Перейти до вмісту

Якщо наречена вагітна, критикуєте?

Повідомлень в темі: 128

#101 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 22:40

Перегляд дописуNerevar (3.08.2008 22:34) писав:

А хто хоче? Якось сі само получає :P

це Вам мама поділилась секретами молодості чи тато?

Всьо природа. Такщо нема чого критикувати пузатих наречених. Їм ітак несолодко. Замість того щоб вчитись\робити кар'єру вони будуть бавити дитину. В той час як наречений змушений буде пахати. А для компенсації - бухати.
Я ЗА АБОРТИ! :ggggg:

зараз за народження дитини дуже непогано платять, це про "пахати"

навчання і кар*єра не заміняють дитину, а дитину краще народжувати в 20 ніж в 40

бухати - це не для компенсації, а тому що чоловік - гімно, а не чоловік
справжні чоловіки не бухають, а контролюють кількість спиртного і п*ють тільки за серйозного привода

Я ЗА АБОРТИ! :prapor3:

о! а цю частину повідомлення я якокось пропустив повз увагу...

ти знаєш, аборти псують здоров*я жінок, які їх роблять,? але не псують здоров*я чоловіків, які мають відношення до того, що має бути знищено у процесі аборту

Перегляд дописуОлеська (3.08.2008 22:37) писав:

В результаті такого, як ти висловлюєшся, скотства, народжуються прекрасні діти.

на "ти" так на "ти"...

хіба діти можуть народжуватися не прекрасними?

хто народився непрекрасним - Гітлер, Берія, Єжов, Сталін?

Кохання, особливо взаємне, має невелика частина шлюбів, принаймні в Україні.

ти об*їхала мотоциклом чи машиною або роліковими ковзанами всю Україну і можеш це так стверджувати?

а з якими країнами світу ти ще близько знайома?

Тобто виходить, що інша, більша частина людей в скотстві народжують дітей??? Оригінально...

то з твоїх уявлень можна зробити такий висновок

А ти гарантуєш, що не так само народився?

ні, навіщо? я й так знаю, що народився в нормальній сім*ї
  • 0

#102 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 03.08.2008 – 22:40

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 14:06) писав:

вибачте, а можна Вас попросити відкрити секрет - ЯК пара молодих людей може створити "певні обставини", якщо вони не кохають один одного??? ??? ???

за гроші, програш в карти, на спор?
а про такий факт,як зальот Ви не чули?
не знаю,як у Вас, а у нас у країні зараз дуже багато стосунків "аби було"...вони спілкуються,проводять час разом, займаються сексом...і думають:"набридне - розбіжимось"....І ТУТ НА ТОБІ...
  • 0

#103 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2008 – 23:21

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 23:40) писав:

ти об*їхала мотоциклом чи машиною або роліковими ковзанами всю Україну і можеш це так стверджувати?
А ви об'їхали, щоби заперечувати?

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 21:29) писав:

моя однокласниця якраз і працювала після школи і ВУЗу в МВС до декретної відпустики слідчим :P
а ЗАГС відноситься до міністерства юстиції, так що навряд чи її могли "розвести на бабло" - вона заплатила рівно стільки, скільки мусить бути по закону і ні копійки більше
Ну, так, що і куди вона сплатила? І яким боком цього стосується одруження?
  • 0

#104 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.08.2008 – 09:35

Перегляд дописуBilyk (3.08.2008 23:40) писав:

на "ти" так на "ти"...

Ой, перепрошую, пане, я така фамільярна!)

Цитата

хіба діти можуть народжуватися не прекрасними?

хто народився непрекрасним - Гітлер, Берія, Єжов, Сталін?

Знаєте, я (та й думаю, що і Ви) не бачили дітьми нікого з Вамиперечислених вєлікіх.
Але чомусь одразу згадався головний герой "Парфумера"...

Цитата

а з якими країнами світу ти ще близько знайома?

Та ні, я просто виросла з віку ідеалізму. ТОбто вірю в кохання, але не вірю, що воно кожному дано. При тому, хочу, аби приріст населення в моїй країні не падав через відмову народжувати дітей при відсутності кохання в шлюбові.
Об"їжджати Україну не треба. Варто реально почати дивитись на речі.
  • 0

#105 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 10:00

Перегляд дописуMypk@ (3.08.2008 23:40) писав:

а про такий факт,як зальот Ви не чули?
не знаю,як у Вас, а у нас у країні зараз дуже багато стосунків "аби було"...вони спілкуються,проводять час разом, займаються сексом...і думають:"набридне - розбіжимось"....І ТУТ НА ТОБІ...

я живу у тій же країні, що і Ви

стосунки "аби було" ???

гадаєте, що свині повинні літати як лебеді?

чи, іншими словами, нормально розвинені і виховані люди будуть будувати стосунки "аби було"???

"аби було" - це, на мою думку, інша назва ситуації "вийти заміж за першого зустрічного"
враховуючи принцип "сучка ні захочєт - кобєль нє вскочєт", відповідальність за такі стосунки несе жіноча частина цих стосунків
тут є якийсь присмак "шалавства", "шалава" - це жінка якій всеодно з ким трахатись, безкоштовно або за стакан вина
але "шалави" також мають право народжувати дітей

щодо пари "шалави", то щиро жаль, якщо вона оженює на собі не батька майбутньої дитини - жаль жениха
в іншому випадку працює принцип "яке їхало - таке й здибало", пацанчик може й лох, але жінку він собі 200% шукав схожу на свою маму, істеричку або б**дюжку

такшо все йде своїм ходом - свині розмножуються як свині, лебеді як лебеді

а Ви, я бачу, вірите, що свиня може жити-жити, жити з кабаном і чекати що колись зусрінеться з лебедем?
і кабан чекає на лебедицю злягаючись з нудьги з якоюсь свинею?

Перегляд дописуzav (4.08.2008 00:21) писав:

А ви об'їхали, щоби заперечувати?

частково http://intour.com.ua/n-21/p-8/atc-583/

Перегляд дописуzav (4.08.2008 00:21) писав:

Ну, так, що і куди вона сплатила? І яким боком цього стосується одруження?

вона сплачувала як мінімум якісь платежі по усиновленню женихом дитини, яка і так його

крім того, наречена міняє призвіще і паспорт, а у випадку з усиновленням може ще якісь документи прийдеться замінювати, хз

зайва переплата була в районі 80-100 баксів лише за те, що шлюб відбувся після народження дитини, а при народженні в документи (довідки) по дитині батько не вписувався

про це йшла мова

вона все платила державі по квітанціям через банк
  • 0

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 10:10

Перегляд дописуBilyk (4.08.2008 10:52) писав:

стосунки "аби було" ???

чи, іншими словами, нормально розвинені і виховані люди будуть будувати стосунки "аби було"???

"аби було" - це, на мою думку, інша назва ситуації "вийти заміж за першого зустрічного"
враховуючи принцип "сучка ні захочєт - кобєль нє вскочєт", відповідальність за такі стосунки несе жіноча частина цих стосунків
тут є якийсь присмак "шалавства", "шалава" - це жінка якій всеодно з ким трахатись, безкоштовно або за стакан вина

щодо пари "шалави", то щиро жаль, якщо вона оженює на собі не батька майбутньої дитини - жаль жениха
в іншому випадку працює принцип "яке їхало - таке й здибало", пацанчик може й лох, але жінку він собі 200% шукав схожу на свою маму, істеричку або б**дюжку

Блін!!! Рідко жалію, коли ставлю плюси, але в твоєму випадку таки пожаліла...

1. Стосунки без кохання - це не злочин, це абсолютно нормальне відчуття реальності. Тобто коли людині нічого їсти, вона їсть те, що є, навіть якщо їй та їжа не смакує.
2. Всі добре знають славнозвісний (може і в чомусь туповатий, та все ж...) вислів "Любовь приходит и уходит, а кушать хочеться всегда". Вчора закохались, сьогодні одружились, завтра народились діти, а післязавтра чоловік (іноді жінка) знайшов собі іншу і пофіг оте "вчора"!
В мене є подруга, в якої батьки одружились не по коханню, - просто вік такий в обох був настав, що одружуватись треба, а половинок своїх не знайшли. Батько запропонував мамі заміж і вона погодилась. Може того кохання в них і не було потім, під час сімейного життя, але існують більш глибші і стабільніші почуття, які тримають їх одне біля одного.
3. Щодо "сучка нє хочєт" - виникає елементарне питання: а кобелі завжди скачуть тоді, коли сучки хочуть?
4. А щодо шалавства... Сперечатись просто безнадійно з людиною, яка подібно висловлюється. Виникає лише думка, що тебе банально кинула колись дівчина..
  • 0

#107 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 10:24

Перегляд дописуОлеська (4.08.2008 10:35) писав:

Ой, перепрошую, пане, я така фамільярна!)

нічого страшного, Ви мабуть п*єте і курите, раз тикаєте, і то це не страшно :ggggg:

Знаєте, я (та й думаю, що і Ви) не бачили дітьми нікого з Вамиперечислених вєлікіх.
Але чомусь одразу згадався головний герой "Парфумера"...

не бачив, "Парфюмер" народився в бідному міському кварталі, якщо не помиляюсь, це всерівно що в Чорнобилі після вибуху

а зазвичай діти народжуюються всі гарними

Та ні, я просто виросла з віку ідеалізму. ТОбто вірю в кохання, але не вірю, що воно кожному дано. При тому, хочу, аби приріст населення в моїй країні не падав через відмову народжувати дітей при відсутності кохання в шлюбові.
Об"їжджати Україну не треба. Варто реально почати дивитись на речі.

починайте :) а то я вже давно... :ggggg:

Перегляд дописуОлеська (4.08.2008 11:10) писав:

Блін!!! Рідко жалію, коли ставлю плюси, але в твоєму випадку таки пожаліла...

може Ви навмисно робите все так, щоб потім жаліти? :ggggg:

Перегляд дописуОлеська (4.08.2008 11:10) писав:

1. Стосунки без кохання - це не злочин, це абсолютно нормальне відчуття реальності. Тобто коли людині нічого їсти, вона їсть те, що є, навіть якщо їй та їжа не смакує.
2. Всі добре знають славнозвісний (може і в чомусь туповатий, та все ж...) вислів "Любовь приходит и уходит, а кушать хочеться всегда". Вчора закохались, сьогодні одружились, завтра народились діти, а післязавтра чоловік (іноді жінка) знайшов собі іншу і пофіг оте "вчора"!
В мене є подруга, в якої батьки одружились не по коханню, - просто вік такий в обох був настав, що одружуватись треба, а половинок своїх не знайшли. Батько запропонував мамі заміж і вона погодилась. Може того кохання в них і не було потім, під час сімейного життя, але існують більш глибші і стабільніші почуття, які тримають їх одне біля одного.
3. Щодо "сучка нє хочєт" - виникає елементарне питання: а кобелі завжди скачуть тоді, коли сучки хочуть?
4. А щодо шалавства... Сперечатись просто безнадійно з людиною, яка подібно висловлюється. Виникає лише думка, що тебе банально кинула колись дівчина..

1. про "нічого їсти" - це Вам монашки розповіли?

2. "а кушать хочєтся всєгда", не дивлячись на честь і мораль - це девіз злодіїв, "ворья", "маліни".
до кохання він мало стосується

добре стосується цейц вислів до безчестя

3. не чув ще такого, щоб весілля робилися як покарання нареченому за згвалтування

4.тю :ggggg:
політ фантазії не супер у Вас
  • 0

#108 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 10:28

Перегляд дописуBilyk (4.08.2008 11:11) писав:

нічого страшного, Ви мабуть п*єте і курите, раз тикаєте, і то це не страшно :ggggg:
Ага, а ще іноді наркотиками балуюсь і на Твєрскую виходжу.) А взагалі нас таких тут, на форумі, багато (ти-каючих), так що поки не пізно одумайся, хлопче, доки такі погані дяді і тьоті тебе не навчили "ти-кати" :ggggg:

Цитата

не бачив, "Парфюмер" народився в бідному міському кварталі, якщо не помиляюсь, це всерівно що в Чорнобилі після вибуху

В чому зв"язок того всього?
До того ж просто цікаво стало: звідки в "бідному кварталі" взявся комп"ютер та інтернет?

Цитата

а зазвичай діти народжуюються всі гарними
- оце хіба єдине, в чому можу з тобою погодитись. Для батьків їх дитина накраща, мови нема.)

Цитата

починайте :ggggg: а то я вже давно... :ggggg:
ну, це вже всі помітили.)
  • 0

#109 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 12:19

Перегляд дописуBilyk (4.08.2008 11:00) писав:

вона сплачувала як мінімум якісь платежі по усиновленню женихом дитини, яка і так його

крім того, наречена міняє призвіще і паспорт, а у випадку з усиновленням може ще якісь документи прийдеться замінювати, хз

зайва переплата була в районі 80-100 баксів лише за те, що шлюб відбувся після народження дитини, а при народженні в документи (довідки) по дитині батько не вписувався

про це йшла мова

Ти плутаєш реєстрацію шлюбу із реєстрацію дитини/всиновленням. Те, скільки в людини дітей, ніякого відношення до весілля не має.
  • 0

#110 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 12:44

Не бачу статистичних даних щодо причин народження дітей.

про це йшла мова

вона все платила державі по квітанціям через банк
Усиновлення динити ніяк не стосується реєстрації шлюбу.
Якщо "хз", то й нефіґ хвантазувати.
Ви гоните несамовито щодо пререплати стобаксофф "за те, що шлюб відбувся після народження дитини", ібо це незалежні події.
Мова йшла про те, що нема жодного зв'язку між усиновленням дитини і реєстрацією шлюбу, і ви нічим не підтвердили мрії щодо законності проплат вашої знайомої.
Копії квитанцій "до студії"©.
  • 0

#111 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 18:21

Перегляд дописуОлеська (4.08.2008 11:28) писав:

В чому зв"язок того всього?
До того ж просто цікаво стало: звідки в "бідному кварталі" взявся комп"ютер та інтернет?

може ми про різні варіанти фільму "Парфюмер" говоримо?

той, що я бачив, був без комп*ютера і інтернета

Перегляд дописуreyneke (4.08.2008 13:19) писав:

Ти плутаєш реєстрацію шлюбу із реєстрацію дитини/всиновленням. Те, скільки в людини дітей, ніякого відношення до весілля не має.

тю :ggggg:

ми, взагалі-то, обговорюємо питання "чі є різниця, що дитина народжується до шлюбу чи після?"

я ствержую, що фінансова різниця є

маєте що заперечити?

Перегляд дописуzav (4.08.2008 13:44) писав:

Усиновлення динити ніяк не стосується реєстрації шлюбу.
Якщо "хз", то й нефіґ хвантазувати.
Ви гоните несамовито щодо пререплати стобаксофф "за те, що шлюб відбувся після народження дитини", ібо це незалежні події.
Мова йшла про те, що нема жодного зв'язку між усиновленням дитини і реєстрацією шлюбу, і ви нічим не підтвердили мрії щодо законності проплат вашої знайомої.
Копії квитанцій "до студії"©.

ні, мова йшла про те, яка різниця між народженням дитини до чи після реєстрації шлюбу

наскільки я зрозумів, різниця є

прикладами я це продемонстрував

з точністю до копійки я не скажу розмір різниці, але сума немаленька
  • 0

#112 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 11:42

Перегляд дописуBilyk (4.08.2008 19:21) писав:

ні, мова йшла про те, яка різниця між народженням дитини до чи після реєстрації шлюбу
наскільки я зрозумів, різниця є
Нема ніякої різниці. Ви нічого не зрозуміли.

прикладами я це продемонстрував
Прикладами Ви продемонстрували неадекватність думок, нерозуміння теми розмови, уникнення відповідей на поставлені Вам питання.

з точністю до копійки я не скажу розмір різниці, але сума немаленька
Жодних конкретних даних Ви не маєте: ані суми проплат, ані одержувачів коштів - нічогісінько. Вашу знайому "кинули", про що Вам на початку й зауважили.

Повідомлення відредагував zav: 05.08.2008 – 11:44

• 0

#113 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 05.08.2008 – 12:01

стосунки "аби було" ???

такшо все йде своїм ходом - свині розмножуються як свині, лебеді як лебеді

а Ви, я бачу, вірите, що свиня може жити-жити, жити з кабаном і чекати що колись зусрінеться з лебедем?
і кабан чекає на лебедицю злягаючись з нудьги з якоюсь свинею?
ні...не вірю....але складається враження,що Ви ніколи не бачили таких стосунків...дивно,адже зараз їх можно зустріти на кожному кроці....особисто я такого не розумію,але факт залишається фактом....
  • 0

#114 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 19:24

ні ні і ще раз ні!.....коли жінка вагітна ніхто не має її осуджувати а ще й наречену...це ж гордість ....слід гордитись...
  • 0

#115 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 15:54

Залежить від випадку. Не думаю що це аж так погано,якщо вагітність бажана і передбачувана,може вони так і рішили-спочатку дітей робити потім женитись..та хз різні люди бувають)
  • 0

#116 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 22:49

А хто хоче? Якось сі само получає <_<
Всьо природа. Такщо нема чого критикувати пузатих наречених. Їм ітак несолодко. Замість того щоб вчитись\робити кар'єру вони будуть бавити дитину. В той час як наречений змушений буде пахати. А для компенсації - бухати.
Я ЗА АБОРТИ! <_<
А я проти абортів... аборт це вбивство... а хто дав вирішувати вам чи варто жити ненародженій дитині чи ні? чи ви вважаєте себе Богом??
  • 0

#117 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 22:54

Перегляд допису†Angel† (22.02.2009 21:49) писав:

А я проти абортів... аборт це вбивство... а хто дав вирішувати вам чи варто жити ненародженій дитині чи ні? чи ви вважаєте себе Богом??
Гм. Люди задумуються про це коли роблять аборт(тобто ті хто це осуджує). А чомусь ніхто не осуджує і не свариться коли людину "витягують з того світу" або підтримують її життя штучним способом. Це теж проти Його волі,виходить. Питання спірне)
Але щодо абортів - я також дуже навіть категорично проти
Легше вже заміж вийти,хоча і сорому більше..якби в мене (в моєму віці) таке сталось-хз що було б,спочатку мене б прибили батьки а потім і всі інші)
  • 0

#118 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 22:57

Крихітка я б недав нікому тебе прибити... а щодо штучного підтримання життя... так це неправильно... я от наприклад був би проти жити як рослина...
  • 0

#119 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 23:02

Перегляд дописуКрихітка (22.02.2009 23:54) писав:

Легше вже заміж вийти,хоча і сорому більше..якби в мене (в моєму віці) таке сталось-хз що було б,спочатку мене б прибили батьки а потім і всі інші)

Та ніхто б тебе не прибив, особливо батьки....Трохи скандалу, тай на тому сталося б...Не думаю, шо б мама тебе на аборт за руку завела.
  • 0

#120 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 23:07

Перегляд дописуCarrion (22.02.2009 22:02) писав:

Та ніхто б тебе не прибив, особливо батьки....Трохи скандалу, тай на тому сталося б...Не думаю, шо б мама тебе на аборт за руку завела.
ти її просто не знаєш
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних