Перейти до вмісту

чи вмієте ви вибачати і вибачатись?

Повідомлень в темі: 107

#41 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.01.2008 – 20:07

Вмію але якось все дуже важко,особливо вибачатись!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#42 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 06.01.2008 – 11:09

Звичайно ж легше просити пробачення ніж пробачати. Проте якщо людина тобі дуже дорога, якщо ти дуже дорожиш стосунками з нею, то готовий пробачити практично все, бо кохаєш цю людину і хочеш прожити з нею все життя.
  • 0

#43 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 07.01.2008 – 15:33

Вибачати? :( Та я і ображатись як слід не вмію, мабуть тому що я стараюся бути позитивною людинию, а образа то негатив - не моє! :P ;)
  • 0

#44 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.01.2008 – 13:29

Вмію. Доводилося.
Головне щоб було щиро, а не так, для "Галочки".
  • 0

#45 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 13:49

Що до вибачати то я взагалі стараюсь неображатись. Я пофігіст по природі. Також я ніколи, принципово ніколи не вибачаюсь. Бо я пофігіст і крім того троха егоїст. Мені накласти на чужу думку про себе, а принижуватись і просити пробачення в якигось дрищів я не збираюсь. Адже я завжди вважаю себе правим. І все що я роблю - правильно. Принаймні для мене. Якщо я чимось нашкодив іншим то це їх проблеми. Приблизно така моя позиція.

Повідомлення відредагував Nameless One: 08.01.2008 – 13:51

• 0

#46 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2008 – 14:03

Стараюсь не ображатися, щоб необхідність вибачати відпадала. Але часом таки ображаюсь і тоді, хоч і вибачаю через деякий час, але в душі все зберігається і відбиток того діяння назавжди залишається у моєму ставленні до тієї людини.
А якщо справді провинився, то чому б і не вибачитись...
  • 0

#47 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.01.2008 – 14:12

Перегляд дописуNameless One (8.01.2008 13:49) писав:

я пофігіст і крім того троха егоїст. Мені накласти на чужу думку про себе, а принижуватись і просити пробачення в якигось дрищів я не збираюсь. Адже я завжди вважаю себе правим. І все що я роблю - правильно. Принаймні для мене. Якщо я чимось нашкодив іншим то це їх проблеми. Приблизно така моя позиція.
от стикнешся з таким по відношенню до себе (ну хіба ж ти абсолютний пофігіст? :D ) - іншої заспіваєш :cool2:
  • 0

#48 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.01.2008 – 14:21

Мене дуже легко образити, але як та образа приходить, так легко і йде... не знаю чи це вада, чи позитивна риса, але так воно повелося. Але висновки робити я вмію.
Вибачатись покищо вчусь :D , як кажуть юристи мені потрібна 100%-ва "презумпція невинності"... ну що ж приборкувати власну гордість не так легко, я це визнаю, але все-таки в подібних моментах обираю не свій егоїзм, а справедливість (правда спочатку в думках :cool2: ) -->воно того варте
  • 0

#49 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 14:22

Перегляд дописуSergiy_K (8.01.2008 14:12) писав:

от стикнешся з таким по відношенню до себе (ну хіба ж ти абсолютний пофігіст? :D ) - іншої заспіваєш :cool2:

Я ж казав - стараюсь неображатись. А поводів для цього в мене ой скільки було. Кожен є егоїстом. Хтось більше хтось менше але це природня річ. І не раз мої інтереси зтикались з чужими. Інколи перемагав я, інколи ні. Таке життє. Нема смислу ображатись на людей, які роблять то що вважають потрібним, корисним і правильним для себе. Треба спочатку визначити чому вони так роблять і вважають. В цьому винна їх природа? Чи нав"язана їх оточенням мораль, правила поведінки? Чи їх релігія? Окрема людина всього лише прояв гігантських соціальних і психологічних процесів. Якщо вже на щось ображатись, то ображатись на справжню причину своїх негараздів а не звалювати все на когось.
  • 0

#50 Ром@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 08.01.2008 – 15:11

Потрібно вибачати і вміти вибачатись, тому що у житті може статись і такий випадок що Ви знову до цієї людини звернетесь.
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.01.2008 – 15:15

Вибачати - просто необхідно навчитись, бо притаєна злість на когось з"їдає нас із середини, породжує хвороби (зокрема язви).
Пробачати, але не забувати. Бо зло, яке ми забуваємо, повертається до нас знову.
  • 0

#52 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 10.01.2008 – 20:26

Сам не вмію вибачатись ...
І не хочу вміти - бо вибачення це приниження!
Сам вибачаю тоді, коли людина себе принизить у вибачені переді мною.
Чомусь пригадалось

Цитата

Деточка - це інтернет - тут тебе і нах7й послати можуть!
...

Повідомлення відредагував AymIn: 10.01.2008 – 20:27

• 0

#53 К@ся

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.01.2008 – 17:25

намагаюсь вибачати, проте є декілька речей, яких пробачити не можу, просто це для мене не реально)... а вибачаюсь лише тоді, коли знаю, що тому що сталося винна я :)
  • 0

#54 Гість_Oleg9_*

• Гості

Відправлено 24.03.2008 – 12:48

Чи вмію я просити пробачення і пробачати?

Пробачати вмію, якщо хтось в мене просить вибачення я майже завжди відповідаю що все гараз, і пробачення прийняті.
А от що стосується самому попросити пробачення, то це є для мене дуже важко. Коли мені потрібно вибачитися, мені в цей момент стає дуже соромно і я відчуваю що мені треба принизитися перед людиною щоб видавити з себе слово "Вибачте", тобто мені стає соромно вибачатися. Якшо я балакаю з людиною один на один, то я ще можу видавити з себе слова "Пробачте мені будь-ласка", але що стосується ситуацій коли мені треба попрости вибачення в присутності багатьох людей, то тут я просто ніяковію і не можу попростити пробачення! Особливо мені незручно, коли я маю просити вибачення на роботі, в офісі по телефону, в транспорті, коли мої вибачення будуть чути інші люди, це мене мов би принижує. Душею я хочу попросити пробачення, а ось словами привселюдно просити вибачення не можу.
Які будуть думки з цього приводу?
  • 0

#55 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 24.03.2008 – 12:51

Перегляд дописуOleg9 (24.03.2008 12:48) писав:

Чи вмію я просити пробачення і пробачати?

Пробачати вмію, якщо хтось в мене просить вибачення я майже завжди відповідаю що все гараз, і пробачення прийняті.
А от що стосується самому попросити пробачення, то це є для мене дуже важко. Коли мені потрібно вибачитися, мені в цей момент стає дуже соромно і я відчуваю що мені треба принизитися перед людиною щоб видавити з себе слово "Вибачте", тобто мені стає соромно вибачатися. Якшо я балакаю з людиною один на один, то я ще можу видавити з себе слова "Пробачте мені будь-ласка", але що стосується ситуацій коли мені треба попрости вибачення в присутності багатьох людей, то тут я просто ніяковію і не можу попростити пробачення! Особливо мені незручно, коли я маю просити вибачення на роботі, в офісі по телефону, в транспорті, коли мої вибачення будуть чути інші люди, це мене мов би принижує. Душею я хочу попросити пробачення, а ось словами привселюдно просити вибачення не можу.
Які будуть думки з цього приводу?
Я також вибачити вибачу,а от самому не завжди!
  • 0

#56 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 24.03.2008 – 15:34

Вмію і вибачати, і -чатись. Але не можна сказати, шо це дуже просто. І все-таки як би ти не вибачався, все одно ти вже зробив те, що образило інших. І рана хоч і заживе, а шрам залишиться. Мораль: треба старатися нікого не ображати! .. якби це хоч виходило, так, як би хотілося...
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.03.2008 – 19:08

Нещодавно навчилась вибачатись. Виявляється, зовсім не складно. Але чим більше вибачаюсь, тим більше переконуюсь, що даремно...
  • 0

#58 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 24.03.2008 – 21:20

Я людина по природі не агресивна,тому навіть і не пригадаю,коли і кого образила.Але вже якщо це і трапилось,
то довго мучусь аналізуючи ситуацію.Якщо винна вибачаюсь - завжди,дискомфорту при цьому не відчуваю,
лише полегшення.От вже з вибачанням когось,набагато складніше,хоч через певний час охолонюю і вибачаю.
Одна людина мені сказала,що цим я показую свою слабохарактерність,я ж сперечатись не стала,нехай
спробує знайти в собі стільки сили вибачити те,що вибачила я.
Взагалі мене важко вивести з себе,але якщо вже це сталось,то краще зникнути з моїх очей,на певний час.
Вибачення не вважаю принизливим,це лише показує нашу гординю,а не чесноту.
  • 0

#59 Гість_Oleg9_*

• Гості

Відправлено 27.03.2008 – 17:35

Перегляд дописуОлеська (24.03.2008 19:08) писав:

Нещодавно навчилась вибачатись. Виявляється, зовсім не складно. Але чим більше вибачаюсь, тим більше переконуюсь, що даремно...

То навчи і мене просити вибачення !!!!!! :rolleyes:
  • 0

#60 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.03.2008 – 17:47

Я вмію вибачати, якщо це не стосується якихось принципових речей, наприклад зради, та і сам вмію вибачатись, але, якщо чесно, то інколи можу вибачитись, навіть будучи переконаним у своїй правоті, просто часом потрібно зіграти певну роль, вдягнути маску, щоб не ускладнювати стоунків з іншою людиною, але поступав так лише відносно дівчат, бо деякі дівчата так вміють дутися, що страх :rolleyes: - хай ій буде легше від того і я залишуся при своїй позиції, а зроблю все - одно по - свому, але це лише у випадку не принципових, дріб'язкових питань.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних