Перейти до вмісту

Послуги

Повідомлень в темі: 41

#41 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 22.01.2010 – 09:16

Оскільки ця тема має мало спільного з наукою (як за рівнем дописів, так і за предметом), то їй місце не в науковому розділі. Я не переміщувала тему, очевидно, це зробив хтось із супермодераторів чи адмінів. Але зараз переміщу в Балачку.
  • 0

#42 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.01.2010 – 09:25

Перегляд дописуEmika (22.01.2010 08:16) писав:

Оскільки ця тема має мало спільного з наукою (як за рівнем дописів, так і за предметом), то їй місце не в науковому розділі. Я не переміщувала тему, очевидно, це зробив хтось із супермодераторів чи адмінів. Але зараз переміщу в Балачку.
Не тобі судити в принципі, але хай буде. Де ти там рекламу помітила - не знаю. Ок - хай буде у балачці. Дякую за послугу.
Отже - на мою думку - послуги це теж продукція, але продукція, яка володіє певними специфічними властивостями.

Перегляд дописуEmika (22.01.2010 08:16) писав:

З предметом?????????????? Про послуги написано тисячі статей, книг і дисертацій!!!ь Розумнице, б......
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua