Перейти до вмісту

Якщо наречена вагітна, критикуєте?

Повідомлень в темі: 128

#61 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.07.2008 – 08:30

проблема надумана з часів СРСР, зараз це по моєму нормально і нічого поганого в собі не несе
  • 0

#62 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.07.2008 – 18:50

А що поганого: жили собі-були молода пара, не одружувалися, (та й особливо не збиралися це робити),
їздили всюди по світу (стопом, наприклад, чи роверами).
... і тут -вагітність. То як чесному хлопу не одружитися з коханою дівкою, коли він знає, шо дитина його і є бажаною (хоч і несподіваною).
Це ж чудово, що вони одружаться. Чи не так?
  • 0

#63 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 06:37

Млин, не той час уже, щоб критикувати, кому яке діло, коли хочу вагітньою і від кого хочу,коли хочу народжую, і не кого це має стосуватися, обсуждають тількі ті, чим зайнятися не мають, і тільки б тим займалися щоб кісточки іншим перемивали,а на таку думку має бути начхати.
  • 0

#64 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.07.2008 – 11:30

і всте-таки стереотипи беруть гору... :happy1:

однокурсниця, взнавши про вагітність відразу заявила батькам, шо одружиться і народить... особисто я її дуже поважаю за таке відповідальне ставленя насамперед до своє дитини...
але в неділю було весілля, гості від молодої тішились і святкували, а гості молодого пили з горя і принизливо дивились на молоду <_<
  • 0

#65 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 26.07.2008 – 11:56

Нічогісінько поганого чи принизливого в цьому не вбачаю.Зараз, нажаль, є багато випадків, коли хлопець дізнавшись про вагітність дівчини категорично відмовляється на ній одружитися.Тому вагітну наречену ні в якому разі не критикую..
  • 0

#66 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 11:57

Цитата

Якщо наречена вагітна, критикуєте?
Та ні, але смішно просто - видно що "свадьба по любві"
  • 0

#67 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 13:47

Перегляд дописуmetamoreFoZza (11.12.2007 14:37) писав:

На одному з форумів наткнулася на таку тему:

Цитата
Брюхатая свадьба - не красиво и вызывающе...
По моему такие свадьбы выглядят убого, каждый из гостей все равно чувствует неловкость и про себя думает свое. Поймала себя на мысли, что мне не приятно смотреть на это, а ведь я далеко не ханжа, наоборот очень современная. Но на такое не могу смотреть без брезгливости.

Далі йшли такі ж грубоваті пости.

Але поговорити я хочу навіть не про це, а про те, що весілля "в положенні", оказується, принизливо??
:(

це мабуть продовження того анекдота:

Две старые девы сидят на завалинке деревенского дома и наблюдают за тем, как курица убегает от петуха.
Кочет никак не может догнать курицу, хотя уже дважды обежал вокруг дома. Курица выбегает на улицу и попадает под колеса автомобиля. Одна из старых дев произносит с пафосом:
- Она предпочла смерть.

Перегляд дописуespert (20.12.2007 16:00) писав:

А ніхто незадумувався над тим, що відсотків 50 таких шлюбів є так скажем "по зальоту", а не по коханні???

тобто по проституції?

як це можливо - зальот без кохання?

як класифікується дівчина, яка лягає під хлопця без кохання? повія? курва?

Перегляд допису_saljama_ (20.12.2007 20:42) писав:

Ааааа.... :D та ти що?! :blink: Серйозно?! :blink: Точно, вона ж вагітна :happy1: Ніііі....ми ніколи про це не задумувалиися і навіть здогадатися би не змогли

А загалом, мені здається, що ліпше вже або до, або після <_< А інколи навіть замість

тю :ggggg:
я думав, що він має на увазі, що 50% шлюбів по зальоту відбувається між людьми, які не кохають одне одного,
а справді схоже що він пише що 50% шлюбів де наречена вагітна є шлюбами, де наречена не вагітна :ggggg:

Перегляд дописуЛастiвочка (23.12.2007 20:56) писав:

Наречену з фатою, в іблому платті ...

перший раз про таке плаття чую
це шо - для вагітних?

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (24.12.2007 00:59) писав:

Як каже одна мені дорога людина:"Кохання пов"язує там на небесах Бозя, а не тут на ЗЕмлі РаГС"

а що за дорога людина? невже мама?

Перегляд дописуbendera.UA (24.12.2007 17:01) писав:

Ну до чого тут критика.................Ситуації різні бувають...............

+1

Перегляд дописуrainy (4.01.2008 21:43) писав:

На мою думку, єдине,що дійсно потрібно було-це подумати про контрацепцію.

молодець :ggggg: Ви не єврейка?

бо знаю такого анекдота:

старий єврей каже: "от щоб я був такий розумний вчора, як моя жінка сьогодні" :ggggg:

Перегляд дописуsam (5.01.2008 13:36) писав:

І навпаки - шлюб, а потім вже вагітність - не є запорукою того, що шлюб буде міцний і тривалий.

так!

особисто я радий за молодих, де наречена вагітна

мені сумно бачити 40-річні пари, де немає дітей і відомо що вони мати дітей не можуть через хворобу одного з них

Перегляд дописусплюха (11.01.2008 15:14) писав:

вагітність випадковою не буває.

+1

Перегляд дописуAmili (26.06.2008 19:10) писав:

Знаю два випадки, коли дівчина завагатніла навмисне - батьки нареченої були проти весілля, а вони кохали одне одного...
Одна річ, якщо якщо кохання не було, інша річ якщо пара живе довго разом і вагітність привід узаконити стосунки...

+1
так!
  • 0

#68 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 14:00

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (26.07.2008 12:30) писав:

але в неділю було весілля, гості від молодої тішились і святкували, а гості молодого пили з горя і принизливо дивились на молоду :happy1:

гості молодої - нормальні люди, врешті решт при родах дитини батько дитини вмирає не так вже й часто, порівняно з мамою дитини

гості молодого... варто згадати народну мудрість про те, що в житті кожного чоловіка справжніх друзів не так вже й багато... добре, якщо хоч один є...
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.07.2008 – 14:03

Дівчата, Малинка, Аничка! Я вас люблю! Які ви праві!

В тему. Фігня це все! В теперішній божевільний час треба ЖИТИ. А як ти живеш і якими принципами керуєшся - то лише твоя справа.
  • 0

#70 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 14:30

Оффтоп видалено. Розборки - в приват, або в флудівську тему. Дати лінка?
Далі буду за розборки роздавати попередження

• 0

#71 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 14:34

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (26.07.2008 12:30) писав:

однокурсниця, взнавши про вагітність відразу заявила батькам, шо одружиться і народить... особисто я її дуже поважаю за таке відповідальне ставленя насамперед до своє дитини...
але в неділю було весілля, гості від молодої тішились і святкували, а гості молодого пили з горя і принизливо дивились на молоду <_<

я подумав-подумав, і знайшов ще одне пояснення цій трішки нетиповій ситуації, яке не запереджує моїх попередніх висновків

гадаю, тут справа ще може бути в тому, що наречена точно знає хто батько дитини, і її гості цьому радіють

а от жених не точно, але про нього в описові весілля не було ні слова

а от гості жениха, мабуть, точно знають що не жених батько майбутньої дитини, бо знають хто справжній батько, можливо і скорше за все що один з них :happy1:
  • 0

#72 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2008 – 15:35

Перегляд дописуBilyk (26.07.2008 15:34) писав:

я подумав-подумав, і знайшов ще одне пояснення цій трішки нетиповій ситуації, яке не запереджує моїх попередніх висновків

гадаю, тут справа ще може бути в тому, що наречена точно знає хто батько дитини, і її гості цьому радіють

а от жених не точно, але про нього в описові весілля не було ні слова

а от гості жениха, мабуть, точно знають що не жених батько майбутньої дитини, бо знають хто справжній батько, можливо і скорше за все що один з них :happy1:
Що за брідятина? таке враження що скрізь одні шльондри...якщо дівчина почитає займатися сексом, це не означає що вона починає трахатися з усіма підряд...
Шлюб у вагітності?гм...як вже писалося ситуації різні бувають...до того ж...ростити дитуну самій дуже важко, і звичайно молодим дівчатам страшно...ось вони і обирають аби-що ніж нічого...і іноді з абичого виходоть щось гарне=) Не засуджую... "Я не Бог чтобы судить" це їхня справа і їхнє життя...тільки щастя можна побажати=)))
  • 0

#73 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.07.2008 – 17:59

Якщо це вінчання у християнській церкві, то в її очах (можливо) це аморально. Не знаю, як там зара. :happy1:

Але ж... Народжувати дітей, це прекрасно і природно. Тут навіть одружиння не потрібне. Звісно бажано (бо є природним), щоб дитину, у сучасних умовах, ростило хочаб двоє батьків.

Якщо люди погрязли у світі вигаданих догм і вважають такі речі аморальними, та взагалі люблять цю так звану лицемірну «мораль», то їм можна лише поспівчувати. А ще краще не звертати на них уваги і йти собі далі. У вас з ними різні шляхи. Їх ставатиме менше у вашому житі, а однодумців більше. (подібне іде до подібного)

Люди весь час думають про те, що думають про них інші люди. Тому не варто про це замислюватися. Звісно у житті буває важлива думка критиків та експертів у певній діяльності, а це вже інше.
  • 0

#74 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 18:07

Перегляд дописуБілий Дракон (26.07.2008 18:59) писав:

Якщо це вінчання у християнській церкві, то в її очах (можливо) це аморально. Не знаю, як там зара. :D...

Християни кажуть: "будь плідна, як Сара..." :happy1:
Так шо все нормально - дітороблення в них одобрюється.

І не обов'язково вінчатися на 9-му місяці, можна і на 2-3му <_<
  • 0

#75 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 18:24

Флуд та оффтоп видалено. Я попереджала!.. Bilyk та ІстеРичка отримують по попередженню згідно правил п.2.5. та 2.2.
  • 0

#76 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.07.2008 – 19:59

Ось, що я думаю з цього приводу:

1 Зображення

2 Зображення

3 http://i.piccy.kiev.ua/i2/d7/16/f937e5dbd5bb9ccc5791dcb610a6.jpeg (МАТИ!)

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 26.07.2008 – 19:59

• 0

#77 rusan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.07.2008 – 14:14

Ну то й що, що вагітна? Це набагато краще, ніж аборт чи виховання дитини у неповноцінній сім'ї.
  • 0

#78 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 22:12

Перегляд дописуrusan (28.07.2008 15:14) писав:

Ну то й що, що вагітна? Це набагато краще, ніж аборт чи виховання дитини у неповноцінній сім'ї.

вагітна - це добре :blink: якщо від жениха - то ще краще!
  • 0

#79 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 16:19

А в чому прикол оженитися саме з вагіною? Хай женяться або до, або після. Бояться не встигнути, чи що?

Повідомлення відредагував reyneke: 29.07.2008 – 16:21

• 0

#80 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 16:22

до...не в кожного виходить...для того щоб дитина народилася в законному шлюбі...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних