Перейти до вмісту

Якщо наречена вагітна, критикуєте?

Повідомлень в темі: 128

#21 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 12.12.2007 – 22:01

Таке часто траплялося з моїми знайомими. Люди таке подружжя завжди дуже критикували, і ніби насміхалися з них. Мені було жалісно дивитися натаких закоханих, проте вони самі "постаралися".
  • 0

#22 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.12.2007 – 22:07

Та а чого їх засуджувати - це їхнє рішення ( ну в переважній більшості якщо батьки не втрутяться)... в мене є знайомі які одружились власне коли дівчина завагітніла, але по суті це просто стало прискоренням процесу і все... зараз виховують малого і все гуд...
  • 0

#23 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 14.12.2007 – 00:33

Якщо наречена вагітна, критикувати вже пізно... Залишається веселитись ;)
  • 0

#24 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 14.12.2007 – 09:50

в такому положенні
незручно якось..
буде відриватися :)
  • 0

#25 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 15.12.2007 – 10:19

Перегляд дописуzav (12.12.2007 15:42) писав:

Ви вважаєте вагітну жітку некрасівою?..
Ні,мені дуже подобаються вагітні,вони всі милі і гарні!Але просто з дитинства я мрію про шикарне весілля,про шикарного нареченого,про красиве біле плаття,в якому я б була красивою!Ви якось не так все сприйняли!

Чорно-біла-причому тут гулянка,просто дуже б вже мені хотілось шоб цей день став особлививм,запамятався на ціле життя!Вагітній якось буде не дуже класно відриватись по повній!Але якщо б вже життя мене примусило одружуватись по зальоту,то б весілля зробила після того як народила б дитинку,і звичайно що багато хто це осудив би!На що мені абсолютно наплювати,своїм життя хочу рохпоряжатись сама!
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.12.2007 – 11:29

Перегляд дописуВертипузо (12.12.2007 22:07) писав:

Та а чого їх засуджувати - це їхнє рішення ( ну в переважній більшості якщо батьки не втрутяться)... в мене є знайомі які одружились власне коли дівчина завагітніла
Та в мене половина родичів такі. Інше питання чи є вагітність достатньою причиною для одруження?
  • 0

#27 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 15.12.2007 – 11:33

по-моєму нє.
От у мене подружка залетіла по дурості))
і вискочила заміж.. B) :)
а сама ж сцикуха! 18 рочків..
і НА тобі...викідиш за два тижні до весілля(((
отак і живуть "полюбві" блін :yes:
  • 0

#28 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 15.12.2007 – 12:41

Ну що тут критикувати, якщо весілля "по зальоту", всі ми люди... і добре що весілля а не аборт. Якщо вже дотянули до того що мама нареченої під пістолетом веде свого майбутнього зятя в РАЦС, то так вже тому бути.
До таких випадків я відношуся досить нормально. Поживуть такі разом і одразу "сюрприз", головне щоб вони далі були разом, а не через 2 роки розійшлися. То діло житейське і нема чому тут дивувати, а тим більше "фукати" і "фекати" на таке.
Особисто я б хотіла спочатку вийти заміж, а потім вже планувати дітей.

metamoreFoZza Знаю один випадок, який стався в моєму місті. Розповіла викладачка з правознавства, коли проходили Сімейне право. Так от: до суду звернувся хлопець, якому 14 років з заявою понизити йому вік для одруження(так як хлопцям з 18, а дівчатам з 17 років). У залі суду був він, його майбутня 17-річна наречена і мама нареченої :) Розпитували виясняли обставини і обставини були вагомі - наречена вагітна. Але як виявилося вона навіть точно не знала чи від нього, але її мама настирливо керувала своїм майбутнім зятем :yes: і він говорив що хоче одружитися і т.п. Але коли суддя запитала у нього таке маленьке провокаційне запитання, яке і вирішило долю вироку. Суддя запитала чи одружився б він на своїй дівчині, як би вона була вагітною. Він похватом і без роздумів відповів"Звичайно НІ, я що дурний?" :) От таке буває...

Перегляд дописуSergiy_K (15.12.2007 12:36) писав:

то якого фіга вона одружилась?
Бо вже олівє почали нарізати B) і жалко було викидати :(
  • 0

#29 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 17.12.2007 – 10:42

на мою думку дитина народжена поза шлюбом - "байстрюк", тому одружуватись треба хоч би й на родильному ліжку. А сам факт це лише наслідок того що сучасні юнки бережуть цноту не набагато більше за юнаків, але це зовсім інша тема. Можливо здамся старомодним, але навіть якщо кохання немає, треба шлюбом захистити дитину від морально-юридичних наслідків відсутності батька, на жаль при всьому співчутті до юнаків які не винні у тому що їхня партнерка по сексу розбирається у засобах запобігання не більше ніж у будові реактивного двигуна, вважаю їх людським і чоловічим обов"язком розділити відповідальність і піклування про нову людину хоча б формально, хоча б на початковому етапі, адже вона не винна у ваших проблемах. Щодо власне весілля, загально відомий факт, що на наречених 99% гостей дивляться максиму півгодини - у загсі, решту часу у власну склянку та тарілку та на співбутильника (співбутильницю).
  • 0

#30 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 18:15

Ну що тут гадати, це питання відповідальності хлопця от і все, безвідповідальний не дурак - просто абсурд... що вам сказати - не засуджую, хоча тут Танчик так двузмістовно сказала - я не засуджую, але самі винні, так ніб злорадствує - можу дати рецепт - хочете такого весілля - сношайтесь з усіма підряд, без запобіжних засобів, а потім виходьте за самого сумлінного - просто жах... Дівчата ви гуляєте з ким подобається? Думаю що так, так чого жалітись, виходьте за них заміж - і питання закрите
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.12.2007 – 18:50

Так, весілля нареченої "в положенні" - то принизливо. Навіщо взагалі тоді робити весілля? Щоб люди мали тему для обговорення на певний час?
Тим більше, що останнім часом спостерігаю тенденцію: хлопці переважно одружуються тоді, коли "кохана" "залетить". І тоді починається: складні розмови батьків дівчини з хлопцем "Візьмеш - не візьмеш", скороспіле весілля (де наречені почуваються саме як у С.Притули "Весілля") - весілля для родичів та батьків (щоб бачили...), а далі - вона з дитиною, він на мало не щоденних п"янках (які згодом називатимуться "пивом" або "риболовлею") і... - а далі в кого як... Або притираються і якось живуть таки далі разом, або розлучаються. При тому в більшості випадків при подібному одруженні і подальшому розлученні, жінка винуватить чоловіка в тому, що даремно розтратила свої "дорогоцінні" роки на такий-от непотріб...
  • 0

#32 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 17.12.2007 – 21:57

Якщо весілля таки через бажання бути разом, кохання один до одного і безмежну радість від народження майбутньої дитини, то наречена з животиком виглядає неймовірно мило))))
  • 0

#33 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 19.12.2007 – 12:54

взагалі то наречених з помітною вагітністю бачив всього пару раз, хоча на мою особисту думку саме по собі пузо до фати не личить наразі знаходиться дуже мало людей які у такому стані готуються до весілля кілька місяців і так само мало людей які потім вираховують скільки місяців було плоду на дату одруження. Так що моя позиція збігається з Кобзаревою:"Кохайтесь, чорнобровії, та не з москалями...". Насправді я ніде не бачу зв"язку тривалої міцності шлюбу з першою вагітністю.
  • 0

#34 espert

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 15:00

А ніхто незадумувався над тим, що відсотків 50 таких шлюбів є так скажем "по зальоту", а не по коханні???
  • 0

#35 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 20.12.2007 – 19:35

Кожна людина має свої міркування щодо такого запитання, у всіх різне виховання, різна думка... Та чи буде щасливою сімя в майбутньому? Постійні сварки між батьками, між дитиною... Я вважаю, що то не життя, а тільки муки.
  • 0

#36 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 19:42

Перегляд дописуespert (20.12.2007 16:00) писав:

А ніхто незадумувався над тим, що відсотків 50 таких шлюбів є так скажем "по зальоту", а не по коханні???
Ааааа.... :D та ти що?! :D Серйозно?! ;) Точно, вона ж вагітна :cool1: Ніііі....ми ніколи про це не задумувалиися і навіть здогадатися би не змогли :) ;)

А загалом, мені здається, що ліпше вже або до, або після :yes: А інколи навіть замість :ggggg:
  • 0

#37 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:25

Яке кому діло, вагітна чи нє! Добре, що вообше заміж виходить, а то залетіла, і сама лишилась б.
Не розумію того! Ну вагітна і шо??
У мене купа друзів так одружувалися. і нічого щасливі сім*ї, і здорові діти, що ще треба!
Яка різниця, що дитина була зачата в шлюбі, чи поза ним! Якщо вони одружуються, це ж щось значить. А може для когось, це був поштовх, на новий етап стосунків.
У мене є знайомі хлопці, що спеціально робили дитину :yes: , бо хотіли її, а одружуватись, не виходило, бо були всякі нюанси.
Але ще можна сказати про тих дітей (ну по іншому не можу сказати), що не відповідають за свої дії, і не думають про наслідки, і не думають про безпеку.Які думають тільки одним місцем. Залетіла, батьки заставили хлопця одружитись. а бо розписатись, і потім всі троє(у ліпшому випадку)висять на шиї у баків. То це абсурд.
А нащод того чи одружуватись з замітно округлившим животіком чи ні . Ну це залежить від строку. звичайно, що коли там великий строк, то звичайно, що не бажано. Здоров*я жінки перш за все і спокій, і тяжко буде цілий вечір в русі. А якщо маленький, то можна. До того ж зараз такі є пишні плаття, що животіка майже не буде видно.

:D :D ;)

Перегляд дописуpinguiarium (17.12.2007 19:46) писав:

Якщо наречена вагітна - я критикую виробників презервативів...
Думаєш треба критукувати??
А відсутність їх?? Тоді хто виноватий?

Перегляд дописуespert (20.12.2007 15:00) писав:

Думаю, що все таки відсоток менший,
А можливо просто хочеться в це вірити :cool1:
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.12.2007 – 19:56

Вистачило прочитати тільки другу сторінку ;) . Наречену з фатою, в іблому платті і з животом до носа - так , засуджую. Та добре, що заміж йде, але нафіга ті балі влаштовувати? Кому? Зробили свято для себе, для вузького кола і головне - щоб жили між собою добре. Була на весіллі одному коли в нареченої живіт здоровенний, виглядало особливо дико коли швидкі танці танцювала, особливо танець тих гидких каченят...посміховисько якесь...Зато гостей було душ чотириста, то нашо те кіно?
  • 0

#39 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 23.12.2007 – 23:59

Перегляд дописуВтікачка (17.12.2007 21:57) писав:

Якщо весілля таки через бажання бути разом, кохання один до одного і безмежну радість від народження майбутньої дитини, то наречена з животиком виглядає неймовірно мило))))
І я так думаю...зараз не той час коли все то якось не так сприймалось,хоча в мене трохи неправильне сприйняття весілля, не думаю,що це прям уж така потрібна річ, щоб його робити саме під час вагітності.Але то довго можна говорити на ту тему...Як каже одна мені дорога людина:"Кохання пов"язує там на небесах Бозя, а не тут на ЗЕмлі РаГС", але блін ми такі створіння що без формальностей жити не можемо, ми не можемо без одруження відчувати відповідальність, нам якщо є закон, тоді його блін виконувати треба, а якщо нема закону, то совість не завжди присутня. На жаль, так думає більшість, тому певно не докажу логічність своєї думки.
  • 0

#40 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 24.12.2007 – 16:01

Читаючі більші дописів згадав анекдот:

Цитата

Тракторист Микола до сусідки:
- Тьотю Фросю, я цей,............ як його............ ну вашу доньку............... того...............
- Ну то чого стоїш дурню, очима кліпаєш.......женись Колюня, тай годі!
- Та ні........... тьоть Фросю, я її................. трахтором того..................
Ну до чого тут критика.................Ситуації різні бувають...............
Свого часу коли на весіллях тамандив то передивився - кожна друга пара не без "приводу". Одного разу перший день на весіллі гуляли, на другий - всі гості дружненько під пологовим відділенням родини справляли. При тому більшість і не здогадувалась, що наречена вагітна (інколи вправна кравчиня справжні дива виробляти може). І нічого. А ситуація була банальна і проста – зустрічалися давно, ще з школи, майже з 13 років обоє нерозлучні. Але наречений став військовим, ну і заслали на 6 місяців після військового інституту в якусь тьму-таракань. Тільки приїхав – весілля відбебехали, ну і породини, щоб двічі не збиратись.................
А з приводу моральності, то на мою думку вже най ліпше так – ніж аборт (далі без коментарів).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних