Перейти до вмісту

Якщо наречена вагітна, критикуєте?

Повідомлень в темі: 128

#81 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 16:26

Перегляд дописуЛяльКА=) (29.07.2008 17:22) писав:

до...не в кожного виходить...для того щоб дитина народилася в законному шлюбі...

Здається, в нас зараз нема поняття незаконнонародженої дитини, тобто що у шлюбі, що ні - різниці немає.
  • 0

#82 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 20:17

Перегляд дописуreyneke (29.07.2008 17:26) писав:

Здається, в нас зараз нема поняття незаконнонародженої дитини, тобто що у шлюбі, що ні - різниці немає.
там якісь свої нюанси є.
у знайомих була така ситуація, то змушені були одружуватися, бо з документами халепа намічалася.

до теми.
а якшо добре подумати - весілля це добре? так. вагітна жінка красива? безперечно.
то що ж такого страшного у вагітній нареченій?
Прикріплений файл  __.jpg   68.1К   10 Кількість завантажень:
  • 0

#83 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 11:46

Перегляд дописуNeorlandina (29.07.2008 21:17) писав:

там якісь свої нюанси є.
у знайомих була така ситуація, то змушені були одружуватися, бо з документами халепа намічалася.
Прикріплений файл __.jpg
Здається, дають ще одну бамажку про встановлення батьківства, і можна дати дитині хвамілію батька... і все...

Перегляд дописуNeorlandina (29.07.2008 21:17) писав:

то що ж такого страшного у вагітній нареченій?
Страшного нічого, але біле плаття - символ цнотливості. То хай хоч вигляд зробить.... з пузиком то проблематично. ;)

Повідомлення відредагував reyneke: 30.07.2008 – 12:00

• 0

#84 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 30.07.2008 – 12:38

Перегляд дописуreyneke (30.07.2008 12:46) писав:

Страшного нічого, але біле плаття - символ цнотливості. То хай хоч вигляд зробить.... з пузиком то проблематично. ;)
треба плаття в червоний горошок, щоб все по-чесному :D
  • 0

#85 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.07.2008 – 19:12

В біблії заборонені шлюби з вагітними. Тому ні. :)
  • 0

#86 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 20:35

Перегляд дописуreyneke (30.07.2008 11:46) писав:

Здається, дають ще одну бамажку про встановлення батьківства, і можна дати дитині хвамілію батька... і все...

нє, не ще одну бумажку, а хреститися треба коли здається

бачив, як розписувалась пару, у якої народилась дитина за місяць-два перед шлюбом, їх непогано нагрузили в ЗАГСі як по папірцям, так і по грошам
  • 0

#87 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 09:00

Перегляд дописуBilyk (30.07.2008 21:35) писав:

нє, не ще одну бумажку, а хреститися треба коли здається

бачив, як розписувалась пару, у якої народилась дитина за місяць-два перед шлюбом, їх непогано нагрузили в ЗАГСі як по папірцям, так і по грошам
Не знаю, що ти там бачив, але в рагсі грузять або при реєстрації дитини. Або при подачі документів на шлюб. При розписі нікого нічим вже не грузять. А за реєстрацію шлюбу платять, ти в курсі? Крім того, яке відношення має факт наявності/відсутності дитини, до процедури реєстрації шлюбу?

Про реєстрацію дитини.
Цитата №1.
"Кстати, о беспокойствах и страхах. На Западе гражданский брак — понятие правовое, у нас же институт таких семейных отношений пока находится на стадии формирования. Это влечет за собой определенные последствия. Первые трудности у «нерасписанных» пар могут возникнуть уже при регистрации новорожденного ребенка. Так, для регистрации малыша, рожденного в браке, следует предоставить заявление только одного из родителей и справку из роддома, подтверждающую происхождение ребенка. В случае же, если мать и отец ребенка — гражданские муж и жена, то одного документа будет недостаточно. Ведь у нас происхождение ребенка определяется по отцу. Поэтому следует предоставить заявление от обоих родителей. Его можно подать в ЗАГС как до, так и после рождения ребенка. Что же касается прав и свобод новорожденных, то, согласно Конституции Украины, дети равны в своих правах независимо от происхождения, а также от того, родились они в браке или нет."

Цитата №2.
"В случае же, если мать и отец ребенка – гражданские муж и жена, заявления одного родителя недостаточно. Ведь происхождение ребенка от отца определяется:

1. По заявлению матери и отца ребенка. Такое заявление может быть подано в ЗАГС как до, так и после рождения ребенка. Если отец – несовершеннолетний, об этом обязательно сообщат его родителям. Если заявление о признании отцовства не может быть подано лично, оно может быть подано через представителя или даже по почте – но при условии его нотариального засвидетельствования."
  • 0

#88 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 12:31

Перегляд дописуNerevar (31.07.2008 00:06) писав:

Я б не хотів жити з людиною, яку не люблю.

а дитину робити з людиною, яку не любиш? :P

Перегляд дописуreyneke (31.07.2008 10:00) писав:

Не знаю, що ти там бачив, але в рагсі грузять або при реєстрації дитини. Або при подачі документів на шлюб. При розписі нікого нічим вже не грузять. А за реєстрацію шлюбу платять, ти в курсі? Крім того, яке відношення має факт наявності/відсутності дитини, до процедури реєстрації шлюбу?

те, що ти написав, не варто ні читання ні відповіді

виходила заміж моя однокласниця, яка народила дитину перед реєстрацією шлюба, може за місяць
в урочистому залі були присутні: наречена, наречений, мама нареченої і дитина молодих, робітниця загсу і я - фотограф
тому всі розмови після урочистої реєстрації були неформальні і ясно зрозумілі, мене там ніхто не соромився, всі свої так би мовити
  • 0

#89 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 12:32

Так. Критикую.
  • 0

#90 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 12:51

Перегляд дописударинка (3.08.2008 13:32) писав:

Так. Критикую.

у мене сосідка народила дитину і не знає від кого, просто п*янка якась була...

і то я не критикую, а за що критикувати наречену?
  • 0

#91 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 12:54

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 13:51) писав:

і то я не критикую, а за що критикувати наречену?
А хто критикує наречену? Я критикую її дії. І не лише її. У нареченого теж рильце не в пушку.
  • 0

#92 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 12:58

Перегляд дописударинка (3.08.2008 13:54) писав:

А хто критикує наречену? Я критикую її дії. І не лише її. У нареченого теж рильце не в пушку.

а наречений тут взагалі причому???

а якщо вагітність не від нього????
  • 0

#93 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 03.08.2008 – 13:01

тут палка з двома кінцями....іноді наречені й справді один одного кохають, а іноді просто вимушені одружитись через "певні обставини"...просто стається так,що випадків,коли нареченому доводиться вдавати з себе щасливого дуже багато,тому так вже й склалося, що одруження по зальоту не дуже добре в нас сприймається....
звичайно,я б не хотіла опинитися в такому становищі, коли "приперло"
  • 0

#94 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 13:06

Перегляд дописуMypk@ (3.08.2008 14:01) писав:

....іноді наречені й справді один одного кохають, а іноді просто вимушені одружитись через "певні обставини"...

вибачте, а можна Вас попросити відкрити секрет - ЯК пара молодих людей може створити "певні обставини", якщо вони не кохають один одного??? ??? ???

за гроші, програш в карти, на спор?
  • 0

#95 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 13:08

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 13:58) писав:

а наречений тут взагалі причому???

а якщо вагітність не від нього????
А при тому, що наречена не вилізла самостійно на свого майбутнього чоловіка та не згвалтувала його. Так що якщо вже дивитися "косо", то дивитися на обох.
На жаль, у мене немає надприродних здібностей виявляти, хто ж таки справжній батько. Так що, якщо не висить таблички "Дивіться всі! Це не його дитина", я буду приймати нареченого за батька.

Повідомлення відредагував даринка: 03.08.2008 – 13:11

• 0

#96 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2008 – 20:05

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 13:31) писав:

виходила заміж моя однокласниця, яка народила дитину перед реєстрацією шлюба, може за місяць
в урочистому залі були присутні: наречена, наречений, мама нареченої і дитина молодих, робітниця загсу і я - фотограф
тому всі розмови після урочистої реєстрації були неформальні і ясно зрозумілі, мене там ніхто не соромився, всі свої так би мовити
Це все цікаво хіба співробітникам МВС, бо ви були свідком "лохотрону", а ваших знайомих ошукали.
Інша справа, якщо ваші знайомі вирішили перехитрувати державу, сподіваючись без усиновлення набути батьківство автоматично через одруження, то тут держава "зробила їх красіво".

Повідомлення відредагував zav: 03.08.2008 – 20:08

• 0

#97 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 20:29

Перегляд дописуzav (3.08.2008 21:05) писав:

Це все цікаво хіба співробітникам МВС, бо ви були свідком "лохотрону", а ваших знайомих ошукали.
Інша справа, якщо ваші знайомі вирішили перехитрувати державу, сподіваючись без усиновлення набути батьківство автоматично через одруження, то тут держава "зробила їх красіво".

моя однокласниця якраз і працювала після школи і ВУЗу в МВС до декретної відпустики слідчим :P
а ЗАГС відноситься до міністерства юстиції, так що навряд чи її могли "розвести на бабло" - вона заплатила рівно стільки, скільки мусить бути по закону і ні копійки більше
  • 0

#98 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.08.2008 – 20:37

Народ, їй Богу! Ви як перший день на світі! Та молодість-закоханість-секс-зальот-одруження - звичний сценарій, рідко, коли йдеться в тому всьому про справжнє кохання. Хто винен? Мабуть природа - чого це вона не придумала якийсь нон-стоп в головах людей, щоби коли в мозку включалось "ніззя", одночасно пропадало бажання?) Секс, як і народження дитини - це природній процес, а кохання - дар Божий (не всім дано). І яка різниця, чи дитину зачали до шлюбу, чи після, - головне, щоб дитина народилась живою і здоровою.
  • 0

#99 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 20:45

Перегляд дописуОлеська (3.08.2008 21:37) писав:

Народ, їй Богу! Ви як перший день на світі! Та молодість-закоханість-секс-зальот-одруження - звичний сценарій, рідко, коли йдеться в тому всьому про справжнє кохання.

раз Ви цю тему торкнули, то Ви і почніть новий топік - "що таке справжнє кохання?"

ато тема скотюється до висновку, що справжнє скостство буває, а справжнього кохання - майже ніколи
(під скотством я розумію секс без кохання)
  • 0

#100 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.08.2008 – 21:37

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 21:45) писав:

раз Ви цю тему торкнули, то Ви і почніть новий топік - "що таке справжнє кохання?"

ато тема скотюється до висновку, що справжнє скостство буває, а справжнього кохання - майже ніколи
(під скотством я розумію секс без кохання)

В результаті такого, як ти висловлюєшся, скотства, народжуються прекрасні діти. Кохання, особливо взаємне, має невелика частина шлюбів, принаймні в Україні. Тобто виходить, що інша, більша частина людей в скотстві народжують дітей??? Оригінально... А ти гарантуєш, що не так само народився?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних