Перейти до вмісту

Кульчик у вусі..

Повідомлень в темі: 190

#41 espert

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 14:23

Я проти всього цього! Пірсинг, тату мене чомусь злять! Хоча більш лояльне відношення я маю до тату! А пірсинг в хлопця, не переварюю! ле в кожного свій стиль, свої вподобання, права!
  • 0

#42 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 22.12.2007 – 14:54

patymen, а коли "то" буде модою, і собі зробиш? Перед тим як принижувати інших, май повагу до себе. Все інше сказала Lady AD.

По сабжу: сам собі недавно проколов вухо. Все пройшло гладко, повністю задоволений. Хоча мама спочатку була проти, але швидко змирилася. Бабуся до цих пір не може звикнути((
Якщо б мама було б за то зробив дірку в вусі ще б рік назад...
  • 0

#43 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 22.12.2007 – 17:00

Перегляд дописуx-man (14.12.2007 00:21) писав:

Ось моя мама вважає шо хлопцеві кульчик у вусі пасує і пропонує мені пробити вухо, :) як ви на це дивитесь ?
Вкрай негативно! ;)
  • 0

#44 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 23.12.2007 – 08:33

W4o tam z tvorcem temu?Nava*uvsya 4u v*e peredymav? ;)
  • 0

#45 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 23.12.2007 – 16:01

Мені неймовірно подобається маленька сережка у вусі хлопця, а от тунелі якось не дуже(((
  • 0

#46 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.12.2007 – 14:45

коли кульчик гармонійно вписується в стиль хлопаки, то кульно. А коли вуха проколюють для понтів, а ще й без міри+не доглядають :D
шкода вушок :P
  • 0

#47 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 28.12.2007 – 14:55

А у мене "кульчик" у брові :D
  • 0

#48 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 19:05

Я вже є .. вирішив ше не проколювати,сесія, новий рік справ багато... а так то завжди встигну.... Куплю собі срібний ланцюжок..)
  • 0

#49 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2007 – 02:48

а от теж, така недовіра до хлопців які сильно за собою дивняться, там ланцюжки всякі, сережки, хлопці для того і придумані, що тушити пожежі, рубати дрова, будувати машини, а боязнь замаратись лишній раз, це якось не по нашому
а всякі сережки, ланцьжки, браслети, вони заважають робити гарні справи, це мій стереотип...
і ще якісь асоціації таких прикрас, з ідолами, цінні метали, як ознака якогось достатку, або просто кажучи, певного статусу, що взагалі, немає мати значення в колі свідомих людей, треба мати зовсім інші цінності..
сорі, може я сильно займаюсь прокламацією, як старий дід, але, всетаки, голвоне бути гарною людиною
  • 0

#50 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 09:26

ні якось неподобається)оце недавно хотів міліровку собі на голові зробити (відговорили) :D
  • 0

#51 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 09:44

Перегляд дописуБоривітер (16.12.2007 22:38) писав:

а що тоді казати, коли жінка носить суто чоловічий діловий костюм??

Що вона не вміє вдягатись. А от коли вона носить жіночий діловий костюм - це виглядає дуже гарно.

Перегляд дописуKatod (29.12.2007 02:48) писав:

а всякі сережки, ланцьжки, браслети, вони заважають робити гарні справи, це мій стереотип...

А мені вони просто заважають. Як не вдягну щось, на зразок ланцюжка чи хоча б наручного годинника - ходжу і мені муляє чужорідний зайвий предмет на тілі.

Перегляд дописуespert (20.12.2007 14:23) писав:

Пірсинг, тату мене чомусь злять! Хоча більш лояльне відношення я маю до тату!

Не можу не підтримати :D

Перегляд дописуLady AD (17.12.2007 20:19) писав:

Запам"ятайте таку річ, що не все, що Ви не сприймаєте чи не розумієте є неправильним.

Правда? Ню-ню :P :(
Вперед - до ідеалу хлопцям же ще далеко B)

ЗображенняЗображення
  • 0

#52 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 29.12.2007 – 13:06

Ні, ну так вже пірсуватися то вже божевілля. А в міру - чому б і ні, якшо підходить?

Ні, ну так вже пірсуватися то вже божевілля. А в міру - чому б і ні, якшо підходить?

І взагалі кожний має своє світобачення.
  • 0

#53 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.12.2007 – 14:46

гг, таке враження, що той що лисий (на фото) призадумався:" А може забагато"?)))
Тема про простий кульчик у вусі, а роздулось хто зна що
  • 0

#54 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.12.2007 – 15:00

Я все- рівно залишаюсь при своїй думці.. Для декого ідеальним є хлопець, на якому цікаво шукати цілу частину тіла, для декого - в якого абсолютно ніц нема... Я відношусь до тих, хто любить гармонію і красу... а саме, якщо не пасує хлопцеві, то не подобається.. якщо пасує, воно акуратне, то подобається.. все відносне..

Перегляд дописучорно-біла (29.12.2007 14:46) писав:

гг, таке враження, що той що лисий (на фото) призадумався:" А може забагато"?)))
Тема про простий кульчик у вусі, а роздулось хто зна що

вот-вот.. тема звучала про банальну дилему людини.. а в нас, як завжди і у всьому (мабуть така особливість народу) робити з мухи слона :D і придиратись до слів :P
  • 0

#55 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 17:05

Перегляд дописуСварус (14.12.2007 01:15) писав:

А моїх не зрозумієш - то їм моє довге волосся не подобалось, то вже назад хочуть, коли постригся :D
В мене така сама проблема :P , а про кульчик то правда кому пасує а кому ні, отже от і висновок що не кожен що носить кульчик педирас, чи гомик. Але сам не хочу того бо батьки не хочуть тай мені не пасуватиме. В мене є один друг то він має шось 5 кульчиків в одному і 3 в другому вусі, але то йому пасує, бо інший має один кульчик то виглядає як натуральний педираст.
  • 0

#56 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.12.2007 – 17:22

НЕ сприймаю.

А кожен хай збочується в міру своєї хорої голови.
  • 0

#57 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 01:23

а занаєте, я бачив одне відео, де голий панк, співає і какає, і потім з тими какашками таке виробляє...
це все до того, що треба бути толерантноим до чужих методів самовираження, навіть якщо це мавпування

або, теж згадалось, якось треба було прокладати кабель освітлення, був вже вечір, зима, -15, стальний лом в руках, і нема рукавиць, і крутись як хоч, от і тепер я б подумав, як в таку саму пору з всяким залізяччам в тілі проповзти клометрів 10, та хочаб 2, в шортах і одній байковій рубасі, і щоб щей собі нічого не відморозити...
залізо, тим більше срібло, це радіатор....

Повідомлення відредагував Katod: 30.12.2007 – 01:32

• 0

#58 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 01:39

Що значить - бути толерантним? Видирати з м"ясом того кульчика, чи бити морду я не буду. А ставлення моє до такого хлопця буде однозначне - п...дар! Лічить той кульчик йому чи ні- все рівно. Чому я повинен бути толерантним та якось змінювати своє ставлення? П..дар - він і в Африці п...дар. Незалежно від мого ставлення. Скаже хтось - я не розуміюсь на сучасній моді. Я не хочу розумітись на моді п..дарів. Щодо толерантності - це хай п..дари будуть толерантними, не афішують свою гнилу суть різними кульчиками та тихесенько сопуть в три дирки.
  • 0

#59 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 02:19

Перегляд дописуLady AD (29.12.2007 15:00) писав:

вот-вот.. тема звучала про банальну дилему людини.. а в нас, як завжди і у всьому (мабуть така особливість народу) робити з мухи слона

Не робити, а обговорювати. І найстрашніше тут те, що подібні "дилеми" стали у нас "банальними" - навіть батьки вже пропонують.
І чомусь досі нема теми на зразок "Ось моя мама вважає шо хлопцеві личить мати гарну м'язисту фігуру і могти носити свою кохану на руках годинами, та пропонує піти до спортзалу підправити свою статуру - як ви на це дивитесь ?"
Оце і справді не "банальна дилема", а глобальна проблема нашого народу, де нормальних чоловіків залишилось кілька відсотків, а усі інші - або наркомани різного роду від алкоголю з тютюном до кокаїну, або жирні, обвислі "пивні" хряки.
  • 0

#60 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 30.12.2007 – 11:43

Перегляд дописуx-man (28.12.2007 19:05) писав:

Я вже є .. вирішив ше не проколювати,сесія, новий рік справ багато... а так то завжди встигну.... Куплю собі срібний ланцюжок..)
Єх..жалко..а мож пробєш.. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних