Перейти до вмісту

Теревене-залежність

Повідомлень в темі: 83

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 24.12.2007 – 23:10

Перегляд дописуБлискавиця (24.12.2007 16:18) писав:

Головне у Теревенях - це щоб народ нікуди не дівався))...
Скористатись порадою Weber'a про капіталізацію та випуск акцій Теревень. Будем спілкуватись професійно. Інтернет-шоу "Теревеньки онлайн" побило всі рейтинги! Спєшитє відєть!!! :) :lol:
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.12.2007 – 00:57

Перегляд дописуБлискавиця (24.12.2007 16:18) писав:

Головне у Теревенях - це щоб народ нікуди не дівався))...бо стільки тут є кльових людей, яких було б дуже шкода втратити....тому для мене - це як клуб друзів, які завжди поруч. :)

Гарні слова. Теревені - то дійсно є клуб друзів.) Тому я й передумала йти.

П.С. З часом навіть до Сергія.К звикла...)))

Повідомлення відредагував Олеська: 25.12.2007 – 00:58

• 0

#43 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 25.12.2007 – 01:06

Перегляд дописуОлеська (24.12.2007 23:57) писав:

Гарні слова. Теревені - то дійсно є клуб друзів.) Тому я й передумала йти.

ггг, головне від нього не узалежнитись, а то ця хороба садо-мазохізмом називається)))
  • 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.12.2007 – 01:24

Перегляд дописучорно-біла (25.12.2007 01:06) писав:

ггг, головне від нього не узалежнитись, а то ця хороба садо-мазохізмом називається)))
продовжуйте, продовжуйте, я вас вніматочно читаю :)
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 11:24

На днях зрозуміла (відчула), що будь-яка залежність виліковується...
  • 0

#46 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2008 – 11:43

Перегляд дописуSergiy_K (24.12.2007 23:10) писав:

Скористатись порадою Weber'a про капіталізацію та випуск акцій Теревень. Будем спілкуватись професійно. Інтернет-шоу "Теревеньки онлайн" побило всі рейтинги! Спєшитє відєть!!! :rolleyes: :)
Боюся, що в мене тоді грошей на Теревені не стане))

Олеська. ну з медичної точки зору, залежність лікується далеко не всяка))....залежно від стадії розвитку - це найголовніше і залежно від генетичної схильності до залежностей)) :happy1:
Скажімо, найефективніше лікування залежності відбувається у тих, у кого є сила волі.
Таким чином, найрозповсюджений спосіб вилікуватися - це постійно себе контролювати і до кінця життя стримуватися.
Це досить болюче і складно, але можливо. Тому й кажуть, що немає "колишніх" наркоманів, бо кожен з них таким залишається до кінця життя......різниця лиш в тому, що вони утримуються від вживання наркотику.
  • 0

#47 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 17.01.2008 – 16:34

А!!!!!!!!!! ОЦЕ ЖЕСТЬ!!!!!!!!!!!!!!!! екороче не повірите, мене не було на теревенях десь півотра місяці!!!!!! І!!!!!!!!!! ТЕПЕР Я ПОВЕРНУВСЯ!!!!!!!! ПОЧИНАЮЧИ З ЦЬОГО ПОСТУ!!!!!! і знаєте, я не відчував ніякої залежності, бо в мене було дещо інше.... така хрєнь під назвою кохання, воно зіграло зі мною в поганеньку гру, і тепер я вже.. інша людина! Велкам! радій життю!!! я розмовляю сам із собою? .... лан.... :) тєрь я інший.... завтра можна поміняти нік, поміняю вже обов*язково. короче прочитав тему,зараз буду відповідати багатьом... ціавенька тема...

Перегляд дописуWeber (14.12.2007 11:51) писав:

То нормальна ситуація. І все буде добре, бо тут діють правила. Гірше на ворумаж, де правил немає і хамовиті модератори чи хто вони там діють на свій розсуд.
при чому тут правила до залежності?

Перегляд дописуГетьман (14.12.2007 11:52) писав:

Про симптоми залежності говоритимемо з панною, коли пройде більший проміжок часу - півроку-рік. При такому невеликому терміні перебування на сайті, це просто цікавість та бажання детальніше вивчити людей тут, як є у довільній людській спільноті. ;)
Хіба? а може психіка швидко піддалася, с\звідки ти можеш знати? а?

Перегляд дописуГетьман (14.12.2007 11:52) писав:

Повної незалежності нема. Хоча, НМД, Інет-залежність все ж краще, аніж залежність від алкогілю\тютюну. Або деяких інших видів залежності. Хоча, знову ж таки, все залежить від інтенсивності залежності... :rolleyes:
ні хрєна. однаково. шо обкурився, шо теревені.. одне й теж. просто на теревені не тре грошей витрачать як на сірниковий коробок з листями каннабісу... :) ну хіба шо за інет платить... але все одно вигідніше)

Перегляд дописуОлеська (14.12.2007 12:02) писав:

Гетьмане, то може ще поки й невеликий термін перебування тут, але здається, ніби ціла вічність...

Ось те, що мені надіслали про інет-залежність:
Медики розвинених країн б`ють на сполох. Молодь все більше часу проводить за комп`ютером, віддаючи перевагу віртуальному світу над реальним, у пресі раз по раз з`являються повідомлення про "смерть за монітором". Західні психіатри навіть придумали спеціальний термін "інтернет-залежність", проте більшість українських психологів про це небезпечне захворювання і не чули.
На другій стадії симптоми наростають як сніжний ком. Якщо людину силою відлучити від мережі, вона переживатиме почуття, схожі на муки наркомана, якому не дали чергову дозу. У користувача порушується увага, знижується працездатність, з`являються нав`язливі думки, безсоння, аж до повного відмовлення від сну, різко зростає потяг до стимуляторів - кави, сигарет, спиртних напоїв, наркотиків, причому деколи "на голку" сідають і ті, хто ніколи в житті.
Третя стадія - соціальна дезадаптація. Користувач, вже не одержуючи задоволення від спілкування через Інтернет, все-таки постійно "висить" на сайтах. Стан депресії призводить до серйозних конфліктів на роботі і в сім`ї. Сильні, вольові особи ще можуть спробувати перемкнути свою увагу на щось інше, наприклад, закохатися, знайти іншу роботу.
Термін "інтернет-залежність" вперше був запропонований американським лікарем Голдбергом, кілька років тому. Під цим поняттям він розумів непереборний потяг до Інтернету, що характеризується "згубною дією на побутову, навчальну, соціальну, робочу, сімейну, фінансову сфери діяльності". За ступенем відходу від реальності інтернет-залежність вельми нагадує потяг до наркотиків, алкоголю, азартних ігор.
кажу про тих людей: слабкі люди, які не знають чого хочуть в житті, грош їм ціна, але якщо вони зрозуміли що то неправильно, і САМІ вилікувались - поздоровляю, я вас поважаю)

Перегляд дописуОлеська (14.12.2007 12:22) писав:

Скучаю. За всіма теревеньчанами.
ніц подібного. ти бажаєш спілкування з тим песиком, і тобі просто подобається дизайн форуму) гг) І не може бути "за всіма". логічно мисли. по-перше: тут є трохи бидла (поки трохи :happy1: ), по-друге: подивись скіки тут користувачів...

Перегляд дописуStuff (14.12.2007 12:27) писав:

Постійних :ggggg:
Коли я приходжу на роботу, то спочатку вмикаю інтернет і заходжу на потрібні сайти, а потім вже відкриваю робочі програми ;)
развлєкаловкі. 100пудово) ти спокійно можеш не відкрити їх, от спробуй... і ніц з тобою не буде, це просто вже звичка, а ніяка не залежність...

Перегляд дописуphobos (14.12.2007 12:49) писав:

Олеська
Гд, опишу тобі свою історію.
Шукав я хороший україномовний форум в неті вже давно, але щось ніяк натрапити не міг. Сюди попав випадково, через посилання з одного російськомовного ресурсу, правда уявляв все трохи по іншому, але з часом призвичаївся.
Щодо залежності, то вона в мене виникла миттєво, а згодом до неї додалися ще й обов'язки модератора, так що тепер без Теревень нікуди.
Отже, мож не хвилюватися, всі ми тут залежні :)
не кажи що ти залежний. ок? от вируби інет, розбий комп, закохайся, тринькай всі гроші на свою кохану, потім зрозумієш, що нема ніякої залежності - повернешся іншим)

Перегляд дописуSergiy_K (14.12.2007 13:22) писав:

Це називається - компенсувати кількістю якість. Текстове спілкування набагато менш приємне ніж вживу.
ем... ну... дивлячись з ким) :)
  • 0

#48 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 16:35

Перегляд дописуОлеська (25.12.2007 00:57) писав:

А хто це? :rolleyes: Щось пригадую, але ми так рідко пересікаємося на форумі, що я його заледве пам"ятаю.. :happy1: Короч, у нас немає залежності одне від одного!
  • 0

#49 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 16:39

Олеська, така залежність виникає досить часто - коли людина має компа під рукою :)
Я вже таку залежність пережила пару років тому з іншим сайтом, та з інет іграми...тому зараз для мене немає складності у тому, щоб сидіти в інтернеті і у тому, щоб виходити з нього в реал, коли мені це потрібне.

Погоджуюся із Sergiy_K - немає нічого кращого, ніж живе спілкування.
От щойно тут з*являться у всіх вебкамери та мікрофони з наувшниками - тоді нам точно буде гаплик :D ґґґґ
До слова....Кохання - це теж залежність :)
[/quote]
о фак... яка розумна людина) плюсік)
"Я вже таку залежність пережила пару років тому з іншим сайтом, та з інет іграми...тому зараз для мене немає складності у тому, щоб сидіти в інтернеті і у тому, щоб виходити з нього в реал, коли мені це потрібне.". ах-ах-ах. поважаю)
От щойно тут з*являться у всіх вебкамери та мікрофони з наувшниками - тоді нам точно буде гаплик :D ґґґґ. ну... не тре так казати... у мене нема тльки веб-камери. і то скоро буде.... не кажи так... бу... мені не гаплик, поки живу!
Кохання - це теж залежність
а!!!! створюй тему!!! будемо дискуссію вети! тут я з тобою згоден, але реально є багато чого сказати) створюй, бо я поки буду розгріюбатисбь з іншими розділами...

[quote name='Сварус' post='210870' date='14.12.2007 15:09']
Олеська, дайте п`ять, я колись з Форуму теж йшов, причому з ще більшим розмахом ніж Ви, але нічого - повернувся з іншою психологією і мені по барабану всілякі там інтриги та конфлікти. :rolleyes:
[/quote]
ото десь я вже чув) це напевно були ви) поздоровляю)

[quote name='Sergiy_K' post='210874' date='14.12.2007 15:23']
так уже і побарабану? :happy1: :) Просто ти мабуть не сприймаєш їх тепер так близько до серця. А Олесьці скажу - потри кукі в браузері, знищ пароль користувача і всьо буде чікі-пікі заодно перевіриш на скільки днів вистачить самоконтролю. А тепер можете ;) :ggggg: ;) в мене :)
[/quote]
тю... а я пам*ятаю всі свої паролі та ніки на усіх сайтах, мені на ті кукі... не вихід...
  • 0

#50 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2008 – 16:40

Теревене-залежність не вилікоується)переконався на собі)
  • 0

#51 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 16:49

Перегляд допису_saljama_ (14.12.2007 16:33) писав:

Така от фігня трапилася 1 грудня: поетіли налаштування, а імені користувача і пароля пригадати не можу! :happy1: :) і що тільки не пробувала!! 13 днів я не могла прочитати повідомлення, що надійшли в особисту скриньку, ні на плюсики відповісти. І це я вже мовчу про теми нові. У ці два тижні я зрозуміла, що я - ХВОРА і мене треба лікувати :) я вже не можу без Теревень ;)
бубубу. ти б ще в СБУ подзвонила... який жах... а ти не пробувала покінчити життя самогубством?

Перегляд дописуMr.Gucul (17.01.2008 16:40) писав:

Теревене-залежність не вилікоується)переконався на собі)
дивись що я написав пану Фобосу)

Перегляд дописуШkідниk (14.12.2007 17:15) писав:

В мене напевне шось тоже подібне на залежність бо тільки я прийду зі школи зразу сідаю за комп залажу на теревені і сиджу годин 6-8 не відходячи від компа. А деколи не годен зайти то чую жагу таку як колись мав до сигарет.
тобі нє хрєн робить? краще б ділом займався.... Куди ти збираєшся вступать? балін... ото зробив ідло - а вночі сиди, а то так... неприкольно.... загубиш себе...

Перегляд дописуNolex (15.12.2007 01:00) писав:

bamik гггг :ggggg: ;) який злий пес)

Це все фігня. Якщо порівнювати із залежністю до онлайн-ігор типу WoW чи Lineage, то Теревені "курять" у стороні. :D Є знайомі, які на вулицю майже не виходять із-за цих цяцьок)

А форум ще так ніколи не затягував ;)
ггг, погоджуюсь) балін, скіки я сбодня + поставлю... ппц.... лінєйка та ВоВ канєшна... психи-геймери, ніколи не грав, і не збираюсь, ото є брєд)) погоджуюсь... хоча. може колись буде "теревен оналйн-гра, хто більше напостить!" :D отоді тримайтесь...

Перегляд дописуSergiy_K (15.12.2007 07:06) писав:

А на теревенях - якщо немає нових повідомлень - то й робити нічого ;)
а як же міні чат?

Перегляд дописуNolex (15.12.2007 01:00) писав:

bamik гггг :) :) який злий пес)

Це все фігня. Якщо порівнювати із залежністю до онлайн-ігор типу WoW чи Lineage, то Теревені "курять" у стороні. :) Є знайомі, які на вулицю майже не виходять із-за цих цяцьок)

А форум ще так ніколи не затягував ;)
а, тут згадав, як це? вже нє нєрвно, а впевнено! бо ігри, особливо срільнота любителів ночі... це вже... солідно...

Перегляд дописуОлеська (17.01.2008 11:24) писав:

На днях зрозуміла (відчула), що будь-яка залежність виліковується...
дійшло

Перегляд дописуБлискавиця (17.01.2008 11:43) писав:

Боюся, що в мене тоді грошей на Теревені не стане))
Скажімо, найефективніше лікування залежності відбувається у тих, у кого є сила волі.
Ото прально... але боляче.... дуже... і важко... але можна....
Таким чином, найрозповсюджений спосіб вилікуватися - це постійно себе контролювати і до кінця життя стримуватися.
нєа. той хто нормальна людина, заб*є на все це.... і буде продовжувати жити, але це важко... але ВІР! :rolleyes:
  • 0

#52 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 16:51

Перегляд дописуDimon (17.01.2008 16:49) писав:

бубубу. ти б ще в СБУ подзвонила... який жах... а ти не пробувала покінчити життя самогубством?

І чому мене зовсім не цікавить те, що ти думаєш :happy1: :rolleyes:
  • 0

#53 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 16:53

А от тепере напишу нікого не цитуючи.... Люди, забийте на все це, радійте життю, кохайте, і змінюйте своє життя. не бійтесь.... потім ви будете на те, що було позаду як на дивний сон.... не бійтесь змінити своє життя, бійтесь змінити його в гіршу сторону.... і будьте оптимістичними песимістами) :rolleyes:

Перегляд допису_saljama_ (17.01.2008 16:51) писав:

І чому мене зовсім не цікавить те, що ти думаєш :) :happy1:
це самотверження чи питання?
  • 0

#54 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 16:55

Перегляд дописуDimon (17.01.2008 16:53) писав:

це самотверження чи питання?

Це риторичне констатування факта
  • 0

#55 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.01.2008 – 16:57

Живе спілкування то звичайно сила, але коли проходиш з роботи замордований то вже нічого не хочеться, нікуди йти, нічого робити. А так собі клац і все. Хоча звичайно живе спілкування то є живе спілкування.
  • 0

#56 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 17.01.2008 – 17:59

ooo kolus 6yla zaleznist, potim z 4asom zatyxla, 6o stalo menwe 4asy.
  • 0

#57 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 17.01.2008 – 18:21

Перегляд дописуDimon (17.01.2008 16:34) писав:

не кажи що ти залежний. ок? от вируби інет, розбий комп, закохайся, тринькай всі гроші на свою кохану, потім зрозумієш, що нема ніякої залежності - повернешся іншим)
Вирубити інет? Так я нормальний нет лиш півтора року як провів.
Розбити комп? В мене їх більше 20-ти, дороговато буде.
Закохатися? Та я і так закоханий.
А грошей ніколи багато не буває.

І, крім того, цей форум для мене це можливість пізнати більше, можливість порозважатися, можливість комусь допомогти.

Так що я звідси не піду, всі твої рецепти для мене не діють)
  • 0

#58 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 18:35

Перегляд дописуphobos (17.01.2008 18:21) писав:

Вирубити інет? Так я нормальний нет лиш півтора року як провів.
Розбити комп? В мене їх більше 20-ти, дороговато буде.
Закохатися? Та я і так закоханий.
А грошей ніколи багато не буває.

І, крім того, цей форум для мене це можливість пізнати більше, можливість порозважатися, можливість комусь допомогти.

Так що я звідси не піду, всі твої рецепти для мене не діють)
"цей форум для мене це можливість пізнати більше, можливість порозважатися, можливість комусь допомогти."
ОСЬ!!!! Так це не залежність, це всього лиш можливість пізнати більше, можливість порозважатися, можливість комусь допомогти.) :)
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 03:08

Дімон, погоджуюсь, що є вихід цій залежності. Але повір, той вихід - то не кохання! Від кохання я сховалась тут. А звідси, мабуть, втікатиму теж від кохання... як не прикро...
  • 0

#60 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 18.01.2008 – 16:49

Зайнятися треба чимось цікавим просто - і все.

Влітку - ролики, і здоровий сон, взимку - лижі, чи щось подібне... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних