Перейти до вмісту

Як змусити себе навчатися?

Повідомлень в темі: 50

#21 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 16.12.2007 – 12:20

Перегляд дописуDr Zlo (16.12.2007 03:36) писав:

змусити себе вчитися в школі? ой, я навіть не знаю...сам просто ніколи не напрягався на рахунок шкільної науки і вчився на відмінно
а ось в універі заставити себе вчитися набагато важче...коли вже зовсім не можу зосередитися на навчанні, відкриваю креатифф одного автора з удаву, який написаний про ...армію
і бажання вчитися перемагає всі спокуси типу забити і сидіти за компом далі ;)
Лінк на креатифф в студію!
  • 0

#22 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 16.12.2007 – 15:04

Елементарно. :ggggg: Просто зібратися і наполегливо йти до мети. А у вихідн(якщо в тебе вони є) відірватися на повну. Особисто так сама робила, коли потрібно було готуватися до вступу. Всі 7 днів в тиждень навчалася ... з понеділка по суботу в школі, далі клуб, і в неділю на підготовчі курси в універ... 4 години одного предмету ;) але вижила.
Головне зібратися і заставити себе і сказати собі я можу.
Але і памятати що плідній праці передує гарний відпочинок)))

Повідомлення відредагував малеча: 16.12.2007 – 15:05

• 0

#23 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 20:07

Перегляд дописуmIK (16.12.2007 12:20) писав:

Лінк на креатифф в студію!

зробив краще-здер текст з крео на удаві(він там складався з багатьох частин) , зберіг в ворді і закинув на файлообмінник, тримай лінк Скачать .rar на filestore.com.ua (0.211Mb)

оригінал можна надибати тута http://www.udaff.com...roza/69239.html (1 частина, далі знайдеш думаю) ;)
  • 0

#24 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 23.12.2007 – 13:18

Перегляд дописуРуденька (12.12.2007 18:33) писав:

можна стимулювати себе!
от наприклад береш 10 конфет і говориш собі - після кожної сторінки підручника - одна конфетка :P
Але от проблемка - коли підручник закінчиться можна не влізти в улюблене плаття. Ну нічого, ще один стимул - піти і купити нове ;)

А я ще думала, чому біля продуктових магазинів завжди є магазини "Одяг" :) До речі, чудовий метод!

І по темі. Треба просто дуже-дуже захотіти. Головне - відволіктися від усього, сконцентруватися і вчитися для свого ж майбутнього. Подумай, вчення скоро закінчиться і попереду ціле життя.
  • 0

#25 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.12.2007 – 15:19

ех, а для мене не все так просто... приборкування без телевізора і компа не допоможе :)
а найкращим методом примусити себе щось робити вважаю згадати чому мушу вчитись, яка моя мета, ось тоді і з'являється бойовий дух до науки :lol:
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.12.2007 – 05:02

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (26.12.2007 15:19) писав:

ех, а для мене не все так просто... приборкування без телевізора і компа не допоможе :lol:
а найкращим методом примусити себе щось робити вважаю згадати чому мушу вчитись, яка моя мета, ось тоді і з'являється бойовий дух до науки :D
Яка? Обирай:
1)не вилетіти з навч.закладу (як варіант щоб не загребли в армію, але ні, пробачте, дєвок туди не беруть, не бабське це діло)
2)стати шибко дипломованим і влаштуватись на мегависокооплачувану роботу (ну-ну :wub: )
3)стати шибко умним (але чого ж тоді себе заставляти? і взагалі, дуракам щастить, нафік треба... :) )
4) ваш варіант
:wub:
  • 0

#27 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.12.2007 – 09:52

взагалі-то намагаюсь п.2.і 3 органічно поєднувати, а от в армію... НІ! я не збираюся віддавати честь майже кожному перехожому військовому! :)
:lol:
  • 0

#28 punic

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2007 – 10:07

якогось способу змусити себе навчатись нема, все залежить від сили волі...
  • 0

#29 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 16:29

Я погано завжди вчився і вчюся! В школі був майжу двійником і троїшником. Навіть залишився на другий рік в другому класі :( . Соромно згадувати... закінчив всього дев'ять класів. Далі поступив в Ліцей, вчився на електрогазозварник, вже закінчив :) . В Ліцеї краще вчився, ніж в школі. Відразу поступив до Миклаєва в Миколаївській Національний Університет Кораблебудування по спеціальності: Технологія та устаткування зварювання, зараз вже на 4 курсі, вчуся заочно :D . Як би я поступив на стаціонар, мене вже давно не було би в Університеті... :P . Пеші 3 курси було нормально, деякі викладачі брали гроші за потрібну оцінку. А зараз, ніхто не бере... вже є 3 хвоста, ніяк не можу придмет здати :P . Відчуваю, можу не закінчити... B) . Ех... тупий, і ще тупіший :D . Як в тому фільмі....
  • 0

#30 ROMjkE

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 18:32

Просто вивчив слово "потрібно", хоча зараз майже "забив" на навчання :D
  • 0

#31 Хельга Полянська

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2008 – 18:17

Не парься:cry: я теж в минулому році мала вступати і батьки весь рік мені нудили шо я нічого не знаю, нічого не вчу, нікуди не зможу поступити... Але від цих слів мені ще дужче хотілося на все забити, але при тому, що я сама хотіла до ВУЗу, але думала - лише "якось там буде". Ну, впринцепі, як я думаю завжди))
Просто настане в тебе момент, коли реально відчуєш себе відповідальною саму за себе, що все тепер залежить від тебе і сама візьмешся за навчання, коли ніхто не грузитиме! І все в тебе буде гуд!
З.І. зрештою, до вступу в універ я підготувалась за останні 4 дні і набрала 80 зі 100;) вчусь тепер собі спокійненько й життю радію:brovy:
  • 0

#32 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 16.01.2008 – 11:46

Перегляд дописуNolex (11.12.2007 01:06) писав:

згадати наприклад що скоро сессія і є шанс, що вилетиш з універа :D Думки про стипендію не допомогають.

В твоєму випадку я б зосередився на укр.мові і математиці - це те що звичайно потрібно для вступу, а на інші предмети можна підзабити трохи :D
Згоден ! Тільки, ще англійську мову треба. Це так, на велике майбутнє!
  • 0

#33 wanchopa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 15:11

Перегляд дописуТаньчик (10.12.2007 22:15) писав:

Завжди була відмінецею. Вчила усі уроки. А зараз ніяк не можу взятися за навчання... А мені дуже потрібно вчитися, бо маю поступати у вищий навчальний заклад. Може хтось знає як перебороти себе.
Борися і побореш
  • 0

#34 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 27.01.2008 – 20:45

І знаю ж, що треба вчитися, щоб здобути нормальну професію і взагалі, щоб бути освідченою, але інколи так влом, просто не можу себе змусити... :prapor3: :yes: :(
Ні, ви не подумайте, я люблю навчання, але часом на підручники вже нема сили дивитись... Порадьте щось з власного досвіду...
  • 0

#35 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 27.01.2008 – 22:12

ну знаєш шо я тобі скажу з власного досвіду?
я вчусь лише тоді коли мені це цікаво...
якшо не хочу то не вчусь це ж тупо заставляти себе...
от сьоня мені було цікавоґ.я сіла і повчилась і тепер я щаслива)))))))))))))))) :prapor3:
  • 0

#36 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 28.01.2008 – 21:00

ні навчанню!!
ні вчителям!!
школу спалити!!
зтоптати к чортам!!
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.01.2008 – 21:17

Перегляд дописуТаньчик (10.12.2007 22:15) писав:

Завжди була відмінецею. Вчила усі уроки. А зараз ніяк не можу взятися за навчання...
окремим відмінецям треба не спочивати на лаврах, а піднатужитись, щоб не облажатись
  • 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.01.2008 – 22:09

теми з"єднано . офф-топ видалено
  • 0

#39 Sweet Caroline

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 15:39

ой....це важко,просто це залежить від самої особистості...треба самому захотіти + мпти велику силу волі :prapor3:
  • 0

#40 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 31.01.2008 – 01:15

Не знаю... В мене ніколи такого не було щоб пропадало бажання вчитись... Просто знав що треба і все.
Визначав час з якої години я буду робити уроки і ні на що не відволікався поки не закінчу (винятки становлять : робити короткі перерви).

І власне все. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Цікавинки: Купити плаття http://shoppingmall.com.ua/collection/platya-ukrainskih-dizainerov?lang=ua онлайн.