Перейти до вмісту

L.P.

Повідомлень в темі: 229

#181 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.08.2007 – 17:14

Перегляд дописуStuff (14.08.2007 15:52) писав:

Вирішили збільшити аудиторію слухачів, для чого ж інакше пом"якшувати "важкі" гурти..
і ще - коли гурт довго лабає ту саму музику - він може "списатися" чи звучати одноманітно (є ж гурти, чиї альбоми розрізняють тільки за назвами пісень). Зміна напрямку, чи його модифікація - тільки плюс команді, у тому випадку, коли це виходить якісно. От як у випадку з "Minutes to Midnight" Linkin Park.
  • 0

#182 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.08.2007 – 18:35

Люди, схаменітся, Л.П. ніколи не звучав важко, вони завжди були на межі легкого року і попси, ІМХО :D :P
L.P.
  • 0

#183 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.08.2007 – 18:57

Перегляд дописуDickNose(Sic) (14.08.2007 19:35) писав:

Люди, схаменітся, Л.П. ніколи не звучав важко, вони завжди були на межі легкого року і попси, ІМХО :D :P
L.P.

ти чув "A.06", Part of me, And One, Carousel, Hit the floor.......ці пісні шось не дуже особливо межують з попсою :cool1: :cool1:
  • 0

#184 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 14.08.2007 – 21:56

Перегляд дописуБоривітер (14.08.2007 19:57) писав:

ти чув "A.06", Part of me, And One, Carousel, Hit the floor.......ці пісні шось не дуже особливо межують з попсою :P :cool1:
марно! все що не Корн, для Дікноуза - то попса )))))))
(чувак, соррі, але так себе зарекомендував :D )
ніколи не насмілилася б назвати лінкінів "легким роком".
Papercut - до списку.
  • 0

#185 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 14.08.2007 – 22:02

Chily, тобі написати список всього що не Корн і всього що не попса? :D
А по темі, Л.П. був є і буде попсою не тільки для мене але й для багатьох інших, я впевнений, що я такий не один.... А особливо мене колись вразив їх проет з Jay-Z, це ж треба до такого опуститись, що "Numb Feat Jay-Z"слухають навіть гопи наряду з Кругом і Кароль, "О, Васянь, паставь етат, как его, рок етат, Намб" :P А якщо чесно, то я недолюблюю кор і його похідні.....

Єдине що мені сподобалось, це їх спільна пісня з Вейном Статіком.....
  • 0

#186 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 14.08.2007 – 22:52

DickNose(Sic)
все що не попса для тебе - то суто для тебе. гадаю, на цю тему вже достатньо сперечалися у "топ-100" та "СОАД".
Якщо гопнікам сподобалось щось, окрім Сердючки, то те "щось" зовсім не має переходити у розряд попси та сміття.
про Jay-Z... як репер він мені не знайомий, не знаю жодної його сольної пісні... але ще ні разу не чула, що співати з ним - то сором. Чому?
  • 0

#187 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 14.08.2007 – 23:04

Перегляд дописуDickNose(Sic) (14.08.2007 19:35) писав:

L.P.

Знаєш, а не в важкості справа.

Окрім ручки "драйв" на дісторшені є ще купа чинників, які роблять музику музикою, а не сміттям. Якщо слідувати класичному розумінню, то музика відрізняється від шуму присутністю чіткої ритміки (в тому числі і розміру) і яскраво вираженою мелодикою. Тому для мене особисто Сліпнот, Дістепмер, Бурзум, Дісайд, Кенібал Корпс та на них схожі - це ШУМ!!! Любий, вибач, дегенерат може зіграти важко, а от зіграти мелодійно, та ще й так щоб надовго запам’яталось, може далеко не кожен.

ЛП так зіграти вдалося. Їх пам’ятають. І хай таких як ти сотні, але і тих хто їх музику цінить також не мало.

І, якщо бути до кінця об’єктивним, то чи можеш ти назвати хоча б одного рок-вокаліста, який би міг конкурувати з Бенінгтоном у вокальному діапазоні (грол, крик, висотність вокалу, миттєвий перехід на одному вдосі з грола на класичний вокал і т.д.)? Просто цікаво.
  • 0

#188 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 08:23

Рольник
Я 100% згоден з тобою про всі гурти які ти написав, крім Сліпнота (вони на межі).... І скажімо так, таких як я тисячі а тих хто цінить музику Л.П. - сотні, я впевнений у цьому.... :D Пам*ятають і Вєрку Сердючку... І я вважаю що Л.П. - це примітив для аудиторії 12-14 років. Іще раз повторюю це моє велике ІМХО!
А якщо бути до кінця об*єктивним, то чим тобі не довподоби Корі Тейлор, Танкян, Малакян, вокаліст Three Days Grace, вокаліст Rammstein, із бабських вокалістка FlyLeaf?По-моєму я достатньо назвав конкуруючих вокалістів? І взагалі я не люблю "солодкі" голосочки.... ІМХО

Chily, ти сама написала

Цитата

марно! все що не Корн, для Дікноуза - то попса
, то я тобі і відповів, що можу скласти довгий список того, що для мене не попса! Такщо слідкуй за своїми словами, а потім пиши фігню, ок?

Цитата

про Jay-Z... як репер він мені не знайомий, не знаю жодної його сольної пісні... але ще ні разу не чула, що співати з ним - то сором. Чому?
А тому, що з ним вона заспівали майже реп, від року там нічого не залишилось, ІМХО.
  • 0

#189 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 22:19

Перегляд дописуDickNose(Sic) (15.08.2007 09:23) писав:

Іще раз повторюю це моє велике ІМХО!

Ну ІМХО, так ІМХО.

А якщо бути до кінця об*єктивним, то чим тобі не довподоби Корі Тейлор, Танкян, Малакян, вокаліст Three Days Grace, вокаліст Rammstein, із бабських вокалістка FlyLeaf?По-моєму я достатньо назвав конкуруючих вокалістів? І взагалі я не люблю "солодкі" голосочки.... ІМХО

Корі Тейлор - це не спів, шум, рик, крик, хрип, що завгодно, але не спів.
Танкян, Малакян - потужні, мелодійні, колоритні голоси. Виграють у тембрі, але не зрівняються по висотності звуку.
вокаліст Three Days Grace - скупенький клон Нікельбека. Чистим вокалом співати взагалі не вміє, тільки гролить.
вокаліст Rammstein - вузькодіапазонний, вузьконаправлений.

Жоден з названих тобою не конкурент.

Поясню. Параметри вокалу - висотність або діапазон (вимірюється в октавах), тембр (вимірюється з допомогою АЧХ), володіння класичними прийомами співу (тонування, фер’єтури, "чиста нота"), особливі вміння (грол, мед, скрім і т.д.).

Так от за цими параметрами мало хто взагалі може конкурувати з Бенінгтоном. Я маю на увазі тільки об’єктивні чинники, які назвав. Без жодних смакових пристрастей до музики. Я особисто люблю спів більшості тобою названих, але, вибач, приклади невдалі.
  • 0

#190 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 23:12

І скажімо так, таких як я тисячі а тих хто цінить музику Л.П. - сотні, я впевнений у цьому.... :yes: І я вважаю що Л.П. - це примітив для аудиторії 12-14 років.

якщо на їхні концерти приходять десятки тисяч людей, у їхньому офіційному фан-клубі LPU є тисячі людей, та й якщо додати всіх людей, що прийшли до них на концерт по всьому світі за один рік світового турне то вийде кілька мільйонів!!!!! про які сотні ти говориш?

Цитата

А тому, що з ним вони заспівали майже реп, від року там нічого не залишилось, ІМХО.
реп співав Jay-Z, Майк завжди співав хіп-хоп(ну в новому альбомі є кілька його пісень, де він співає в прямому розумінні :lol: ), Чез не читає реп, він співає так, як завжди співав ті пісні :) :)
  • 0

#191 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 23:44

Chily, ти сама написала
, то я тобі і відповів, що можу скласти довгий список того, що для мене не попса! Такщо слідкуй за своїми словами, а потім пиши фігню, ок?
А тому, що з ним вона заспівали майже реп, від року там нічого не залишилось, ІМХО.

соррі, чувак, про корн та некорн, то ж жарт був, я і смайлик поставила :yes:
а про джейзі... згадай, коли аеросміт заспівали разом з рандіемсі... там також не можна сказати, що від року нічого не залишилось - а навпаки, народило новий стиль.
(ІМХО врахувала, тому нічого не доказую, просто інформація)
  • 0

#192 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 17.08.2007 – 17:51

Люди, знаєте, я подивився новий кліп "Bleed It Out", іноді кліп міняє ставлення до пісні, гурту, так от, мені сподобалась пісенька, кліп так собі) О, і до речі, подивіться кліп Вот Айв Дан (він вже давно гуляє по інету, але подивися я його недавно...), кльовий кліпчик, це єдині пісні які подобаються мені з нового альбому..
  • 0

#193 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 18:08

Перегляд дописуDimon (17.08.2007 18:51) писав:

подивився новий кліп "Bleed It Out", іноді кліп міняє ставлення до пісні, гурту, так от, мені сподобалась пісенька, кліп так собі)
мені і кліп також сподобався - досить прикольна тема, коли хлопці грають в реальному часі, а все довколі "перемотується" назад.
What I've done - то взагалі шикарне відео, мені нагадав кліп на Earth song Майкла Джексона.
  • 0

#194 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2007 – 07:43

Люди, знаєте, я подивився новий кліп "Bleed It Out", іноді кліп міняє ставлення до пісні, гурту, так от, мені сподобалась пісенька, кліп так собі) О, і до речі, подивіться кліп Вот Айв Дан (він вже давно гуляє по інету, але подивися я його недавно...), кльовий кліпчик, це єдині пісні які подобаються мені з нового альбому..
бачив тільки кліп what i`ve done, дуже сподобався кліп і пісня класна. Подобається маєже весь альбом,в кожній пісні можна щось знайти.
  • 0

#195 Geruch

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 18.08.2007 – 10:10

гарна група
  • 0

#196 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 18.08.2007 – 20:19

Ну на BIO явно грошей малувато дали... Від WID чекав все-таки трохи, бо качав довго и з матюками...
  • 0

#197 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 19.08.2007 – 03:25

Перегляд дописуunder21 (18.08.2007 21:19) писав:

Ну на BIO явно грошей малувато дали... Від WID чекав все-таки трохи, бо качав довго и з матюками...
:blink:)) знаєш, у кого-кого, а у Лінкін Парк гроші на кліпи є, і справа не в тому, що їх (грошей) на кліп мало дали. Цінність цього відео у ідеї та кльовому постпродакшені.
Я сама спершу не помітила, та мені потім сказали, що весь кліп було знято одним кадром. Тобто без жодного монтажного стику.
Так що, гадаю, не варто розчаровуватись, що він не такий бюджетний як на WID чи Фром зе інсайд. Фішка є, і досить не погана ))
  • 0

#198 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 14.10.2007 – 19:05

Де можна скачати всі альбоми лінкін парку?
  • 0

#199 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 20:51

Перегляд дописуР0М@ННь0 (14.10.2007 20:05) писав:

Де можна скачати всі альбоми лінкін парку?
в мене :) :wub: :)
на інфосторі певно є.
точно я знаю є тут))
  • 0

#200 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 27.12.2007 – 22:57

Подивився кліп "Shadow of the day". Мені сподобався. Правда мені всі кліпи Л.П. подобаються.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних