Перейти до вмісту

Чи можливий збройний конфлікт між РФ та Україною?

Повідомлень в темі: 228

#201 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.03.2009 – 13:42

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2009 14:37) писав:

І до чого це було написано? Я просто офігів.

І допускай таких людей потім до влади, як він ) напевно освіти в нього ніякої не має...
  • 0

#202 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 13:45

Перегляд дописуZoomerMan (27.03.2009 19:12) писав:

Росії Україна не потрібна впринципі - їм потрібен Крим для базування чорноморського флоту - поки україна не захоче висилити флот з Криму доти Росія не буде "рипатися"...Росіянр прекрасно розуміють що Ккраїна то не Грузія - за нами стоїть Польща ("вхід" у Євросоюз) тай США уже не буде просто дивитися...Затрати на конфлікт не співмірні з тим що отримає Росія, та й у них є набагааааааааато більша проблема - Китай!
Та не дуже їм і той флот цікавий... Які задачі може вирішити ЧМ флот?
І Крим їм потрібен як чемодан без ручки... а от як точка прикладання зусиль дуже навіть вигідний...

Перегляд дописуZoomerMan (27.03.2009 19:12) писав:

Так НАТО би вирішило багато проблем України але в НАТО дууууууууууууже поважають думку Росії - поки не складуться сприятливі обставини доти нас до НАТО ніхто не візьме...Доречі вступний внесок за вхід до НАТО - 40 млн дол що року - бо армію країн учасниць переозброює ьільше саме НАТО а не дкржава (чи годна Україна давати такі гроші - сумніваюсь)...
гм... здивований твердженням про необхідність переозюброєння зі сторони НАТО... звідки це? здається навіть бундес зараз на мігах (від ГДР) літає... і нічо...
А 40 млн. це настільки смішно... навіть при курсі в 12 грн за бакс для держави це не серйозна сума...

Перегляд дописуyushchenko (28.03.2009 21:23) писав:

Росія може отримати частину України, тож затрати можуть окупитись з часом.

Точкою кипіння дійсно може стати питання Чорноморського флоту РФ. Лишається 8 років, а для виведення такої армади, та побудови нової інфраструкткри на території Росії лишається занадто мало часу. Чомусь не віриться, що флот буде виведений без проблем, якщо взагалі буде виведений.
Крім того місцеве населення може відіграти значну роль в розпалюванні конфлікту з РФ, формальних приводів для військового втручання в Україну вдосталь: Це і ніби насильна українізація, договір про територіальну приналежність Криму, який вже Росія трактує , як прив*язаний до позаблоковості, постійна активність проросійських організацій, що вже виховують російських патріотів на українській території . Фактично в разі конфлікту Крим втримати буде неможливо.
Ага... от так от візьмуть і заберуть собі той гемор що в нас і на свою задницю :rolleyes:
  • 0

#203 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.03.2009 – 14:21

Перегляд дописуZuzik (30.03.2009 13:45) писав:

Та не дуже їм і той флот цікавий... Які задачі може вирішити ЧМ флот?
І Крим їм потрібен як чемодан без ручки... а от як точка прикладання зусиль дуже навіть вигідний...

гм... здивований твердженням про необхідність переозюброєння зі сторони НАТО... звідки це? здається навіть бундес зараз на мігах (від ГДР) літає... і нічо...
А 40 млн. це настільки смішно... навіть при курсі в 12 грн за бакс для держави це не серйозна сума...

Ага... от так от візьмуть і заберуть собі той гемор що в нас і на свою задницю :rolleyes:

Крим це стратегічне місце для базування флоту...

Прикладання зусиль до чого?

Пане на яких мігах?...Вони мають свої авіа заводи, та щей можуть пор пільгах купувати техніку в країнах членах НАТО!...Німецька армія входить в 10 найсучасніших армій світу - 5...

40 млн це внесок кожного кварталу чи кожного року ( не пам"ятаю треба подивитись) та щей армію за свій кошт утримувати...Але при цьому там є норматив якості військ, треба брати участь у навчаннях (за кошт держави) і т.д...
  • 0

#204 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 14:24

Перегляд дописуZoomerMan (30.03.2009 15:21) писав:

Крим це стратегічне місце для базування флоту...
Та який толк з того флоту в калюжі під назвою Чорне море... так... контрабандистів ганяти...

Прикладання зусиль до чого?
Це я не добре виразився... це місце де постійно можна мутити водичку створювати проблеми... гріх таке втрачати...

Пане на яких мігах?...Вони мають свої авіа заводи, та щей можуть пор пільгах купувати техніку в країнах членах НАТО!...Німецька армія входить в 10 найсучасніших армій світу - 5...
На звичайних МіГах... буквально позавчора дивився передачку... на Діскавері... чудово вони юзають ті міги що з ГДР лишилися... чого викидати то, якщо агрегат працює... І поляки явно не на Абрамсах їздють... і Чехи мабуть теж від свої зюроярень не відмовилися...

40 млн це внесок кожного кварталу чи кожного року ( не пам"ятаю треба подивитись) та щей армію за свій кошт утримувати...Але при цьому там є норматив якості військ, треба брати участь у навчаннях (за кошт держави) і т.д...
звичайно що це все є... воно і має бути...
  • 0

#205 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.04.2009 – 14:14

Панове схаменіться! Не треба сподіватися на здоровий глузд Московських політиків! Тут ніяка логіка не діє. Як Задорнов цитував Бісмарка: "на любую военную хитрость они ответят непередсказуемой глупостью"

Бачили карикатуру - там зображені дві книжки: маленька "логіка" і велика "жіноча логіка. том 1".
У агресивному апетиті москалів логіки нема чого шукати.
Ну от наприклад, Кому потрібна Осетія?
  • 1

#206 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.04.2009 – 17:35

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.04.2009 15:14) писав:

Панове схаменіться! Не треба сподіватися на здоровий глузд Московських політиків! Тут ніяка логіка не діє. Як Задорнов цитував Бісмарка: "на любую военную хитрость они ответят непередсказуемой глупостью"

Бачили карикатуру - там зображені дві книжки: маленька "логіка" і велика "жіноча логіка. том 1".
У агресивному апетиті москалів логіки нема чого шукати.
Ну от наприклад, Кому потрібна Осетія?

Якраз зовнішня політика Росії послідона і ціленаправлена навідміну від нашої!... З зовнішньою політикою якраз в РФ все гаразд - нам треба в них повчитись...
  • 1

#207 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 17:47

Незнаю, чи можливий чи ні, але якщо расіяни пійдуть проти нас, ми їм добре дамо прикурить!!
  • 0

#208 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.04.2009 – 17:48

в мене най-най-най-найкращий друг живе в Росії. Ото уявляю як ми спілкуватимемося,яко почнуться між нашими країнами збройні конфлікти...Так само і спілкуватимемось;)
Сваряться політики, а зі зброєю чомусь простий народ має виступати. Та пішли вони всі)))
  • 0

#209 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.04.2009 – 18:18

Перегляд дописуSensssorika (4.04.2009 18:48) писав:

Сваряться політики, а зі зброєю чомусь простий народ має виступати. Та пішли вони всі)))
легко балакати тому кого не мобілізують
  • 0

#210 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.04.2009 – 18:31

Перегляд дописуSergiy_K (4.04.2009 19:18) писав:

легко балакати тому кого не мобілізують
Я,канєш, мізантроп,але я мізантроп-збоченець, бо вважаю,що армію треба скасувати. Взагалі у світі. Якшо раніше Наполеон був імператором Франції, а Александр Македонський царем Македонії, товони обидва були полководцями,і воювали разом зі воїми арміями. Ото я розумію.Красавчікі! Хто зараз з можновладців на таке піде? та ніхто. А отже на фіг ту армію,якщо вона є іграшкою в чиїхось руках.
так,мені легко. В мене брат молодший є і батько. Що я по-твоєму не люблю їх?
  • 1

#211 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 18:56

Перегляд дописуSensssorika (4.04.2009 18:31) писав:

Я,канєш, мізантроп,але я мізантроп-збоченець, бо вважаю,що армію треба скасувати. Взагалі у світі. Якшо раніше Наполеон був імператором Франції, а Александр Македонський царем Македонії, товони обидва були полководцями,і воювали разом зі воїми арміями. Ото я розумію.Красавчікі! Хто зараз з можновладців на таке піде? та ніхто. А отже на фіг ту армію,якщо вона є іграшкою в чиїхось руках.
так,мені легко. В мене брат молодший є і батько. Що я по-твоєму не люблю їх?
Ти не хіппі? Армію скасувати? Ми не на краю свту живем, поряд агресивний сусід, думаєш твій знайомий з Росії не стрілятиме в укаїнських хлопців якщо йомуу Мєдвед із Пукіним накаже? Вищезгаданий Наполеон казав: "Не годуєш своїх солдат-будеш годувати чужих". Ми не якась тихоокеанська країна на острові, яка нах нікму не потрібна. У нас є що взяти.
Що за мрії...от візме весь світ і роззброється у мить і армій не стане....ЦЕ БРЄД! Ніколи такого не було й не буде, через людський фактор.
Ми живем у світі хижаків, якщо Україна хоче вижити - то пора змінювати свій "гречкосійний" менталітет та нікому не дозволяти себе ображати, тоді буде мир. Древні ще казали - "Хочеш миру-готуйся до війни" - часи не змінилися.

Сподіваюся, що війни ніколи не буде з Росією, Україні потрібен мир та стабільність, щоб нація процвітала та збагачувалася. Чи не достатьо настраждалися за останні 300 років українці? Годі вже. Пора покращувати умови життя.
  • 1

#212 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 04.04.2009 – 22:11

Цитата

Незнаю, чи можливий чи ні, але якщо расіяни пійдуть проти нас, ми їм добре дамо прикурить!!

Із запальнички?

Цитата

Вищезгаданий Наполеон казав: "Не годуєш своїх солдат-будеш годувати чужих".

О, пан проти НАТО? Підтримую ;)
  • 0

#213 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 22:44

Перегляд дописуЗварич (4.04.2009 22:11) писав:

Із запальнички?

О, пан проти НАТО? Підтримую ;)
Класика перекручування слів у дії.
Я за сильну Українську армію, як надійну опору нашого суверенітету та незалежності.
  • 0

#214 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 04.04.2009 – 22:52

Цитата

Класика перекручування слів у дії.

Пан проти вступу до НАТО.

Так добре?
  • 0

#215 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.04.2009 – 16:50

Перегляд дописуOlex (4.04.2009 19:56) писав:

Ти не хіппі?
ні

Перегляд дописуOlex (4.04.2009 19:56) писав:

думаєш твій знайомий з Росії не стрілятиме в укаїнських хлопців якщо йомуу Мєдвед із Пукіним накаже?
по-перше, не знайомий, а друг.
По-друге,я запитала у Артьома, цитую: "Не буду. Стрелять в КОГО-ЛИБО БЕЗ ОСОБЫХ НА ТО ПРИЧИН- негуманно. Кто бы это ни был. У меня нету таких причин, я адекватен."

Повідомлення відредагував Sensssorika: 06.04.2009 – 16:46

• 0

#216 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.04.2009 – 18:41

Перегляд дописуSensssorika (6.04.2009 17:50) писав:

По-друге,я запитала у Артьома, цитую: "Не буду. Стрелять в КОГО-ЛИБО БЕЗ ОСОБЫХ НА ТО ПРИЧИН- негуманно. Кто бы это ни был. У меня нету таких причин, я адекватен."
отже боротьба з ліберастією не настільки успішна як стверджує пропаганда))
  • 0

#217 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.04.2009 – 11:11

нещодавно на трапив на одному з українських страйкбольних форумів на таку тему (приводжу допис автора в оригіналі):

Цитата

Пользователь: major
Русские играют в нефтегазовый кризис с Украиной... новое

Чрезмерная политизация достигла тематических околооружейных тусовок. Теперь утверждение «СТРАЙКБОЛ-ВНЕ ПОЛИТИКИ» можно относить только к Украинской стороне, ибо в газовый кризис в России играют даже в детском саду.
Итак: ЮФО – некое подобие нашего УФС (Украинской Федерации Стракбола), которую первые официально не признают (что следует из заявлений представителей ЮФО в личной переписке), решила провести игру по мотивам истории отношений ГАЗПРОМА и Юлии ТИМОШЕНКО. Не смотря на то, что все «завоулированно», весь смысл «наезда» на Украину читается между строк.
НЕФТЯНОЙ КРИЗИС
В одной далекой, далекой галактике на планете ОБИВАН экономика отдельно взятых государств находилась в месте, где спина перестает называться спиной.
Государство Рохляндия, успешно добывая газ и нефть и используя данные природные богатства как политические рычаги во внешней политике, для осуществления реализации сырья протянула нефтегазопровод к богатому покупателю – королю эльфов (он же агент Смит). И все бы ничего, но в одном месте нефтегазопровод проходил по пограничной территории с государством Урукхай, которое, мягко говоря, щелкало клювом по всем статьям дохода, ибо кроме оранжевых штанов и громких политических заявлений у них ничего не было.
По началу местные стали колупать в нефтепроводе дырки и тырить драгоценное горючее бидончиками и канистрами, а потом прознали про такую халяву госструктуры, быстренько разогнали местных несунов, а «под шум прибоя» врезали в систему три здоровенных вентиля и давай поднимать бюджет за чужой счет.
Рохляндцы тоже в свою очередь не лаптем щи хлебали, предупредили разок другой – не помогло. Доблестные сыны Урукхая, только факи показывали из-за пограничных столбов продолжая свое дело. Пришлось рохландцам ставить на этом участке свои вентили перекрывающие соседям халявное топливо и гарнизон для охраны участка.
Но на силу всегда найдется другая сила или винт с резьбой, урукхайцы тоже отрядили свои элитные подразделения на участок и под из прикрытием захватывали вентили соседей и качали, качали, качали…. Пока их от туда не выбивали рохляндские рейнджеры, которым тоже порой крепко перепадало. Как-то раз, нанюхавшись незабудок, командир рохляндских рейнджеров припомнил, что ему при патрулировании показали с той стороны фигу. Подняв гарнизон по тревоге перешли на соседнюю территорию и навешали местному, охреневшему от такой наглости, урукхайскому гарнизону неслабых тумаков, заодно прихватили знамя и все запасы спиртного.
Ответный ход не заставил себя ждать…..

Собственно после заявления Владимира Путина, что ядерные ракеты таки будут направлены на Украину в случае ее вступления в НАТО, это вполне предсказуемый шаг заполитизированной молодежи России. На этом фоне в Украинском страйкболе тишина и порядок, несмотря на какие то мелкие дрязги между отдельными группами и командами – все выглядит значительно проще чем у наших восточных соседей. Восток дело тонкое…. Дикие нравы воспитанные по телевизору. Жаль, что даже на этом уровне идет размежевание между нашими народами – и главное за что? За газ и нефть которая ни русским ни украинцам не принадлежит….. Что делим господа?

п.с. - вчора ледь з не вдавився коли почув новини пог РТР (подумав, що не помітив як новини скінчились і камеду_клаб почався):
- Російське ФСБ затримало в Сочі шпійона грузиньської розвідки Мамуке Майсурадзе з українським паспортом який намагався створити агентурну мережу й зібрати цілком таємну стратегічну інформацію (УВАГА) щодо проведення олімпіади 2014...........
не вистачало лише красочного опису погоні за гарячим джигітом в шараварах по кубанському стему з кінджАлом в зубах в бік расєйсько-українського кордону...........
  • 0

#218 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 05.05.2014 – 21:47

Воскрешаю.
  • 0

#219 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 15:08

Перегляд дописуSPOt (05.05.2014 – 21:47) писав:

Воскрешаю.
А що тут воскрешати. Тема себе вичерпала - практика, як завжди, виявилася критерієм істини. Відповідь відома - тему можна зачиняти.
  • 0

#220 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 17.11.2014 – 10:47

Такий конфлікт неможливий, бо українці - це частина руського світу. Ми з росіянами - братні народи.
  • -3

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних