Перейти до вмісту

L.P.

Повідомлень в темі: 229

#61 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 02.01.2007 – 21:56

Новий альбом хочу вже, до квітня впадло чекати. :yes:
Група норм, сподіваюся новий яльбом буде важчий ніж попередній. :brovy:
  • 0

#62 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 02.01.2007 – 22:10

Просто хороша група , більше нічого не можу сказати
  • 0

#63 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.01.2007 – 22:51

Перегляд дописуDimon (4.01.2007 00:00) писав:

Ага... Така параша вийшла... :cool2:
:D

Перегляд дописуfunt (4.01.2007 19:20) писав:

Дійсно параша! нормальні тілки 2 пісні.

Перегляд дописуDimon (4.01.2007 22:19) писав:

2-і??? Там тільки Намб, і то якась галіма...
ай,не шарите ви! :D пісні "Collision Course" не претендували на якісь супер-пупер новий тип звучання!(як на мене).це суцільний стьоб! :cool1: вслухайтесь які там слова пісень :cool1:
кінець 1 куплету Izzo:"So poof..." далі не цензурно :cool1:
а Jigga,a Dirt Of Your Shoulder,a 99 Problems/One Step Closer?мені подобається!! :D
п.с.кожен має право на власну думку :D
  • 0

#64 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 04.01.2007 – 23:53

Угу....на вкус і цвєт товаріщєй нєт.....
Мені цікаво що робив Шінода???Якщо не помиляюся то в цьому альбомі його майже не чутно....
От злий негр!!!!Відібрав у Шіноди хліб....... :cool2:
  • 0

#65 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 00:39

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (4.01.2007 23:50) писав:

Угу....на вкус і цвєт товаріщєй нєт.....
Мені цікаво що робив Шінода???Якщо не помиляюся то в цьому альбомі його майже не чутно....
От злий негр!!!!Відібрав у Шіноди хліб....... :cool2:

а ти бачив відео того концерту???якби бачив,то би такого не казав!! :D (був один їхній концерт,на якому зняли кліпи до того альбому)
зайди сюди і передивись слова пісень з CC(Collision Course)- сюди! і якщо ти знаєш оригінальні слова до пісень LP,то мав би знати,що з того співає Майк,що Jay-Z,а що Честер :D
  • 0

#66 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 01:14

Перегляд дописуБоривітер (5.01.2007 00:36) писав:

а ти бачив відео того концерту???якби бачив,то би такого не казав!! :cool2: (був один їхній концерт,на якому зняли кліпи до того альбому)
зайди сюди і передивись слова пісень з CC(Collision Course)- сюди! і якщо ти знаєш оригінальні слова до пісень LP,то мав би знати,що з того співає Майк,що Jay-Z,а що Честер :D
Відео на жаль не дивився......Але теоретично доволі тупо виходить....два "реппера" в групі.....Має бути хтось один.....
  • 0

#67 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 01:27

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (5.01.2007 01:11) писав:

Відео на жаль не дивився......Але теоретично доволі тупо виходить....два "реппера" в групі.....Має бути хтось один.....
які ше два "репера"?в якій групі? Майк один читає реп і хіп-хоп в LP.Jay-Z- сам по собі.
  • 0

#68 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 00:35

Ти мене не зрозумів.......теоретично мав би вийти тупий проект(хоча так і вийшло).....Група в якій і так є реппер(Шінода) починає співати з іншим реппером(Негр)......2 реппери-тупо.....
  • 0

#69 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 21:20

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (7.01.2007 00:32) писав:

Ти мене не зрозумів.......теоретично мав би вийти тупий проект(хоча так і вийшло).....Група в якій і так є реппер(Шінода) починає співати з іншим реппером(Негр)......2 реппери-тупо.....
ну взагалі то Майк швидше читає реп,але хіп-хопово(він хіп-хопом більше захоплюється,ще з дитинства),а не так як репери :"2.5грн(50 cent),Емінем,Dr.Dre,... :cool1: :wacko: :yes:
  • 0

#70 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 09.01.2007 – 20:28

Перегляд дописуDickNose(Sic) (9.01.2007 09:58) писав:

Насрать, що там хто читає, якщо це рок, то репу тут не місце, а свою думку про ЛП я вже казав...
це не є чистим роком,в істинному розумінні слова "рок".вони самі кажуть,що вони грають те,що їм подобається і воно немає чітко окресленого визначення.вони поєднують і рок,і реп,і хіп-хоп,і електроніку і багато чого іншого :yes: :D
п.с.і будь ласка,БЕЗ вульгарних висловлювань :cool1: :wacko:
  • 0

#71 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2007 – 08:28

Перегляд дописуБоривітер (9.01.2007 20:25) писав:

це не є чистим роком,в істинному розумінні слова "рок".вони самі кажуть,що вони грають те,що їм подобається і воно немає чітко окресленого визначення.вони поєднують і рок,і реп,і хіп-хоп,і електроніку і багато чого іншого :) :)
п.с.і будь ласка,БЕЗ вульгарних висловлювань :) :D
Ненавиджу поєднання року з репом чи хіп-хопом, це треба бути повними придурками щоб таке зробити:prapor:
  • 0

#72 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 08:35

Перегляд дописуDickNose(Sic) (11.01.2007 08:25) писав:

Ненавиджу поєднання року з репом чи хіп-хопом, це треба бути повними придурками щоб таке зробити:)
ну...кожному своє :) .але хіба поєднання різної музики не врізноманітнює обрії музичних мелодій?одне і теж саме,коли воно монотонне нецікаво слухати,а вони поєднують зовсім різні стилі музики і мені це подобається :) :D :prapor:
  • 0

#73 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 08:38

Перегляд дописуБоривітер (11.01.2007 08:32) писав:

ну...кожному своє :) .але хіба поєднання різної музики не врізноманітнює обрії музичних мелодій?одне і теж саме,коли воно монотонне нецікаво слухати,а вони поєднують зовсім різні стилі музики і мені це подобається :) :D :prapor:
Я згоден, що поєднання різних стилів добре, але тільки не рок і реп, чи хіп-хоп, це вже збочення:)
  • 0

#74 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 11.01.2007 – 08:53

хєхєхє...
дуже толерантно....
поєднання року і хіп-хопу - це є вже давно сформований стиль (rapcore, crossover), тому збочення в данному випадку - це позиція в суб'єктивному світосприйнятті...
ну а Л.П. то по суті можна присобачити до цих термінів, але краще написати "попса"....чи принаймні "pop-crossover"...
  • 0

#75 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 11.01.2007 – 20:51

Взагалі це не репкор... Мони навіть в інтерв*ю казали що їхня музика поєднання багтьох стилів... І я думаю там не тільки рок, хіп-хоп та реп. Ні, у них ще є метал, різні діджейські приколи, не хіп-хоп, і........... напевно трошечки попси...
  • 0

#76 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 12.01.2007 – 11:47

Перегляд дописуDickNose(Sic) (11.01.2007 08:35) писав:

Я згоден, що поєднання різних стилів добре, але тільки не рок і реп, чи хіп-хоп, це вже збочення:)
Я ще гірше бачив! P.O.D.-реп і метал.Гидота рідкісна!!! :D
  • 0

#77 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 15:53

Перегляд дописуfunt (12.01.2007 11:44) писав:

Я ще гірше бачив! P.O.D.-реп і метал.Гидота рідкісна!!! :D

ти в дечому обмежений,вважаючи,що рок і реп не можна поєднувати :)
ти певно вважаєш,що рок і реп,як окремі і діаметрально протилежні речі не можна поєднати.
так як і метал і емо,наприклад.хто не вміє це робити,то в нього це не вдастся,а хто вміє,той пробує і нього це виходить.LP це вдалось і їм це вдається і надалі,але вони не стоять на місці,а рохвиваються далі,створючи нову музику і роблячи різні експерименти.і мені це подобається :).небажання визнавати те,що ти не сприймаєш-право кожного.
люди спершу оцінюють звукову частину музики групи,яку вони чують,а вже можливо потім-лірику
.ті,хто не сприймає музики,не може сприйняти текти,бо він вже наперед себе настроює,адже музика йому не сподобалась. ті,хто позитивно оцінює музику позитивно сприймає тексти пісень,імхо.кожен сам вирішує,що йому подобається в тій чи ін
ішй групі :prapor:
п.с.P.O.D.-це не метал.це швидше хард-кор чи шось типу nu-metal.
п.п.с.і це не гидота!!! це файна група :) :box:
  • 0

#78 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 08:21

Перегляд дописуБоривітер (12.01.2007 15:50) писав:

ти в дечому обмежений,вважаючи,що рок і реп не можна поєднувати :)
ти певно вважаєш,що рок і реп,як окремі і діаметрально протилежні речі не можна поєднати.
так як і метал і емо,наприклад.хто не вміє це робити,то в нього це не вдастся,а хто вміє,той пробує і нього це виходить.LP це вдалось і їм це вдається і надалі,але вони не стоять на місці,а рохвиваються далі,створючи нову музику і роблячи різні експерименти.і мені це подобається :).небажання визнавати те,що ти не сприймаєш-право кожного.
люди спершу оцінюють звукову частину музики групи,яку вони чують,а вже можливо потім-лірику
.ті,хто не сприймає музики,не може сприйняти текти,бо він вже наперед себе настроює,адже музика йому не сподобалась. ті,хто позитивно оцінює музику позитивно сприймає тексти пісень,імхо.кожен сам вирішує,що йому подобається в тій чи ін
ішй групі :prapor:
п.с.P.O.D.-це не метал.це швидше хард-кор чи шось типу nu-metal.
п.п.с.і це не гидота!!! це файна група :D :box:
Ти хоч знаєш, що таке хардкор чи нюметал??? Ти KoЯn взагалі колись чув??? Ну так от це нюметал, а P.O.D грають казна-що:)
  • 0

#79 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 10:36

Перегляд дописуDickNose(Sic) (13.01.2007 08:18) писав:

Ти хоч знаєш, що таке хардкор чи нюметал??? Ти KoЯn взагалі колись чув??? Ну так от це нюметал, а P.O.D грають казна-що:)
трохи розрізняю ці поняття,я ж не дуже якись там "спец-профі" у диференціації музичних стилів.
KoЯn я чув,так-це ню.я ж не казав,шо P.O.D.- це 100% нюметал!!!
P.O.D.- це,як то кажуть,християнський хард-кор,схожі на Ill Nino.
ти схожий на funt'а-те,що кардинально відрізняється від того,що ти слухаєш і не вписується у загально визнані і чітко окреслені рамки музичних стилів,ти не вважаєш за музику взагалі,відкидаючи будь-яке право цього іншого на існування :D
і це взагалі якось дуже обмежено називати музику,яку грає якась група певним словом,вважаючи,що вони не здатні на будь-що інше і будуть крутитись лише навколо тошо стилю,яким їх назвали.
є такий вислів:"Ніколи не будь категоричним у чомусь,адже ми не можемо всьго знати,звідси,ми не можемо казати,що такого немає і ніколи не буде"
  • 0

#80 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 16.01.2007 – 00:00

ЛП... Символічна мабуть група, бо дуже для багатьох стала таким собі поворотним моментом для пізнавання кращої музики... Хоча звичайно це попса :rolleyes: Слухала роки 2 тому, досі подобається Points of authority, а так не слухаю вже....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних