацонального?
Чула що зараз уЛНУ буде голова - виконувач обов"язків!Може всеж Іван Олександрович залишиться!Бо дійсно дуже боляче і не гарно б було відбирати у львів"ян кращих!Які їм теж потрібні!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних